Rewolucja seksualna na Zachodzie, czyli jak Sowieci zdemoralizowali wroga - zdjęcie
24.08.20, 14:14fot. Guillame Paumier, lic. CC BY-SA 3.0 via Wikipedia, zdj. edyt.

Rewolucja seksualna na Zachodzie, czyli jak Sowieci zdemoralizowali wroga

63

Wojna hybrydowa, czyli walka prowadzona różnymi metodami, nie jest nowym pomysłem. Takie metody walki stosuje się od tysiącleci. Jedną z klasycznych pozycji instruujących jak skutecznie zniszczyć wroga jest „Sztuka Wojny” Sun Tzu. Ta pochodząca z VI wieku przed naszą erą (więc mająca już ponad 2600 lat) praca od dekad jest wnikliwie czytana przez rosyjskich agentów.

Konfrontacja militarna jest ostatecznym narzędziem zmagań. Zanim wyśle się swoją armię do walki z wrogiem, warto postarać się pokonać wroga bez wysyłania armii lub osłabić wroga od wewnątrz, by w razie konfliktu był niezdolny do skutecznej obrony. Najlepszą metodą osłabienia wroga jest szerzenie demoralizacji w jego szeregach, zdemoralizowany naród jest słaby i niezdolny do oporu. Sowieci, by zniszczyć zachód, za pośrednictwem swojej agentury zdemoralizowali zachodnie społeczeństwa, wygrali, nie musząc wysyłać do boju swoich żołnierzy.

Tak jak został zdemoralizowany a przez to osłabiony zachód, tak dziś demoralizuje się Polskę. Proces ten opisała w swoim tekście opublikowanym w zbiorze artykułów „Rewolucja. Świat bez Boga” wydanym przez wydawnictwo Monumen (wydawcę miesięcznika Egzorcysta) Marzena Nykiel.

Gender po zdemoralizowaniu zachodu atakuje Polskę „dzięki działaniom lobbystów, grup mniejszościowych i sporej części wpływowych osób. Siła nacisku ze strony międzynarodowych organizacji jest tak potężna, że nie próbuje się nawet dyskutować” z agresją gender. Celem gender jest „zniszczenie cywilizacji chrześcijańskiej”.

Te destruktywne działania wobec Polski są kontynuacją wrogich działań sowietów wobec zachodu. W 1922 roku w Moskwie komuniści postanowili zdemoralizować zachód. Pomysłodawcą akcji demoralizacji zachodu był komunista z Niemiec Willi Münzenberg. Zgodnie z planami sowietów intelektualiści mieli zdemoralizować i zdegenerować zachód by ZSRR mógł zachodowi narzucić swoje rządy.

„Sowiecki program demoralizacji narodów zaczęto realizować w całej Europie. Stawiano na promocje rozwiązłości obyczajowej, edukację seksualną najmłodszych, obalenie autorytetu rodziny, szkoły i kościoła. Centralnym ośrodkiem tworzenia idei rozmontowania cywilizacji łacińskiej stała się Szkoła Frankfurcka”.

Sowieckie demoralizowanie zachodu przebiegało tak, by zachodnie społeczeństwa nie zdołały się zorientować, że są obiektem kontrolowanej ideowej przemiany. Przekaz toksycznych idei był tak skonstruowany tak by ludzie na zachodzie, sami je kolportowali w przekonaniu, że są wyrazem ich wolności. Sowieci wychodzili ze słusznego założenia, że nieświadome swojej roli marionetki (pseudo liberałowie czy lewicowcy wszelkich maści) znaczniej efektywniej będą zatruwać życie społeczne niż najlepiej opłacana agentura. Do otumanienia pożytecznych idiotów sowiecki wykorzystali przemianę pojęć — nazwanie niewoli wolnością, kłamstwa prawdą, demoralizacji miłością, Tak umiejętnie budowany przekaz medialny sowieckiej agentury wspierany był przez zależne od sowietów autorytety. Według tego samego schematu, by przejadać władze w Polsce, siły antypolskie muszą zorganizować 1,5 miliona ludzi wspólnie działających.

Sowiecka akcja demoralizacji zachodu przebiegała w czterech etapach. Pierwszy etap demoralizacji trwał od 15 do 20 lat (w pierwszym etapie demoralizuje się takie dziedziny życia jak religia, edukacja, media i kultura), drugi etap destabilizacji państwa i społeczeństwa trwa od 2 do 5 lat, trzeci etap kryzysu od 2 do 6 miesięcy, czwarty etap to normalizacja życia społecznego i rodzinnego.

Na etapie demoralizacji wykorzenia się katolicyzm z życia społecznego i przeprowadza się proces wykorzenienia katolicyzmu z Kościoła, by pozostała sama forma bez treści. Niszczone są też autorytety. W edukacji wprowadza się nauczanie pozorne (by dzieci i młodzież marnowały czas i nie poszerzały swojej wiedzy), niszczy się przekaz kulturowy (by zamiast wartości szerzył patologie), niszczy się naturalne struktury życia społecznego (narody, religie, wspólnoty narodowe i rodziny) i zastępuje się je swoimi (instytucjami globalnymi i kolektywami). Wszystko to dzieje się w Polsce na naszych oczach.

Na tym etapie kompetencje organów państwa (pochodzących z demokratycznych wyborów) są przekazywane w ręce instytucji niemających demokratycznego mandatu pod pozorem powierzania odpowiedzialności w ręce ekspertów – instytucje takie niezwykle często są ekspozyturami lewicowych lobby czy globalnych korporacji (które zapisały się w historii między innymi sfinansowaniem komunistycznej rewolucji). W tym nowym systemie media „mimo braku kontroli społecznej mają monopol na kształtowanie opinii publicznej”.

Na etapie demoralizacji jednostki są demoralizowane za pośrednictwem propagowania konsumpcjonistycznej postawy życiowej – narzucony ludziom mechanizm niezaspokojonych sztucznie wykreowanych przez korporacje potrzeb skutecznie likwiduje aspiracje duchowe i intelektualne.

Co istotne w etapie demoralizacji, by siać zamęt, wrogie siły wsłuchują „się uważnie w społeczne nastroje i wyłapują negatywne tendencje”. Po czym podsycają je, by stały się siłą obalającą prawo i porządek”. Pomagają w takim destabilizowaniu sytuacji agencji wpływu (w mediach, edukacji, władzy i religii) oraz pożyteczni idioci. Celem takich działań jest osłabienie kondycji moralnej, intelektualnej i fizycznej społeczeństwa. By przeciwdziałać takiej destabilizacji, należy po pierwsze likwidować negatywne tendencje (poprzez nieustanne dokonywanie zmian na lepsze), a po drugie zapewnić obywatelom możliwość krytyki oraz współuczestniczenia w pozytywnych zmianach. Najgorsze jest akceptowanie patologi i uniemożliwianie krytyki, bo to tylko potęguje frustrację społeczną.

By przejąc władze, lewica musi zniszczyć Kościół katolicki, instytucje będącą fundamentem oporu społecznego. Z racji na to, że bezpośredni atak na Kościół jest mniej skuteczny i bardziej kosztowny, od niszczeni Kościoła od wewnątrz, spadkobiercy sowietów redukują religie do formy rozrywki, komercjalizują wiarę, tworzą organizacje pseudo katolickie (głoszące idee sprzeczne z katolicyzmem), wykorzystują wiarę do swoich wstrętnych celów, mają swoich pozorantów wbrew faktom twierdzących, że są katolikami, domagają się kościoła wykorzenionego z katolicyzmu. By zwalczyć katolicyzm, siły antykatolickie tworzą też alternatywne wobec katolicyzmu nowe ruchy religijne.

Wszystkie te destruktywne działania „prowadzone są pod sztandarami otwartości, dialogu i tolerancji, mają na celu zmiękczenie doktryny Kościoła, uśpienie czujności wiernych i ostatecznie spowodowanie odwrotu od Boga. Mają wprowadzić w sumieniach postmodernistyczny zamęt, utrwalić relatywizm moralny, eliminując pojęcie grzechu, dobra i zła, oraz przekonywać do relatywizmu poznawczego, w którym brakuje miejsca na prawdę obiektywną”.

Konsekwencją destruktywnej działalności lewicy jest to, że w zdemoralizowanym społeczeństwie „ludzie nie potrafią odróżnić dobra od zła, prawdy od kłamstwa, sprawy istotnej od banału”. Zdemoralizowane społeczeństwo jest wytresowane przez media.

Celem drugiego „etapu destabilizacji jest całkowite rozregulowanie relacji społecznych, instytucji i organizacji”. By tak się stało, wystarczy nie zwalczać patologii w kraju, dzięki temu niezwalczane patologie eskalują i same destabilizują kraj.

By rozregulować kraj, wróg zewnętrzny szczuje jedną grupę przeciwko drugiej, by „zniszczyć relacje społeczne, pracownicze, sąsiedzkie i rodzinne”- w Polsce doskonałym tego przykładem jest wzajemne szczucie przez media patriotyczne elektoratu jednej patriotycznej partii przeciwko drugiej patriotycznej partii. Celem wzniecania konfliktów jest niszczenie autorytetów, rozbijanie rodzin, uniemożliwienie procesu edukacji i wychowania. W tej fazie media stają po stronie rewolucjonistów w ich walce ze społeczeństwem.

„W trzeciej fazie kryzysu legalne organa władzy państwowej przestają należycie funkcjonować. Do struktur […] wpuszczane są ciała obce w postaci samozwańczych grup eksperckich”. Uruchomiani są dotychczasowi uśpieni agenci, którzy pracowicie plasowali się we władzach państwowych i we władzach organizacji społecznych, oraz jako celebryci i eksperci w mediach. Uruchamiani uśpieni agenci dokonują coming outów (np. ujawniają, że są homoseksualistami). Agentura prowokuje zamieszki.

W ostatniej czwartej fazie normalizacji ludzie są już tak zmęczeni niepokojami, że można im wmówić wszystko, na wszystko się zgodzą, by w miarę normalnie funkcjonowało życie społeczne. Ludzie zmęczeni upadkiem społeczeństwa i państwa chcą silnej władzy, by ta zaprowadziła porządek. I wtedy pojawia się polityczny zbawca, który zaprowadza porządek i eliminuje patologie.

Proces ten, który właśnie rozgrywa się na naszych oczach. Na naszych oczach rozgrywa się trzeci etap. I albo będziemy walczyć, albo zostaniemy zniszczeni.

Jan Bodakowski

 

Komentarze (63):

Precz z 🌈 zarazą!2020.08.27 10:31
KIEDY KTOŚ WRESZCIE UCISZY RAZ NA ZAWSZE TEGO IDIOTĘ "katolicka kretynizacja polski 🇵🇱"?! DLACZEGO FRONDA NIE MA ADMINISTRATORA I POZWALA MU PLUĆ NA POLSKĘ, KOŚCIÓŁ ORAZ WSZYSTKO TO, CO DLA POLAKÓW ŚWIĘTE I CENNE? PORA NAMIERZYĆ TEGO WREDNEGO DRANIA I DAĆ MU W TEN GŁUPI RYJ, ŻEBY SIĘ KOPYTAMI NAKRYŁ!
espada2020.08.26 15:21
Polska to jeszcze jakos sie trzyma. Ostatni kraj w europie co nie daje zniszczyc wiary do konca. Ja mieszkam w poganskim kraju,mimo to mamy jeszcze troche wiary,chociaz nieduzo jest tu wierzacych naprawde. Ludzie sie przestraszyli wirusa,a opuscili Boga. Nie chca Go znac,diabel znieczulil miliony i wciaga ze soba je do piekla,bo czlowiek dzis nie zdaje sobie sprawy z tego gdzie dotarl - w jakim gnoju sie tarza jak swinia w blocie. "NIGDY NIE ZDOŁASZ ZROZUMIEĆ - MÓWI SZATAN – jak bardzo nienawidzę was, ludzi. Jak bardzo jesteście wstrętni? Chlubicie się najwyższą godnością wśród zwierząt, a jesteście z nich najohydniejsi. Wasze istnienie budzi we mnie wstręt. Uważam was za coś gorszego od waszych świń. Sądzicie, że jesteście inteligentni, a okazujecie się bardzo głupi. Wystarczyłoby zobaczyć, co wam podsuwam przez wielu “naukowców”, którzy są na mojej służbie, i co daję wam w formie napuszonych, uczonych bredni. Pomyśl o tym, czym poję i karmię przez moją prasę! Wy mielibyście być Jego najszlachetniejszym stworzeniem? Wystarczy parę świństw, aby was kupić. Zaraz poddajecie się pokusom mych posłańców. Przywiązujecie wielką wagę do waszej wolności, a pozwalacie się schwytać w moją niewolę. Och, jakie kpiny mogę sobie z was stroić w imię tej waszej wolności. Okazujecie wstręt wobec tego, co jest brudne, a tymczasem jesteście zupełnie, ulegli waszym namiętnościom, tarzacie się w waszych obrzydliwościach, jak świnie w błocie… Dla kobiety, czy dla garści złota jesteście gotowi pozarzynać się, co jest cudowne. Wiele zyskał Ten – tam, że przelał krew, aby was odkupić? Odkupić was, od czego, od grzechu? Przecież nurzacie się w nim tak, że omal nie utoniecie! A co dopiero mówić, gdy wywołam wśród was ducha zazdrości, oszczerstw, nienawiści, rywalizacji, zemsty."
oglądajcie na YT - Jurij Biezmienov2020.08.25 20:12
Konsekwencją destruktywnej działalności lewicy jest to, że w zdemoralizowanym społeczeństwie „ludzie nie potrafią odróżnić dobra od zła, prawdy od kłamstwa, sprawy istotnej od banału”
taki jeden2020.08.25 20:10
co do wszystkiego się zgadzam, ale czwarta faza jest póki co nie do zrealizowania, gdyż lewactwo, agentura wpływu i pożyteczni idioci nie mają "zbawcy", ba, oni nie mają nawet kandydata na kandydata zostania zbawcą. To nie 2007 rok, ani nawet 2010 ze zohydzaniem, szyderą i kłamstwami wycelowanymi w PiS, gdzie wystawili Tuska z "piękną gadką (o niczym) i "nowoczesnych, tolerancyjnych" chłoptasi w błękitnych koszulach z zegarkami za 20 koła. Dziś już to nie przejdzie, mimo że historia się powtarza, to teraz wróci jako farsa. Oczywiście PiS nie może siedzieć i czekać jak kompradorzy z PO-PZPR do końca się skompromitują, musi zacząć działać, przede wszystkim odzyskać młodzież na necie, zrepolonizować media, sądy i (może to właściwie najważniejsze) szkolnictwo wyższe, bo studia kończy co roku 300-400 tyś absolwentów, a 3/4 z nich ma berety zryte Hartmanami, środami i różnymi zastosowaniami odbytu, zamiast wiedzą co się zowie
Portofino2020.08.25 8:36
Osy atakują pedałów i nie tylko w kitniak kąsają.
Moly2020.08.25 3:44
Haha czarno na bialym widac jak rosja wygrala i zachod przegral!!! Jeszce tylko zatrzymac emigracje z europy wschodniej do zachodniej i stanow: i wszystko sie bedzie zgadzalo
Polak2020.08.24 23:27
Cosik się tu nie zgadza. Jak się wpuszcza trojana, albo zarazę, to raczej tak, by była u nich a nie u swoich. Tymczasem takie np. aborcje to prymat ZSRR i PRL a i rozwiązłość w bloku socjalistycznym była raczej większa niż za żelazną kurtyną.
Anonim2020.08.24 22:51
Rosjanie nie planują aż tak długookresowo. Grabią to co jest pod ręką. LGBT wymyślili plemienni pedofile sataniści?
Panie Ziobro2020.08.24 22:57
Nie. To wymyślił Jaro Kulas, sam krypto-homo-mam. I ja ten drugi co ma żonę dla pozoru.
ebz2020.08.24 21:04
Widzę , że jakąś " Jankę " zafascynował mój komentarz . :):):):):):):):):) Za wysokie progi dziecino . Jam córa Tej Słowiańskiej Ziemi . Ty tylko przybłęda .
Duda-Gracz2020.08.24 22:54
Z tym, że — trolu — nie stawia się SPACJI przed znakami przestankowymi. Tego uczą w III klasie szkoły powszechnej. Nawet za PiS-u.
Paweł2020.08.25 2:40
Ale z ciebie głupi "Gracz"! Widzisz we wpisach .... ZAWSZE ....tylko spacje.... i nic więcej! ..... Czy w twojej szkole uczyli cię tylko o ......spacjach?.... Czy może też uczyli cię rozumieć tekst??? ha ha ha...! Taki jesteś niedouczony!
Anonim2020.08.24 20:41
Jednym słowem brzydko mówiąc, sowieci wyru--li zachód. W latach 70 tych KGB prowadziła program mający na celu formacje marksistowskie wśród studentów i wykładowców w USA i na zachodzie. Dzisiaj Rosja zbiera owoce i się śmieje.
Wojtek Polak2020.08.24 20:47
Według bezrobotnego freaka Bodakowskiego na dopalaczach? —————————————————————————————————————————————————————————— https://imgur.com/vicz7ni
ZERRO2020.08.24 19:38
Dlaczego wśród księży jest proporcjonalnie kilkadziesiąt razy więcej pedofilów? Bo są chorzy psychicznie...
bingo2020.08.24 19:49
Bo wśród księży jest proporcjonalnie najwięcej gejów. Prawda boli prawaków i lewaków.
Wojtek Polak2020.08.24 19:55
No jest tych gejów od chŭja i trochę. Ale dlaczego nie piərdolą się między sobą? To po prostu inna rasa niż np. pan Robert Biedroń albo Jerzy Waldorff.
out2020.08.24 19:58
Spier.. j . Obraziłeś Waldorfa porównując do Bierdonia.
Wojtek Polak2020.08.24 20:07
Może raczej ty troliszcze wyautujesz a spiərdlisz? Co? Anonimowy chŭjku!
Wojtek Polak2020.08.24 20:09
* spiərdolisz (świńska lamero)
dlaczego kłamie? czy wszyscy pisowcy to kłamcy?2020.08.24 20:10
Z tym, że on się nazywał Jerzy Waldorff-Preyss. Przez double »f«.
przypomnienie2020.08.24 19:53
Jakie są 3 główne ośrodki mózgowe kształtujące procesy psychiczne? Układ pobudzenia, nagrody. poznawczy. Duch Trójjedyny. Jakie są główne układy kształtujące najistotniejsze procesy fizjologiczne? Układ trawienny, rozrodczy, wydalniczy... Czym jest jedzenie kupy? Naprzemiennością funkcji układu trawiennego z wydalniczym. Czym jest homo? Naprzemiennością funkcji układu wydalniczego z rozrodczym. Czyli prawie jak jedzenie kupy. Niewątpliwie wynik zaburzenia procesów psychicznych. Czym się różni choroba od perwersji hetero? To pierwsze ma charakter stały , trwały, czysto nieprokreacyjny. Grzechem w rozumieniu KK nie jest też gra wstępna bo nie ważne jak się zaczyna, ważne jak się kończy.
ZERR02020.08.25 10:19
Matmę to ty chyba zakończyłeś na poziomie drugiej klasy. Kilkadziesiąt razy więcej pedofilów może i jest, ale w Sekcie LGBT.
logik2020.08.24 18:47
Dlaczego wśród homo jest proporcjonalnie kilkadziesiąt razy więcej pedofilów? 1bo są chorzy psychicznie-naiwny ten kto sądzi że niewinne nałogowe palenie nie wpływu na podejmowane przez nas złe decyzje 2bo bardzo często sami w dzieciństwie byli molestowani 3bo ich zboczenie w dużej mierze jest rzeczą wyuczoną 4bo jak sami mówią gardzą prostactwem (prostacy i zboczeńcy to nie ad persona) 5bo jak sami twierdzą wyjaśniając czemu kopulowali często z kobietami że muszą zbadać, sprawdzić, doświadczyć..
Zygfryd2020.08.24 20:48
Dlaczego lesby i geje są tylko i wywodza sie z tzw inteliegencji? pedalswa i zboczeństwa nie ma wśród robotników spawaczy murarzy prostych zawodów??? przemyśl sprawę pustomyslicielu.
epidemiolog2020.08.24 21:10
Guzik prawda, tak jak i to że wśród rolników nie ma chorych na depresję. Po prostu wśród elit jest ich więcej bo mają zatracone naturalne instynkty związane z walką o przetrwanie gatunku. No i oczywiście gardzą tym co pospolite. Niemniej przyznaję że poruszasz się po właściwym torze rozumowania. Zboczenia nie są jak koronawirus który objawowo lub bezobjawowo dotyka każdego, pominąwszy oczywiście ofiary molestowania.
Zygfryd2020.08.24 22:18
"Walka o przetrwanie gatunku" ale załadowałeś zdanie chłopie mówimy o zboczeniu które rozkwita i wywodzi się głównie z tych środowisk mających sie za światowców i inteligentów którzy uważają tzw reszte za ciemnogród i zacofanych a sami żyja w zginiliźnie i chlewie włsnego wygórowanego ego.
epidemiolog2020.08.24 22:47
To słowo z gatunkiem mogłem sobie darować,. O jakie przetrwanie walczą światowcy? Chyba tylko koryta jak są na państwowym .Nie grozi im głód, bruk a jak chodzą bez ubrań to dobrowolnie a nie z braku środków. Mówiąc zwyczajnie po prostu w doopach im się przewraca. Masz inną diagnozę?
Zygfryd2020.08.24 22:59
To moje spostrzeżenia i pewne dane które kiedys wpadły mi w rękę gdzie rodzi sie? to tęczowe zboczenie ? i gdzie go lansują zdecydowanie wygrały wszystkie tzw inteligenckie uniwerki i zawody "wysokiej klasy" walka z Bogiem i usuwanie go zastepując tzw."wspaniałym człowiekiem" co wprowadza samotnosc uzaleznienia narkotyki wóda i inny sex by pokazać mu Bogu że bez niego jest fajniej niestety bez Boga nic sie nie uda dzieki za rozmowe pozdrawiam. sorki za błedy w pisowni.
Panie Tadeuszu Grzesik2020.08.24 18:35
Wspomagacie bezrobotnego Bodakowskiego wierszówką w wysokości 25 zł? Ale on przynajmniej się podpisuje, nie tak jak dam, kak czy inna mk.
nie wiem co bierze bodakoski2020.08.24 18:16
albo co pali - ale lepiej niech przestanie dla jego własnego dobra. Poza tym niech przestanie cytować MEIN KAMPF i napisze coś naprawdę od siebie
Poznański Słowiczek2020.08.24 19:42
...bierze zasiłki dla bezrobotnych i dorabia sobie na FRONDZIE jako "dziennikarz".
no tak2020.08.24 21:34
to wiele wyjaśnia
edi2020.08.24 18:04
JEZUS DO św. FAUSTYNY - "Polskę szczególnie umiłowałem, a jeżeli posłuszna będzie woli Mojej, wywyższę ją w potędze i świętości. Z niej wyjdzie iskra, która przygotuje świat na ostateczne przyjście Moje. (Dz. 1732)" Wybór Andrzeja Dudy pokazał ŻE POLACY SĄ WIERNI JEZUSOWI - A TO OZNACZA ŻE POLSKA BĘDZIE WZOREM DLA ŚWIATA - I TEGO DOKONA SAM BÓG ORAZ MATKA BOGA KRÓLOWA POLSKI MARYJA - i żadne złe duchy i opętani ludzie JUŻ W POLSCE NIE WYGRAJĄ !!
Anonim2020.08.24 18:18
Buhahaha na jakim ty świecie żyjesz? To kraje gdzie powstaje najnowsza Technologia, innowacje i gdzie inwestuje się w naukę, to te kraje wytyczają kierunek w jakim podąża świat. Polska ze swoją religia i dogmatami rodem z średniowiecza do tej elity nie należy, bo woli hołdować właśnie takim kretyńskim zabobonom, dlatego Polska nigdy nie będzie potęga.... niestety.
zawierucha klimatyczna2020.08.24 18:43
Co za nawiedzony trol nadużywający WERSALIKI :/
Alina2020.08.25 2:47
Lechu! Ty pedalisz i się chwalisz, sodomito! ... A wersaliki to nie grzech! Nikomu nie przeszkadzaja! Skończył ci repertuar twojego pisadła? Nie masz bidoku o czym pisać?
Seks kamerki2020.08.24 17:55
Cześć- Zapraszam na nowy portal społecznościowy dla dorosłych! Znajdziesz tam osoby na szybkie sex spotkania lub na wyskok na imprezke! Wystarczy wejść aktywować konto i juz randkować! www.frircikvip.com.pl
Zygfryd2020.08.24 17:46
Fantastyczny komentarz pana Jana Bodakowskiego nic dodać nic ująć , podpisuje sie pod nim obiema rękoma i popieram każda jego trafną myśl , szkoda ze zostaliśmy sami na placu boju i to w niepełnym składzie ale mam nadzieje że wygramy z tą zaraza i chlewem LGBT .
AAAtomek2020.08.24 17:25
Lubię Bodakowskiego, utwierdza mnie za każdym w swoich felietonach razem jakim ON jest kretynem. Pozdrowienia! p.s. Towarzyszu Bodakowski, podobno sowieci zaszczepili w X wieku chrześcijaństwo z Polsce w ramach wojny hybrydowej!
Janka2020.08.24 17:22
I znów winni są Sowieci . Gdzie by nie kopnąć , tam leży ich wina . W istocie rzeczy, tak to oni okupowali Polskę a Żydów palili ich komisarze przetrenowani z bolszewickich na sonderkommando, a wyzwolili nas ( I tu jest problem! Bo jest dwóch "nas": są etniczni Polacy i parchy), więc nas, etnicznych Polaków wyzwoliła legenda Żołnierzy Wyklętych, tych z Katynia, tych z Powstania Warszwskiego od parcho-bolszewickiej job twoju mac. Tak, to bracia parcho-Sowieci ze słynnych dywizji "Dawaj Czasy ty Job Twoju Mać" którzy rabowali i terroryzowali polską wieś , pankowie z miast gdyż marzył im się stary , secesyjny porządek . Czyli " morda w kubeł robotniczy i chłopski motłochu i pracuj na nas parcho-bolszewikow"
Wstydu nie masz! Za grosz! Do roboty!!!2020.08.24 17:20
"Będziemy serwować kuchnię orientalną z Turcji i Bliskiego Wschodu - jak zwykle pyszną i aromatyczną" - zapowiadają na swoim profilu na FB. Aramia to lokal znanego transplantologa i ordynatora w szpitalu przy ul. Arkońskiej – Samira Zeaira. Restaurację przy ul. Romera otworzył, żeby dać pracę rodzinie, która z powodu wojny musiała uciekać z Syrii. https://szczecin.wyborcza.pl/szczecin/7,34939,26235444,syryjscy-bohaterowie-kuchennych-rewolucji-ze-szczecina-chca.html
W pośredniaku byłeś?2020.08.24 17:12
j.w.
ebz2020.08.24 16:37
I znów winni są Sowieci . Gdzie by nie kopnąć , tam leży ich wina . To oni okupowali Polskę i palili Żydów a wyzwolili nas Żołnierze Wyklęci , którzy rabowali i terroryzowali polską wieś , pankowie z miast gdyż marzył im się stary , secesyjny porządek . Czyli " morda w kubeł robotniczy i chłopski motłochu i pracuj na nas panów " . Niech żyją Sowieci , moi bracia krwi . A tak nawiasem ....właśnie przyjrzałam się zdjęciu A. Nawalnego . Niby niebieskie , słowiańskie oczy , rysy nieco słowiańskie ,ale ewidentnie korzenie żydowskie . O co tak naprawdę walczy w Rosji Nawalny ? O swoją Mateczkę Rossiję ? Rossija jest mateczką dla Putina , ale nie dla Nawalnego , a już zupełnie nie dla jego żony . Kreml ponoć nakazuje mordować swoich politycznych przeciwników . A USA niby tego nie robi ? No nie , rzadko z przyczyn politycznych ale już bardzo często z przyczyn finansowych . Tam mordom przyświeca pieniądz. Kto z tych dwu mocarstw jest nauczycielem a kto uczniem ?
s****j za Ural2020.08.25 20:20
ty j*****y jewszeku
Anonim2020.08.24 16:34
na kremlu mowi sie wot molodcy oczen charaszo.
Art2020.08.24 16:24
Redaktor Bodakowski w formie. Glupcy wyja ze wstydu, przebiles ich wszystkich. Czlowieku, przy takim poziomie wiary w spiskowa teorie dziejow mozesz spokojnie koronowac sie na krola wszystkich dzbanow. Jesli rzeczywiscie wierzysz w te bzdury, to szczere gratulacje.
Aaron2020.08.24 15:52
Przed wojną w Niemczech z dewiantami rozprawiano się m.in. w ten sposób: rozbierano takiego do naga, krępowano ręce, zakładano mu garnek na głowę i wyprowadzano na dziedziniec gdzie wypuszczano głodne pieski. Po takich pokazach okazało się, że jednak dewiantów nie jest tak dużo, jak na początku przypuszczano. Nagle wszystkie geje zmieniły orientację. A tutaj piszą, że orientacji zmienić się nie da Z f-skim pozdrowieniem
To ty? Jasio Hartman?2020.08.24 16:05
dziwne fantazje seksualne.... dziwne
Na Zachodzie,2020.08.24 15:38
np. w USA nie jest tak autorze jak piszesz. Kościół katolicki w USA posiada największą sieć prywatnych szkół bo blisko 2 tyś. plus 200 uniwersytetów. Tam NIE nauki o LGBT! Każdy nauczyciel "otwarty" i dumny ze szkóły jest zwalniany. Dodajmy do tego prywatne szkoły, uniwersytety protestanckie, jeszcze bardziej rygorystyczne. W żydowskich ortodoksyjnych to kto wie skoro w ich teologii jest pedofilia. ....A jak jest w szkołach publicznych? .... To wszystko zależy od lokalnych Board of Education. Nikt w USA NIE może narzucać jakiekolwiek curriculum! A że pedalstwo po szkolach i uniwerystetach paraduje, mają to konstytucyjnie zagwarantowane, podobnie jak chlopcy z KKK i ci ze swastykami.
JanP2020.08.24 15:31
Bodakowski, Bodakowski nie odwracaj kota ogonem. To całe "nowe" przychodzi z zachodu a nie ze wschodu. Tak zachód odreagowuje na konserwatywne podejście do człowieka. U nas przebiegną te zmiany spokojniej, bo będą rozciągnięte w czasie.
Anonim2020.08.24 14:46
Sowieci jak Sowieci, wiele pisze o tym Sołżenicyn, neomarksistowscy bojówkarze i tyle. Tyle tylko, że piekło miało być po śmierci, jeżeli tak wybierzemy, zaś oni chcą je nam serwować za życia!
Beno2020.08.24 14:40
To że lewactwo i libertynizm demoralizują, to nie znaczy, że za wszystkim stoją Sowieci, a dzisiaj Ruski. Gender, LGBT i inny syf to wszystko przyszło z Zachodu USA , i cały zachodni świat. W Rosji, Chinach i wielu innych komunistycznych, socjalistycznych krajach jest to zabronione. A co się dzieje w katolickiej Polsce. Czerpiemy wzory ze Wschodu czy z Zachodu? I to nie tylko gender i LGBT, ale tatuaże na całym ciele, burdele, pogrubianie warg u kobiet (robienie z gęby doopy - obrzydliwość). Kto te mody lansuje, skąd są pieniądze na tą propagandę? Sorosz i inne mendy Zydowskie z USA i Izraela? Na Zachodzie jest najwięcej rozpusty i tam są źródła wszelkiego seksizmu, rozwiązłości i zboczeń.
libertyn2020.08.24 14:47
Ja jestem libertynem i obraża mnie porównanie do tego terrorystycznego ścieku. Nikomu swojej woli nie narzucam w odróżnieniu od tego psychopatycznego szamba.
Klejnot Nilu2020.08.24 14:29
Haha, wiedziałem że to Bodakowski xD
przypomnienie2020.08.24 14:27
Nie ma ANI JEDNEGO dowodu że homoseksualizm nie jest chorobą. Uczucia, miłość? Odpowiadam - większość z nas kocha zwierzęta ale prawie nikt z nimi nie kopuluje. Jest za to szereg dowodów że ............ 1Homo to dezorientacja i choroba psychiczna tak jak ch.fizyczna jest impotencja i bezpłodność oraz tak samo jak ch.psychiczna są nałogi 2transwestyci z rozdwojeniem jaźni to ich bracia, podobnie jak transseksualiści którzy leczą się u psychiatry lub chirurga z pomocą hormonów 3)do 46% było molestowanych(wiki) 4choroba to opinia prześladowanej części lekarzy 5byli są i będą chętni do leczenia się także w Holandii 6częsty jest późny wiek rozwoju choroby 7nagminne są paranoidalne gadki o niepewności orientacji 8pasywni są niepodważalnym dowodem na różnorodność choroby 9często występują inne zaburzenia umysłowe 10nierzadkie są erekcje na płeć przeciwną przy niemocy w kontakcie bezpośrednim 11jest ogromna nadreprezentacja w środowiskach artystów, więźniów, duchownych z wybujałą wyobraźnią 12nadproporcjonalnie wielka liczba hiva i pedofilii 13fobia-paniczny strach utrudn normalne funkcjon, homofobia NIE ISTNIEJE ............................................. Choćbyście stanęli na głowie to osoby homo nadal będą się użalać jak na zachodzie. Zamiast leczyć własne zaburzenia, m.in. fobie to wmawiają je osobom zdrowym. Sam mam lęk wysokości ale wg klasyfikacji nie załapuje się na akrofobie bo to ekstrema zaburzeń. Homofobia to najwyżej lęk przed wyleczeniem z homoseksualizmu. Fobia – zaburzenie nerwicowe, którego objawem osiowym jest uporczywy lęk przed określonymi sytuacjami, zjawiskami lub przedmiotami, związany z unikaniem przyczyn go wywołujących i utrudniający funkcjonowanie w społeczeństwie. Stopień lęku jest różny, a pojęcie fobii jest zarezerwowane dla skrajnych przypadków spektrum. Co do analogii mowy potocznej fobii przypomnę że nikt nie nazywa drugiego idiotą robiąc zarzuty co do nadzoru szkół specjalnych, kaleką np za powolną budowę udogodnień dla osób niepełnosprawnych czy też żydem przy ostrym targowaniu się z kontrahentami izraelskimi............. Pojęcie choroby psychicznej nie musi wykluczać się z pojęciem grzechu, przykład kleptomania lub uzależnienia (nieumiarkowanie)
Troll2020.08.24 15:33
Nie ma ANI JEDNEGO dowodu że katolicyzm i inne wierzenia w niewidzialne stwory nie są chorobą.
Art2020.08.24 16:20
Oczywiscie. Wszyscy sie myla. Tylko Ty przejrzales wrogow i wszystkich glupcow. I teraz objawiasz nam prawde. Co za dzban.
kupofilia2020.08.24 17:39
Jakie są 3 główne ośrodki mózgowe kształtujące procesy psychiczne? Układ pobudzenia, nagrody. poznawczy. Duch Trójjedyny. Jakie są główne układy kształtujące najistotniejsze procesy fizjologiczne? Układ trawienny, rozrodczy, wydalniczy... Czym jest jedzenie kupy? Naprzemiennością funkcji układu trawiennego z wydalniczym. Czym jest homo? Naprzemiennością funkcji układu wydalniczego z rozrodczym. Czyli prawie jak jedzenie kupy. Uprzedzając głupkowate kontrargumenty dodam że hetero tez są zboczeńcami jeśli wyłącznie w ten a nie prokreacyjny sposób współżyją. Grzechem w rozumieniu KK nie jest też gra wstępna bo nie ważne jak się zaczyna, ważne jak się kończy.
polecam badania PZH2020.08.24 17:46
Po owocach was poznaliśmy. Tu nawet nie trzeba wiedzy psychologicznej czy fizjologicznej.
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.08.24 14:24
Dzięki PiS, ONR, radiomaryjnej sekcie, czy takim prawackim kryptogejom jak bodakowski , atakującym środowiska LGBT mamy w Polsce atmosferę a właściwie smród , jak w 1936 r. w Niemczech , gdzie co dzień rozlegały się wrzaski Hitlera i jego przydüpasów o nawoływanie do zbrodni na Żydach!
Anonim2020.08.24 14:31
A gdzie masz tych jawnych LGBT? Poza zbydlęconymi salonami wiekszość kibluje w psychiatrykach lub więzieniach.
Anonim2020.08.24 14:36
Czytałem kiedyś ciekawy artykuł. Podaj nazwisko chociaż jednego, jedynego piłkarza holenderskiego który przyznaje się do swojej choroby homoseksualnej. Oczywiście w Holandii dostał by oklaski i byłby świętszy od papieża. Was pełno tylko w wiezieniach.