Kosiniak-Kamysz udzielił wywiadu Międlarowi. 'Nie skojarzyłem...' Dziennikarka: Serio?! - zdjęcie
17.09.19, 11:43Zdj. Lukas Plewnia, CC BY SA 2.0, Wikimedia Commons

Kosiniak-Kamysz udzielił wywiadu Międlarowi. 'Nie skojarzyłem...' Dziennikarka: Serio?!

5

Przewodniczący PSL, Władysław Kosiniak-Kamysz udzielił wywiadu byłemu księdzu, dziś- skrajnie prawicowemu, antysemickiemu działaczowi środowisk narodowych, Jackowi Międlarowi. W rozmowie z Radiem ZET polityk tłumaczył, że Międlara... nie rozpoznał. 

Podczas jednego ze spotkań wyborczych kontrowersyjny były ksiądz podał się za dziennikarza i przeprowadził wywiad z szefem PSL-u. Kosiniak-Kamysz przekonywał w rozmowie z Beatą Lubecką, że nie poznał Jacka Międlara. 

"Nie poznał pan? Serio?"-dopytywała dziennikarka Radia Zet. 

"Było to spotkanie otwarte, poprosił ktoś o udzielenie odpowiedzi. Nie skojarzyłem"-tłumaczył polityk, dodając, że nie podziela poglądów Jacka Międlara i uważa je za szkodliwe. 

"Prezes PSL-u nie poznał Jacka Międlara..."-ironizowała Lubecka. 

Międlar niedawno pochwalił się wywiadem z Kosiniakiem-Kamyszem w mediach społecznościowych. Rozmowa, która ukazała się w internecie, dotyczyła m.in. ruchu LGBT, ekshumacji na Wołyniu czy ustawy 447. Po tym jak wywiad ujrzał światło dzienne, rzecznik PSL, Jakub Stefaniak tłumaczył, że były ksiądz udawał dziennikarza, zaś szef PSL nie miał świadomości, z kim rozmawia. 

"Miedlar dostał się na spotkanie z wyborcami, wykorzystał moment konferencji prasowej i nagrał rozmowę podając się za dziennikarza. WKK po całym dniu spotkań go nie rozpoznał. Odcinamy się od działalności tego człowieka!"-podkreślił Stefaniak.

 

yenn/Radio Zet, Fronda.pl

Komentarze (5):

Onegdaj2019.09.17 11:53
......... a Krzysiek Brejza jedzie wraz z Człapką busikiem do Inowrocławia. Będą robić hejterską kampanię wyborczą „silnirazem”, ale najpierw chcą pouczyć tatusia jak jeszcze bardziej rozwinąć mafię fakturową, oraz doradzić mamusi jak ma fachowo nadzorować farmę hejterów w ratuszu i powiedzieć jaj osobiście, że ją kocha !!!
Onegdaj2019.09.17 11:51
Oglądałem konwencję PSL i wystąpienie Kamyka i muszę obiektywnie stwierdzić, że było dobre. Mówiąc o programie, mówił dokładnie to czego PSL nie zrobił przez 12 lat w koalicjach rządzących, a szczególnie w rolnictwie ! No jak można być tak cynicznym żeby przez 12 lat, wraz z SLD i PO, kłamać i kraść, a dzisiaj ogłasza, że to zrobią ! To co ? To ten idiota myśli, że Polacy mu w to uwierzą ?! Z zawodu lekarz, a wraz z PO doprowadzili służbę zdrowia na skraj przepaści ! Panie Kamyk, a tęcza zboczków to flaga spółdzielczości. Propagujcie ją !!!
Jurek2019.09.17 11:48
Apel do wszystkich przeciwników PIS !!! Ja, Jerzy Owsik, apeluję do wszystkich przeciwników PIS-u o niekorzystanie z programów socjalnych i samorządowych ! Kochani, zrezygnujcie z pobierania 500 zł miesięcznie na dziecko i 300 zł rocznie na wyprawkę do szkoły. Rezygnujcie z 13-tki, albo przekazujcie te pieniądze na orkiestrę świątecznej pomocy lub moje prywatne konto, niepełnosprawni niech rezygnują z 500 zł pomocy comiesięcznej, bojkotujcie transport autobusowy w małych miejscowościach i bojkotujcie remonty dróg gminnych, nie zgadzajcie się na wyższą PIS-owską płacę minimalną tylko pracujcie dalej na stawce PO 1750 zł, nie zgadzajcie się rolnicy na pełne dopłaty z UE – i nie bądźcie frajerami, nie zgadzajcie się biznesmeni na obniżki PIT-u i ZUS-u i płaćcie jak dotychczas. I na koniec, gdyby PIS przegłosował ustawę o obowiązkowym wycieraniu odbytu papirem toaletowym, to nie róbcie tego, choćbyście byli osrani po pachy ! Wasz Jurek https://www.facebook.com/photo.php?fbid=139995300534393&set=a.100883917778865&type=3&eid=ARBcJwCh6Hj8-mXbXbMTYgB3H7FjjtphLghZ1w-AcDCV1R2_mB8p3xWk8Em-ioZvh1rXnW8RbeNBRY6D
Rafał Szambo Tschaskosky2019.09.17 12:30
A my walimy wszystko do Wisły. Na złość pisowi
Jurek2019.09.17 12:42
Nie od przypadku nazywamy was zdrajcami, złodziejaki i kłamcami !