Matka Kurka: Żydzi z Gazety Wyborczej zapraszają islamskich fanatyków – będzie ubój rytualny - zdjęcie
06.09.15, 08:08

Matka Kurka: Żydzi z Gazety Wyborczej zapraszają islamskich fanatyków – będzie ubój rytualny

27

Polaków żyjących w Polsce według sił postępu należałoby nauczyć moresu i pozbawić wszystkich atawistycznych zachowań. W szkole nie może wisieć krzyż, Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej nie powinien chodzić do kościoła, bo to narusza uczucia religijne ateistów. W polskim parlamencie obowiązkowo wprowadzić parytet, czyli połowa posłanek ma zasiąść w łamach nie z mocy demokracji, ale z mocy dekretu. Tradycyjna rodzima, w której tata jest tatą, mama mamą, to szkodliwe naruszenie wolności osobistych i schematyczne postrzeganie ról społecznych. 

Prawo kościelne nigdy nie ma prawa przenikać do prawa świeckiego, religia w szkołach nie dopuszczalna. Polski seksizm, polska homofonia, wreszcie polski antysemityzm to największe plagi i wstyd na cały świat. Fanatyzm religijny, nacjonalizm – zło najgorsze. Takie apokalipsy każdego dnia docierają do Polaków mieszkających w Polsce, ze strony nauczycieli nowoczesności mieszkających w „tym kraju”. I nagle, ni stąd ni zowąd to samo ciało pedagogiczne, które z obrzydzeniem patrzyło na polską otyłość, pot w tramwaju, rozpościera ramiona i wita na polskiej ziemi „kozich synów”. A kto zacz? Ano przede wszystkim naród, a właściwie plemię nie uznające żadnych innych plemion, którym podrzyna gardła. Normalnie to się nazywa faszyści, ale tym razem „nasi bliźni potrzebujący pomocy”. Plemię to wyznaje tylko jedną religię i nie toleruje żadnej innej, że o państwie świeckim nawet nie ma co wspominać. Ich zasady zawierają się w jednym słowie – szariat. To prawo stanowione, religijny zamordyzm, nie znający litości i obowiązujący w sądach, prokuraturach, komendach policji itd.

Według szariatu kobieta zgwałcona jest pohańbiona i mąż ma prawo ją pogonić z chałupy, a jak zabije to też zostanie bohaterem. Kobieta „koziego syna” jest poniżej kozy właściwej, nie ma prawa spojrzeć na innego mężczyznę, nie ma prawa uczestniczyć w ceremoniach i jest niegodna tego, żeby pójść do szkoły. Prawo jazdy nie dla kobiet, zawody sportowe nie dla kobiet, a strój zakonnic katolickich, przy stroju kobiet „kozich synów”, to pełne wyuzdanie i szyk. Robiąc sobie takie proste zestawienie, czarno na białym, chciałbym odpowiedzieć rozmaitym tchórzom intelektualnym, którzy nie mają odwagi powiedzieć, bo myśleć to na pewno sobie pomyśleli, że to się wszystko nijak kupy nie trzyma. W ramach otwartości i gościnności, miejscowa hołota, miejscowy margines ideologiczny nienawidzący kraju, w którym żyje, gotowy jest na wszystko, żeby tylko okazać swoją nienawiść dla wroga największego – Polaka i katolika. Dzicz założy burki, zniesie wezwania imama o 5.00 rano z minaretu, zapomni o parytecie, srecie, seksizmie sryzmie i ochronie rozwielitki uszatej. Ba! Oni zniosą obecność największych antysemitów świata, którzy kwestię żydowską rozwiążą historyczną powtórką. Wszystko w jednym celu, żeby polską rękę, która karmi wszelkiej proweniencji fundacje, instytucje, „artystów”, „dziennikarzy”, „postępowych polityków”, odgryźć i obsrać. Ponarzekałem sobie rutynowo, ale jestem pewien, że za chwilę dostanę miedzy oczy jednym żądaniem: „ale co z tym, zrobić”.

[koniec_strony]

Wszystko już wyżej zostało opisane! Gdzie? No w kontraście kulturowym dzielącym katolików i muzułmanów. Żydzi z Gazety Wyborczej oraz pozostali piewcy baby bez cycków i chłopa bez jaj, czują respekt tylko wobec tych, którzy się z nimi nie liczą i mają za nic. Tak było w przypadku Związku Radzieckiego i stalinowskich doktrynerów z czasów PRL, którzy poczuli się „demokratami” dopiero w 1968, gdy przestali w kazamatach torturować i zabijać, a sami stali się zwierzyną łowną. Tak się dzieje w przypadku islamskiej dziczy wywołującej paniczny strach i dzięki temu szacunek. Mamy w tej układance trzy klocki, dwa żyją według zasad oko za oko, ząb za ząb, trzeci nadstawia drugi policzek. Proroka nie potrzeba, aby wiedzieć, który klocek nie pasuje do dwóch pozostałych. Żarty się skończyły i nadszedł czas najprostszego wyboru: „Albo my albo oni”. Rzecz nie dotyczy gustu, „poglądów”, wolnych wyborów, ale najzwyczajniej w świecie przetrwania. Być jeleniem to jeszcze nie taka wielka tragedia, ale jeleń, który przyjmuje od wilka zaproszenia na kolację, to już baran. Odwróćmy ten cep i pokażmy islamskim braciom, w których miejscach Polski mieszkają najwięksi obrońcy Izraela, praw kobiet, „gejów”, likwidacji religii. Każdy Polak te adresy zna i wystarczy, że gościnnie podpowie: „Dokąd „kozie syny” was zawieźć na Wiertniczą 166, czy Czerską 10/8?”.

Matka Kurka

www.kontrowersje.net

Komentarze (27):

anonim2015.09.6 8:35
Frondo jestes obrzydliwa. Oby red. nacz. tego szmatlawca zrozumial pewnego pieknego dnia, ze jest kanalia (razem z tym autorem tego morza wymiocin, zwanego tu artykulem), a niektorzy czytelnicy zrozumieli ze nie sa chrzescijanami, tylko wielbia szatana, bo nienawidza innych, klamia i manipuluja. Nigdy nie poslugiwalam sie tutaj ostrym jezykiem, ale tego juz za wiele... niby wolnosc slowa jest wartoscia nadrzedna, ale nad nia jest jeszcze przyzwoitosc.
anonim2015.09.6 8:44
W niedzielę moglibyście zrobić sobie przerwę od hejtu. Tylko co byście wtedy publikowali...
anonim2015.09.6 9:23
http://prawica.net/960 "...Izraelskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych potwierdziło, że eksportuje nielegalnych afrykańskich imigrantów do Szwecji płacąc każdemu $3500, pod warunkiem że nie wrócą do Izraela. Dlaczego nie eksportują ich z powrotem do Afryki???..." W sumie to nieco mniejsza perfidia niż to : http://www.fronda.pl/a/zyd-bedzie-ratowal-chrzescijan-przesladowanych-przez-isis,54142.html
anonim2015.09.6 9:26
Najpierw podkopują zdolności obronne : http://www.fronda.pl/forum/ewolucjonistyczna-analiza-zaangazowania-zydow-w-xx-wieczne-ruchy-intelektualne-i-polityczne-kevina-macdonalda,39008.html Potem nasyłają uchodźców.
anonim2015.09.6 9:28
http://www.fronda.pl/forum/ewolucjonistyczna-analiza-zaangazowania-zydow-w-xx-wieczne-ruchy-intelektualne-i-polityczne-kevina-macdonalda,39008.html Najpierw osłabiają potencjał obronny (bezcenny wkład - wdzięczność za gościnę) a potem nasyłają imigrantów.
anonim2015.09.6 9:43
Klementyn.. a moze bys -misiu drogi- zamiast SWOICH "wymiocin" :))) sprobowal przedstawic kontrargumenty (bo jak na razie jeno obrzygujesz:))) przemawiajace za tym, ze .... ale przeczytaj jeszcze raz od poczatku wszystko co piesze >matka kurka< a potem zbijaj punkt po punkcie jego tezy tak jak wytrawny >strzelec z wiatrowki< kosi rozyczki na strzelnicy, a my bedziem ci kibicowac.:D
anonim2015.09.6 9:46
"Frondo jestes obrzydliwa"; na dowód proponuję obejrzeć film pt. "Hebron ziemio moja" na youtubie........
anonim2015.09.6 10:01
Taborku - misiaczku kontrargument 1 - nie nazywaj sie chrzescijaninem, nienawidzac innego. kontrargument 2 - prawo miedzynarodowe nakazuje przyjmowanie uchodzcow wojennych (fakt - tez nie podoba mi sie unikanie prawa przez, a mianowicie odmowa rejestracji przez uchodzcow i zezwalanie na to przez kraje europejskie, choc staram sie ich zrozumiec, wiedzac co przeszli, chyba naiwnie wierza w niebo na ziemi w niemczech - w koncu niemcy i tak porozdzielaja ich po calej europie, wiec niewiele osiagnal, jednak to niemcow beda chwalic jako dobrodziei, zreszta, moze to Niiemcy chca odkupic troche swoje winy II wojny? - taka mala moja teoryjka) kontrargument 3 - nie caly islam to terroryscie nienawidzacy chrzescijanstwa, tak ja nie cale cale chrzescijanstwo nienawidzi mululmanow - osobiscie nie nienawidze nikgogo tylko za pochodzenie, czy wiare 4 - jest wiele krajow islamskich, niektore poszly w skrajnosci, np. Arabia saudyjska, ale niektore sa otwarte, nie przesladuja nikogo, szanuja wolnosc wyznania i troche prawa kobiet, np. Jordania; czy Jordanie tez chcialbys zrownac z ziemia i "obsrac" zwolenniku tego czegos, zwanego przez frondystow prawda objawiona? 5 - co jak co, ale zydzi nie maja interesu w destabilizacji Europy, jak juz to Rosja, ale nie lubie spiskowych teorii dziejow, co najwyzej uwazam, ze Putinek doskonale wykorzysta ten kryzys, cieszac sie z podzialow UE zajmie Ukraine moze i cala, a kto wie, czy nie pojdzie dalej?
anonim2015.09.6 10:05
aha i tylko dodam, ze nie lubie poslugiwac sie ostrym jezykiem, ale nie obrazilam tutaj chyba nikogo, kto ma odrobine przyzwoiosci? poza tym nie uznaje odpowiedzialnosci zbiorowej jak wy (istnieje terroryzm islamski - zniszczyc wszystkich muzulmanow), ale zwracam sie personalnie do osob ktore sa odpowiedzialne za te bluzgi, publikowane na tym pozal sie Boze portalu poswieconyn...
anonim2015.09.6 10:25
Oooo wylało się morze lewackiej tolerancji (qu, szmat, kan, klo) - lewacy więcej przebywajcie pod tęczą ale nie po to by zabijać i podpalać = przyjmijcie do swoich domów uchodźców, dajcie choć JEDEN RAZ przykład miłości bliźniego. Na razie ciągle od was słychać katolicy to "qu, chu, klo" skoro tacy źli jesteśmy dajcie przykład MIŁOŚCI a nie ciągle ANTIFA, łańcuchy maski na twarzy, kamienie, podpalenia!
anonim2015.09.6 11:01
Proponuję,żeby wszyscy komentujący "przeciw" artykuł i katolików w niewybrednych słowach,aby ochotniczo zapisali się do komitetu powitalnego muzułman oraz,żeby jako pierwsi oddali im choć jeden pokój swojego domu. Ja zwykle oprócz bluzgania na autora i katlików nie mają żadnych konkretnych argumentów.Po raz kolejny przekonuję się,że nie ma co czytać "dyżurnych" komentarzy na frondzie.
anonim2015.09.6 11:01
To fakt. Dla postępowców, islamscy fani szariatu którzy uciekają z własnych krajów przed własną religią i stylem życie który sami praktykują i chcą go narzucić Europie zawsze będą cacy. Hunowie też po wykorzystaniu jednego skrawka ziemi przenosili się na inny, podbijając przy okazji tubylczy lud, teraz muśliwki postępują podobnie.
anonim2015.09.6 11:15
Ciekawi mnie czy komentujący wysciubili nosa ze swoich pokoi i pracy gdziekolwiek, pozwiedzajcie Leeds albo Shefield w uk i wiele innych miejsc to będziecie mieli obraz tego kim sa muzułmanie. Jak to mówią nie wiesz to się milcz, poczytajcie co Grecy maja do powiedzenia na forach albo obejrzyjcie sky tv, poza tym co wy tu robicie, mnie gw i inne lewackie szmaty nie interesują i brzydzą, ..... No won stad, macie błędne myślenie ze katolik to głupek i zacofaniem ale jak się ma wyprany łeb to cieżko nawet pozbierać się do kupy żeby zaczaić ci powinienem rano Robic...wiec jak mowię won do play station i na portale o tolerancyjnych pedałkach i szczęśliwych rodzinach lgbt
anonim2015.09.6 12:14
woow, ale tekst.. iście katolicki
anonim2015.09.6 12:15
Artykuł 10/10
anonim2015.09.6 12:47
"Odwróćmy ten cep i pokażmy islamskim braciom, w których miejscach Polski mieszkają najwięksi obrońcy Izraela, praw kobiet, „gejów”, likwidacji religii. Każdy Polak te adresy zna i wystarczy, że gościnnie podpowie: „Dokąd „kozie syny” was zawieźć na Wiertniczą 166, czy Czerską 10/8?”." Świetny tekst !!
anonim2015.09.6 13:32
Cepami to wasi dziadkowie zapędzali żydów do stodoły... Tęskni się za tymi czasami, co?
anonim2015.09.6 13:43
Klementyn -misiu drogi- ... a tak prosilem bys przeczytal jeszcze raz >matka kurka< i punkt po punkcie... rozlozyl na czynniki, przenicowal, udowodnil, ze jego artykul to -jak to ujales- >wymiociny< a twoj post to nie rzygi pijanego menela... -misiu drogi- ty zamiast tego, to co? A no nic, ty lejesz wode i przynudzasz. :))
anonim2015.09.6 14:11
przedmówcy którzy uważacie wszelkie wypociny żydków z GW + wiecie jak was nazwali "bydełkiem ofiarnym". „Moi ludzie w ciągu kilkunastu lat doprowadzili do tego , że naród ten, pod naszym dyktandem – idzie do Unii Europejskiej jak nasza zawszona hołota szła (też pod dyktando) do „łaźni” hitlerowskich .” (…) nasi niepoprawni ortodoksi – na rozkaz rabinów - szli bez oporu do obozów śmierci. (…) W ciągu jednego pokolenia moi ludzie „wyprali” mózgi temu narodowi. Już nawet wielu Polaków wierzy w to że ich ojcowie mordowali naszą hołotę. (…) - Moi ludzie zamieniają katolikom Dekalog na sodomię i eutanazję (…) - Genialność moich ludzi doprowadziła do tego, że nasi wrogowie sami się wyniszczają. Nie musimy zadawać sobie trudu, aby ich wieszać, aby ich torturować, jak to robiliśmy w Rosji i wszędzie tam, gdzie zdobyliśmy władze „pod hasłem wyzwolenia ludu.” (…) W narodzie polskim ciągle zauważamy tu i ówdzie odruchy buntu (…) Nasi ludzie ciągle rozładowują te odruchy buntu, ale dopiero wejście tego bydła do Unii Europejskiej obezwładni ich całkowicie. W Unii Europejskiej Polacy będą tak jak, - wynędzniała mysz w pazurach wielkiego kota.. Po ich wejściu do Unii Europejskiej będzie zależało „od naszego humoru”, jak długo pozwolimy im konać w jękach i śmiertelnym przerażeniu.” (…) Niebezpiecznych dla nas patriotów można „kupić”. (Jak Judasza) Zależy tylko za ile, co też ciągle robimy. A których nie możemy „kupić”, mamy wypróbowane sposoby, że tacy umierają na „zawał serca”, albo „w wypadkach”. Tacy ciągle znikają z tej ziemi i z ludzkiej pamięci. Bezmyślne masy przyjmują to jako naturalne (…) Wiem, że wszystkim tu obecnym szczególnie leży na sercu oczyszczenie Polski z narodu, który daleki jest od uznania naszego boga światłości Lucyfera (…) przez Media zniszczyliśmy ducha tego narodu (…) itp. - cyt. , za „Kurierem Codziennym” 3-5.10 2003r.CHICAGO - dalej pełniejszy tekst Okryci tajemnicą, dziesięciu okrutnych bezlitosnych mężczyzn, tworzy "ukryte koło" (Inner Cirecle) spisku iluminatów. …… Michehva - na¬wiązał do sytuacji w Polsce. „Nie chcę narzucać moich metod w niszczeniu na¬szych wrogów - ciągnął dalej Micbehva - ale widzą wszyscy, czego moi ludzi dokonali w narodzie polskim. Trzy wielkie mocarstwa przez pokolenia nie mogli złamać ducha tego narodu. + Moi ludzie w ciągu kilkunastu lat doprowadzili do tego , że naród ten, pod naszym dyktandem – idzie do Unii Europejskiej jak nasza zawszona hołota szła (też pod dyktando) do „łaźni” hitlerowskich . W ciągu jednego pokolenia moi ludzie „wyprali” mózgi temu narodowi. Już nawet wielu Polaków wierzy w to że ich ojcowie mordowali naszą hołotę…. Polacy dopóki mają czym napchać swoje zwierzęce żołądki. to nic nie robią, tylko jak to bezmyślne cielęta patrzą w nasze okienko, w którym widzą świat i siebie takim jakich ich im przedstawiamy. A jak już nic mają, za co kupić żarcia,, to się wieszają, trują, skaczą z pięter na bruk. Nie minie wiele czasu a świat zapomni, że istniał naród polski. Wroga trzeba najpierw uśpić, a później trzeba go niszczyć szybko, z całą bezwzględnością aby nie zdążył się obudzić i zerwać do walki. … Zakończył triumfalnie Michehva. ……. Wiemy, że znajomość historii swoich przodków czyni naród - ciągną dalej Zoran. - Wielki Mistrz Michehva doprowadził do tego, że Np. Polacy nie znają swojej historii nawet sprzed 50 lat. Ale znajomość Katolickiej doktryny i za¬sad postępowania czyni katolików. A moi ludzie doprowadzili do tego, że ob¬rzędy katolickie zamieniają się w teatry i to gorszego gatunku. A co u nich z Dekalogiem, który jest podstawą postępowa¬nia wierzących? Moi ludzie zamieniają katolikom Dekalog na sodomię i eutanaz¬je. Już nic u nich nic ma stałego, obowiązującego. Katolicy masowo połykają przynętę, nazywaną "reformą soborową", "wyzwoleniem człowieka". Genialność moich ludzi doprowadziła do tego, że nasi wrogowie sami się wy¬niszczają. Nic musimy zadawać sobie trudu, aby ich wieszać, aby ich torturować. jak to robiliśmy w Rosji i wszędzie tam, gdzie zdobyliśmy władze pod hasłem wyzwolenia ludu. A czyż ślepa wiara Polaków w unię Europejską nie jest w dużej mierze także dziełem moich ludzi na stanowiskach kościelnych? Czy Wielki Mistrz Michehva nie widzi, że zniszczenie w Polakach instynktu samoobrony nie jest tylko dziełem jego ludzi. Nasi niepoprawni ortodoksi – na rozkaz rabinów - szli bez oporu do obozów śmierci. Polaków już niej musimy wysyłać do obozów zagłady. My im tylko odbieramy wole walki, a na¬si mędrcy stwarzają im takie warunki, że sami nie chcą dłużej żyć. Odbierają życie swoim dzieciom i sami popełniają samo¬bójstwo. To jest niesłychane w historii. To jest mądrość, aby naszych wrogów doprowadzić do takiej depresji i braku wiary w siebie,- Takiej mądrości brakowało naszym mędrcom przez tysiące lat. ….. Nawiązując do swoich obaw. Zoran mówił dalej: W narodzie polskim ciągle zauważamy tu i ówdzie odruchy które mogą spowodować wybuch wulkanu. Są to objawy Buntu, jako skutek gwałtownego wyniszczenia narodu, w którym ciągle drzemią ogromne ukryte siły. Nasi ludzie ciągle rozładowują te odruchy buntu, ale dopiero wejście tego bydła do Unii Europejskiej obezwładni ich całkowicie. W Unii Europejskiej Polacy będą tak jak, - wynędzniała mysz w pazurach wielkiego kota.. Po ich wejściu do Unii Europejskiej będzie zależało „od naszego humoru”, jak długo pozwolimy im konać w jękach i śmiertelnym przerażeniu. Niebezpiecznych dla nas patriotów można „kupić”. (Jak Judasza) Zależy tylko za ile, co też ciągle robimy. A których nie możemy „kupić”, mamy wypróbowane sposoby, że tacy umierają na „zawał serca”, albo „w wypadkach”. Tacy ciągle znikają z tej ziemi i z ludzkiej pamięci. Bezmyślne masy przyjmują to jako naturalne – mówił dalej Zoran. …… Moi ludzie doprowadzili do tego, że masowe sprowadze¬nie do Polski niezdrowej żywności z krajów Zachodniej Europy uważane jest za gest dobrodziejstwa władz Unii Eu¬ropejskiej. Żywność" ta tak otępia i za¬truwa Polaków, że nie są zdolni do żadne¬go zrywu, który zagrażałby władzy moich ludzi w tym kraju. A ostatnio "gwoździem do trumny" Polaków jest zakup przez władze szczepionki z za¬wartością rtęci. Za te decyzje należy sic wielka nagroda naszemu pełnomocnikowi na Polskę", powiedział podniecony Michehva. ……. Wiem, że wszystkim tu obecnym szczególnie leży na sercu oczyszczenie Polski z narodu, który daleki jest od uznania naszego boga światłości Lucyfera Dlatego moi ludzie wprowadzają tam genialne akcje, które złożą do grobu nawet pamięć o tym narodzie. Przez Media zniszczyliśmy ducha tego narodu A przez zaplanowany głód kierujemy myśli Polaków ku samobójczym sznurom. ……. A najważniejsze jest to; że nasz pełnomocnik na Polskę wynajduje coraz to nowe sposoby, obezwładnienia tego bydełka, które ciągle wierzy w swojego Chrystusa.
anonim2015.09.6 15:02
Jak już nie może wisieć krzyż, to może powiesić całą redakcję GW razem z jej naczelnym redaktorem Adamem M.?
anonim2015.09.6 15:07
To może i my podłączmy się do tych islamskich fanatyków i urżnijmy te kłamliwe faszystowskie pejsy ?! Ale by była jazda, gdyby z tego napuszczania przez Żydów Europejczyków na Muzułmanów oraz Muzułmanów na Europejczyków doszło do połączenia i współpracy jednych i drugich przeciwko Żydom. Tak jak przed IIWŚ Żydzi myśleli, że Niemcy wyrżną Polaków i się na tym przejechali i tym razem może być powtórka. A niech ich spraszają, wówczas nie można z nimi się spierać lub walczyć, ale przyłączyć i razem spuścić łomot jarmułkom.
anonim2015.09.6 16:00
Tyle, że my to wszystko sami widzimy. Teraz czekamy aż Matka Kurka (przeciwieństwo Ojca Rydzyka) uderzy się w piersi i zrobi spowiedź całego życia, zwaną generalną, bo zapłacone przez socjalistów słowa brzmią jakoś fałszywie, mimo że są prawdą którą znamy od zawsze.
anonim2015.09.6 17:06
to nie sa zarty ludzie w Anglii, Francji a szczegolnie dzieci boja sie islamu zwlaszcza po zamachach islam to ideologia ktora nie przyczynia sie do rozwoju harmonii a zwlaszcza pokoju, tylko przemoc i terror .
anonim2015.09.6 18:24
Głupota,ślepota czy poczucie winy doskwiera zachodnim politykom i mediom.Muzułmańskie morze nie odpłynie ale zatopi Europę.Czy to tak trudno zrozumieć?Niespełnione nadzieje imigrantów,obcość kulturowa doprowadzą do łatwej agitacji islamistów.Staniemy się za jakiś czas prześladowaną mniejszością....Choć muszę przyznać,że pomysł papieża Franciszka z przyjmowaniem 1 rodziny do każdej parafii nie jest zły:-łatwiejsza asymilacja i utrzymanie kilku osób,-izolacja od pozostałych imigrantów,-trudniejsze pole do działania dla islamskich radykałów.A może w dalszej perspektywie - nawrócenie?
anonim2015.09.6 21:03
Pokuta - dlatego nie należy iść za tymi elitami samozagłady, dać sobie samemu dwa razy po gębie i przyjrzeć się naturze swojej, zwierząt, świata i przestać krążyć wokół fikcji. Należy przestać być bydłem, a zacząć być drapieżnikiem.
anonim2015.09.8 12:40
Taa, najgorszy problem to ta "homofonia". Poziom wykształcenia piszących na fronda.pl....
anonim2015.09.8 23:54
W gazecie wyborczej nie ma żydów tylko przygłupy, a tych nawet jeśli któryś miał by pochodzenie żydowskie to by się nawet do niego nie przyznali żydzi. Żydzi jako nieliczni są głosem rozsądku i nie dają się nabierać na gadki o biednych islamistach. jak by ktoś dawno posłuchał ich to by nie było tego całego kryzysu, ale by to zrozumieć trzeba mieć trochę pomyślunku a tego marnemu blogerowi zbywa.