Korwin o homoseksualistach, onanistach i zoofilach: O tych sprawach nie mówi się publicznie - zdjęcie
25.08.20, 13:52Fot. screenshot - YouTube (Wirtualna Polska)

Korwin o homoseksualistach, onanistach i zoofilach: O tych sprawach nie mówi się publicznie

29

Jeden z liderów Konfederacji Janusz Korwin-Mikke  był gościem Agnieszki Gozdyry w programie „Debata Dnia” na antenie Polsat News, gdzie odnosił się do sposobu mówienia o społeczności LGBT. Jak przekonywał, ludzie ci nie są „wirusami”, ale są „nośnikami wirusa”.

Odnosząc się do ostatnich słów łódzkiego kuratora oświaty, który stwierdził na antenie Telewizji Trwam, że ideologia LGBT jest wirusem gorszym od SARS-CoV-2, Korwin-Mikke przekonywał, iż „nikt nie mówi, że ci ludzie (społeczność LGBT - red.) są wirusami”. W jego ocenie są oni „nośnikami wirusa LGBT”. Podkreślił również, że LGBT, wbrew temu, do czego ostatnio próbuje przekonywać opinię publiczną, nie ma nic wspólnego z chrześcijaństwem.

Jak mówił dalej polityk, środowiska LGBT złamały tabu, ponieważ „nie mówi się, co się robi w łóżku”. Wówczas Agnieszka Gozdyra przypomniała liderowi Konfederacji, że sam wielokrotnie poruszał temat spraw łóżkowych w przestrzeni publicznej:

- „Gdyby ci ludzie nie robili tego pan z panem tylko pan z panią, ale zawsze od tyłu..” – kontynuował Korwin, jednak prowadząca znów mu przerwała, stwierdzając, że mówi on jedynie o sprawach łóżkowych.

Na to polityk odpowiedział, że właśnie środowiska LGBT skupiają się wyłącznie na kwestiach łóżkowych:

- „Skoro mówią: ja jestem onanistą, zoofilem czy lesbijką to jest to sprawa łóżkowa. o seksie się nie mówi publicznie. Mamy w Polsce ogromną liczbę onanistów, ale ponieważ nie robią tego publicznie, nie robią zgromadzeń i nie domagają się uznania związku z własną ręką za małżeństwo...” – kontynuował swoją wypowiedź, jednak dziennikarka ponownie mu przerwała, stwierdzając, że mówienie tak obscenicznych rzeczy nie przystoi w poważnym programie.

kak/Polsat News, DoRzeczy.pl

Komentarze (29):

Roman2020.08.25 23:57
Pan Korwin-Mikke w swoim bajdurzeniu jest podobny do Bolka . Cwany tez jest, zrobil majatek na naiwnosci wyznawcow swojej sekty gdzie wszystkie funkcje kierownicze zajmuja czlonkowie jego rodziny. Teraz moze spokojnie opowiadac o pedalach, onanizmie oraz spac na posiedzeniach Sejmu .
lelka2020.08.25 21:29
skąd takie końskie łby w tej Polsce?....to genetyka panie Korwin Miki...a genetyki pan nie zmienisz....hormonami w pożywieniu karmią nas politycy, GMO, pasione kurczaki, przetuczane świnie...śmieciowa mąka pszenna paskudzi już całą żywność, sery, wędliny powodując stan zapalny...później człowiek dostaje udaru, zawału, nie zdąży się nawrócić i piekło czeka....a demencja? starość i choroby też odsuwają od nieba i pchają do piekła...piekielników jest co niemiara...a nie powinni tam być
rychu2020.08.25 20:23
Dewianci ze swoich zboczen zrobili ideologie na wzor bolszewizmu
Askazy von Hindenburg und von Aseburg2020.08.25 19:54
Niech opowie o socjalu swoich czterech żon jeśli to taka prywatna sprawa i prywatna inerpretacja Biblii na 500 lecie rewolucji ścierw luterańskich i kalwińskich broń dla wszystkich !!! -czerwony filozof je..tych hanysów i in bękartów
Jerzy2020.08.25 18:12
Zaloze sie z kazdym, ze gdyby zgodzono sie na pedofilie i pozwolono klerowi gwalcic dzieci, to nie byloby takiego oporu i wscieklej opozycji wobec idei rownosci LGBT, nie rozpowszechnianoby klamstw i nie rzucano kalumni na osoby homoseksualne. Walka z gejami aranzowana i podjudzana przez kosciol, to jest wlasciwie boj o uznanie praw pedofilow do bezkarnego seksu z dziecmi. Tyle ze sie tego glosno nie mowi.
Anonim2020.08.25 20:08
Jeszcze nie tak dawno w Watykanie wiek przyzwolenia seksualnego wynosił 12 lat. To o czymś świadczy. Dopiero Franciszek to zmienił, wyjaśniałoby dlaczego na frondzie tak go nie lubią.
rychu2020.08.25 20:18
Tyś to jakis entelegentny inaczej
Jerzy2020.08.26 7:43
Oj na pewno inaczej niz rychu i inni koneserzy Frondy .
Twoja Stara2020.08.25 17:06
Już sobie kostucha ostrzy kose na tego obrzydliwca.
Brawo!2020.08.25 16:48
Brawo panie Korwinie! Należy wyeliminować z życia publicznego wszystkich niepoprawnych ujawniających non-stop swoje życie seksualne. Ale dlaczego zapomniał Pan o jednej grupie, grupie której przedstawiciele żyją prawie w każdej miejscowości w Polsce i cały czas bezwstydnie (sic!) obnosi się ze swoimi zwyczajami seksualnymi. Swoją przynależność do tej grupy manifestują bezwstydnie obnosząc się ze swoim specyficznym strojem. Są to ludzie żyjący w celibacie, otwarcie przyznający się do tego, i manifestujący to na co dzień. Ohyda moralna!
czemu zboki atakują kościół2020.08.25 16:09
Czy komuś się podoba czy nie społeczeństwo się laicyzuje. Religia powoli zaczyna odgrywać rolę wyłącznie symboliczną, ceremonialną. Zboczency na których wszyscy się wcześniej poznali postanowili iść z wiatrem zmian i wcisnąć się na mało zagospodarowane poletko obierając rolę radykałów, by ich stamtąd nie wypędzono. To tacy cwaniacy jak ci co kupili strony orange,pl czy play.pl i sprzedali później za krocie.
świecki2020.08.25 16:12
Boże chroń przed zboczeńcami, z kościołem poradzę sobie sam.
Tom Bombadil2020.08.25 15:45
Biedny ten Korwin. Być takim człowiekiem - obcować na co dzień z sobą samym, to musi być straszne.
Pawel2020.08.25 16:28
Czytanie ze zrozumieniem to jednak sztuka.
Anonim2020.08.25 15:38
2020.08.25 14:37 Nie ma ANI JEDNEGO dowodu że homoseksualizm nie jest chorobą. Uczucia, miłość? Odpowiadam - większość z nas kocha zwierzęta ale prawie nikt z nimi nie kopuluje. Jest za to szereg dowodów że ............ 1Homo to dezorientacja i choroba psychiczna tak jak ch.fizyczna jest impotencja i bezpłodność oraz tak samo jak ch.psychiczna są nałogi 2transwestyci z rozdwojeniem jaźni to ich bracia, podobnie jak transseksualiści którzy leczą się u psychiatry lub chirurga z pomocą hormonów 3)do 46% było molestowanych(wiki) 4choroba to opinia prześladowanej części lekarzy 5byli są i będą chętni do leczenia się także w Holandii 6częsty jest późny wiek rozwoju choroby 7nagminne są paranoidalne gadki o niepewności orientacji 8pasywni są niepodważalnym dowodem na różnorodność choroby 9często występują inne zaburzenia umysłowe 10nierzadkie są erekcje na płeć przeciwną przy niemocy w kontakcie bezpośrednim 11jest ogromna nadreprezentacja w środowiskach artystów, więźniów, duchownych z wybujałą wyobraźnią 12nadproporcjonalnie wielka liczba hiva i pedofilii 13fobia-paniczny strach utrudn normalne funkcjon, homofobia NIE ISTNIEJE ............................................. Choćbyście stanęli na głowie to osoby homo nadal będą się użalać jak na zachodzie. Zamiast leczyć własne zaburzenia, m.in. fobie to wmawiają je osobom zdrowym. Sam mam lęk wysokości ale wg klasyfikacji nie załapuje się na akrofobie bo to ekstrema zaburzeń. Homofobia to najwyżej lęk przed wyleczeniem z homoseksualizmu. Fobia – zaburzenie nerwicowe, którego objawem osiowym jest uporczywy lęk przed określonymi sytuacjami, zjawiskami lub przedmiotami, związany z unikaniem przyczyn go wywołujących i utrudniający funkcjonowanie w społeczeństwie. Stopień lęku jest różny, a pojęcie fobii jest zarezerwowane dla skrajnych przypadków spektrum. Co do analogii mowy potocznej fobii przypomnę że nikt nie nazywa drugiego idiotą robiąc zarzuty co do nadzoru szkół specjalnych, kaleką np za powolną budowę udogodnień dla osób niepełnosprawnych czy też żydem przy ostrym targowaniu się z kontrahentami izraelskimi............. Pojęcie choroby psychicznej nie musi wykluczać się z pojęciem grzechu, przykład kleptomania lub uzależnienia (nieumiarkowanie)
MArian2020.08.25 21:57
Jakby tu krótko skomentować te wypociny? Debil!
Anonim2020.08.25 15:37
Jakie są 3 główne ośrodki mózgowe kształtujące procesy psychiczne? Układ pobudzenia, nagrody. poznawczy. Duch trójjedyny. Jakie są główne układy kształtujące najistotniejsze procesy fizjologiczne? Układ trawienny, rozrodczy, wydalniczy... Czym jest jedzenie kupy? Połączeniem funkcji układu trawiennego z wydalniczym. Czym jest homo? Połączeniem funkcji układu wydalniczego z rozrodczym. Czyli prawie jak jedzenie kupy. Niewątpliwie wynik zaburzenia procesów psychicznych. Czym się różni choroba od perwersji hetero? To pierwsze ma charakter stały , trwały, czysto nieprokreacyjny. Grzechem w rozumieniu KK nie jest też gra wstępna bo nie ważne jak się zaczyna, ważne jak się kończy. Dlaczego wśród homo jest proporcjonalnie kilkadziesiąt razy więcej pedofilów? 1bo są chorzy psychicznie-nikotynizm też może mieć wpływ na rozwój dodatkowych uzależnień co dowiedziono naukowo 2bo bardzo często sami w dzieciństwie byli molestowani 3bo ich zboczenie w dużej mierze jest rzeczą wyuczoną 4bo jak sami mówią gardzą prostactwem (prostacy i zboczeńcy to nie ad persona) 5bo sami wyjaśniając czemu kopulowali nieraz z kobietami mówią że musieli zbadać, sprawdzić, doświadczyć..
Seks kamerki2020.08.25 15:06
Cześć- Zapraszam na nowy portal społecznościowy dla dorosłych! Znajdziesz tam osoby na szybkie sex spotkania lub na wyskok na imprezke! Wystarczy wejść aktywować konto i juz randkować! www.lexlale.com.pl
Gringo2020.08.25 14:47
Co za zakłamanie .Gozdyra popiera LGBT i wszystko co ci ludzie propagują ale jak Korwin mówi o szczegółach tych praktyk to już jest to obscena ?Co za zakłamanie !
himalaje glupoty ludzkiej2020.08.25 15:46
Gozdyra to ta samo która sprowadzała do studia przestępcę Rafalalę który na jej oczach gonił posła Zawiszę. Ona jest w stanie zaakceptować wszystko, nawet gdyby jej mąż jutro zmienił płeć - wtedy by znalazła wymówkę on zawsze się z tym krył i ożenił się z nią w wiyniku presji otoczenia a ona stała się tylko alibi dla nietolerancyjnego społeczeństwa
Aga Dziedzic💘🏳️‍🌈2020.08.25 14:28
Z wiadomości tzw. govvno wartych, ale prawdziwych. Naukowcy z School of Veterinary Medicine w UC Davis przeprowadzili wielololetnie badania: Dlaczego koty pokazują ci doopę? Okazało się, że jest to o co podejrzewano koty od wieków. Koty tą "mową doopą" pokazują ich "włascicielom", że .... mają ich w doopie. Niemniej, naukowcy rozróżnili dwie grupy kotów "pokazicieli doopy"; jedna to "mam cię w doopie", druga, charakterystyczna dla tłustych kotów, to "pocałuj mnie w doope". Więc, jeżeli masz kota zwróć na to uwagę, czy kot ma cię "w doopie", czy chce abyś go "w doopę pocałował". Jeżeli nie masz kota, Fronda jest twoim "kotem" i pokazuje ci doopę albo mówi jednoznacznie, pocałuj mnie w doopę.
Jak to "się nie mówi publicznie" ?2020.08.25 14:17
Wystarczy poczytać komentarze na Frondzie - zwłaszcza komentarze tego przygłupa z Hamburga oraz drugiego, nadającego z Australii.
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.08.25 14:14
co ten poyeb znowu pyerdoli! gdzie widział osoby homoseksualne żeby uprawiały seks lub się tym chwaliły w miejscu publicznym? osoby LGBT walczą na ulicy tylko o swoje prawa, chcą związków partnerskich i praw jakie mają osoby heteroseksualne a jedyne z czym walczą to z nietolerancją i homofobią! ale właśnie kato-prawica i oszołomy takie jak JKM budują obraz społeczeństwa LGBT że ci będą kopulować na ulicach i robić łapanki na dzieci by je gwałcić! wystarczy popatrzeć na kraje takie jak holandia, anglia, niemcy żeby wiedzieć że nic takiego się nie dzieje...
edukator2020.08.25 16:02
Za dużo robisz sobie lewatyw. Ogarnij się,
Po 11 ...2020.08.25 14:05
Ja kilka lat temu na wakacjach spotkałem staruszkę, która otwarcie mówiła, że jest katoliczką. Rozumiecie? Otwarcie, publicznie o czymś tak intymnym jak wiara. Ciekawe czy jeszcze żyje i czy ciągle tak szokuje otoczenie...
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.08.25 14:02
To o mnie, to o mnie ! On mnie pamięta!
Po 11 ...2020.08.25 14:08
O mnie też. Na pewno jestem lesbijką, a i onanistą czasami :)
Nie zapominaj o codziennej2020.08.25 14:29
diecie kakałka.
Portofino2020.08.25 14:02
Lepiej dla wszystkich jest jak Korwin mówi o d...Maryni a nie polityce.