Komisja Etyki TVP: W programie Jana Pospieszalskiego naruszono zasady etyki - zdjęcie
20.04.21, 18:00Fot. screenshot - YouTube (Ordo Iuris)

Komisja Etyki TVP: W programie Jana Pospieszalskiego naruszono zasady etyki

102

Komisja Etyki TVP w specjalnym oświadczeniu ustosunkowała się do kontrowersji, jakie pojawiły się wokół decyzji o niewyemitowaniu w planowanym czasie najnowszego programu Jana Pospieszalskiego „Warto Rozmawiać”. W swoim oświadczeniu Komisja przekonuje, że w poprzednim programie wyemitowanym 12 kwietnia doszło do naruszenia zasady etyki dziennikarskiej.

12 kwietnia Jan Pospieszalski w swoim programie „Warto rozmawiać” poruszył kwestie działań rządu związanych z walką z pandemią koronawirusa. Zaproszeni przez dziennikarza eksperci krytycznie oceniali m.in. działania dot. gospodarki czy nakaz noszenia maseczek.

Program wywołał wiele kontrowersji. Skrytykowała go m.in. posłanka PiS Joanna Lichocka, która zwracała uwagę, że niewłaściwe jest podważanie konieczność restrykcji w momencie, w którym sytuacja epidemiczna jest tak dramatyczna.

Wczoraj z kolei Telewizja Polska zrezygnowała z emisji programu. W tym czasie widzowie mogli obejrzeć film Ewy Stankiewicz: „Stan zagrożenia”.

- „Przed wejściem do studia poinformowano nas, że program jest nagrywany i zostanie wyemitowany później. Tyle dowiedziałem się od dyrekcji anteny. Kiedy? Nie wiem. Nagrany program z udziałem ministra P. Czarnka dot. konsekwencji nauczania zdalnego dla dzieci, nauczycieli, rodzin”

- poinformował Jan Pospieszalski na Twitterze.

Popołudniu na stronie Centrum Informacji Telewizji Polskiej pojawiło się oświadczenie dot. zdjętego programu.

- „Komisja Etyki TVP po postępowaniu wyjaśniającym orzekła, że w programie »Warto rozmawiać«, wyemitowanym w dniu 12 kwietnia na antenach TVP3 i TVP1, a następnie powtórzonym w TVP Polonia zostały naruszone »Zasady Etyki dziennikarskiej obowiązujące w Telewizji Polskiej«”

- czytamy.

W ocenie Komisji w audycji zaprezentowano wyłącznie krytyczne głosy dot. walki z pandemią, czym autorzy mieli naruszyć zasadę rzetelności dziennikarskiej.

Poinformowano też, że obecnie trwają rozmowy dot. warunków utrzymania audycji w ofercie TVP.

kak/centruminformacji.tvp.pl, DoRzeczy.pl

Komentarze (102):

Glaudiusman2021.05.20 9:06
Jan Pospieszalski prowadził bardzo dobry i rzetelny program w TVP. Ale ponieważ naruszył temat tabu o szczepionkach, więc robi się mu duże problemy. A tymczasem decydenci od szczepionek zobowiązali się złodziejskim koncernom, że będą bezkrytycznie popierać szczepienia, które są w zasadzie ogromnym przekrętem i bezprawiem, bo zmusza się strachem i manipulacjami ludzi niezorientowanych do udziału w eksperymentach medycznych, bez ponoszenia żadnej odpowiedzialności za szczepionki. A więc to jest grube przestępstwo. I powinien za to się wziąć Banaś z NIK i Zbigniew Ziobro. Aby tą całą bezczelną hołotę zakratkować i rozliczyć, szczególnie ministerstwo zdrowia.
Miro2021.05.18 19:44
Już więcej nie zapłacę abonamętu na takie szuje, Wstydzę się że głosowałemna PIS
Miro2021.05.18 19:41
Prezes TVP Jacek Kurski ma uczyć dodrych dziennikarzy moralności, wstyd. Panie Poszpiechalski trzymam kciuki. Pozdrawiam.
hrabia Potocki2021.05.18 15:21
Coz Mateuszek klamczuszek, komuna pelna para jak sie ma inny poglad to jest sie odstawionym, , Mark Twain napisal kiedys ,, ze politycy sa jak zas....a pielucha ktora czesto trzeba wymieniac zeby znow bylo czysto, parodia z ta komisja etyki co zlego zrobil Pospieszalski a takaLichocka powinna wyleciec na zbity pysk z sejmu
MAMlas2021.05.18 13:57
Topielca wyciaga sie z wody za wlosy, dziecko czasem potrzeba popchnac , we wlasciwa strone , nawet kijem !!! Inaczej idzie sie do pierdla za niedopelnienie rodzicielskiego obowiazku opieki !!!
zasady etyki naruszane w każdym minela 20!2021.05.2 8:26
brak przedstawiciela Konfederacji!
Dam2021.04.21 14:19
"Zasady Etyki dziennikarskiej obowiązujące w Telewizji Polskiej" mówią, że negatywnie można się wypowiadać jedynie o opozycji, zaś o PIS jedynie pozytywnie? Bo jaka inna zasada została złamana?
Japa2021.04.23 12:49
Nie przemyślałeś do końca sprawy. A tu wyszło kopanie leżącego bez jego obecności.
jp2021.04.21 13:05
Tyle mówią o wolności słowa, ale niepoprawne poglądy banujmy. Ot, logika.
Japa2021.04.23 12:52
Coś mi się widzi ,że nie bardzo się zgadzamy z rozumieniem tej " wolności słowa "
Wiecie co?2021.04.21 12:25
mam w doopie waszą "etykę", ja chcę znać prawdę, dlatego za moje pieniądze, które płacę w abonamencie, chcę oglądać programy z Pospieszalskim i lekarzem Bodnarem, który leczy amantadyną, a nie tego pingwina-ekonomistę w roli guru medycznego. I mam do tego prawo.
Krakus2021.04.21 10:55
Etyka w TVPiS Kurskiego? He, he - mało śmieszne...
Japa2021.04.23 12:57
No to napisz coś więcej , bo "NIE BO NIE ",t o mało Co to jest ta ETYKA Twoim zdaniem i gdzie ona jest modelowa .
Stan2021.04.21 10:51
Panie Janku Dziękujemy za takie naruszenie Etyki bo Cenzura się Ujawniła jednoznacznie. To teraz nie ma prawa do Publicznej DEBATY? Cenzura ponad Rozmowa wspólnotowo -społeczną? To czego jeszcze nie można szanowna cenzuro? Wróciła Gorsza Komuna!!! Pani Lichocka pierwsza komunistka?
Detonator2021.04.21 11:17
Można tylko bić brawo kiedy przemawia prezes. Więc bijmy brawo i podskakujmy w amoku jak kangury! Do góry, do góry!
mateuszjegliński2021.04.21 10:49
Banda Kurskich z obydwu stron barykady próbuje zablokować wolność słowa. Poza tym cwaniaczki od Jacka Kurskiego, napiszcie w jaki sposób i jakie to zasady etyki tvp zostały naruszone przez red Pospieszalskiego i uczestników programu. Pisich zamordystów w dyby.
zorro2021.04.21 10:14
No gratulacje, nagle odkryli brak etyki u Pospieszalskiego!!!!
thebodzio2021.04.21 8:30
„Zostały naruszony zasady etyki”. A tak konkretnie to jakie? Być może zostały, ale to wymaga dowodu i uzasadnienia, bez tego oświadczenie jest tak samo konkretne jak: „Z mojego rozkazu i dla dobra stanu okaziciel tego dokumentu zrobił to co zrobił” 😁
zenek2021.04.21 7:40
Wypowidający się u P.Pospieszalskiego wiedzą o czym mówia w odróżnieniu od tumanów propagandawych !
tretka2021.04.21 6:50
Pan Pospieszalski to jest gość!!! Lichocka to żenada...
verizanus2021.04.21 6:43
No jasne bo w pozostałych programach w TV są zawsze zwolennicy ale też przeciwnicy polityki rządu w sprawie covida. Tylko u Pośp[ieszalskiego nie bylo zwolenników bo on etyki nie ma ;)
Sara Miriam2021.04.21 6:36
I bardzo dobrze. Zaprosił sobie samych szarlatanów, niczym Rola @w realu. Niech spada do Brauna.
Magda2021.04.21 6:22
Zarzucanie panu Pospieszalski, że nie zaprosił kogoś z rządu do rozmowy, żeby "bronił się" jest wg mnie niedorzeczne. Cała propaganda pandemiczna w TVP od rana do wieczora jest w jeden deseń, także każdy wie co by nasze kochane "Ministerstwo Choroby" odpowiedziało, bo jak się ogląda TVP to widzi się to non stop - nawet w reklamach.
Gryf2021.04.21 5:00
Szacunek dla Pana Jana Pospieszalskiego. Pani Lichocka to figura ultra szkodliwa. Podobnie jak i cały rząd i politycy.
BieS2021.05.19 21:29
No to nie pozostaje nic innego jak Pospieszalski na premiera. Hurra! Etyka tłumu! Skąd my to znamy?
Małgorzata2021.04.20 23:07
Pani posłanka Joanna Lichocka w roli WANDY ODOLSKIEJ TVP
nie ślepy2021.04.20 22:58
Chciałbym, żeby dotarło do odpowiednich łbów rządzących, że dziennikarze, jeżeli działają w dobrej wierze a w takiej działa Pan Pospieszalski nie mogą być tępieni! Mamy dość jednej narracji i wbijania igieł w ramię 24h na dobę! Głosowałem na PiS, ale ostatnio ta partia seriami strzela sobie w kolano, robiąc tylko krótkie przerwy na przeładowanie...!
Jan Radziszewski2021.04.20 22:27
Czy nowy Mesjasz jest już w Izraelu? Izrael przeżywa chwile kontrowersji ponieważ ortodoksyjni Żydzi świętują nadejście nowego Mesjasza. Niektóre źródła wskazują, że ortodoksyjni Żydzi izraelscy ogłosili nowego króla . To Jizkiahu Ben David , 32 lata,.a w niektórych kręgach twierdzi się, że mógł już być koronowany . Znalezione informacje zapewniają, że Jizkiahu Ben David recytuje z pamięci pisma święte Tory . Niektórzy wskazują go jako Mesjasza, podczas gdy inni zamiast tego jako Antychrysta . Filmy przedstawiające Jizkiahu Bena Davida przy Ścianie Płaczu, gdzie jest otoczony przez tłumy ortodoksyjnych Żydów, którzy podchodzą do niego, aby oddać mu cześć , są rozpowszechniane w sieciach społecznościowych . Na filmach których jest coraz więcej widać wielkie poruszenie wśród Żydów, całują mu ręce. Jeśli okaże się to prawdą to już zostanie malutki kroczek do Wielkiego Ucisku.
Jan Radziszewski2021.04.20 22:21
Nie pomoże nowoczesna technika, ani urządzenia, Ja ochronię osobiście, ale tylko indywidualnie jedynie tych, którzy Mi bezgranicznie zaufają, oraz posłuchają tego, co jest i co będzie do nich mówione. Kraje zamożne, a przy tym przodujące w popełnianych grzechach będą ubożały z dnia na dzień, nie pomogą im zgromadzone liczne zapasy, które będą się psuły, gniły, będą zżerane przez szkodniki. Ci z was, którzy biorą czynny udział w szczepionkowym ludobójstwie, jeżeli unikną ludzkiej sprawiedliwości, to nie zdołają uciec przed Świętą, Boża Sprawiedliwością. Ludzie masonerii i iluminaci oraz mędrcy Syjonu, powoli realizują zadania naznaczone im przez syna zatracenia, Antychrysta. Szykują już inne sposoby uśmiercania i kontroli ludzi, bo chcą uśmiercić jak najszybciej cztery miliardy ludzi. Ludzie nie są w pełni świadomi czynionego zła, bo są pod ogromnym wpływem hipnozy i znieczulenia demonicznego. Jedynym skutecznym sposobem obudzenia się z tego stanu jest gorąca, szczera modlitwa, post, umartwienia, ale to czynią jedynie nieliczni.
Jan Radziszewski2021.04.20 22:21
Większość kapłanów i hierarchii poddali się psychozie i demonicznej manipulacji stosowanej przez ludzi demona. Szczepionka, której teraz tak wielu ochotnie się poddaje, nie ma na celu ochrony zdrowia, przynosi bardzo wiele powikłań, a słabsze organizmy umierają. Trwa cicha i prawie jawna eutanazja. Kto z was świadomie się temu podda, takim szczepieniom, takim zabiegom, to będzie sądzony przez Bożą Sprawiedliwość jak samobójca. W zależności od stanu ich duszy, niektórzy z nich trafią do czyśćca, a reszta trafi na wieczne potępienie, do jeziora ognia i siarki, do piekła.
Jurek2021.04.20 21:36
Lichocka była niezłą dziennikarką, ale odkąd weszła do polityki to aż boli, jaką stała się nadgorliwą funkcjonariuszką PiS, a zwłaszcza lizuską Prezesa..
Figo Fago2021.04.20 21:14
Poczytałem artykuł , poczytałem komentarze i tak sobie myślę..Czy ktoś ważniejszy od mojej nie obeznanej ze sprawą osoby , zrobi tez to samo . Czyli przeczyta i weżmie krytykę do serca .Myślę zwłaszcza o uczonych medykach i politykach . I wiecie co w tych myślach zobaczyłem ? Zobaczyłem i jednych i drugich bez spodni A w jednym symbolicznyn miejscu wisiały im nasze komentarze
chłopka2021.04.20 21:30
Mylisz się . Czytają . Może nie sami i mają od tego ludzi , ale czytają . Muszą znać nastroje społeczne a komentarze czytelników są dla nich istną skarbnicą wiedzy . Zresztą przekonałam się o tym pisząc w GW . W telewizji później słyszałam zerżnięte swoje myśli czy zdania kropka w kropkę . Nie tylko przez redaktorów ale i polityków .
Japa2021.04.21 3:41
No no no ... nie mam powodu aby Pani nie wierzyć . Może i czytają . Tylko kiedy ? Jak siedzą na muszli ?
Przeciw kretynom2021.04.20 21:09
Mam nadzieję, że to będzie początkiem końca tej zbrodniczej, sprzedajnej sitwy. A sitwa jest tam gdzie zarabia się na plandemii. Wszyscy umoczeni: politycy, lekarze, każdy co ssie jak wampir krew naszego narodu. Pomału zaczyna przedzierać się prawda, filmik Spowiedź Ratownika czy działalność Pospieszalskiego, niech będzie zapalnikiem wypie***enia każdego gnoja w kosmos!
Japa2021.04.21 3:47
Było by gęsto w kosmosie . Nie tylko od Polaków. Boję się ,że znalazł bym tam i Pospieszalskiego i tego Ratownika .
Wojtek Polak2021.04.20 21:07
jewał was wszystkich pis cenzorzy i złodzieje!!! znowu takie doopo-lizy władzy jak lichockie będą kreować rzeczywistość!!!! a człowiek głosował na nich i miał nadzieje a tu znowu ręka w nocniku.
Przeciw kretynom2021.04.20 21:16
Nie jesteś jeden, którego zrobiono w chu**. I ja na te szmaty głosowałem, ale zdziwią się przy urnach. Chociaż może być trudno jak widzę niemal 98% polaczków w szmatach na ryju na dworze. To się w pale nie mieści jak rozye*@no wam mózgi polaczki.
BieS2021.05.19 21:36
Ty na pewno nie głosowałeś, jesteś dobrze poznany na tych forach.
Glaudiusman2021.04.20 20:31
Pospieszalski ma rację. Pandemia to cały, koszmarny projekt globalistów, aby okraść wszystkich i zniszczyć klasę średnią, normalność i odebrać wolność. Dlatego należy zabrać się za tych banksterów, specjalistów od depopulacji i epatowania strachem.
Buachachachachachachachachachachacha2021.04.20 20:27
Komisja Etyki TVP. Komisja Wilków w Sprawie Niezjadania Owiec.
Hahaha2021.04.20 20:25
To są jakieś koszmarne sq...syny.
Ciekawy2021.04.20 20:23
Niech zdejmują program, tylko że ja mam pilota i "max" pika, którym chwali się przy każdej okazji Pan Prezes Kurski, już długo, bardzo długo Prezes nie zobaczy. Bo to ja będę Komisją etyki TVP i jednostronne "bębnienie" jedynie słusznej narracji (jak za Urbana), uznam za nieetyczne. Takich jak ja z pewnością znajdzie się więcej.
Anonim2021.04.20 20:18
O tym, czy naruszono zasady etyki decydują telewidzowie, a nie jakaś zasrana komisja.
Coś o głupich lewakach o tępym spojrzeniu2021.04.20 20:03
Pewien polityk europejski, w chwili szczerości: <<<<W przyszłości trzeba będzie znaleźć sposób na zmniejszenie populacji. Zaczniemy od ludzi starych, ponieważ gdy tylko przekroczą oni 60-65 lat, żyją dłużej niż produkują i drogo kosztują społeczeństwo. /.../ na końcu zabierzemy się za głupich. Pozbędziemy się ich, każąc im myśleć, że to dla ich własnego dobra. Nie będziemy w stanie przeprowadzać testów na inteligencję w stosunku do milionów ludzi, to nie jest możliwe! Znajdziemy coś lub spowodujemy coś; pandemię, która dotknie pewne warstwy społeczeństwa; prawdziwy lub nieprawdziwy kryzys gospodarczy, wirus, który uderzy w ludzi starych czy dorosłych, to nie ma znaczenia. Słabi ulegną, bojaźliwi i głupi uwierzą we wszystko i będą prosić o wyleczenie ich. Zadbamy o to, aby zaplanować leczenie. Selekcja idiotów dokona się więc samoczynnie: pójdą do rzeźni z własnej woli.>>>> Hahahaha, ale was posuwają, we wszystkie szczelinki, i chłopczyków i dziewczynki.
Anonim2021.04.20 20:05
Lewaki i tak nie zajarzą, w końcu wierzą w tęczę. Rozum im NIEPOTRZEBNY.
Anonim2021.04.20 20:08
Do lewaków nie dociera, że albo mamy proboszcza (może być gruby, pazerny bla bla) albo mamy czekistów z naganami, ludzi gonionych do bydlęcych wagonów i komory gazowe. Lewaki są tak głupi, że z radością czekają na rozstrzeliwania, głód i nędzę, byle podniecać się jaki to Kościół jest beee. Lewaku, sam gotujesz sobie piekło na ziemi.
Alojzy Cedzidło2021.04.20 20:55
Nie mam ochoty polemizować z Pana oceną sytuacji , panie "Coś o głupich ....." A i z popierającymi Pana " Anonimami " też .Nie mam burego pojęcia jaka jest prawda . Ta Pana ocena może by równie prawdziwa jak i zasłyszana . Ma Pan prawo wyboru . Nasze opinie , w tym i moja zostały urobione przez światłych tego świata A " światli " tego świata za diabła nie chcą dojść w tej sprawie do porozumienia. . Dlaczego ? Nie wiem . Pewno nie głupota nie wiedza , Chociaż i to możliwe . Opłacane ? przekonywanie ? tez bym nie wykluczał. Za rękę nikogo nie złapałem Nie wchodząc w politykę , bo i to możliwe ( lewacy ,prawacy ,katole , pisiory ...) przejdzmy do tematu stony. Audycja pana Pospieszalskiego. Nie mam wątpliwości .że pan Pospieszalski , uczciwy przecież dziennikarz i muzyk , do końca audycji nie przemyślał . Prezentowanie winy , błędów rządu bez możliwości pokazania obrony , to kopanie leżącego , lub wydawanie wyroków nie dopuszczają do obrony oskarżonego. Gdyby do mojego domu przyszedł sąsiad z niesłusznymi czy słusznymi oskarżeniami i nie pozwolił mi się bronić , błyskawicznie drzwi bym nim wyprał . I to by było na tyle . Głupie ? Pewno ,że głuipie . Ale skąd mądrość u nie dziennikarza .
polak ale prawdziwy2021.04.21 0:24
Panie Alojzy Smiem twierdzic ze do konca nie rozumie pan artykuku i audycji szanownego pana Pospieszalskiego, otoz kazdy z nas widzi w tV tylko usluznych profesorkow i doktorkow ktorzy ida wg wskazan wielkich Big Farms i rzadow, nie daje sie szans lekarzom i uczonym prawa glosu, gdyz maja inne poglady i naukowe dowody na temat epidemi o przepraszam pandemi (ta nazwa zostala zmieniona 2 lata temu), oczywiscie ze wszystko to jest zdalnie sterowane , a przez kogo to niech pan sie domysli bo jest pan osoba inteligientna,POWINNO SIE SLUCHAC ROZNYCH OPINI DZINNIKARZY NA TYM POLEGA WOLNOSC MEDIOW
Alojzy Cedzidło2021.04.21 12:12
To mi Pan zafundował komplement ... "jest osobą inteligentną ....", a nie poczytał Pan z uwagą mojego wpisu. Podstawą prawdziwej dyskusji ,polemiki jest wymiana zdań , argumentów ,przez dwie strony . Mówienie z ekranu do widza to tak jak stare powiedzenie " gadał dziad do obrazu , a obraz do niego ani razu". Nigdzie nie pisałem ,że uczeni pana Pospieszalskiego racji nie mieli . Bo to nie moja rola a i wiedza też . Ale adresowanie do kogoś i na kogoś oskarżeń , bez możliwości obrony , to robienie nam , świadome czy nie , wody z mózgu. I niema to nic z cenzurą . Odwrotnie , świadczy rzczej o złym zrozumieniu wolności słowa . Pozdrawiam ..
Frec2021.04.20 19:55
Według tej Komisji etyka nie jest naruszana, gdy dochodzi tylko do zachwalanua szcepien we wszystkich mediach
Böno2021.04.20 19:55
Telewizja utrzymywana z opłat obywateli powinna byś telewizją publiczną, a nie opcji politycznych. Czas to zmienić. Telewizja publiczna powinna być zarządzana przez komisją składającą się z przedstawicieli różnych partii. 30 lat wolnej Polski bez wolnych mediów. Cały czas jakaś cenzura. Najwyższy czas to zmienić.
Po 11 ...2021.04.20 19:58
Partyjna komisja i niezależność? Nie wierzę w to. Mam inny pomysł. Jedyną niezależną od polityki instytucją w Polsce jest KK. TVP powinna być nadzorowana przez KEP. Dobry pomysł?
Anonim2021.04.20 20:44
Oczywiście. W tej chwili media są nadzorowane przez lewaków - i stąd tyle w nich NIENAWIŚCI, rasizmu, poniżania, propagandy i judzenia do ludobójstwa. Precz z lewactwem, precz z wrogami Ludzkości, precz z lewakami - agitatorami ZBRODNI, gwałtów, wyzysku, podłości, odczłowieczenia.
Po 11 ...2021.04.20 22:42
W tej chwili media są nadzorowane przez prawicę - i stąd tyle w nich NIENAWIŚCI do każdej inności, np. LGBT, rasizmu np. w stosunku do uchodźców, poniżania (gorszy sort), propagandy (np. smoleńskiej) i judzenia. Precz z prawactwem, precz z wrogami Ludzkości, precz z prawactwem - agitatorami ZBRODNI, gwałtów, wyzysku, podłości, odczłowieczenia.
Anonim2021.04.21 11:59
Coś ci się miesza... pisioki to żadna "prawica", tylko klasyczna lewica, opozycja zaś to neolewica. Nikt nie przejawia "nienawiści" do "inności", choć powinien. W końcu ta "inność" to zło w postaci czystej. Nie widzę najmniejszego powodu aby akceptować Ludzi Tęczy, jawnie nawołujących do masakrowania Normalnych i Dzieci.
Alojzy Cedzidło2021.04.21 15:39
Co to jest ta telewizja PUBLICZNA . No bo publiczny jest też np. DOM (podobno) . Nie jestem specem w tej branży .Znam tylko ogólnie etymologię słów PRAWDA , FAKTY O NIĄ OPARTE .Oddzielam od nich OPINIE . KOMENTARZE , Tu możliwa i konieczna krytyka To tyle prymitywnych wypowiedzi A dalej . Co u nas , w Polsce . Która to telewizja spełnia warunki PUBLICZNEJ . Nie potrafię odpowiedzieć na to pytanie . TVP - uchodzi za pisowską, dla jednych , u innych uczciwa . TVN - nie polska , posłuszna swoim właścicielom , wroga dla PiS-u. Polsat - taki w rozkroku i se tu i se tam. To jaka ma byc ta "PUBLICZNA " Nie kojarzyć z tym DOMEM .
Anonim2021.04.20 19:53
Widzicie jak desperacko starają się Polaków WYMORDOWAĆ pod pretekstem kowida?
ZUZIA2021.04.20 19:39
A jak jest w innych programach TVP poświęconych pseudopandemii. JEST TAM DRUGA STRONA CZY NIE MA? Ja jej nie widzę a wszyscy wstępujący eksperci zblatowani z przemysłem farmaceutycznym dmą w jedną szczepionkową trąbę wygrywając hymny pochwalne! BRAWO POSPIESZALSKI. NA POHYBEL PSEUDO KOMISJI ETYKI TVP! Jak program zostanie zdjęty to przestaję płacić abonament!
toWarzysz Piwo ???? w radiu Erewan2021.04.20 19:37
... obywatele ... etyka ... niEtyka .... ino POtakiwaczy cowidowych z kibucu polin ...
chłopka...olaboga... wycieram dupy2021.04.20 19:26
Polskim Panom , nawet nie powiedzą dziękuję .
matis892021.04.20 19:25
To znak że o. Rydzyk może się obawiać ataku szatanistycznego, lewackiego PISu na jego media. Nie ma tam zmasowanej proszczepionkowej PISowskiej propagandy tak jak każdego dnia w PISTVN i PISPolsat. A to oznacza że Rydzyk według szatanistycznego PISu narusza zasadę rzetelności dziennikarskiej.
Frendzel działa "na rympał"2021.04.20 19:20
Z jednej strony Frendzle twierdzą, że pandemia to bzdura - z drugiej krytykują Szwecję za to, że nie wprowadziła żadnych obostrzeń a jednocześnie krytykują obostrzenia wprowadzone w Polsce twierdząc, że pandemii nie ma oraz, że amantadyna to skuteczny lek na Covid (którego nie ma).
Dość paranoi! Dośc szantaży!2021.04.20 19:15
Nie mam zamiaru szczepić się 3 razy na rok, a ku temu ta paranoja zmierza.
Zatroskany2021.04.20 19:05
Nie rozumiem dlaczego pan Pospieszalski "podpisał się pod tym" wywrotowym odcinkiem.
chłopka2021.04.20 19:05
Już dawno wiem to o czym jest ten artykuł . Fronda ma spóźniony zapłon . Ale nie o tym chciałam pisać . Na inny temat ale nie ma odpowiedniego artykułu a więc napiszę tu . Dziś mija 100 rocznica Powstań Śląskich . Były jakieś uroczystości w Katowicach . Szkoda , że nie wiedziałam , gdyż wzięłabym order dziadka ( który leży gdzieś w lamusie wśród śmieci ) i rzuciłabym nim władzom w twarz . Nie o taką Polskę powstańcy walczyli . Dziadek przeklinał dzień w którym wstąpił w szeregi powstańców . Jedyną pociechą było to , że za udział podwyższono mu emeryturę . A po wojnie bieda aż piszczała i pieniądze się rodzinie przydały . Mają też podwyższyć emeryturę opozycjonistom walczącym w Solidarności . Całe szczęście , że mnie to nie obejmie , gdyż moja ciężko wypracowana ( półtora miesiąca w miesiącu ) emerytura jest wyższa . Podtarłabym się tym banknotem . A szkoda by było , bo to drogi papier . Nie o taką Polskę walczyłam . A tak nawiasem , to Korfanty był czystej krwi Żydem .
tyś2021.04.21 12:17
chłopka z kibuca zza wzgórz Golan.
matis892021.04.20 19:05
Przypominam, szatanistyczny PIS oficjalnie wspiera i reklamuje państwo bezgotówkowe Antychrysta do Znamienia Bestii. Wspieranie lewackiego PISu to już wybieranie Antychrysta przeciwko Chrystusowi.
BieS2021.05.19 21:42
I znów ten z sekty?
Po11...dick Stagira.. Hertrich-Woleński pisze2021.04.20 19:04
CYT.: "Ja nie mieszkam za granicą, tylko w Polsce - kraju z gówna i patyków."
ktoś się bardzo przestraszył2021.04.20 19:03
bo w programie Pospieszalskiego powiedziano o oczywistościach. Te oczywistości są jak widać groźne dla kogoś.
Anonim2021.04.20 19:02
na ulicy Pała i Sadyzm (PiS), w TVP wyrzucają obiektywnego dziennikarza? kto na PiS zagłosuje? wściekłe macice?
man.of.Stagira2021.04.20 19:00
Teraz! WSZYSCY! ROZSIEWAJ Sars-cov-2! HEIL Lempart! SIEG Heil!...ŻRYJ Covida! Zostaw Ślad! Zostaw Ślad! Zdejm KAGANIEC ludobójco! WY*******AJ na PROTEST! NA Protest Trzaskowski! Zostaw Ślad! SIEG Braunl!...Na Czerską Go! Pod Respirator z Nim!...Na Czerską Jego Mać!.. // BRAWO WY! Konfederacja i PO-Platfusy! Kij WAM w RYJ!..b a r a n y Brauna-Clowna!..Teraz!..Rozsiewaj Sars-cov-2! ..bo.. Zakończą lock-down! Wszyscy!...Wy Imbecyle od Brauna, Michnika i Trzaskowskiego…Wy Durnie Tanajny!..
Anonim2021.04.20 19:00
brak słów? wszędzie wkoło zamordyzm Dobrej Zmiany? ale żeśmy sobie wybrali sprawiedliwych?
Leo2021.04.20 18:55
A jak się prezentuje wyłączne pochwalne opinie to wtedy nie narusza się rzetelności dziennikarskiej? Co na to Komisja Etyki.
Anonim2021.04.20 18:48
Przepraszam,ale...czy jest jeszcze ktoś na tym forum,kto ma tak nasrane we łbie że płaci tzw.abonament RTV...?
Po 11 ...2021.04.20 18:54
Ja.
Po 11 ....2021.04.20 18:55
To znaczy zapłaciłem, bo US wszedł mi na konto i sobie sam pobrał. Ale to moje pieniądze, wiec chyba się liczy, że zapłaciłem?
SzczeraPrawdaJestWKurwizjiPropagandowoNieetyczna2021.04.20 18:45
Pospieszalski to uniżony sługus władzy, dupoliz biskupów i dewot-obłudnik. Ale zwiedziony rytuną, postawił pół stopy poza cienką czerwoną linię i aparatczycy PiSocjalizmu katolickiego uderzyli maczugą etyki. Kurwizja musi prezentować jednolitą propagandę, upartyjnienie, cenzurę i zamordyzm. Czyli nieustanny program PUCZ dla Polski.
Po 11 ...2021.04.20 18:50
To prawda. To piękny przykład na to, że jak się sługus trochę zagapi to spada na niego kacza maczuga. Program jest zawieszony i pada zarzut o naruszenie etyki. A za co? Za dopuszczenie na antenie trochę innej narracji, niż ta objawiona przez PiS. To pokazuje jak niewyobrażalnie mocno TVP jest trzymany za szyję. To pokazuje jak bardzo TVP jest trzymana za jaja przez PiS. Masakra ...
Anonim2021.04.20 18:42
od roku sie wmawia Polakom ze na covid umieraja wylacznie ci ktorzy mieli przed soba lata zycia. Na 63 tys covida zdaniem PISu umarlo nieplanowo 63 tys osob. I co wiecej wg ich modeli matematycznych lockdownami i szmatami na twarz uratowali 50 tys ludzi. Prawie tyle to akurat jest szarej strefy zgonow -moim zdaniem to sa glownie NIELECZONE nowotwory a takich ludzi zabije nawet katar
Stach2021.04.20 18:40
Komisja ? To znaczy konkretnie kto? Znamy "przestępcę", poznajmy skład komisji.
Po 11 ...2021.04.20 18:42
Nie masz Internetu i wyszukiwarki??? • Anna Duda, • Danuta Dunin-Holecka, • Mariusz Jarosiewicz, • Stanisław Królak, • Krzysztof Nowina-Konopka, • Przemysław Wenerski, • Krzysztof Ziemiec
Skrzypek na dachu2021.04.20 18:35
Plandemia to sciema , zadnej grypy nie ma . Maseczki to glupota . Szczepionka gorsza niz zaraza .
Anonim2021.04.20 18:35
Panie Pospieszalski chwała Ci , pokazałeś prawdę a ona uwidoczniła kim jest Kaczyński.
Po 11 ...2021.04.20 18:31
TVP potyka się o WŁASNE nogi. Pospieszalski postąpił nieetycznie??? Wcale się nie zdziwię jak to on zastąpi kurę.
Tomek2021.04.20 18:28
Panie Janie jest pan WIELKI! Pan Bóg wynagrodzi wszystko, bo opowiedział się po stronie prawdy a nie tych nikczemników! Brawo, brawo, brawo!
Agnieszka2021.04.20 18:25
Jeżeli zasadami etyki w TVP byłoby prezentowane różnych stanowisk, to ten program był pierwszym zgodnym z taką etyką, bo po raz pierwszy i jedyny w TVP zaprezentowano głos ekspertów, którzy mieli odmienne zdanie w sprawie covidowych rozwiązań niż jedynie obowiązujące i narzucane przez simonów mimo ich sprzeczności z faktami naukowymi
Anonim2021.04.20 18:24
Nigdy nie wierzyłem bratu Jarosława kurskiego z Gazety Wymiotnej
"anonimie"....!2021.04.20 18:44
Kłamiesz, Lechu! Wierzyłeś tej Gazecie i to nie raz powoływałeś się na jej artykuły! Doskonale wiem o tym! Jestem tu na Portalu tropicielem twoich wstrętnych wpisów! Wiele zapisuję, abyś się nie wyparł! Ot, co!
Skrzypek na dachu2021.04.20 18:21
Brawo Pan Jan Pospieszalski . Maseczki to bezsensowna glupota , bo na grype czy katar kompletnie nieskuteczne , ale powoduja niedotlenienie , bakterijne zapalenia pluc i grzybice aspergillerosum . Nakazy czy rozporzadzenia ogloszone na konferencji prasowej zmuszajac do noszenia maseczek to bezprawne , a kary i mandaty to nielegalne .
PiS strzela sobie w stopę albo w kolano2021.04.20 18:21
Skoro nakaz noszenia maseczek nie ma podstaw naukowych, to jakiego obiektywizmu w tym wypadku małpy z "komisji etycznej" oczekują? Poza tym: Pospieszalskiemu uniemożliwiono emisję innego programu, aniżeli ten skrytykowany przez małpy.
man.of.Stagira2021.04.20 18:12
Teraz! WSZYSCY! ROZSIEWAJ Sars-cov-2! HEIL Lempart! SIEG Heil!...ŻRYJ Covida! Zostaw Ślad! Zostaw Ślad! Zdejm KAGANIEC ludobójco! WY*******AJ na PROTEST! NA Protest Trzaskowski! Zostaw Ślad! SIEG Braunl!...Na Czerską Go! Pod Respirator z Nim!...Na Czerską Jego Mać!.. // BRAWO WY! Konfederacja i PO-Platfusy! Kij WAM w RYJ!..b a r a n y Brauna-Clowna!..Teraz!..Rozsiewaj Sars-cov-2! ..bo.. Zakończą lock-down! Wszyscy!...Wy Imbecyle od Brauna, Michnika i Trzaskowskiego…Wy Durnie Tanajny!..
Skrzypek na dachu2021.04.20 18:30
Siejesz zament , klamco Stagirczyku .
matis892021.04.20 18:09
Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed trującymi szczepieniami i je przepowiedział 17.06.2012 tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka . ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono zabijać.......''
Samanta2021.04.20 18:09
Jakiś czas temu Horban i Gut wystapili u red. Pospieszalskiego. Sami się zaorali, nic dziwnego, że rządowi eksperci nie korzystają z zaproszeń. Nie mają argumentów. To władza i media zachowują się niemoralnie i nieetycznie.
Po 11 ...2021.04.20 18:08
To skandal? Dlaczego Jana Pospieszalskiego nie aresztowano?
Ejże, Lechu, vel "Po 11"..!???2021.04.20 18:39
To skandal, piszesz? Więc sobie i nam odpowiedz, dlaczego ty tak mało siedziałeś za swoje "pedziowanie" dzieci??? A potem o co innego pytaj! A nie rżniesz jak zwykle "głupa"!
Po 11 ...2021.04.20 18:45
Już wiem. Aresztują go w domu o 6 rano, przy całej rodzinie. Niech dzieci zobaczą jak się ojca rzuca na glebę i wywleka do radiowozu. Takie są przecież standardy PiS.
emeryt2021.04.20 18:06
Żyjąc długo zauważyłem taką prawidłowość: TVP usuwa Pospieszalskiego, a za chwilę dana opcja polityczna odchodzi z wielkim hukiem!!! Pycha kroczy przed ... !!!
man.of.Stagira2021.04.20 18:06
Teraz! WSZYSCY! ROZSIEWAJ Sars-cov-2! HEIL Lempart! SIEG Heil!...ŻRYJ Covida! Zostaw Ślad! Zostaw Ślad! Zdejm KAGANIEC ludobójco! WY*******AJ na PROTEST! NA Protest Trzaskowski! Zostaw Ślad! SIEG Braunl!...Na Czerską Go! Pod Respirator z Nim!...Na Czerską Jego Mać!.. // BRAWO WY! Konfederacja i PO-Platfusy! Kij WAM w RYJ!..b a r a n y Brauna-Clowna!..Teraz!..Rozsiewaj Sars-cov-2! ..bo.. Zakończą lock-down! Wszyscy!...Wy Imbecyle od Brauna, Michnika i Trzaskowskiego…Wy Durnie Tanajny!..
Skrzypek na dachu2021.04.20 18:25
Durniu , tylko osmieszasz sie manoStagirciu .