Prof. Domoański o wulgaryzmie „Margot” i środowisk LGBT: Chcą narzucić brutalność i wulgaryzm jako normę - zdjęcie
30.08.20, 07:49fot. yt/polskie radio

Prof. Domoański o wulgaryzmie „Margot” i środowisk LGBT: Chcą narzucić brutalność i wulgaryzm jako normę

18

Po wypuszczeniu z aresztu Michał Sz. o pseudonimie w środowiskach LGBT „Margot” od razu postanowił przystąpić do ataku umieszczając obraźliwy i wulgarny wpis w mediach społecznościowych. Atakuje w nim ministra Zbigniewa Ziobro. Warto przypomnieć, że został on skazany za napaść fizyczna na działacza fundacji pro-life oraz zniszczenie mienia tej fundacji.

W jego wpisie czytamy:

- Koledzy z więzienia kazali przekazać, że Ziobro jest jeb*** ch****. Niniejszym to czynię. Do zobaczenia ziomeczki - jeszcze do was wrócę (...) Odpowiadać mediom będę od przyszłego tygodnia. Na razie dajcie mi czas na czas z przyjaciółkami, miłość, seks i jedzenie

Tekst jest opatrzony zdjęciem, na którym pokazuje wulgarny gest z uniesionym środkowym palcem.

Takie działania skomentował dla portalu TVP Info socjolog prof. Henryk Domański, który powiedział:

- Stoi za tym najprawdopodobniej przekonanie, że poglądy, które ci ludzie reprezentują, powinny stać się normą. A oni są świadomi, że takie poglądy normą w społeczeństwie polskim nie są. To pobudza do tego typu aktywności

Dodał też, że przyczyną takich zachowań może być też osobowość samego aktywisty LGBT. Może chodzić o manifestowanie swojej osobowości wobec społeczeństwa, któremu środowiska LGBT chcą narzucać ich własną „interpretację rzeczywistości w nawet bardzo radykalny sposób”.

Powszechnie środowiska LGBT próbują się powoływać na wolność. Profesor odnosząc się do tego stwierdza:

- Nie ma to nic wspólnego z wolnością. Być może on jakoś próbuje przed samym sobą i innymi uzasadnić swoje zachowania. Próbuje sam siebie przekonać, że to, co robi jest słuszne. Ludzie szukają w takich sytuacjach usprawiedliwienia, uzasadnienia

 

mp/tvp info/facebook

Komentarze (18):

igonn2020.08.31 16:38
ale bezczelność...sami przezywają ludzi od pedałów i lesb....a oskarżają LGBT+ o to że próbują się bronić przed prześladowaniem, poniżaniem, wyśmiewaniem...nie widzę ich winy, że takimi ludźmi są...wyzywajcie swojego Bożka pierdzioszka...co kolejny Jego bąk to ludzkość w gorsze tarapaty popada
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.08.30 14:05
Odbytnica jest smaczniejsza od pisdy!
Moly2020.08.30 13:53
Nie chca nikomu nic narzucic. Nikt nie oczukuje od p. profesora ze on zacznie sie calowac z mezczyznami i zarzuci seks z kobietami. Srodowiska LGBTQ+ chca zeby ich prawa ktore sa niezbywalne byly respektowane w Polce. To srodowiska PISowsko-Katolickie chca narzucic swoja wizje swiata innym. I to nie przejdzie. Tak jak nie przeszlo w innych krajach. Odpuscie sobie i zaczniejcie cos pozytycznego robic bo to obsesje nad czyims seksek sa w zlym smaku, sa namolne i wstretne generalnie
Anonim2020.08.30 17:27
Nikt nikomu NIC nie chce narzucać . Tylko LGBT tak jak inne organizacje musi zrozumieć , że w Polsce obowiązuje PRAWO !!!! . Nie ma zgody na bandyterkę, na niszczenie mienia ( choć by się nie podobało), na wulgarny język, na wulgarne - obsceniczne zachowania, itd. Dopóki LGBT tego nie zrozumie to tak długo nikt was nie poprze poza wami samymi.
Szlojme Kurlender2020.08.30 12:38
"Został skazany" - chyba was pogięło!!!!
Anonim2020.08.30 9:39
Ponad 2000 lat niezmienności Ewangelii, niezmienności Prawdy. Ani jota nie zmieni się w zakonie. To bardzo boli gadzich pachołków złego?
Anonim2020.08.30 9:35
Intronizacja Jezusa Chrystusa na Króla Polski. Przed Polską postawione jest zadanie. Jeżeli go nie wykonamy zgodnie z zaleceniem, to nie tylko każdemu z nas nie będzie w życiu wiodło, ale wszystkich nas spotka kara. Jeżeli Pan Bóg zapowiada karę, to jest ona nieuchronna.
Anonim2020.08.30 9:31
Komentarz Tygodnia: Gdzie są pieniądze z Fawley Court? ... https://youtu.be/nrkUhUaDWpc?t=347
Anonim2020.08.30 8:48
Polska jest od 966 roku Krajem CHRZEŚCIJAŃSKIM i takim do końca świata pozostanie. Dlatego te wszystkie LGBTQ muszą pogodzić się z faktem , że NIGDY w Polsce nie zostaną ZAAKCEPTOWANE ich Ideologie choćby nie wiadomo co wyprawiali. Polacy to nie mięczaki jak na zachodzie i nie dadzą zgody na takie profanacje.
***2020.08.30 9:23
Kościół katolicki jeszcze będzie udzielał ślubów homoseksualistą, kwestia czasu. Z niewolnikami też im długo zajęło, żeby zmienić zdanie, ale w końcu się udało.
Anonim2020.08.30 9:35
Kościół stworzył Jezus i jest ten Kościół nie zmienialny do końca świata. No cóż tak jak w życiu są "księża" , którzy przeszli na stronę Rogatego i oni może będą dawali różne nie prawomocne "sakramenty", ale to już będzie czyste świętokradztwo, czyli grzech śmiertelny.
***2020.08.30 17:07
Przestań bełkotać podszywaczu, to są zwykłe brednie.
TwojaStara2020.08.30 8:34
Znów zgrzybiały staruch nic nie rozumie i znów próbuje narzucić swoje zgrzybiałe poglądy. To jest bunt dziadziu! To ma być wulgarne i brutalne by było skuteczne!
ubawiony2020.08.30 8:41
Pierwotniaki i wirusy LGBT patrzą z zazdrością na wyższe szczeble ewolucji. Co tam widzą? Grzyby, ryby, ssaki... W każdym razie organizmy nieco bardziej skomplikowane niż wirus LGBT czy inny kowidek.
***2020.08.30 8:58
...żebyś się nie zdziwił, pętaku.
Grizzly2020.08.30 8:58
Tak to jest bunt ... d.upy! Wytrzemy wami chodniki i ulice, LGBT - zombi!
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.08.30 8:01
Czym lub kim ludzie sie podniecają? To wszytko, to tematy zastępcze! Jakiś idiota o którym mowa i piszą tygodniami. Ludzie zastanówcie sie, ograniczają wam prawa obywatelskie (pseudo-pandemia), rząd zadłuża polaków, ludzie tracą pracę, non stop PiSowskie afery i ich złodziejstwo a wy piszecie i mówicie o jakim śmieciu!
Szybka Randka2020.08.30 7:54
Cześć- Zapraszam na nowy portal społecznościowy dla dorosłych! Znajdziesz tam osoby na szybkie sex spotkania lub na wyskok na imprezke! Wystarczy wejść aktywować konto i juz randkować! www.lexlale.com.pl