Koronawirus. Jakie obostrzenia na święta Bożego Narodzenia? - zdjęcie
23.11.20, 17:12fot. pixabay.com

Koronawirus. Jakie obostrzenia na święta Bożego Narodzenia?

20

Dokładnie za miesiąc czekają nas najbardziej rodzinne święta w ciągu całego roku – Boże Narodzenie. Jakie rząd przewidział obostrzenia w związku z pandemią koronawirusa?

Szczegóły podał rzecznik rządu Piotr Mueller ucinając spekulacje na ten temat. Powiedział:

Świętować wspólnie może rodzina, która mieszka ze sobą, oraz pięć osób.

Premier Mateusz Morawiecki z kolei zaapelował:

- To moment, w którym rodziny się spotykają, dlatego szczególnie chcę zaapelować już dzisiaj, by to były spotkania w gronie małych rodzin. Tych, z którymi mieszkamy.

Szef rządu zwrócił także uwagą na temat przemieszczania się pomiędzy miastami i wystosował apel, „żeby nie przemieszczać się między miastami, bo od naszej dyscypliny będzie zależało to, jak ostre będą musiały być potem restrykcje".

W treści opublikowanego oświadczenia czytamy, że dotyczy ono przebywania razem „do pięciu osób, które odbywają się w lokalu lub budynku wskazanym jako adres miejsca zamieszkania lub pobytu osoby, która organizuje imprezę lub spotkanie".

 

mp/interia.pl

Komentarze (20):

Jan Radziszewski2020.11.25 9:14
Zresztą po co protestować przeciwko życiu wkrótce szczepionki na coronowirusa uczynią je bezpłodnymi tak nie ma pomyłki dziewoje będą bezpłodne tzn nie będą mogły mieć dzieci "„Brytyjski informator GSK: szczepionki koronowe zawierają adiuwanty, które w przeszłości sprawiły, że 97% kobiet stało się bezpłodne gdy otrzymały je w ramach badań klinicznych”’. Amerykański prezenter David Knight zacytował niedawno informatora giganta farmaceutycznego GSK , który ujawnił, że tak zwane adiuwanty „anty-HCG” (hormon) w szczepionkach koronowych powodują 97% bezpłodności . Podczas badania klinicznego szczepionki GSK 61 z 63 kobiet stałoby się bezpłodne. W wariancie opracowanym dla mężczyzn z anty-GNRH (hormonem) jądra skurczyłyby się, poziom testosteronu spadłby, a DNA w nasieniu zostałoby zniszczone, powodując bezpłodność. Mówi się, że zostało to wykryte podczas testów szczepionek na pawianach. Według brytyjskiego rzecznika Govote.org , z którego Knight pokazał klip wideo, doprowadzi to do masowej śmierci ludzi z powodu szczepionek Covid-19 w nadchodzących latach, podczas gdy praktycznie więcej dzieci się nie urodzi. „Jeśli taki jest ich zamiar, nastąpi ogromna redukcja populacji na świecie, o której Bill Gates mówi od lat”.
CiszaJakTa2020.11.24 15:17
"W Zakopanem doszło do tragedii, w domu zapalił się piecyk elektryczny. Dwóch mężczyzn zatruło się czadem we śnie i zmarło.Mieli koronawirusa."------- "Prezydent Tanzanii John Magufuli poinformował, że wycofano stosowane testy na obecność koronawirusa, ponieważ dały wynik dodatni przy badaniu próbek m.in. kozy i papai." ----Elon Musk wykonał nasobie jednoczesnie 4 testy na koronawirusa.Dwa wypadły pozytywnie, a dwa wręcz przeciwnie. Jakiś gigantyczny przewał dzieje się wokół nas.Te same testy, te same maszyny, te same pielęgniarki, napisał na twitterze "Something extremely bogus is going on. Was tested for covid four times today. Two tests came back negative, two came back positive. Same machine, same test, same nurse. Rapid antigen test from BD." ------"Dużym problemem jest także niewiarygodność samych testów. Przekonali się o tym na początku października polscy turyści, którzy polecieli do egipskiego Marsa Alam. Po wylądowaniu zrobiono im test na Covid-19 i okazało się, że 148 osób otrzymało wynik pozytywny. Po długich i nerwowych godzinach, zrobiono im ponowne testy i okazało się, że zakażone są jedynie 4 osoby."----- Żródło internet , wpisz to co w cudzysłowie, do google.Znajdziesz linki do artykułów
Anonim2020.11.24 3:38
Globalna rewolucja elit przy pomocy wirusa! Kroniki pandemii! S. Danilczuk wRealu24! ........ https://www.youtube.com/watch?v=KuVYC0-qJWc
Anonim2020.11.24 0:05
https://nczas.com/2020/11/23/sad-orzekl-ze-testy-pcr-na-koronawirusa-sa-niewiarygodne-kwarantanny-na-ich-podstawie-stanowia-ograniczenie-wolnosci/
Iwa2020.11.23 21:32
Może należy STAWIAĆ BAŃKI NA COVIDA
Serio2020.11.24 15:22
A wiesz że to dobry pomysł? Postawione bańki powodują natychmiastową produkcję anty ciał w organiźmie. Polecam jeszcze płyn do dezynfekcji wewnętrznej, alkohol w 40% roztworze wodnym, o handlowej nazwie Soplica.Przeszedłem kowida w trzy dni.Herbatka z prądem, aspiryna, dobra książka.
malwa2020.11.23 21:29
Może należy STAWIAĆ BAŃKI NA COVIDA
malwa2020.11.23 21:28
Może należy STAWIAĆ BAŃKI NA COVIDA
Cierpliwy2020.11.23 21:02
Czy to aby nie walka z Chrześcijanami i realizacja planu Fundacji Rockefellera z 2011 roku? "do 27 grudnia 2020 r. zakazuje się organizowania innych niż określone w ust. 1 zgromadzeń, w tym imprez, spotkań i zebrań niezależnie od ich rodzaju, z wyłączeniem spotkań służbowych i zawodowych". Spotkania służbowe i zawodowe,a i owszem, bez limitu. Podzielenie się opłatkiem rodziny liczniejszej, trzypokoleniowej i udział w uroczystości rodzinnej umacniającej wiarę i więzi rodzinne to już przestępstwo. Czemu Rząd tak bardzo martwi się o mnie żebym nie umarł? Widzę ich w kościołach biorących udział w mszach. To czy nie wiedzą że nikt nie rodzi się dla siebie i nie umiera dla siebie. Czy nie napisano:" Gdybym odczuwał głód, nie musiałbym ci mówić o tym, bo moja jest cała ziemia i wszystko co ją napełnia".
Natalja Siwiec2020.11.24 9:01
Tu nie chodzi o Chrześcijan bo oni często są prawi i szlachetni. Należy walczyć z Katolicyzmem, który jest nośnikiem obłudy, fałszu i homoseksualizmu.
westerplatte 20202020.11.23 18:43
PIS nie tyle podpalił co brutalnie napadł na Polskę i Polaków, marnotrawiąc przy tym kilkaset miliardów. Koronawirus na zdjęciach wygląda jak grypa, , ma opóźniony zapłon rozwoju infekcji jak grypa, daje objawy jak grypa i ma procentową śmiertelność jak grypa (oficjalne sanepidowskie 1,5 % podzielić przez 5-10 bezobjawowych) Ponieważ nie nazywa się grypa to od wiosny trwa walka z całym państwem bo ludzie mają zamrożone mózgi i ignorują fakty ze łącznie przez lock downy zmarło dodatkowo i procentowo 2 razy więcej Polaków niż starych, nieszczepionych na płuca Szwedów. ...Podkreślmy że większość Polaków ma odporność by lekko przejść infekcje , a część nawet by się nim w ogóle nie zarazić jak żona Małysza czy setki żon górników. Albo komentatorka kasikas.
śmiertelność nawet poniżej grypy2020.11.23 18:44
Do 182 wzrosła we Włoszech liczba zakażonych koronawirusem lekarzy, którzy zmarli od początku epidemii - podała w czwartek krajowa federacja Izb Lekarskich. Jak poinformowała, ostatni zmarły to endokrynolog z Sycylii. Od początku epidemii koronawirusem zakaziło się ponad 30 tys. pracowników włoskiej służby zdrowia.
"śmiertelność nawet poniżej grypy"2020.11.23 18:48
Więc życzę ci jak najszybciej takiej grypy!
Anonim2020.11.23 18:54
pisowski nazisto, możliwe że już jestem po takiej infekcji podobnie jak cała rodzina, zgodnie z życzeniem bandytom z PiS życze by nie łapali żadnych wirusów przez najbliższe 10 lat, później umrzecie od byle grypki
Aktualnie jestem srrającym w gacie żydem.2020.11.23 19:14
Podobnie jak ty obciągam laski towarzyszom z Konfiediercji. Ponownie ci życzę jak najszybciej COVID i pełnego "uodopornienia" na lokalnym cmentarzu.. . . Uurraaa ! . . . Za Putinu . . . !
historia się pisze teraz2020.11.23 18:57
Pamiętajcie naziści z PIS. Sądy was pewnie uniewinnią ale za zbrodnie na narodzie polskim a książek do historii nie ocenzurujecie. Małe dzieci będa się uczyć w szkołach czym była partia PiS i ile ludzi przez nich umarło. Na te chwile ok 35 tys / Szwecja ok 5tys
cudowna polska strategia "zostań w domu"2020.11.23 19:03
Od 2 do 8 listopada w kraju wystawiono rekordową liczbę aktów zgonu - aż 16 tys. To ponad 2 razy więcej niż każdego roku o tej porze
Tfu2020.11.24 15:26
Tylko w lutym br zachorowało w polsce na grypę 800tys osób, z czego 200 zmarło. Nikt nie ogłaszał pandemii, nie zamykał ludzi w domach. Dane dostepne w internecie.
Anonim2020.11.23 17:57
Te obostrzenia są idiotyczne, a rząd to banda imbecyli.
Anonim2020.11.23 17:46
Independent Trader: Wielki reset ma zniszczyć kapitał. Ma być dwóch pracodawców - korporacje i rządy ............. https://www.youtube.com/watch?v=5AZ8LJ1nysw