Kosiniak-Kamysz do Trzaskowskiego: Rafał chodź na solo. Pogadamy o Polsce - zdjęcie
12.06.20, 13:04Władysław Kosiniak-Kamysz/YT/Polskie Radio

Kosiniak-Kamysz do Trzaskowskiego: Rafał chodź na solo. Pogadamy o Polsce

7

Po wejściu do wyścigu o fotel prezydenta RP Rafała Trzaskowskiego pozycja w rankingu oraz sondaże dla Władysława Kosiniaka-Kamysza z PSL spadły drastycznie. Postawieniem kropki nad „i” był też twitt Donalda Tuska, w którym były premier gratulował Kosiniakowi wspólnych rządów.

Nie dziwi więc fakt, że po ogłoszeniu przez żonę Kosiniaka, że tygrys jest gotowy oraz po jej atakach na Pierwszą Damę, lider PSL musi szukać nowych sposobów na zwiększanie swojego poparcia i wydaje się, że znalazł. Oto co powiedział w kierunku Rafała Trzaskowskiego:

- Powiem wprost, znamy się po imieniu: Rafał, chodź na solo, chodź ze mną pogadać o Polsce, jak pomóc pani Bożenie, Halinie i panu Stefanowi, którzy prowadzą firmy

Dodał też:

- Nie obawiaj się dyskusji ze mną, nie obawiaj się debaty. Dołączyłeś trochę później, miałeś mniej spotkań, rozumiem, że może jesteś gorzej przygotowany. Nie obawiaj się debaty, ja ciebie zapraszam, będzie dobrze. Na pewno coś dobrego z tego wyjdzie

Teraz tylko czekać, aż Trzaskowski podniesie rzuconą przez Kosiniaka rękawicę. A podniesie?


mp/tt/władysław kosiniak-kamysz/fronda.pl

Komentarze (7):

Po ptokach2020.06.13 12:39
Wystarczyło wyjść w trakcie wystąpienia Jażdżewskiego i popierać wybory 10 maja . Wtedy PSL byłby drugą siłą a Kosiniak mógłby powalczyć z Dudą z cieniem szans poważnym . A gadki jego Izabel były totalną żenadą .
Szybka Randka sex2020.06.12 15:28
Szukam miłego i kulturalnego faceta na miłe spotkania lub stały związek. Mam na imię Lena lat 25, wzrost 169cm, -- -- -- -- -- --- --- -- -- -- Moje kontakt do mnie telefon tu - www.lexlale.eu Znajdź mnie po niku: Lenka25x napisz do mnie spotkajmy się!
natarcz2020.06.12 15:07
Tygrysek , Hołownia również zostali zrobieni na szaro . Bardzo gardłowali za zmianą terminu wyborów dając się podpuścić jak dzieci Platformie , która zdychała , gdy Kidawa miała 2% .
Elvis.2020.06.12 14:56
Rafal ma Rabieja a ty jestes za wysoki. Popros szoguna on wejdzie na stolek.
Glaudiusman2020.06.12 14:25
Czego ten tygrys chce. Zamiast ryczeć po nocach jak dzieciak, że nie ma żadnych szans, to jemu się wydaje, że utrze nosa fircykowi, popieranego milionami przez masonów. Bez tych dolarów amancik wyglądałby tak jak ciotka Klotka pod koniec kampanii.
harry2020.06.12 13:50
He, he, he, Kosiniak, nie masz najmniejszych szans. Polacy zakodowali już sobie to, jak brawami dla niejakiego Jażdżewskiego pokazałeś, że utożsamiasz chrześcijan ze świniami tarzającymi się w błocie. To ujawnienie się, Kosiniak, przyszło w samą porę. I pozwoliło Polakom przypomnieć sobie również o tym, że to ty, Kosiniak, zalegalizowałeś na polecenie rudego kundla z Sopotu wydłużenie Polakom wieku emerytalnego, samym rolnikom o 7 lat, oraz że zajumałeś kasę zgromadzoną przez Polaków na emerytury w OFE.
Pater Noster2020.06.12 13:14
Papa nou ki nan syèl la, Nou mande pou yo toujou respekte non ou. Vin tabli gouvènman ou, pou yo fè volonte ou sou latè, tankou yo fè l nan syèl la. Manje nou bezwen an, ban nou l jòdi a. Padonnen tou sa nou fè ki mal, menm jan nou padonnen moun ki fè nou mal. Pa kite nou nan pozisyon pou n tonbe nan tantasyon, men, delivre nou anba Satan.