Pomóż spakować się Bronisławowi Komorowskiemu! - zdjęcie
14.05.15, 13:24

Pomóż spakować się Bronisławowi Komorowskiemu!

11

Komorowski na ulicach Warszawy wywołał spore poruszenie. Nie pozytywne ale wręcz odwrotnie - ludzie chcą pomóc w spakowaniu głowy państwa i wyprowadzce z Pałacu Prezydenckiego.

Wszystko przez antyludzkie zachowanie Komorowskiego, który na pytanie młodego chłopaka jak żyć za 2 tys złotych, mówi: WEŹ KREDYT. Albo na totalną ignorancję kobiety na wózku, którą po prostu zignorował, reflektując się dopiero wtedy, gdy Pani surferka przylepiona do jego pleców powiedziała prezydentowi by przytulił kobietę i zaprosił do pałacu.

Ogólnie to bytność Komorowskiego na ulicach przeraża. Ten człowiek nadaje się jedynie na izolację od reszty społeczeństwa. Dlatego ruszają akcje mające na celu pomoc Prezydentowi i jego małżonce w jak najszybszym opuszczeniu pałacu Prezydenckiego. I co ciekawe i szlachetne, wiele tysięcy Polaków takiej pomocy udzieli za free.

philo

Komentarze (11):

anonim2015.05.14 13:46
Komorowski nie jest ulubieńcem osób z postawą roszczeniową.
anonim2015.05.14 13:48
@arbiter "Kobieta na wózku" tak naprawdę kandydowała z listy PO...
anonim2015.05.14 14:00
@arbiter --------------------------------------------------------------------------------------------- "A co do obiboka, który chce żeby państwo mu dało mieszkanie, to Komorowski powiedział mu gorzką prawdę. Niech się weźmie do roboty on i jego siostrzyczka, a nie łapy wyciągają!". ---------------------------------------------------------------------------------------------- Wybitnie żałosne... Podobnie jak i "odpowiedź" Komorowskiego...
anonim2015.05.14 14:03
Fuj to jest wszelkie tolerowanie lewactwa i antypolskiej polityki rezygnowania z samego siebie. Fuj jest brak karania za antypolonizm oraz nadawanie rasistowskich przywilejów obcemu elementowi tylko dlatego, że my nie jesteśmy tacy jak ów element - to odnośnie technik kłamliwych oskarżeń o antysemityzm, rasizm itp. Fuj jest tępienie w naszej latorośli predyspozycji oraz chęci do rządzenia tym co jest ich, czyli ojczyzną. Zamiast mentalności gospodarza i pasterza, wgrywana jest na twardy dysk mentalność niewolnika spuszczającego głowę na wybrane hasełka. A tym czasem inni się rozrastają, a my karlejemy. Dość bezkarności dla lewactwa.
anonim2015.05.14 14:08
Niejedni krętacze trzymali w swych łapach obie kukiełki i aby gawiedzi namieszać w głowach jedną kukiełkę zbesztali dla upustu złości niewolników po to, aby druga pchała wózek dalej oraz, żeby niewolnik widział... do czego doprowadził.
anonim2015.05.14 16:14
nie Pani surferka - a suflerka
anonim2015.05.14 17:50
Drodzy! Panu Komorowskiemu potrzebne są nie tylko kartony. Jemu trzeba także zafundować dobre taczki... I to nie tylko jemu....
anonim2015.05.14 19:12
Na Rakowiecką z nim !!
anonim2015.05.14 21:06
arbiter ; noooo...ulga , już myślałem ,że się wyłączyłeś i żal mi się zrobiło takich WSPANIAŁYCH prezentacji Twojej głupoty ...ale nie ...hurra jesteś dalej z nami i Twoja głupota prezentuje się wspaniale ...SUPER
anonim2015.05.14 21:08
Nowakowska ; a czy ty wiesz co to jest -miłość- ( tak na marginesie na pewno , między dwoma osobnikami tej samej płci-to nie miłość tylko DEWIACJA)?
anonim2015.05.15 9:09
"Jakie to miłe i pelne miłości bliżniego podejśie katolickiego???// portalu" gnoju jeżeli uważasz, że wiara katolików służyć ma tobie tylko za argument dla bezkarności dla bandyckich antypolonitów, to jest to z twojej strony typowe bandyckie i jakże judejskie oszustwo. Ponadto łajzo, ciebie niech nie interesuje w co kto wierzy, masz respektować to, że każdy ma naturalne prawo się odwinąć skasować bandycki łeb.