Kto wyrwie nasz świat ze szponów diabła? Wezwijmy na pomoc Postrach Duchów Piekielnych! - zdjęcie
19.03.21, 07:00

Kto wyrwie nasz świat ze szponów diabła? Wezwijmy na pomoc Postrach Duchów Piekielnych!

41

Diabeł atakuje dziś nasz świat z wielu stron. Chce zniszczyć nasze rodziny, wiarę i tradycje naszych ojców. Nie możemy mu na to pozwolić!

W Uroczystość św. Józefa zwróćmy się do tego, który od setek lat jest Postrachem Duchów Piekielnych! O tym, dlaczego i w jaki sposób św. Józef skutecznie walczy z siłami ciemności, pisze ks. Donald Calloway w książce “Konsekracja św. Józefowi”.

Ten, którego boją się demony

Demony boją się Jezusa. Demony boją się Maryi. Czy wiedziałeś, że boją się również św. Józefa? To prawda. Święty Józef budzi w duchach piekielnych straszliwą grozę.

Złe duchy trzęsą się z przerażenia w obecności św. Józefa, bo jest on jednocześnie małżonkiem Niepokalanej i ojcem Jezusa Chrystusa. Święty Józef jest bramą prowadzącą do Jezusa i Maryi. Wszystko, co go dotyczy, staje się relikwią. To on ocalił Zbawiciela przed Herodem, spędził dziesiątki lat na adoracji, sprawował władzę ojcowską nad Jezusem, i to dzięki niemu stała się możliwa ofiara Jezusa i Maryi na Kalwarii. Demony mają się czego obawiać! Święty Józef jest potężny!

WIĘCEJ O POSTRACHU DUCHÓW PIEKIELNYCH PRZECZYTASZ TUTAJ

Pogromca smoka

Święty Józef jest pogromcą smoka! „Postrach duchów piekielnych” jest wyjątkowym tytułem św. Józefa. Budzi przerażenie i imponuje. To tytuł wojownika. Święty Józef trzyma w ręce lilię, która jest potężną bronią. To miecz czystości. Ma moc przebijania zionących ogniem smoków (demonów) i zwalczania wszelkich form brudu i ciemności. Lilia w jego ręce jest zagrożeniem dla wszystkich nieczystych sił Szatana.

Sam dźwięk imienia św. Józefa budzi w demonach przerażenie. Obawiają się wszystkiego, co ma z nim związek. „Czy bardzo są przerażone?”, zapytasz. Tak bardzo się go boją, że ogarnia je groza nawet wtedy, kiedy św. Józef śpi! Kiedy zapada w sen, rozmawia z Bogiem! Nie ma znaczenia, czy jego umysł i ciało odpoczywają. Duch św. Józefa zawsze czuwa i jest gotów strzec, bronić i walczyć dla Jezusa, Maryi i dusz. Kiedy budzi się ze snu, demony wiedzą, że natychmiast będzie spełniał wolę Boga i powstrzyma ich złe zamiary. Czy św. Józef czuwa, czy śpi, całe piekło drży ze strachu przed ojcem i królem Świętej Rodziny.

Święty Józef jest człowiekiem spokojnym, lecz nie jest bojaźliwy. Jedno jego spojrzenie wystarczy, by całe piekło rzuciło się do ucieczki. Jedno słowo z jego ust dokonuje pogromu sił ciemności niczym topór, który ścina las drzew! Kto stanie przeciw tobie, jeśli chroni cię postrach duchów piekielnych?

Niezawodna ochrona przed szatanem

Święty Józef ochroni cię przed Szatanem i jego demonami. Szatan nie jest mitem; tak jak nie są nim złe duchy i demony. Świat uważa, że te stworzenia należą do sfery bajek i legend, ale one istnieją naprawdę. Toczymy walkę duchową. Szatan i jego demony są gotowe cię dopaść. Święty Piotr opisał diabła i piekielne zagrożenie, jakie stanowi: Bądźcie trzeźwi! Czuwajcie! Przeciwnik wasz, diabeł, jak lew ryczący krąży, szukając, kogo pożreć. Mocni w wierze przeciwstawcie się jemu. Wiecie, że te same cierpienia znoszą wasi bracia na świecie.

Pokonasz zło dzięki Jezusowi, Maryi, św. Józefowi, nauczaniu i sakramentom Kościoła katolickiego. Każdy chrześcijanin potrzebuje prawdy i mocnego duchowego ojcostwa św. Józefa.

Jesteś dzieckiem św. Józefa. Nie ma znaczenia, czy masz lat sześć, czy sześćdziesiąt. Jezus zwrócił się do dorosłych mężczyzn nad brzegiem Jeziora Galilejskiego, nazywając ich dziećmi. Jezus jest Bogiem i wskazał ci św. Józefa jako kochającego ojca duchowego. Biegnij do niego w chwilach lęku, udręki, prześladowania, śmiertelnego zagrożenia i najgorszej pokusy. On będzie za ciebie walczył. Postrach duchów piekielnych jest gotów dla ciebie zabijać smoki!

WIĘCEJ O ŚW. JÓZEFIE JAKO POSTRACHU DUCHÓW PIEKIELNYCH PRZECZYTASZ W KSIĄŻCE “KONSEKRACJA ŚW. JÓZEFOWI” KS. DONALDA CALLOWAYA

Tekst został opracowany na podstawie książki “Konsekracja św. Józefowi” ks. Donalda Callowaya, wydawnictwo Esprit

Komentarze (41):

rebeliant2021.03.23 16:49
To może od razu wezwijmy MegaGrzmotoZorda.
Anonim2021.03.23 14:09
Wzywali Postracha Duchów Piekielnych, ale przyszedł tylko Postrach Ministrantów...
A2021.03.23 12:26
Zgromadzenie Legion Chrystusa w najnowszym raporcie ogłosiło, że 27 jego księży dopuściło się wykorzystywania seksualnego. Ich ofiarami było 170 nieletnich, z których 60 było wykorzystywanych przez założyciela zgromadzenia księdza Marciala Maciela Degollado. Sąd Okręgowy w Świdnicy skazał księdza Leszka S. na karę łączną 15 lat więzienia. Wyrokiem objęto cztery czyny pedofilskie, a także przywłaszczenie pieniędzy w kwocie 335 tysięcy złotych
Jakub2021.03.22 23:53
Z siłami ciemności walczy każdy Święty Boży i każdy Boży Anioł. Wodzem Duchów Bożych, które walczą z szatanem i jego sługami jest św. Michał Archanioł.
Powszechnie wiadomo2021.03.22 19:03
Przecież każdy stolarz tak ma!
Piszesz o stolarzu!???2021.03.22 23:07
TEN STOLARZ NIE GRZESZY, WYKONUJE SWÓJ ZAWÓD.... A TY "pedaliłeś dzieci", i ciągle tu bluzgasz? Znasz to swoje wstrętne "dzieło" przecież z autopsji !? Prawda, Lechu Keller?!
Lucifer Morningstar2021.03.23 10:12
Obsesja Grzesia T: jego wymyślony wróg, nieistniejący Lech Keller. To jedyny powód, dla którego istnieje Grześ.
Kto wyrwie nasz świat ze szponów diabła?2021.03.22 14:15
Wezwijmy na pomoc Postrach Duchów Piekielnych!//// Diabeł atakuje dziś nasz świat z wielu stron. Chce zniszczyć nasze rodziny, wiarę i tradycje naszych ojców. Nie możemy mu na to pozwolić! W Uroczystość św. Józefa zwróćmy się do tego, który od setek lat jest Postrachem Duchów Piekielnych! O tym, dlaczego i w jaki sposób św. Józef skutecznie walczy z siłami ciemności, pisze ks. Donald Calloway w książce “Konsekracja św. Józefowi”. Ten, którego boją się demony Demony boją się Jezusa. Demony boją się Maryi. Czy wiedziałeś, że boją się również św. Józefa? To prawda. Święty Józef budzi w duchach piekielnych straszliwą grozę. Złe duchy trzęsą się z przerażenia w obecności św. Józefa, bo jest on jednocześnie małżonkiem Niepokalanej i ojcem Jezusa Chrystusa. Święty Józef jest bramą prowadzącą do Jezusa i Maryi. Wszystko, co go dotyczy, staje się relikwią. To on ocalił Zbawiciela przed Herodem, spędził dziesiątki lat na adoracji, sprawował władzę ojcowską nad Jezusem, i to dzięki niemu stała się możliwa ofiara Jezusa i Maryi na Kalwarii. Demony mają się czego obawiać! Święty Józef jest potężny!
Pogromca smoka c.d.2021.03.22 14:16
Święty Józef jest pogromcą smoka! „Postrach duchów piekielnych” jest wyjątkowym tytułem św. Józefa. Budzi przerażenie i imponuje. To tytuł wojownika. Święty Józef trzyma w ręce lilię, która jest potężną bronią. To miecz czystości. Ma moc przebijania zionących ogniem smoków (demonów) i zwalczania wszelkich form brudu i ciemności. Lilia w jego ręce jest zagrożeniem dla wszystkich nieczystych sił Szatana. Sam dźwięk imienia św. Józefa budzi w demonach przerażenie. Obawiają się wszystkiego, co ma z nim związek. „Czy bardzo są przerażone?”, zapytasz. Tak bardzo się go boją, że ogarnia je groza nawet wtedy, kiedy św. Józef śpi! Kiedy zapada w sen, rozmawia z Bogiem! Nie ma znaczenia, czy jego umysł i ciało odpoczywają. Duch św. Józefa zawsze czuwa i jest gotów strzec, bronić i walczyć dla Jezusa, Maryi i dusz. Kiedy budzi się ze snu, demony wiedzą, że natychmiast będzie spełniał wolę Boga i powstrzyma ich złe zamiary. Czy św. Józef czuwa, czy śpi, całe piekło drży ze strachu przed ojcem i królem Świętej Rodziny. Święty Józef jest człowiekiem spokojnym, lecz nie jest bojaźliwy. Jedno jego spojrzenie wystarczy, by całe piekło rzuciło się do ucieczki. Jedno słowo z jego ust dokonuje pogromu sił ciemności niczym topór, który ścina las drzew! Kto stanie przeciw tobie, jeśli chroni cię postrach duchów piekielnych?
Jawny2021.03.22 9:24
Jest poniedziałek? Jest Fronda? Jest dyżurny hejter, polakożerca i ateista Anonim vel AAAtomek vel... itd. Jest LOLcontent.
JUD2021.03.22 7:58
Kolejna książka z herezją. Kupią - Kasa.
­2021.03.21 19:28
Czy diabły boją się czosnku?
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2021.03.21 13:33
józef to rogacz który wychowywał bękarta
JózekPierdołaŻonaMuSięPuściłaZaNamowąJamioła2021.03.21 10:42
Ten Józek stolarz to nieudacznik i pierdoła jeszcze większy od Kaczyzbawa z Żoliborza. Mamusia tak mówiła, więc Kaczyzbaw do dzisiaj myśli, że od całowania w usta kobiety mają dzieci, dlatego zapuścił sobie wygniłe uzębienie, żeby budzić w płci przeciwnej odrazę, zohydzenie i odruch wymiotny. Jednak Józek z pasterskich bajdurzeń znad rzeki Jordan przebija Kaczyzbawa, bo dał sobie wmówić jak kompletny idiota, że żonę mu wyurchał jakiś "pambuk", a do tego skłonił ją do puszczenia się facet ze skrzydłami, co przyleciał na parapet i zabajerował. Istna kato-farsa czyli "prorodzinność na opak".
Izydor Oracz2021.03.21 6:12
Odbudowę życia rodzinnego trzeba zacząć od podstaw. Ważne, by kateheci - dając przykład św Józefa - nawoływali do walki z plagą masturbacji. Dotyczy ona 80% chłopców i generuje niechęć do zakładania rodzin. Zznając cechy naszych rodaków, kataeheci powinni apelować o informowanie, którzy koledzy przyznają się do posiadania pornografii i onanizowania się. Ci powinni być kierowani przymusowo na "rekolekcje św Józefa".
Anonim2021.03.20 19:06
no jak to kto wybawi od diabła - tatko rydzyk
Whom you gonna call?2021.03.20 11:52
GHOSTBASTARDS!
Cóż za soczysty piąteczkowy lolcontent2021.03.20 10:39
mnie ominął. Nawet smoki tym razem się pojawiły.
Aleks....2021.03.19 22:58
Oprócz Pana Jezusa, Maryi, św, Józefa, diabły też bardzo boją św. Michała Archanioła i Modlitwy z Egzorcyzmem ! Już czuję, jak się Lecho trzęsie...!
Lucifer Morningstar2021.03.23 10:13
Jest Lech? Jest i Grzesio T. Już smród się po sieci rozniósł.
NIE OŚMIESZAJ SIĘ , Lechu K. w różnych nickach!2021.03.19 22:39
WŁĄCZ MYŚLENIE...TO NIE BOLI! BLUŹNISZ! Jesteś takim małym, niewiele wartym gnojkiem, pisząc poniżej kilkanaście wpisów sam do siebie i odpowiadając sobie w różnych nickach! Nas nie oszukasz! tym bardziej nie oszukasz BOGA, CZY św. JÓZEFA! TO NIE ŚMIESZNE, TO ŻAŁOSNE! Widać, że cię boli temat, czy sama myśl o osobach świętych! Nie możesz wytrzymać, masz wielkie wyrzuty sumienia! Nie panujesz nad tym...! ZAMILCZ I NIE POGARSZAJ I TAK JUŻ SWOJEJ ZŁEJ SYTUACJI !...OPĘTAŃCU, CZAS SIĘ NAWRÓCIĆ, BO PIEKŁO NA CIEBIE CZEKA! Pisałeś o zaprzedaniu duszy, lepiej nie żartuj! Nie zdajesz sobie sprawy??? Będziesz się potem śmiał, ...ale "wilczym głosem"! Sw. Jóżefie, pomóż mu się nawrócić!
Lucifer Morningstar2021.03.22 8:48
Znów głupi Grzesio T. z miejscowości na W. się odezwał. Publikuje swoje debilizmy pod różnymi nickami żeby sprawiać wrażenie, że podobnych jemu idiotów jest dużo. I normalne poglądy normalnych ludzi usiłuje zrzucić na jednego wymyślonego przez siebie człowieka. Oto jak nisko może upaść katolik.
Lechu! Ile ci płacą? Trollu!2021.03.22 22:44
Otóż LECHU..vel "luciferze..."! Kogo chcesz oszukać? Nie nas !...O jakim ty Grzesiu piszesz?... Ja jestem kobietą, Katoliczką, nie Grzesiem ! Ja nisko nie upadłam...! Wręcz odwrotnie! ... Wierzę i UFAM BOGU....WIDAĆ, ŻE TO PISZESZ WRĘCZ O SOBIE, ALE CI TO NIE WYCHODZI JAK ZWYKLE! ...BARDZO UPADŁEŚ OD DAWNA! CAŁE TWOJE ŻYCIE TO PEDALSTWO I W SB-donoszenie! Kiedyś tu pisałeś, że bardzo sobą gardzisz, bluźniłeś na siebie, opisywałeś też wyczyny! Ja to wszystko mam...! Więc nie pajacuj! Wszystko mogę ci napisać! IPN też nie kłamie!
Lucifer Morningstar2021.03.23 10:17
Grzesiu T., obok kobiety to ty w życiu nie leżałeś. Wszystko załatwiasz własną ręką. Lewą, bo leworęczny jesteś. Całe twoje życie to onanizm i bluzganie. Nie wspominając o oglądaniu pornografii dziecięcej - widać przez okno w twojej miejscowości na W. A do dzieci w realu nie dobierasz się tylko dlatego, że jesteś zbyt tchórzliwy.
Kto wyrwie nasz świat ze szponów diabła?2021.03.19 18:36
Wezwijmy na pomoc Postrach Duchów Piekielnych!/// Diabeł atakuje dziś nasz świat z wielu stron. Chce zniszczyć nasze rodziny, wiarę i tradycje naszych ojców. Nie możemy mu na to pozwolić! W Uroczystość św. Józefa zwróćmy się do tego, który od setek lat jest Postrachem Duchów Piekielnych! O tym, dlaczego i w jaki sposób św. Józef skutecznie walczy z siłami ciemności, pisze ks. Donald Calloway w książce “Konsekracja św. Józefowi”. Ten, którego boją się demony Demony boją się Jezusa. Demony boją się Maryi. Czy wiedziałeś, że boją się również św. Józefa? To prawda. Święty Józef budzi w duchach piekielnych straszliwą grozę. Złe duchy trzęsą się z przerażenia w obecności św. Józefa, bo jest on jednocześnie małżonkiem Niepokalanej i ojcem Jezusa Chrystusa. Święty Józef jest bramą prowadzącą do Jezusa i Maryi. Wszystko, co go dotyczy, staje się relikwią. To on ocalił Zbawiciela przed Herodem, spędził dziesiątki lat na adoracji, sprawował władzę ojcowską nad Jezusem, i to dzięki niemu stała się możliwa ofiara Jezusa i Maryi na Kalwarii. Demony mają się czego obawiać! Święty Józef jest potężny!
c.d.2021.03.19 18:37
Pogromca smoka Święty Józef jest pogromcą smoka! „Postrach duchów piekielnych” jest wyjątkowym tytułem św. Józefa. Budzi przerażenie i imponuje. To tytuł wojownika. Święty Józef trzyma w ręce lilię, która jest potężną bronią. To miecz czystości. Ma moc przebijania zionących ogniem smoków (demonów) i zwalczania wszelkich form brudu i ciemności. Lilia w jego ręce jest zagrożeniem dla wszystkich nieczystych sił Szatana. Sam dźwięk imienia św. Józefa budzi w demonach przerażenie. Obawiają się wszystkiego, co ma z nim związek. „Czy bardzo są przerażone?”, zapytasz. Tak bardzo się go boją, że ogarnia je groza nawet wtedy, kiedy św. Józef śpi! Kiedy zapada w sen, rozmawia z Bogiem! Nie ma znaczenia, czy jego umysł i ciało odpoczywają. Duch św. Józefa zawsze czuwa i jest gotów strzec, bronić i walczyć dla Jezusa, Maryi i dusz. Kiedy budzi się ze snu, demony wiedzą, że natychmiast będzie spełniał wolę Boga i powstrzyma ich złe zamiary. Czy św. Józef czuwa, czy śpi, całe piekło drży ze strachu przed ojcem i królem Świętej Rodziny. Święty Józef jest człowiekiem spokojnym, lecz nie jest bojaźliwy. Jedno jego spojrzenie wystarczy, by całe piekło rzuciło się do ucieczki. Jedno słowo z jego ust dokonuje pogromu sił ciemności niczym topór, który ścina las drzew! Kto stanie przeciw tobie, jeśli chroni cię postrach duchów piekielnych?
c.d.2021.03.19 18:37
Niezawodna ochrona przed szatanem Święty Józef ochroni cię przed Szatanem i jego demonami. Szatan nie jest mitem; tak jak nie są nim złe duchy i demony. Świat uważa, że te stworzenia należą do sfery bajek i legend, ale one istnieją naprawdę. Toczymy walkę duchową. Szatan i jego demony są gotowe cię dopaść. Święty Piotr opisał diabła i piekielne zagrożenie, jakie stanowi: Bądźcie trzeźwi! Czuwajcie! Przeciwnik wasz, diabeł, jak lew ryczący krąży, szukając, kogo pożreć. Mocni w wierze przeciwstawcie się jemu. Wiecie, że te same cierpienia znoszą wasi bracia na świecie. Pokonasz zło dzięki Jezusowi, Maryi, św. Józefowi, nauczaniu i sakramentom Kościoła katolickiego. Każdy chrześcijanin potrzebuje prawdy i mocnego duchowego ojcostwa św. Józefa. Jesteś dzieckiem św. Józefa. Nie ma znaczenia, czy masz lat sześć, czy sześćdziesiąt. Jezus zwrócił się do dorosłych mężczyzn nad brzegiem Jeziora Galilejskiego, nazywając ich dziećmi. Jezus jest Bogiem i wskazał ci św. Józefa jako kochającego ojca duchowego. Biegnij do niego w chwilach lęku, udręki, prześladowania, śmiertelnego zagrożenia i najgorszej pokusy. On będzie za ciebie walczył. Postrach duchów piekielnych jest gotów dla ciebie zabijać smoki!
Polak2021.03.19 18:11
Wyluzujcie z tymi czarami, ghostbustersi nie tylko są firmą wymyśloną na rzecz filmów, ale w dodatku nawet w ramach tych filmów ograniczającą swoją działalność do Nowego Jorku.
Felek2021.03.19 16:07
Hokus Pokus, Czary Mary, rzekł do ciemnego ludu wikary.
Anonim2021.03.19 14:12
Św. Józef - parton rogaczy.
zorro2021.03.19 12:48
Sprowadzacie religię do komiksu.
Ryszard2021.03.19 11:41
Z tygodnia na tydzień,na Frondzie coraz więcej strachów których mamy się bać.Strach iść spać w obawie, że jakiś następny duch się przyśni.Litości...!
Anonim2021.03.19 11:07
"Święty Józef jest pogromcą smoka!" JAKIEGO SMOKA???? to w smoki też wierzymy? KK potępia grę o tron - bo to bajki - a nam każe w smoki wierzyć????
jle_ffm2021.03.19 11:29
"Potem wielki znak się ukazał na niebie: Niewiasta obleczona w słońce i księżyc pod jej stopami, a na jej głowie wieniec z gwiazd dwunastu.(...) Oto wielki Smok barwy ognia, mający siedem głów i dziesięć rogów - a na głowach jego siedem diademów. I ogon jego zmiata trzecią część gwiazd nieba: i rzucił je na ziemię. I stanął Smok przed mającą rodzić Niewiastą, ażeby skoro porodzi, pożreć jej dziecię. (...)" Ap, 12
Wawelski2021.03.20 11:54
Nie rozrabiam, nikogo nie zaczepiam, naprawiam prymus. A poza tym uważam za konieczne uprzedzić, że smok jest zwierzęciem starożytnym i nietykalnym.
Nie wiesz co piszesz....! Lechu!2021.03.22 22:50
"Nie-Anonimie"...cha...cha...! NIE WIESZ JAKIEGO SMOKA?... PRZECIEŻ TO DIABEŁ, KUSZĄC WYSTĘPOWAŁ JAKO SMOK..! Nie wiesz o tym!? Aj, waj! Ale się nabrałeś!
Lucifer Morningstar2021.03.23 10:19
Z Grzesiem T. coraz gorzej. Teraz smoki widzi. Wygląda na to, że zlasowała mu się ostatnia szara komórka w czaszce.
Anonim2021.03.19 10:31
buhahhahahahhahahahaaa 😁😂🤣😂😂😁 Może jakiś Postrach Ministrantów najpierw?
Dymer2021.03.19 11:10
mało nas?
Grizlly2021.03.19 10:08
A nie dało by się wymyśleć jakiegoś "pogromcę COV-idu..?
Anonim2021.03.19 11:08
Covid jest realny. Smoki demony i gadające krzewy nie. Krasnoludków i świętego Mikołaja też nie ma.