Katolicy wysadzają się w powietrze, by zabijać niewiernych. Lewica krzyczy, by nie łączyć religii z zamachami? Jasne... - zdjęcie
30.03.16, 15:05(fot. Twitter)

Katolicy wysadzają się w powietrze, by zabijać niewiernych. Lewica krzyczy, by nie łączyć religii z zamachami? Jasne...

15

Fundamentaliści katoliccy wysadzają się w powietrze, by zabijać "niewiernych", a bracia w wierze kończą na enigmatycznym oświadczeniu potępiającym zamachy. Katoliczka niesie cały bagaż życiowy i trójkę dzieci, a katoliccy mężczyźni idą obok trzymając ręce w kieszeniach. Gdybyśmy mieli do czynienia z takim obrazem, świat nie miałby problemu z łączeniem "fundamentalistów" z wiarą katolicką. Dlaczego w takim razie zachowanie muzułmanów bulwersuje jedynie do tego stopnia, by napisać kredą po chodniku "stanowczy sprzeciw"?

Muzułmanie potępią... islam?

Żelazna logika na swoim profilu na Facebooku wystosowała apel do wszystkich czytelników, by wspólnymi siłami odnaleźć informacje o manifestacjach zorganizowanych w Europie przez zintegrowanych muzułmanów, którzy stanowczo zaprotestowaliby przeciwko działalności ISIS i przeciw zamachom terrorystycznym dokonywanym przez tzw. radykalnych islamistów.

- Muzułmanów jest w Europie ponad 50 milionów więc mam nadzieję realistycznie i niewymagająco zakładam że przynajmniej 1% z nich, czyli 500 tysięcy jest zintegrowanych na tyle, że zechciało wziąć udział i tym samym udowodnić, że zależy im na oczyszczeniu swojego własnego środowiska z fanatyków i udowodnić swoim "europejskim przyjacielom", że im zależy na czymś więcej niż korzystaniu z ich pomocy finansowej. - pisała Żelazna Logika

W efekcie po dwóch dniach poszukiwań i po zmniejszeniu wymogów ("Wiemy że Francję zamieszkuje 5 milionów muzułmanów, jeżeli wymagania obniżymy 10-krotnie do poziomu jednego promila populacji ( 1 uczestnik na każdy tysiąc) to okaże się, że marsz musiałby zgromadzić jedynie 5 tysięcy uczestników.") znaleziono jedno wydarzenie, z grudnia 2015 roku, które miało miejsce w Londynie.

"Coroczny marsz szyitów upamiętniający Imama Husseina. W tym roku podczas marszu niesiono wiele transparentów anty ISIS.Według organizatorów obecnych było 3 tysiące osób, media piszą o setkach" - czytamy.

Ze swej strony dorzucę jeszcze kilka oświadczeń np: Ligi Muzułmańskiej w RP potępiających ataki terrorystyczne. To by było chyba na tyle.

Światowa lewica chce nam wmówić, że zamachy nie mają nic wspólnego z wyznawaną religią. Zgodzę się, że "nie każdy muzułmanin to terrorysta", jednak "każdy terrorysta to muzułmanin". Po pakistańskim "wielkanocnym" ataku terrorystycznym, w którym zginęło 72 osoby, głównie chrześcijańskie dzieci i kobiety, a którego dokonał zamachowiec samobójca - 28 -letni muzułmanin Yousuf Farid, twarz Zjednoczonej Lewicy Barbara Nowacka dokonała swojej analizy.

"Kolejny atak terrorystyczny. Tym razem w Pakistanie, w Lahore. Narracja prawicy, wkładającej do jednego worka islam, uchodzców, imigrantów i terror jak widać jest bez sensu. Dziś w Pakistanie zginęli też muzułmanie, głównie kobiety i dzieci." - pisała na Facebooku.

Wyobraźmy sobie teraz analogiczną sytuację. To "fundamentaliści katoliccy" wysadzają się w powietrze, by uśmiercić "niewiernych" - robią to na całym świecie w imię tego, co nakazuje im ich Święta Księga. Kiedy jakiś "umiarkowany katolik" napisze na portalu społecznościowym świąteczne życzenia dla "ukochanych braci muzułmanów" i zostanie bestialsko zamordowany przez swoich współbraci za zdradę wiary, czy wtedy również lewica krzyczałaby, by nie łączyć tej religii z zamachami? Śmiem wątpić.

Problem nie leży w "kolorze skóry", lecz swoje podłoże ma w samej doktrynie. Jeśli katolicki Bóg naucza o miłosierdziu i przebaczeniu, a katolik się tego nie trzyma - to nie jest winna sama religia u podstaw, lecz grzeszność tego człowieka. Jeżeli zaś Allah wzywa do "świętej wojny", islam u swojego podłoża zakłada "dominację nad światem", to problemem nie jest poszczególny tzw. "umiarkowany" muzułmanin (który chce spokojnie żyć, a przejaw jego wiary kończy się na modlitwie 5 razy dziennie do Jednego Boga), lecz sama religia, o której jej wyznawca za dużo nie wie.

Takie zamachy w wykonaniu "fundamentalistów katolickich" nie mogłyby pochodzić z wyznawanej religii, tak jak ma to miejsce w przypadku islamu, ponieważ byłyby niezgodne z nauką chrześcijańską. Z pewnością spotkałyby się ze stanowczym odrzuceniem i potępieniem przez innych katolików, przedstawicieli Kościoła i samego papieża.

Zdumiewającym jest wobec tego fakt, skąd bierze się taka postawa dominujących elit politycznych. Głupota, strach, niewiedza?

Traktowanie kobiet

O traktowaniu kobiet w krajach muzułmańskich można czytać elaboraty.

"Gdyby przeciętny muzułmanin zobaczył, jak się w Polsce traktuje kobiety, to by się przeraził. Przeraziłby się tym maltretowaniem, poniżaniem" – powiedziała w wywiadzie dla „Dziennika Gazety Prawnej” szefowa Polskiej Akcji Humanitarnej Janina Ochojska. 

Islam naucza, że »mężczyzna przewyższa kobietę«. Mahomet uczy, że kobiety są ułomne intelektualnie oraz duchowo. Islam zezwala na poligamię. Mąż może rozwieść się z żoną – wystarczy jego ustne oświadczenie. Islam naucza, że mąż powinien karać żonę, bijąc ją lub odmawiając jej współżycia, a żona jest obiektem zaspokajającym pragnienia seksualne męża. To tak w wielkim skrócie.

Oczywiście, że w Polsce również dochodzi do przemocy wobec kobiet. Jednak przemoc nie jest podyktowana wyznawaną religią. Pani Janina Ochojska powinna to wiedzieć i powstrzymać się od tak idiotycznych wypowiedzi, które jedynie wpisują się w tę polityczno-poprawną wojnę.

Zdjęcie ilustrujące artykuł przedstawia grupę tzw. uchodźców - Syryjkę niosącą dwoje dzieci, bagaż, trzecie trzymającą za rękę i siedmiu Syryjczyków z rękoma w kieszeni. Jest wymowniejsze od tysiąca artykułów na temat odmienności kulturowej i traktowania kobiet w islamie.

Może panie z lewicy zaczną naprawdę bronić kobiet, a nie tylko mówić o patriarchalnej prawicy, wrzucającej do jednego worka islam i terroryzm. Może niech "Wyborcza", czy "Newsweek" zamiast do swoich wydań dodawać konstytucję, dorzuci Koran, by doedukować swoich czytelników? Jeśli nie przestaniemy wyznawać politycznej poprawności, pozostanie nam tylko zamiana zdjęcia profilowego na portalu społecznościowym na flagę kolejnego kraju, w którym dojdzie do następnej tragedii.

Karolina Zaremba

 

 

Komentarze (15):

anonim2016.03.30 15:13
Prawdziwi wyznawcy Islamu to właśnie Państwo Islamskie. Kiedyś poznacie prawde, jak będą was gwałcić i zabijać za waszą wolną wole, nawet w turku z budki z kebabem się ta prawda obudzi. :)
anonim2016.03.30 15:18
A już myślałam że komuś - poza lewicą - odbiło! Z religią nie ma! z islamem ma! = islam nie jest religią tylko ideologią, systemem regulującym, podporządkowującym każdy aspekt życia, a obecność allaha-boga tylko ma ten system wzmacniać i chronić, tak więc tworzy kulturę i cywilizację, inaczej islam=cywilizacja a ona warunkuje takie a nie inne podejście nie podlegające dyskusji, ewolucji, reinterpretacji, a nawet szczególnej refleksji. Zawsze będzie się kierowała ku (fundamentalizm) kompletnej realizacji, bo tylko wtedy system (zamordyzm islamski) działa, podobnie jak bolszewizm, nazizm, faszyzm, socjalizm W istocie pożerają własnych wyznawców
anonim2016.03.30 15:24
ponieważ islam to cywilizacja, kultura zbudowana na zbrodniczej ideologii nie ma zgody na islam w moim kraju niema zgody na imigrantów nie ma zgody na "uchodźców"
anonim2016.03.30 15:28
To logiczne - skoro muśliny traktują siebie jak śmieci to dlaczego próbując zabić chrześcijan nie poświęcić kilku czy kilkunastu swoich. Nie widzę tu żadnej sprzeczności. Gdyby muzułmanie byli okay, to sami swoimi siłami zorganizowaliby armię która zmiażdżyłaby ISIS, więcej, użyliby podstępu, by się dostać w szeregi ISIS i usunąć tych szaleńców. Jednak tak się nie dzieje, a więc strzeżmy się islamu i prawdziwych muzułmanów...
anonim2016.03.30 15:43
Ekstremizm chrześcijański ISTNIEJE!!! Nie jest łatwo być katolickim ekstremistą, bo trzeba miłować nawet nieprzyjaciół. "A Ja wam powiadam: Miłujcie waszych nieprzyjaciół i módlcie się za tych, którzy was prześladują; tak będziecie synami Ojca waszego, który jest w niebie; ponieważ On sprawia, że słońce Jego wschodzi nad złymi i nad dobrymi, i On zsyła deszcz na sprawiedliwych i niesprawiedliwych. Jeśli bowiem miłujecie tych, którzy was miłują, cóż za nagrodę mieć będziecie? Czyż i celnicy tego nie czynią? I jeśli pozdrawiacie tylko swych braci, cóż szczególnego czynicie? Czyż i poganie tego nie czynią? Bądźcie więc wy doskonali, jak doskonały jest Ojciec wasz niebieski”. Dziś zamiast doskonali można użyć ekstremalni i ta właśnie wypowiedź Jezusa - "Bądźcie więc wy ekstremalni, jak ekstremalny jest Ojciec wasz niebieski”, nakłania nas do chrześcijańskiego ekstremizmu przejawiającego się w miłości nawet do nieprzyjaciół. I takiego ekstremizmu życzę sobie i wszystkim wyznawcom Jezusa Chrystusa. :)
anonim2016.03.30 16:36
W zamachach giną głównie muzułmanie...
anonim2016.03.30 16:47
@Przecinak : nie głównie ale jeśli giną to w imię islamu, na Bliskim Wschodzie i w Afrycie tratują życie inaczej niż my, innymi słowy życie nawet dzieci jest tam "tanie" allah sprawia że się opłaca
anonim2016.03.30 17:09
@Lubiniak Terroryzm chrześcijański także... np LRA.
anonim2016.03.30 18:07
@Igor: nie wiem czy jesteś wierzący i w co wierzysz, ale MIJASZ SIĘ Z PRAWDĄ to nie są chrześcijanie - to mieszanka różnych religii i miejscowych kultów (coś jak religia śmietnik z kultów regionu) Armia Bożego Oporu (ang. Lord’s Resistance Army, LRA) – organizacja partyzancka powstała w 1987 roku w północnej Ugandzie. LRA zabiła kilkadziesiąt tysięcy osób. Próba zbrojnego obalenia rządu Ugandy doprowadziła do powstania jednego z najdłuższych konfliktów w Afryce, wraz z fatalnymi konsekwencjami humanitarnymi. Założycielem i przywódcą ruchu jest Joseph Kony, samozwańczy prorok i głos Boga i Ducha Świętego, którego „Stwórca zesłał by ocalić lud Acholich”. Ideologia grupy opiera się na mieszance chrześcijaństwa, mistycyzmu, rdzennych religii oraz czarów. Głównym celem ruchu jest ustanowienie teokratycznego państwa opartego na Dziesięciu Przykazaniach, wraz z kulturą i tradycją ludu Acholi. LRA jest oskarżone o powszechne łamanie praw człowieka, w tym zabójstwa, porwania, okaleczenia, niewolnictwo seksualne kobiet i dzieci, które są następnie siłą wcielane do armii. Ruch działa głównie w północnej Ugandzie, części Sudanu oraz Kongo....
anonim2016.03.30 18:09
Widzicie tą kobietę na zdjęciu? Na plecach niesie jedno dziecko, drugie z przodu na piersiach, trzecie prowadzi za rękę a kto wie czy i nie ma czwartego... Na twarzy ma wyraz wielkiego zmęczenia i bólu. Żaden z mężczyzn który idzie koło niej nawet nie pomyśli o tym by jej pomóc. Męża po prostu jakby nie było, był tylko przy robieniu tych dzieci. Oto mentalność islamska...
anonim2016.03.30 18:43
@Justine No na litość, zamiast przeklejać z wikipedii (jeszcze polskiej!) przeczytaj jakąś książkę albo chociaż kilka artykułów na ten temat. To jest chrześcijańska milicja, Acholi to też chrześcijanie, że się mało kto do LRA chce "przyznać" to ja się nie dziwię, ale bądźmy poważni, równie dobrze możnaby powiedzieć, że ISIS to nie są muzułmanie, bo się na al-Azhar ich wstydzą.
anonim2016.03.30 19:34
a tak w ogóle to odkryłem tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com, jak ktoś lubi tego rodzaju rozrywkę... (chyba mnie przez jakiś czas na frondzie nie będzie, takich odjebów to nawet majestic nie ma)
anonim2016.03.30 21:13
Ta cała kuśtykająca ochojska j. to porażka wg moich kryteriów. Co ona pi...doli o przemocy wobec kobiet w Polsce ...? Może swój stan fizyczny zawdzięcza ojcu, który ją napier...lał za młodu po kończynach dolnych (twarzy nie ruszał bo brzydził się jej - co potrafię zrozumieć) ... Nie wiem. Tylko głośno myślę. Pozdrawiam. Andres
anonim2016.03.30 22:58
Tutaj nie ma co medrkowac, to nie konkurs kto znajdzie mniej czy wiecej zlego na Islam. Owoce tej 'religii' mowia same za siebie. Nie ma mowy aby Islam pochodzil od Boga, ni z Bogiem mial nic wspolnego. Sila I rozmiar zla jakie wytwarza jest dowodem od kogo pochodzi. Zlo rodzi zlo. To nie sa jakies sporadyczne przypadki, ale realnosc zwyklego dnia. Wystarczy popatrzec na twarze tych ludzi I zobaczyc jak wiele 'radosci' daje I napawa ich Islam.
anonim2016.03.31 6:03
Islam to religia lucyfera wyznawanego również przez lewicę, która nigdy nie była areligijna. Branie jej wyjaśnień na poważnie nie jest nawet naiwnością, a grzechem ciężkim. Papież Franciszek modli się do tej samej istoty, co islamiści i lewica.