Prowokacja trwa. „Nocne Wilki” zapowiadają przyjazd do Warszawy - zdjęcie
27.04.15, 11:45

Prowokacja trwa. „Nocne Wilki” zapowiadają przyjazd do Warszawy

8

Ludzie Węgrzyna mają na motorach symbole narodowe. Zapowiadają też, że będą towarzyszyć Nocnym Wilkom w podróży przez Polskę, ale stawiają warunki.

- Mam nadzieję, że chłopaki wjadą bez żadnych emblematów sowieckich. Jeżeli będą jechali tak jak my jedziemy po tamtej stronie z naszymi flagami biało-czerwonymi, oni przyjadą tu z flagami rosyjskimi, będziemy im towarzyszyć do Warszawy - powiedział w rozmowie z RMF jeden z motocyklistów. Tymczasem „Nocne Wilki” słyną z paradowania z komunistycznym flagami. W planach maą złożenie kwiatów pod grobem sowieckiego generała Czerniachowskiego, kata AK na Wileńszczyźnie.

Na granicy nie brakuje też dość pokaźnych sił policyjnych.

- Polskiej granicy nie przekroczył żaden uczestnik rajdu na Belin organizowanego przez Nocne Wilki - tak twierdzi tymczasem straż graniczna. „Nocne Wilki” zapowiadały, że będą przekraczać granicę pojedynczo. O 16:00 członkowie gangu mają się spotkać na Skwerze Wołyńskim w Warszawie.

Podobnie jak Polska, wjazdu „Nocnym Wilkom” chcą odmówić Niemcy.

Prokremlowska „Rossijskaja Gazieta” pisze, że Polacy „Boją się Wilków”. Dodaje, że nie tylko Polska, ale i Czechy zakazały przejazdu motocyklistom, a Niemcy anulowały im wizy. Gazeta pisze o „niektórych europejskich politykach", którzy rajd nazywają prowokacją i rosyjską agresją. Gazeta donosi również, że polską polityczną barierę przełamali motocykliści z Kaliningradu, którzy już w sobotę byli na cmentarzu żołnierzy radzieckich w Braniewie.
KJ/Rmf.fm

Komentarze (8):

anonim2015.04.27 12:26
Prowokacja to jest w waszych głowach. Służby obcych państw werbują naszą młodzież, a nawet kradną. Nikt nie werbuje tu rosyjskiej młodzieży, a jest tak dobra okazja. Nikt nie dba o dialog, jakbyśmy się go bali bo mamy coś za uszami.
anonim2015.04.27 12:27
Materiał RMFu, czyli jakiegoś Michtrixa. I Fronda się w to wpisuje nie martwiąc się o własne sumienia. Nie ma to jak zgraja sprzedawczyków podszywa się pod katolików.
anonim2015.04.27 14:03
Wjazd pod przejście w Terespolu i manifestacja pod wodzą Węgrzyna nie pozostawia wątpliwości - to zorganizowana kacapska V kolumna. Powinni być natychmiast zdelegalizowani i odpowiadać karnie za działania godzące w bezpieczeństwo Polski, rację stanu i suwerenność Rzeczpospolitej oraz działanie na rzecz obcego mocarstwa przeciwko Polsce. A tak przy okazji - jeśli inne kluby motocyklowe nie zrobią z nimi porządku, to ci kacapscy renegaci spowodują, że każdy motocyklista będzie postrzegany jak oni... Oczekuję też, że stracą prawo do używania w nazwie swoich rajdów słowo "Katyński". Polskojęzyczni kacapscy renegaci na motorach po wodza Węgrzyna profanują polski hymn, polską flagę, polskie barwy narodowe, kalają pomięć zamordowanych przez NKWD, poniżają i upokarzają Polaków, i szydzą z ofiar sowieckich zbrodni... Typowe kacapskie praktyki...
anonim2015.04.27 14:08
Nie ma to jak zgraja sprzedawczyków podszywa się pod Polaków - czyli różne kacapskie robochłopy, jancie74 (dlaczego nie Iwanki?), ...eeey, bielzzie iinna swołocz ze wchodu
anonim2015.04.27 15:31
Nabi - "Powinni być natychmiast zdelegalizowani i odpowiadać karnie za działania godzące w bezpieczeństwo Polski, rację stanu i suwerenność Rzeczpospolitej oraz działanie na rzecz obcego mocarstwa przeciwko Polsce." Bezpieczeństwo? Racja stanu? Suwerenność? Co Ty wiesz o takich rzeczach? Gówno! W jaki sposób grupka motocyklistów zagraża bezpieczeństwu 38 milionowego kraju? W jaki sposób zatrzymanie tych motocyklistów na granicy jest racją stanu? Zatrzymywanie ich na granicy to tylko znak dla Kremla że my się ich boimy. Od kiedy racją stanu jest okazywanie strachu Rosji? O suwerenności już nawet nie będę pisał, bo od czasów akcesji do Unii i podpisania Traktatu Lizbońskiego nie ma o czym pisać...
anonim2015.04.27 21:59
Węgrzyn POhańbił pamięć o zmarnowanych Polakach w Katyniu, nie powinien już odwiedzać tego miejsca, niech razem z nocnymi wilkami gloryfikuje armię czerwoną. Do wspólnych eskapad z nocnymi wilkami się nadaję skoro pomaga tym gangsterom rosyjskim przedostać się na polski teren. To nie motocykliście ale zorganizowany gang trudnią się odpłatnym zabijaniem, uczestniczyli w napaści na Ukrainie nie wiadomo dokładnie ile ci pseudo motocykliści ludzi zgładzili. Zamierzają nocne wilki podążać krwawą trasą którą armia radziecka w Polsce pozostawił, w pozytywnym kontekście przedstawiają ruską nawałę rozpoczętą 17 września 1939 roku. Upiększone motory sierpem i młotem wskazuję jednoznacznie że nie mają przyjaznych zamiarów.
anonim2015.04.28 8:04
Rodacy!! Robmy taki cyrk... ale z islamistami!!! Za chwile kobiety w burkach zaleja nasz kraj, a my o "bandzie Putina" ktora w niczym, ale to w NICZYM nam nie zagraza w przeciwienstwie do tych ktorych bedziemy przyjmowac , z polecenia unii eurpejskiej, z otwartymi ramionami.
anonim2015.04.28 23:28
tabor70 Żadne burki Cię nie zaleją nie bój się islamiści lubią socjal którego nie ma w Polsce przyjadą (już przyjeżdżają) tu Ukraińcy którzy po majdanie pracują 1 dzień na 1 bochenek chleba i którzy ostatnio do Lwowa spod granicy wieźli mnie za 20 zł ! Natomiast histeria którą zrobili goście z GPC, Frondy, TV Republiki oraz wstrzymanie wjazdu wilków do Polski to żenua pierwszej wody !