Łepkowska wprost o PO: Wstyd, że oddałam na Was głos - zdjęcie
02.11.20, 08:34Fot. screenshot - YouTube (JastrzabPost)

Łepkowska wprost o PO: Wstyd, że oddałam na Was głos

12

Scenarzystka Ilona Łepkowska, odnosząc się do obecnych wydarzeń w Polsce, związanych z orzeczeniem TK, w ostrych słowach oceniła postawę polityków PO. „Wstyd mi, że na Was głosowałam” – pisze.

„Gdzie jesteś Platformo Obywatelska? Gdzie jesteście Wy, jej prominentni działacze?” – pyta Ilona Łepkowska w kontekście protestów, jakie odbywają się w całym kraju po orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego ws. aborcji.

- „Więc gdzie jest Wasz głos, a przede wszystkim - gdzie jest Wasz pomysł na wyjście z sytuacji, w której znalazł się nasz kraj? Siedzicie w domach i oglądacie z rodzinami seriale na Netflixie? Grzegorz Schetyna chyba kolejny raz House of Cards, szukając inspiracji, Małgorzata Kidawa-Błońska - Figurantkę, a Borys Budka niczego nie ogląda, bo i tak żadnych wniosków nie wyciągnie i w niczym mu to nie pomoże ani nie doda cienia charyzmy...” – pisze dalej.

Zdaniem scenarzystki obecna sytuacja, w której partii rządzącej spada poparcie w sondażach, mogłaby być dla Platformy okazją do skonsolidowania opozycji, ale tej okazji nie wykorzystuje. Ocenia, że Borys Budka tego nie robi, ponieważ mogłoby się okazać, że musiałby wziąć odpowiedzialność za kraj, a mu się zwyczajnie nie chce.

- „To co, chłopaki, w niedzielę haratamy w gałę? Jak zwykle? No, to umówieni... Wstyd mi, że na Was głosowałam od lat” – kończy swój wpis.

kak/Facebook, DoRzeczy.pl

Komentarze (12):

Wanda2020.11.6 8:59
Myślę, że ludzie wrażliwi na kulturę języka, którym obca jest cywilizacja śmierci zrewidują swoje poglądy wobec PO. Śmierć na żądanie propagowana w niezwykle wulgarny sposób odstręcza od ludzi, którzy ten proceder wspierają.
Dlaczego TVP2020.11.4 10:03
nadaje seriale tej idiotki????
kuba powiatowy2020.11.6 9:59
bo takie jest zapotrzebowanie ze strony widzów
Eustachy2020.11.2 15:58
Łepkowska napisze scenariusz o miłości Suchanow do Lempartowej .Hit !!!
kolega2020.11.2 12:02
Pani Łepkowska będzie miała pani temat na kolejne kiczowate seriale" jak to zawiodłam się na P.O ."
ja2020.11.2 11:49
kolwzanka Wielgusowej pakuj sie y wyjezdzaj twoich seriali i tak nie ogladam to kicz
Anonim2020.11.2 9:16
Jeżeliby w jakiś sposób obalili ten rząd, lub tenże podał się sam do dymisji, to mamy tak: do władzy dochodzi PO z lewactwem, zaczyna się wojna o wpływy, stołki, synekury. W między czasie, ściągamy pory i wypinamy tyłki Eurosojuzowi mówiąc - bierzcie co chcecie, a i my wszystko od was przyjmiemy. I mam w ciągu paru tygodni na terenie Polski setki tysiecy "nowych, podpalanych europejczyków", mało to trzeba będzie tyrać na ich zasiłki, bo robota nie jest na ich wykształcenie. Później, owi "europejczyzy" w ciągu krótkiego czasu wprowadzają swój nowy ład - szariat (najpierw w "swoich" dzielnicach), na ulice, Julki, wieczór juz nie wyjdą bo ciapate zgwałcą albo wpie***l, a koledzy nie pomogą, bo to wykastrowane cioty sa
nemo2020.11.3 11:00
Straszny tekst ,ale prawdziwy. To tak trudno przewidzieć?dziwię się popierającym tych "wykształconych gimnazjalistów".Rodzice nie opowiadali co wyprawiała komuna?A PO jest po wielokroć gorsze,bo tamci mieli jakieś zasady,a ci obecni na ulicach,żadnych.
jula2020.11.2 9:12
To nie wstyd to głupota, swoją drogą autorka telenowel, jako komentator i autorytet polityczny brany pod uwagę w publicznym dyskursie. Dla mnie jej wpis poddany rozważaniom jest kuriozalny, co to ma za znaczenie i dla kogo i co z tego, że Łepkowska głosowała na polityczne zombi.
franc2020.11.2 9:21
A kto może jest autorytetem pani Lempart ? posłana Scheuring -Wielgus itp ????
west2020.11.2 9:03
Mniejsza z tym na kogo głosowałem. Zawsze, niestety jest to głos na mniejsze zło. Jednak nieco na poboczu tematu. Wszyscy zwolennicy tzw. strajku kobiet oraz tych, co zbijają na tym (lub im się tylko tak zdaje) w swych wypowiedziach co najmniej usprawiedliwiają wylewającą się nienawiść, szczyty hamstwa objawiającego się szambowym językiem, atakami na instytucje, budynki, ludzi, twierdzą, że ludzie są na tyle wkurzeni, że wolno im dać upust swoim uczuciom. Ja, z kolei pytam Was wszystkich. Pamiętacie sierpień 1980 roku ? Pamiętacie te strajki ? Pamiętacie symbole pod jakimi się to wszytko odbywało ? Pamiętacie na co i na kogo była skierowana słuszna złość i jak się ona objawiała z obydwu stron ? Wielu z Was jeszcze nie było wówczas na świecie. Zapytajcie spokojnie dziadków, zapytajcie rodziców, obejrzyjcie filmy, zdjęcia z tamtych czasów, POCZYTAJCIE GAZETĘ WYBORCZĄ z tamtych lat ! A teraz apeluję, jak to wszystko obejrzycie i posłuchacie, usiądźcie gdzieś w cichym kąciku. Przemyślcie sprawę. Porównajcie swoją postawę z postawą tych dzięki którym jesteście i WY i wielu ludzi z byłych socjalistycznych czy komunistycznych krajówEuropy odzyskało wolność, dzięki którym możecie i powinniście manifestować swoje niezadowolenie, ale w słusznej sprawie. Możecie i powinniście manifestować ale zachowując powagę a nie zachowując się jak się zachowujecie. Pomyślcie proszę zanim kolejny raz dacie się wyciągnąć na ulicę, z czym tam pójdziecie, jakich słów tam użyjecie i komu faktycznie swoją obecnością i postawą służycie.
andrzej2020.11.2 9:00
P lepkowska a kto w PO ma myslec jak to sami prymitywni karierowicze!