Minister Czaputowicz: Uchodźców z Białorusi nie zostawimy bez opieki - zdjęcie
11.08.20, 11:00Screenshot Youtube - polandmfa

Minister Czaputowicz: Uchodźców z Białorusi nie zostawimy bez opieki

9

Nie spodziewamy się wielkiej liczby uchodźców z Białorusi, ale jeśli to się zdarzy zrobimy co trzeba, by nie byli pozostawieni bez opieki w naszym kraju” – mówił dziś Jacek Czaputowicz w Rydze, gdzie ma miejsce spotkanie z udziałem szefów dyplomacji Łotwy, Estonii i Finlandii.

Szef polskiego MSZ podkreślił:

Podkreślam jednak - nie spodziewamy się jednak takiego rozwoju, to byłaby bardzo zła ścieżka”.

Dalej mówił też:

[…] jest szansa, że Białoruś uniknie najgorszej drogi, Musimy zachęcać Łukaszenkę do pójścia drogą pokojową, do rozwijania relacji z Zachodem, z Unią Europejską. Oczywiście, jeśli sytuacja rozwinie się w złą stroną, będzie bardzo trudno uniknąć sankcji”.

dam/wpolityce.pl,Fronda.pl

Komentarze (9):

Foster2020.08.11 16:59
Narazie to tylko słowa. Pożyjemy - zobaczymy.
Gnjew.2020.08.11 16:48
Kiedy zajmiemy się opieką nad milionem bezrrobotnych w Polsce?
Biden, zgred-gensek partii Demokratycznej.2020.08.11 14:34
J. Biden jest w polityce od ponad 50 lat i jak każdy polityk z takim stażem to jest "corrupted scum". W jego letniej rezydencji w New Jersey lokalny ksiądz odmówił mu komunii, Biden jest takim katolikiem, takim wierzącym jak Putin jest demokratą. Rządził z Obamą 8 lat i zamiast być łącznikiem pomiędzy "colored folks and white majority" - zantagonizował te dwie grupy jak nigdy przedtem w historii USA. Dzisiaj są tego rezultaty. Black Lives Matter, podobnie jak Antifa jest organizacją kryminalną, terrorystyczną. Czarnym nie przeszkadza, że codziennie czarni mordują innych czarnych tuzinami - dzień w dzień. Tylko sami udowadniają, że Black Lives Ain't Worth Shit! To za jego kadencji Hillary the Bitch razem z Łagrowem-Mołotowem nacisnęli sobie guzik "reset". Ale nie tylko tu chodzi o politykę zagraniczną, gospodarczą, ale głównie o U.S. Supreme Court, o nominacje do tego sądu i do sądow federalnych w całym USA. Bo to sądy decydują jaką droga pvjdzie USA. ---------- Kto wygra? Będzie to m.in. zależało kogo sobie Biden wybierze na "Veep".
Szybka Randka2020.08.11 14:27
Nowa strona ero,tyczna na której znajdziesz sasiadke. Ponad milion ofert z całego świata! www.lexlale.com.pl Szybka i bezpieczna rejestracja, Zupełna anonimowość, Setki osób z całego świata.
hahahha2020.08.11 13:13
no ja nie wiem czy pisiurki kolejnego obcego chca?! ??! ;] PRZECIEZ WY SIE KAZDEGO NIEZNANEGO BOICIE !!!! ;] zastraszone biedne babcie i dziadki ;]
hihihi2020.08.11 13:50
PISIURKI kocham was za wasze OBRZEZANE PISIURKI/// OBCIAGAM OBCIAGAM - POLYKAM POLYKAM - i PLN-y zarabiam!!!!! JAK CHCE wiecej OBCIAGAC PISIURKOW!!!!
Andy Semicki Rabin2020.08.11 13:10
To co z tym przemeblowaniem w rządzie? Dlaczego ta kreatura jest jeszcze w ministerstwie?
Aga Dziedzic💘🏳️‍🌈2020.08.11 12:24
No cuś takiego! Przez nich stracę mój arbajt, oni lepiej wycierają doopy i taniej.
bez wiz przekroczą polską granicę?2020.08.11 12:04
Ciaputowiczu! wnet, ty będziesz na uchodźctwie! bo coraz bardziej przeginasz pałę, za unijne srebrniki!