Rosja: Możemy dokonać na was uderzenia jądrowego! - zdjęcie
21.11.14, 15:16fot. Wikipedia

Rosja: Możemy dokonać na was uderzenia jądrowego!

15

- Powinniśmy tajnymi kanałami przekazać Zachodowi: możemy dokonać na was uderzenia jądrowego. I to wcale nie w odpowiedzi na wasze uderzenie jądrowe, tylko w odpowiedzi na wasze sankcje finansowe - powiedział na antenie rosyjskiego radia Michaił Juriew, jeden z doradców Władimira Putina.
 
Michaił Juriew to wpływowa postać. Jak podaje portal Kresy24.pl, zasiada on w radzie ds. biznesu przy prezydencie Federacji Rosyjskiej.

W rozmowie na antenie rosyjskiej stacji wtórował mu wiceprezydent największego rosyjskiego państwowego koncernu naftowego Rosnieft – Michaił Leontiew.
 
- Jeśli ma się taki atut, który nasz kraj wypracował i zachował z wielkim wysiłkiem, to nieposługiwanie się takim atutem jest po prostu głupie. Dlatego powinniśmy doprowadzić do zakończenia finansowej wojny przeciwko nam drogą użycia metody bezpośredniego zastraszania – mówił bez ogródek.

Jak więc obliczu tego rodzaju deklaracji brzmią zaprzeczenia Władimira Putina o tym, że Rosja nie planuje dokonać uderzenia nuklearnego, skoro nawołują do tego jego najbliżsi współpracownicy?

All/Niezalezna.pl

Komentarze (15):

anonim2014.11.21 16:02
GenesisX - ty banderowski trollu, najpierw pokajaj się za swoich bandyckich przodków, a dopiero potem wypowiadaj się na temat innych.
anonim2014.11.21 16:59
GenesisX - ty banderowski trollu, "KACAPAMI"prześladującymi Polaków, Rosjan, Niemców, Węgrów i inne narodowości byli BOLSZEWICY, których narodowość wywodzi się głównie z żydów, gruzinów, białorusinów, rosjan i ukraińców. Jednak nawet oni nie posuwali się w swoich zbrodniach do takich okrucieństw jak banderowcy, którzy nie oszczędzali wymyślnych tortur nawet małym dzieciom, zanim ich uśmiercili. Dr Aleksander Korman podaje 135 tortur i okrucieństw stosowanych przez terrorystów OUN-UPA na ludności polskiej Kresów Wschodnich. Wymienione poniżej metody tortur i okrucieństw stanowią tylko przykłady i nie obejmują pełnego zbioru, stosowanych przez terrorystów OUN-UPA metod pozbawiania życia - polskich dzieci, kobiet i mężczyzn w męczarniach. Oto kilka przykładów: - Przebijanie zaostrzonym grubym drutem ucha na wylot drugiego ucha. - Podrzynanie gardła i wyciąganie przez otwór języka na zewnątrz. - Pionowe rozrąbywanie siekierą głowy. - Robienie miazgi z głowy przez wkładanie głowy w ściski zaciskane śrubą. - Obcinanie kobietom piersi i posypywanie ran solą. - Obrzynanie sierpem genitalii ofiarom płci męskiej. - Przebijanie brzucha ciężarnej kobiecie bagnetem. - Rozcinanie brzucha i wyciąganie jelit na zewnątrz u dorosłych. - Wyrywanie żył od pachwiny, aż do stóp. - Wkładanie do pochwy - wagina rozżarzonego żelaza. - Wkładanie do waginy szklanej butelki i jej rozbicie. - Krajanie dziecka nożem na kawałki i rozrzucanie ich wokół. - Przybijanie bagnetem małego dziecka do stołu. - Przybijanie gwoździami małego dziecka do drzwi. - Zakopywanie żywcem do ziemi po szyję i ścinanie później głowy kosą. Pomysłowość tortur była nagradzana: http://www.fronda.pl/blogi/prawda-o-nobliscie/banderland,38215.html
anonim2014.11.21 17:42
Spadające ceny ropy plus sankcje juz robią swoje, i z każdym miesiącem będą coraz bardziej dotkliwsze.
anonim2014.11.21 17:51
Putina na tortury dać
anonim2014.11.21 17:57
27 kwietnia 2014 r. tradycyjnie, ulicami Lwowa przeszedł tzw. „marsz wyszywanek” ku czci żołnierzy dywizji SS Galizien. Marsz wyruszył spod pomnika Stepana Bandery, przechodzi dawną ulicą Leona Sapiehy (obecnie Stepana Bandery) koło Politechniki Lwowskiej. Na mityngu pojawiały się faszystowsko-banderowskie okrzyki m.in. hasła "Sława Ukrajini - Herojam Sława", "Sława Naciji - smert' woroham". http://histmag.org/Lwowscy-weterani-SS-Galizien-przeciwko-marszowi-ku-swojej-czci-9403 https://www.youtube.com/watch?v=EbmnPMgVNNA https://www.youtube.com/watch?v=NAP6JC8_1Jk
anonim2014.11.21 17:58
"KACAPAMI"prześladującymi Polaków, Rosjan, Niemców, Węgrów i inne narodowości byli BOLSZEWICY, których narodowość wywodzi się głównie z żydów, gruzinów, białorusinów, rosjan i ukraińców. *** O.K. Zostawmy na boku bolszewików - a jak nam, Polakom żyło się pod zaborem Rosyjskim? A może przypomnimy sobie rzeź Pragi? " Na początku października 1794 roku po bitwie pod Maciejowicami, w której wojska polskie zostały pokonane, a ranny Kościuszko dostał się do niewoli, losy powstania zostały przesądzone. Rosjanom pozostało jeszcze zdobycie Warszawy. „Zgnieść ich [Polaków] doszczętnie, a dla budzącego zgrozę widoku wiarołomnej stolicy zatknąć tam sztandary najpotężniejszej monarchini – taki jest wielki cel” – pisał Suworow do generała Schwerina. (...) Nie oszczędzano nikogo. „Oderwane od piersi matek niemowlęta brano na spisy, by nie urosły do zemsty; zakonnice, zamknięte w klasztorze Bernardynek, zgwałcono i zarżnięto; dziewiętnastu Bernardynów i siedmiu starców kalek, rezydujących w klasztorze, poniosło śmierć męczeńską. Z domów wywlekano nieszczęsnych, by wśród pijackiej uciechy wymyślną zadać im śmierć. Niebawem place zasłane były ohydnie zsiekanymi trupami, bez odzieży, w jednej przerażającej masie wtłoczonych w błoto, bezkształtnych, a jednak drgających jeszcze niekiedy spazmami życia gromad i zwalisk. Z pośród kul świstu i huku pękających bomb wydobywały się jęki i wołania, co przerażały serca i sięgały aż do nieba. Obok ciał ludzkich piętrzyły się stosy bezładnie porzuconych sprzętów, krwawiły się pokaleczone trupy koni, psów, kotów, nierogacizny, gdyż rozjuszone widokiem krwi żołdactwo nie przepuszczało nawet zwierzętom. Zapalona od kul i kozackich żagwi Praga stanęła w płomieniach i dymie, dachy zawalały się z trzaskiem wśród przeraźliwego wycia zdobywców” – opisywał Henryk Mościcki. W Warszawie słychać było krzyki mordowanych i złowrogie rosyjskie „ura!”. Na oczach ludu stolicy dokonywał się ostateczny pogrom. " http://www.naszdziennik.pl/mysl/106839,zapomniana-rzez-pragi.html Warto też przypomnieć, że stosunkowo niedawno Rosjanie, pod egidą Putina wymordowali 250 tys. Czeczenów, w tym 46 tys. dzieci; miasto Grozny zostało zrównane z ziemią, podobnie jak w 1944 r. Warszawa. http://i.wp.pl/a/f/jpeg/31096/grozny_czeczenia_ruiny_afp_640.jpeg
anonim2014.11.21 18:36
Jak takie rzeczy gadają, to znaczy, że sankcje działają aż miło i trafiły dokładnie w najczulszy punkt bandy rządzącej Rosją...
anonim2014.11.21 18:46
@klara (upiorna miłośnica banderowców) Ani rzeź Pragi, ani inne wojenne zbrodnie armii rosyjskiej, amerykańskiej, niemieckiej, czy jakiejkolwiek innej, nie mogą przysłonić faktu, że banderowcy zaplanowali, zorganizowali i przeprowadzili ludobójstwo z pełną świadomością jego skutków. Nie było to "działanie w afekcie" jakichś szturmujących miasto wojsk, lecz planowa rzeź setek tysięcy niewinnych ludzi tylko dlatego, że byli Polakami. Najbardziej zaś odrażające jest to, że pastwiono się w okrutny sposób nawet nad małymi dziećmi, a po masakrze polowano na Polaków jak na dzikie zwierzęta, zabijając nawet tych Ukraińców, którzy wykazali odruchy człowieczeństwa i ukrywali polskich niedobitków. Porównywanie tych okropnych zbrodni banderowców z działaniami wojsk prowadzących działania wojenne, będących w afekcie, jest nie tylko nadużyciem lecz wyjątkowym łajdactwem. Ale czegóż można się spodziewać po wynaturzonych pogrobowcach bandytów OUN-UPA i Bandery.
anonim2014.11.21 19:15
GenesisX - banderowski trollu, Ukraina jest quqsi-państwem, bankrutem, który oparty jest na złodziejstwie i "kroplówce" z zagranicy. Takiego państwa nigdy nie było, nie ma tradycji państwowej, kultura jest mixem różnych ludów, które tu się osiedlały, a przemysł poza Donbasem (którego już sami się wyrzekli) nie istnieje. Rosja w przeciwieństwie do Banderlandu nie ma wobec Polski żadnych roszczeń, zaś twoi bandyccy rodacy wciąż marzą o zajęciu terenów polskich "aż po San". Moskale, chociaż nas podbijali i uciskali, lecz nie dopuszczali się tak okrutnego ludobójstwa, jak twoi zezwierzęceni rodacy.
anonim2014.11.21 19:16
Zastanawiam się, jaki jest sens zaglądania na Frondę, skoro prawie wszystkie teksty można wcześniej przeczytać na niezalezna.pl u Sakiewicza.
anonim2014.11.21 19:47
enrque111 - zażyj chłopie bromu bo chyba ci sperma na mózg uderza.
anonim2014.11.21 20:29
enrque111, kremlowski przy d pasie,,, napisałem Ci już. Wypowiadaj się na tematy religijne, Nieźle ci idzie. Na temat polityki ani słowa więcej. Głupoty które wypisujesz ( " Rosja wobec Polski nie ma żadnych roszczeń") to naiwniackie gnioty.
anonim2014.11.21 20:43
GenesisX & inne banderowskie trolle Ukraina to dziki Banderland, quasi-państwo, ziejące nienawiścią nie tylko do Rosjan lecz również do innych sąsiadów, głównie do Polaków. Ze swoimi roszczeniami nawet się specjalnie nie kryją: http://parezja.pl/banderowcy-domagaja-sie-rewizji-granic/ http://www.konwent-narodowy-polski.com/index.php?option=com_content&view=article&id=95:roszczenia-terytorialne-ukrainskich-nacjonalistow-wobec-polski&catid=19:polacy-historia-tradycje-patriotyzm&Itemid=132 Ukraina straciła część Donbasu, gdzie przed wojną powstawało ok. 15% ukraińskiego PKB. Wartość ich waluty spadła w 2014 r. o połowę w stosunku do dolara. Dług publiczny wzrósł z 40 proc. PKB w 2012 r. do 70 proc. w 2014 r.. Ukraińców w najbliższych latach czekają cięcia wydatków publicznych i zwolnienia w budżetówce w tempie podobnym do najgorszych kryzysowych lat 2010-2013 w Grecji. Recesja wynosi w 2014 r. ok. 10 proc. PKB, czyli dwa razy więcej, niż przewidywał Międzynarodowy Fundusz Walutowy. (GW 20.11.2014 r.)
anonim2014.11.21 22:22
@Agnieszko Nowak świat zapewne znasz z TV i gazety - więc pozwól ze Ciebie uświadomię. Banderowcy na Ukrainie to rzeczywistość. Mój przyjaciel w styczniu wrócił z majdanu - flagi gówna UPOwskiego były wszędzie ... a politycy pozdrawiali się zawołaniem gierojom chwała. Bardzo szybko wyjechał, choć pełen ideałów się tam wybrał.
anonim2014.11.22 23:53
Najbardziej rozbraja nagłówek tego artykułu na stronie głównej: "Putin , ble ble, blefuje … Żenada i słabość Rosji" Czy Frondę zaczęły redagować na wpół piśmienne dzieci, czy może schizofrenicy?