Kijowski pisze do kard. Nycza ws. ks Małkowskiego - zdjęcie
21.03.16, 16:00

Kijowski pisze do kard. Nycza ws. ks Małkowskiego

11

Wichrzyciel Mateusz Kijowski donosi na ks. Stanisława Małkowskiego do kard. Kazimierza Nycza, Metropolity Warszawskiego. Chodzi o wywiad, którego ks. Małkowski udzielił portalowi Fronda.pl. Kapłan, który zapisał wyjątkowo piękną kartę w czasie sowieckiej okupacji Polski, wyjaśnił w nim, że wiara katolicka nie godzi się z popieraniem hucpy KOD, bo udział w niej jest przecież działaniem przeciwko Ojczyźnie.

 

Kijowski pisze do kardynała, chcąc "podzielić się głębokim oburzeniem a także smutkiem" w związku z wypowiedzą ks. Małkowskiego. Ksiądz Małkowski "oskarża reprezentowany przeze mnie Komitet Obrony Demokracji o dążenie do osłabienia Polski na rzecz 'mafii' oligarchów i służb specjalnych, uważa, że przynależność do KOD-u nie da się pogodzić z praktyką wiary katolickiej i z przyjmowaniem Komunii świętej" - referuje Kijowski ocenę ks. Małkowskiego.

Wyjaśnia następnię, że w działaniach KOD uczestniczy "wielu katolików", którzy są "zatroskani stanem demokracji, brakiem szacunku dla prawa i współobywateli". Zdaniem Kijowskiego "oskarżenia księdza Małkowskiego wpisują się w ciąg wypowiedzi nacechowanych brakiem miłości bliźniego, siejących zgorszenie i podważających wzajemne zaufanie,całkowicie sprzecznych z przekazem miłości i pokoju" - jakie - uwaga, uwaga! - "niosą wypowiedzi Ojca Świętego Franciszka".

Bardzo podoba nam się list Kijowskiego. Pokazał on, że jest naprawdę godnym synem michnikowszczyzny dławiącej od lat III RP. Ten człowiek nie rozumie nawet, kim jest w Kościele katolickim papież... Oto środowisko, które próbuje reprezentować Polaków. Zabawne! 

opp

Ks. Stanisław Małkowski dla Frondy: Przynależności do KOD-u nie da się pogodzić z praktyką wiary katolickiej

Komentarze (11):

anonim2016.03.21 16:05
Ten list może być użyty jako forma papieru toaletowego.
anonim2016.03.21 16:16
Kijowski, facet z wioski.
anonim2016.03.21 16:57
Jak najbardziej "godny" Adresat listu, Targowica też miała"swojego" Hierarchę: http://warszawa.gosc.pl/doc/2333118.Papieski-medal-dla-prof-Rzeplinskiego
anonim2016.03.21 17:05
Jak mawiał klasyk - bezczelne te k. i zuchwałe.
anonim2016.03.21 17:58
KOD - Klub Opluwaczy i Donosicieli.
anonim2016.03.21 17:59
Im "kury szczać prowadzać...", a listy pisali do p. Kiszczaka. Nie ma Pan już szansy......
anonim2016.03.21 18:16
kijowski napisał: "Bardzo dziś brakuje stanowczego głosu Księdza Kardynała w obronie najważniejszych wartości chrześcijańskich." odpowiedź rzecznika kurii: "To była prywatna wypowiedź ks. Stanisława Małkowskiego, która sytuuje go w konkretnym środowisku politycznym i nie jest ona oficjalną wypowiedzią Kościoła." a oficjalna odpowiedź Kościoła ??? jeszcze poczekajmy, jeszcze się nie spieszmy...i nie za ostro, tak jak w sprawie morderstwa w szpitalu pod wezwaniem św. Rodziny....Bóg zapłaci obecnemu Episkopatowi - nierychliwie co prawda, ale sprawiedliwie...
anonim2016.03.21 19:28
Jak jest określany Diabeł przez Pana Jezusa w Ewangelii "Oskarżyciel" Cz nie jest takim"Oskarżycielem" może w mniejszym formacie niż Lucyfer Szatan Oskarżyciel braci kierujący KOD em Kijowski.? Dlatego jest całkiem możliwe, że ten mniejszego formatu Oskarżyciel spodka się w piekle z Najwyższym rangą w świecie stworzonym , z Pierwszym Oskarżycielem Synów ludzkich /por Hioba i Ewangelie)
anonim2016.03.21 19:30
Jak jest określany Diabeł przez Pana Jezusa w Ewangelii "Oskarżyciel" Czy nie jest takim "Oskarżycielem" może w mniejszym formacie niż Lucyfer Szatan - Oskarżyciel braci, kierujący KOD-em Kijowski.? Dlatego jest całkiem możliwe, że ten mniejszego formatu Oskarżyciel spotka się w piekle z Najwyższym rangą w świecie stworzonym , z Pierwszym Oskarżycielem Synów ludzkich /por Hioba i Ewangelie)
anonim2016.03.22 0:25
Ciekawe czy Kard. Nycz znów POpisze się represjami wobec ks. Malkowskiego... tym razem na zamówienie lewaka jawnie atakującego Kościół.
anonim2016.03.22 8:54
Niech najpierw zapłaci ALIMENTY. Bo nie dbanie o własne dzieci (z własnej winy, oczywiście), to prawie PRZESTĘPSTWO. Rozumiem, jeżeli ktoś jest biedny. Ale ten stary byk rozbija się super motorem, mieszka u swoich lasek, a na dzieci nie ma kasy. I jeszcze mówi nam o demokracji. To jest Komitet OBALENIA Demokracji. Tyle w temacie.