Sakiewicz do Bońka: Obiecuję, nie zamknie pan ust dziennikarzom - zdjęcie
08.09.20, 18:51Fot. screenshot - YouTube (Telewizja Republika)

Sakiewicz do Bońka: Obiecuję, nie zamknie pan ust dziennikarzom

13

W programie „Dziennikarski Poker” na antenie Telewizji Republika Tomasz Sakiewicz rozmawiał dziś z Piotrem Nisztorem o postanowieniach sądu, które zakazały zarówno mu jak i całej „Gazecie Polskiej Codziennie” publikacji jakichkolwiek tekstów dot. prezesa PZPN Zbigniewa Bońska. W czasie programu red. nacz. „Gazety Polskiej” i „Gazety Polskiej Codziennie” zwrócił się do Zbigniewa Bońka, zapewniając go, że nie uda mu się zamknąć ust polskim dziennikarzom.

Piotr Nisztor zwrócił uwagę na ogromny błąd wizerunkowy Zbigniewa Bońska, jaki popełnił on dążąc do ocenzurowania mediów. Nisztor podkreśla, że dla niego jest zaskakujące, iż pozwoli na to doradcy PR-owi prezesa PZPN.

- „Jestem bardzo zaskoczony, bo przecież ci doradcy pewnego prezesa, pewnego związku sportowego, mówiąc kolokwialnie dali ciała” – mówił Nisztor.

- „Oni działali pewnie tak, jak działali zawsze. To znaczy jednych dziennikarzy kupili, drugich zastraszyli, inni ze względu na sympatie polityczne ich nie ruszali. Myśleli, że to się uda. To się nie uda” – odpowiedział Tomasz Sakiewicz.

- „Panie pewny prezesie, pewnego związku sportowego, to się panu nie uda. Dopilnujemy tego. Jeszcze, jak pan będzie szedł na emeryturę napiszemy, co pan zrobił Polsce i niech pan to sobie wpisze do swojego życiorysu, jako jedną z największych hańb, jakiej się pan dopuścił. Być może chciał pan ukryć inne hańby, ale ta jest największa. Będę pana pilnował za to, co pan zrobił z wolnością słowa. Sędziego Wagnera też będziemy pilnować. Obiecuję” – oświadczył naczelny „Gazety Polskiej”.

kak/Telewizja Republika, niezależna.pl

Komentarze (13):

Marek2020.09.9 13:19
Przecież są ani słowem nie wspomniał o dziennikarzach.
Tłok2020.09.9 12:25
Warto przypomnieć sprawę zegarka w trakcie pobytu Widzewa w Iranie
małopolanie2020.09.9 11:23
Brawo ! Popieramy pana Sakiewicza w tej sprawie !!
Robert2020.09.9 7:48
Może lepiej niech Sakiewicz i bredniach koronawirusowych napisze. Ile Szumowski zarobił.
trzaska2020.09.9 10:23
Spróbuj zostać ministrem to się dowiesz amatorze cudzej kasy.
Natalja Siwiec2020.09.9 7:41
Dziennikarzom ust nie zamknie, ale dobrze byłoby zamknąć propagandystom z gadzinówki polskiej.
Popraw2020.09.9 11:25
pisownię ! Natalia ! Natalja to może u Moskali !
Klejnot Nilu2020.09.9 6:22
A mógłby towarzysz Sakiewicz robić dalej tę swoją żałosną gazetkę, i wypisywać w niej artykuły dla szurów, o szkodliwości szczepionek, złym wpływie sieci 5G i gejach-ludożercach. Brałby sobie dalej kupę hajsu z reklam spółek Skarbu Państwa i może dorobiłby się kolejnego podbródka. Ale nie, jemu zachciało się prowadzić poważne dziennikarstwo śledcze, ale nie podumał nasz Tomcio, że w takich przypadkach nie wystarczą bzdury wyssane z palca, za co dostali po łapach.
ladychapel2020.09.9 5:53
Gazeta tego miśka to fajans - TU przykład artykułu jakim karmią Polaków na wschodzie: https://ibb.co/Hx80wd2
ladychapel2020.09.9 5:54
W artykule mowa o tym, że bogaci celebryci wyglądają młodo bo... stosują tajemniczą substancję pozyskiwaną z nienarodzonych, zabitych w tym celu dzieci...
Polak2020.09.9 4:50
Tomek, nikt dziennikarzy nie knebluje. Po prostu twoi propagandyści przesadzają z sianiem bezpodstawnego gówna.
Włodzimierz Nechamkis2020.09.8 19:29
Na Facebooku znajduje się niezwykle interesujący, polskojęzyczny profil znanego Izraelczyka https://www.facebook.com/Eli-Barbur-408014065948373 Eli Barbur nadzwyczaj błyskotliwie prezentuje na nim izraelski punkt widzenia na sprawy polskie i międzynarodowe. Eli stara się utrzymać bardzo wysoki poziom prowadzonych dyskusji, bez wahania kasując nieprawomyślne posty. Antysemici oraz wszyscy, którzy popierają Palestyńczyków nie są tu mile widziani. Eli szczyszcza ich natychmiast po zdemaskowaniu.
Glaudiusman2020.09.8 19:23
No nie może Zibi, jeden, wpływać na kastę, i poprzez nią blokować niewygodną prawdę o sobie wobec dziennikarzy i społeczeństwa. Zasada jest taka: jeśli nie chcesz aby się tobą zajmowano to siedź cicho i nie puszczaj bąków, nawet cichych, bo jak jest smród, to się nosy krzywią i gęby otwierają. Po prostu nie puszczać bąków, a już zwłaszcza mokrych i śmierdzących. Tylko wtedy będzie spoko.