Jarosław Kaczyński: Możemy bronić cywilizacji chrześcijańskiej, choć jest mocno atakowana - zdjęcie
04.04.21, 09:49fot. yt/pis

Jarosław Kaczyński: Możemy bronić cywilizacji chrześcijańskiej, choć jest mocno atakowana

118

- "Przed nami czasy ciekawe, może nie zawsze bezpieczne, ale to nie nasza wina, to jest po prostu sytuacja obiektywna, ale też dająca ogromną szansę" – powiedział prezes PiS i wicepremier polskiego rządu dla Albicli Jarosław Kaczyński.

- "Dla tych, którzy te czasy przeżyją dobrze, będą się angażować, będą wspierać to, co wspierać należy, także czasy wielkiej satysfakcji. W to wierzę. Ku temu w tej chwili prowadzone są wszystkie nasze przygotowania, wszystkie nasze prace" – podkreślił Kaczyński.

Prezes PiS zwrócił uwagę, że obecnie mamy do czynienia z tymi, którzy „tę cywilizację atakują”, natomiast brakuje tych, którzy mają jej bronić, i ten front „trzeba budować".

- "Trzeba go budować tu w Polsce, ale trzeba go próbować budować także szerzej w Europie, a nawet jeszcze szerzej. To wszystko przed nami" - wskazał Kaczyński.

Prezes PiS podziękował za możliwość wzięcia udziału w spotkaniu. Stwierdził także, że ma nadzieję swoim wystąpieniem "wlać w serca i umysły trochę nadziei, optymizmu".

Odnosząc się do epidemii koronawirusa w Polsce stwierdził, że niebezpośrednio zmarło w naszym kraju ponad 100 tys. osób. Zauważył, że „wiele procedur w służbie zdrowia zostało nieprzeprowadzonych, wiele przeprowadzono zbyt późno, właśnie dlatego, że trzeba było się koncentrować na walce z pandemią”.

Z uwago na ilość ofiar – jak podkreślił prezes PiS - „mamy do czynienia z zarazą”.

- „Głęboko wierzę w to, że rację mają optymiści spośród lekarzy, bo oni się na tym najlepiej znają, i że za kilka miesięcy będzie już po zarazie. I, że rozpocznie się okres nie tyle może odbudowy, co powrotu do tego tempa poprawy sytuacji w naszym kraju, które uzyskaliśmy przed wybuchem tego wszystkiego, co nazywamy dzisiaj pandemią" - podkreślił Kaczyński.

Jak dodał tempo wzrostu gospodarczego w naszym kraju można zwiększyć, a spadek PKB w Polsce jest najniższy w UE. Jeśli chodzi o bezrobocie, także mamy najniższe w Unii.

Podkreślił także, że wskaźników pokazujących dobry stan polskiej gospodarki pomimo pandemii jest znacznie więcej.

- "Naprawdę pokazaliśmy w trakcie wielkiego nieszczęścia siłę. I ta siła powinna nam służyć dalej, tylko służyć już dla rozwoju, umacniania się we wszystkich dziedzinach” - stwierdził Kaczyński.

Jak zauważył prezes PiS, "przed nami czasy ciekawe, może nie zawsze bezpieczne, ale to nie nasza wina, to jest po prostu sytuacja obiektywna, ale też dająca ogromną szansę".

- "Dla tych, którzy te czasy przeżyją dobrze, będą się angażować, będą wspierać to, co wspierać należy, także czasy wielkiej satysfakcji. W to wierzę. Ku temu w tej chwili prowadzone są wszystkie nasze przygotowania, wszystkie nasze prace" - dodał.

Dalej Jarosław Kaczyński podkreślił, że celem wprowadzenia polityki „Nowego Ładu” jest przede wszystkim „los Polaków, los naszej Ojczyzny, ale także los Europy, los demokracji, dobrze rozumianej demokracji, i losy całej naszej cywilizacji", ponieważ – jak przypomniał prezes PiS słowa śp. prezydenta Lecha Kaczyńskiego - "cywilizacja chrześcijańska to cywilizacja najbardziej życzliwa człowiekowi ze wszystkich, jakie w dziejach ludzkości powstały".

- "Ta cywilizacja jest dzisiaj atakowana, ale można ją obronić. Można tworzyć nie tylko w Polsce, ale w znacznie szerszym wymiarze front obrony tej cywilizacji. I ten front pewnego dnia może zwyciężyć" - zaznaczył prezes PiS.


mp/pap/tysol.pl

Komentarze (118):

Filip2021.04.5 13:28
Cytuję tytuł artykułu: "Jarosław Kaczyński: Możemy bronić cywilizacji chrześcijańskiej, choć jest mocno atakowana". Jak PiS straci władzę, to Prezes PiS-u będzie się bronił przed prokuratorem, a być może przed Trybunałem Stanu. Długa jest lista jego szkodliwych dokonan dla naszego kraju. Udało mu się otumanić znaczną część naszego społeczenstwa!
Agnieszka2021.04.5 9:29
Jeżeli to nie są w pełni świadome kłamstwa pod publikę, to dlaczego wszyscy konserwatyści są przez pana Kaczyńskiego z pogardą i wręcz radosnym pastwieniem się ich niemocą niszczeni, neutralizowani i usuwani jak Marek Jurek czy teraz Ziobro ze swoim ugrupowaniem - niesłuchany, wyniszczany zawsze gdy trwa (wbrew lewackim decyzjom PiS) przy konserwatywnych wartościach, wierze i patriotyzmie, niepodległości Polski. Nie mówiąc o pułapkach zastawianych (jak prowokacje na Marszu Niepodległości) na ludzi prawych spoza środowiska władzy jak Bąkiewicz. Promowany natomiast dla młodych, następnych pokoleń jako lider jest lewacki gówniarz Michał Moskal, który już z góry ogłosił, że także w Polsce jak na zachodzie Europy jest kwestią czasu przegrana wartości konserwatywnych, których rzekomo pan Kaczyński chce bronić. Po co on chce gromadzić pod swoimi skrzydłami zaangażowanych w obronę tych wartości ludzi skoro wszystkim potern łamie kręgosłup moralny i zabrania tej obrony, neutralizuje ją w kluczowych momentach przy pomocy choćby takiej Anity Czerwińskiej? Czy nie po to, żeby ich i ich walkę, zaangażowanie z pozycji kreta właśnie unicestwić? Ja już się na te piękne słówka nie nabieram - prawdziwą twarz, prawdziwe upodobania pan Kaczyński wystarczająco mocno ujawnił przez lata poczucia, że ma nieograniczoną władzę i wszystko mu wolno, bo prawicowy elektorat i tak będzie musiał na niego głosować. Nie będzie musiał! A jak nie chce być bezwolną wydmuszką na usługach komunistów z SLD, PO czy UW (i ich młodocianych przybudówek) pod przykryciem PiS, to zorganizować się może i powinien poza PiSem - i oby stało się to jak najszybciej
jle_ffm2021.04.5 7:50
Odezwał się 'obrońca chrześcijaństwa' który nienawidzi 2/3 społeczeństwa, uważając je za gorszy sort, który napuszcza jednych na drugich, jest pamiętliwy i nie przebacza. Takich 'obrońców', to chrześcijaństwo akurat najmniej potrzebuje .
franc2021.04.5 7:44
czerwony żyd pokraka z żoliborza zrobił się już bezczelny
pop2021.04.5 7:43
czerwony żyd z żoliborza będzie znowu bronił katolików,gospodarkę i dał Polskę zrujnował teraz będzie jej bronił i ja odbudowywał z doradcą tuska morawieckim,,który w sowa i przyjaciele mówił jedni będą kopać rowy drudzy je zasypywać za michę ryżu,,,https://youtu.be/qdeaVfDa5eU
A szefem2021.04.5 7:35
tej obrony zostanie pan Bonkowski z Kościerzyny.
T2021.04.5 6:45
Jarek... a Chabad Lubawicz - wasz chlebodawca na to pozwoli?
Anonim2021.04.5 6:12
Kaczyński zacytował słowa swojego brata, Lecha Kaczyńskiego, który powiedział kiedyś, że "cywilizacja chrześcijańska to cywilizacja najbardziej życzliwa człowiekowi ze wszystkich, jakie w dziejach ludzkości powstały". - Ta cywilizacja jest dzisiaj atakowana, ale można ją obronić - zaznaczył prezes PiS. Jakieś nowe życzliwe stosy? Jakieś życzliwe mordowanie niewiernych? Jakieś nowe życzliwe wyprawy krzyżowe? Jakieś życzliwe nagonki na powstańców styczniowych 1863r? Tak z życzliwości wymordowali dwie cywilizacje w Ameryce Środkowej?
Anonim2021.04.5 6:28
cywilizacja chrześcijańska z tą hierarchiczno-kościelną nie ma nic wspólnego.
Krzyżowiec2021.04.5 5:41
Nawałnica żydomuzulmańska niszczy chrześcijaństwo w EUROPIE KROK PO KROKU A ZACHÓD JEST JUŻ CAŁKIEM ZGNIŁY NIESTETY .
Po 11 ...2021.04.5 8:37
Jestem pewien, że takie bzdury może wypisywać tylko ktoś, kto na zachodzie nigdy nie mieszkał, nie pracował (no może na zmywaku, albo na szparagach) nie zna obcych języków i swoją wiedzę o zgniłym zachodzie czerpie z propagandy PRL, a teraz TVP Info. Żal mi takich ludzi, żal. Ale trzeba przyznać uczciwie, że w innych krajach też są takie łośki. Nie raz byłem pytany, czy w Polsce jest Internet, czy ludzie używają koni i bryczek, no i jak sobie dajemy radę z tymi niedźwiedziami. No cóż, głupota nie jest przypisana tylko do katolików.
Ela2021.04.5 2:01
Jak by była słabo, to też byście mogli. Można zawsze. Wypowiedż Kaczora jak zwykle nic nie wnosi.
Nie "kaczora"2021.04.5 5:39
tylko frądelka
Anonim2021.04.5 1:00
Sprawdzalem wszystkie zrodla by dojsc do prawdy na temat naszej sluzby zdrowia. Eurostat i rozne lewackie przyglupy jak tvn po prostu bredza. Lekarzy aktywnych jest u nas srednio na jeza. Okolo 3.7 / 1000 a moze nawet wiecej 4.0 i bez wliczania w to dentystow. Lozek i respiratorow zdecydowanie wystarczajaco, czesto ponad zachodnie standardy. Krucho tylko z pielegniarkami.Tu tylko wielka bieda... PIS z premedytacja usmierca ludzi dezorganizacja bredzac przy tym ze u nas wszystkiego jest najmniej choc przed epidemia Szumowski korygowal te klamliwe statystyki. Zachod poza pielegniarkami wcale nie jest porazajace bardziej medycznie uzbrojony a poza tym ma starsza populacje i wysze odsetki osob starszych............... gowno prawda co mowi Sutkowski ze 80% zalezy od nas. 2/3 zalezy od rzadu i dobrej woli lekarzy. W normalnym kraju ludzi sie leczy, w nienormalnym robi lockdowny bo rzekomo to cos pomoze. Rutte w Holandii dokrecil powazniej srube dopiero gdy grozila im w grudniu powodz, a pisowskie przyglupy robia lockdowny nawet gdy pada kapusniak
Terapia antygejowska2021.04.5 0:43
Wiem, jak leczyć homoseksualizm. PRĄDEM!!! 220V w odbytnicę i wścieklizna analna wyleczona. :)
Marzą2021.04.5 7:37
ci się pieszczoty, ale najpierw zdaj egzamin ósmoklasisty.
Żuk Gnojarz2021.04.4 21:30
RIP
Każdy umiera w samotności2021.04.4 21:26
SIC!
Żuk Gnojarz2021.04.4 21:14
Hej ! Chłopcy ! Bagnet na Broń ! :);};}
Żuk Gnojarz2021.04.4 21:07
Od Polityki , do Erotyki
Żuk Gnojarz2021.04.4 21:05
Igram Mięśniami :)
Żuk Gnojarz2021.04.4 21:04
Stawiam Kosę na Sztorc !
Skrzypek na dachu2021.04.4 20:33
Podatki w Polsce sa za wysokie a Rzad PiS utrudnia biednym ludziom zycie i niszczy im zdrowie przez Lockdowny glupie na falszywe Plandemie bo zadnej grypy nie ma . Nawet nikt nie mial katar .
Terapia anyelgiebetowska2021.04.4 20:25
Wiem, jak leczyć homoseksualizm. PRĄDEM!!! 220V w odbytnicę i wścieklizna analna wyleczona. :)
bronić2021.04.4 19:30
kogo? czego?
Maria Błaszczyk2021.04.4 19:28
"Odnosząc się do epidemii koronawirusa w Polsce stwierdził, że niebezpośrednio zmarło w naszym kraju ponad 100 tys. osób". A jak się umiera "niebezpośrednio"?
Agnieszka2021.04.5 9:50
Zmarli "niebezpośrednio na covida" to zmarli w wyniku rządowych decyzji podjętych rzekomo w obronie przed koronowirusem czyli w wyniku braku udzielenia w porę diagnozy i leczenia, ratowania życia chorym na inne choroby. Zawał, wylew, zakażenie po rozlanym wyrostku robaczkowym nie poczeka na wyniki testu czy na to aż jakiś szpital pacjenta przyjmie po wielogodzinnym objeżdżaniu województwa karetką Tak się tymi śmierciami "przejęli", że sejm zwolnił lekarzy od odpowiedzialności za tą formę morderstw a Niedzielski wiosną ogłosił po raz kolejny zakaz przeprowadzania operacji planowanych - nawet dla chorych kardiologicznie i neurologicznie, bo ci z guzkami, to wiadomo, że na leczenie onkologiczne się też nie załapią, bo bez wycięcia guzka to badania histopatologicznego nie ma, więc raka się nie wykryje. Chorym powiedziano won ze szpitali to oczekiwanych ofiar będzie masa, ale nikt jasno nie wytłumaczy z czyjej winy umarli.
Piotr Nowak2021.04.4 18:55
Internetowe portale – to miejsca gdzie większość głu-pców „komentuje” notki lub artykuły różnych , na ogół mądrych autorów. Jedną grupą tych komentatorskich zaj-obów to skrajni lewaccy debile lub bezrozumne świry, bluzgający jedem, nienawiścią i wulgaryzmami ! Ci są nieuleczalnymi osobnikami. Zaliczam do nich, m.in. Robot, Marek, Andrzej, itd, jle_ffm, Złodziej na złodzieju, Fizjo, młody, matis89, podatnik, Stary, Polka, Foster, i inni. Drugą grupę stanowią osoby, którym głównie TVN wyprał mózgi do tego stopnia, że oni zło mylą z dobrem, prawdę z kłamstwem i fakty z propagandą. Ich myślenie jest ograniczone, a uważają, że to właśnie oni mają rację, ba, są nawet dumni ze swoich komentatorskich wymiocin. Członkowie tej grupy są wprawdzie uleczalni, ale jeśli poddają się terapii psychiatrycznej, to będzie ona trwała długo. Natomiast czytam komentarze tych o prawicowych pogłądach i stwierdzam, że są merytoryczne, logiczne, poparte faktami i prawdą. I do tych właśnie ludzi kieruję apel ! Nie czytajcie „komentarzy” osób z wymienionych powyżej grup, a jeśli już przeczytacie – to ignorujcie te wymioty i nie komentujcie, bo naprawdę nie warto zaśmiecać sobie głowy taką „twórczością” !!!
Po 11 ...2021.04.4 19:44
A ja? Ja też jestem skrajnym lewackim debilem i bezrozumnym świrem, bluzgającym jadem, nienawiścią i wulgaryzmami....
NARESZCIE WE WPISIE NAPISAŁEŚ PRAWDĘ O SOBIE!2021.04.5 0:18
Po 11"! Czyżbyś przejrzał wreszcie na oczy i zrozumiał!??? Cały czas przecież piszemy, że taki jesteś ! Więc się zmień! Nigdy nie jest za późno!
Skrzypek na dachu2021.04.4 20:38
Brawo Piotr Nowak . Masz 100% racje .
Po 11 ...2021.04.4 18:22
Kaczyński stwierdził: "Chcemy żyć w społeczeństwie, w którym mężczyzna jest mężczyzną a kobieta jest kobietą" ---- to się chłopie nie bardzo wpisujesz ...
Doopek2021.04.4 17:48
Dziaduniu,Twoje czasy minęły....na śmietnik historii..
Jazzz2021.04.4 15:43
Jak to "można" bronić cywilizację . TRZEBA BRONIĆ. KONIECZNIE. Kto ma dzieci i wnuki, wie o czym piszę. Trzeba bronć cywilizację dla nich. Mamy obowiązek, tak jak nasi przodkowie, walczyć o Polskę i o Europę.
wyraża się pan niegramatycznie2021.04.4 19:40
bronić cywilizacji — mówimy.
Anonim2021.04.4 14:09
Jest tylko jeden sposób żeby bronić cywilizacji chrześcijańskiej, trzeba znacznie więcej przeznaczać pieniędzy na Kurwizję i oczywista na złotoustego ojca muchomorka.
AAAtomek2021.04.4 14:16
Ramen.
Filmy seriale2021.04.4 13:48
Oglądaj -Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa 2020 oraz inne filmy i seriale. http://zobaczy.pl/ =========================== Jedyny VOD gdzie płacisz raz i masz dożywotni dostęp,
Młody ateista2021.04.4 13:42
To może jakaś krucjata ku chwale Jezusa? Niech mohery i dziady wskakują na konia i jadą szerzyc swoje urojenia, oj przepraszam, swoją wiarę. Szkoda tylko, ze na taka krucjatę pojechaliby głównie staruchy Haha młodzi ludzie maja w Düpie te bajeczki!
Brawo Polska!2021.04.4 13:39
Jesteśmy na 3-cim miejscu w klasyfikacji światowej pod względem przypadków COVID-19 na 100 tysięcy osób; za Węgrami (80) i Urugwajem (77). Damy radę? Damy! Pomożecie? Pomożemy!
Anonim2021.04.4 14:47
dawajcie czesciej dane z Urugwaju, tam do niedawna wirusa nie bylo prawie w ogole jak np w Norwegii
matis892021.04.4 13:16
Przypominam, szatanistyczny PIS oficjalnie wspiera i reklamuje państwo bezgotówkowe Antychrysta do Znamienia Bestii. Wspieranie lewackiego PISu to już wybieranie Antychrysta przeciwko Chrystusowi.
matis89-katolik2021.04.4 13:26
Iście po "chrześcijańsku" obchodzisz to najważniejsze święto dla wszystkich chrześcijan. Twoja samotność to kara za podły charakter, jaki masz.
oloo2021.04.4 12:25
Co ty wiesz o cywilizacji chrześcijańskiej stary mściwy karaluchu. Całe życie knujesz mącisz, nie przepracowałeś jednego dnia uczciwie. Jeszcze trochę i Polska będzie wyglądała jak twoja rudera na Żoliborzu.
NaziBarbi2021.04.4 12:12
Ale ten kaczor jest odpychająco obrzydliwy, mówię tylko o wyglądzie bo jego poglądy są ponad Boskie
z Donbasu2021.04.4 12:05
Kaczyński twoi banderowscy przyjaciele bandyci zabili w Donbasie 5 letnie dziecko, co ty na to popychadle bydłopasów, żaden PIS-owiec, żadna szumowina z PO tej zbrodni nie potępiła, żaden klecha, mordują dzieci tak jak mordowali "przeklęci" , których uwielbiasz
Klapaucjusz2021.04.4 11:31
Podoba mi się pierwsze zdanie: "prezes PiS i wicepremier polskiego rządu" bo władze partyjne są w pierwszym szeregu przed władzami państwowymi, jak drzewiej bywało.
Srali muchy idzie wiosna2021.04.4 10:48
Dzieki PiS mam ... najwyzsza inflacje w Europie, jestem o k r a d a n y z oszczednosci bo Wójt NBP Glapinski wprowadził zerowe stopy procentowe, ceny mieszkan wzrosly z 7 do 11 tys za metr, w 2020 dałem tez Glapinskiemu 19% podwyżkę dzieki czemu doi juz 1 milion, finansuje jego ***** na etatach dyrektorek, place pensje brata i zony Ziobro, syna Przylebskiej, bylej zony Kamińskiego, zony Sobolewskiego, ojca D u d y oraz rodzin i znajomych PiS. Place tez wójtowi Obajtkowi, finansuje h e j t e r o w Kurskiego i troli PiS oraz daje na 500+. Dzieki PiS mam samochod elektryczny, pływam polskimi promami przez Mierzeje do Elbląga oraz latam po całym świecie z centralnego portu. Mam tez najlepszą opiekę medyczna i moge umowic się do kardiologa za 3 lata. Dzieki PiS mam najwiieksza korupcje w Europie i najwieksza liczbe afer zamienionych pod dywan poczynając od SKOK, NBP, KNF, NIK, CBA, Podkarpacka, Kaczynskiego a na respiratorach, maseczkach, Szumowski h i Obajtku konczac. Dzieki PiS mam pelna równość, a osoby LGTB rzadza. Ludzie którzy znają Jarosława Kaczyńskiego kilkadziesiąt lat mowia wprost, że jest ****** tak jak znaczna czesc kierownictwa PiS. JKM "To jest *****"", Walesa "Moge zaprosic Jarosława z mezem". Dzieki PiS mam gruba kreskę, poczynając od Pani Pawłowicz corki wspolpracownika NKWD I UB skazanego za malwersacje, dzialaczki Socjalistycznego Związku Studentów Polskich, Pani Przylebskiej zony TW Wolfgang rowniez członkini SZSP przez Pana Terleckiego syna wspolpracownika SB, Pana Sakiewicza syna czlonka organów bezpieczeństwa PRL, Pana Macierewicza ktory w 1968 sypal własnych kolegow na SB, po Pana Kaczynskiego ktorego najbliższe otoczenie to wspolpracownicy SB jak Pan Kujda czy Pani Barbara Skrzypek sekretarka generała Janiszewskiego byłego szefa gabinetu generała Jaruzelskiego. Dzięki PiS premierem jest osoba o której izraelska prasa pisze ze ma żydowskie korzenie, tak jak zona D u d y, a byly ambasador Izraela Pan Szymon Weiss mówi że posylal dzieci do żydowskiej szkoły Lauder Morasha w Warszawie. W końcu dzięki PiS w PE reprezentuje Polskę Pan Tarczynski wnuk niemieckiego kolaboranta.
Jazzz2021.04.4 15:56
Orlen pod zarządem Obajtka, zysk netto 23 miliardy w ciągu 4 lat. "Specjaliści" z PO uciułali w ciagu 8 lat - 2,9 miliarda. Już niedługo będziemy Obajtkowi pomniki stawiać. A pan Budka do emerytury będzie w opozycji.
harry2021.04.4 10:45
A ja wam powiem, tęczowi lewacy, w tę Wielkanocną Niedzielę. Nic nie wydarza się bez powodu. Wasza zguba wkrótce nastąpi za sprawą tych dziesiątków milionów zamordowanych w aborcjach maleńkich i niewinnych niczemu dzieci, za sprawą zamordowanych przez was dzieci choćby z zespołem Downa. Za sprawą ludzi chorych, starych, niedołężnych mordowanych przez was z niby - miłosierdzia. Obłęd waszego masowego ludobójstwa musi być ukarany, nigdy w dziejach ludzkości tak powszechne ludobójstwo nie pozostało bezkarne. To obecne, wasze lewacko - tęczowe jest z nich największe, kara więc będzie najsroższa z dotychczasowych. Wszystkie ludzkie cywilizacje, będące w istocie rzeczy ludobójczymi totalitaryzmami, mordujące najsłabszych, chorych, niezdolnych do obrony, zawsze upadały. Bo były one faktycznie cywilizacjami śmierci. Dowodzi tego również historia waszej kultury wszechwładnie wydającej istoty bezbronne na żer śmierci. I teraz trwa właśnie początek końca waszej cywilizacji śmierci, kultu szatana, odrzucenia humanizmu i humanitaryzmu. Obłąkańczego odwrócenia znaczenia wszelkich istotnych pojęć, uznawania śmierci za zbawienie, morderstwa za humanitaryzm, ludobójstwa za kulturę. Przed agonią zawsze następuje ożywienie, tak jest też w waszym przypadku. Wasza obecna szatańska aktywność to jedynie wasze przedśmiertny krok ku waszej zgubie.
Grizzly2021.04.4 11:31
Fajnie a teraz weź swoje leki chory po je bie
Grizzly2021.04.4 12:51
Won k... buraczana od mojego nicka1
𝔸𝕟𝕠𝕟𝕚𝕞2021.04.4 10:44
Nikt normalny na umyśle nie zaufa politykowi-katolikowi
katolicka deratyzacja Polski.2021.04.4 10:46
Komunistyczni ateisci ze szponami w polskiej krwi,WON za DON !
Jazzz2021.04.4 15:58
Ja zaufam.
katolicka deratyzacja Polski2021.04.4 10:44
Komuna i Konfederacja do nauki myslenia PO POLSKU !!!
Jacek i Placek2021.04.4 10:42
W ramach tej obrony trzeba przekazać biznesmenowi z Torunia kolejne miliony. Ciemny lud polski za to zapłaci.
katolicka deratyzacja Polski2021.04.4 10:45
Komuna i Konfederacja zeruja na kretynach i alkoholikach !
gumowa kaczka2021.04.4 10:48
każda partia ubiegająca się o władzę musi dbać o twarde jądro społeczeństwa,no nie czarujmy się
gumowa kaczka2021.04.4 10:38
obrona wiary z przekrętami na nieruchomościach nie ma nic wspólnego,stworzyliście sobie układ towarzyski w spółkach skarbu państwa,publicznej tv itd. a teraz dorabiacie ideologie
katolicka deratyzacja Polski2021.04.4 10:40
Komuna i Konfederacja daza do Rozbiorow i rusyfikacji kultury.
Precz z lewicą pobożną2021.04.4 10:35
tak samo jak bezbożną!Zniszczyli Polaka ! https://wmeritum.pl/czarna-legenda-salutu-rzymskiego/28567
katolicka deratyzacja polski2021.04.4 10:38
Konfederacja Targowicka to protestantyzm i moralnosc zydowska ,i dlatego zawsze klamstwo i WALKA z Kosciolem Swietym.
katolicka deratyzacja Polski2021.04.4 10:35
Komuna Rosyjska i Konfederacja Targowicka mysla,ze nas przestrasza paroma bluznierstwami tlumaczonymi z rosyjskiego,z poradnika radzieckiego agitatora.
Andrzej2021.04.4 10:32
"powiedział prezes PiS i wicepremier polskiego rządu dla Albicli Jarosław Kaczyński" - to my w Polsce mamy jakiś rząd dla Albicli?
Po 11 ...2021.04.4 10:31
To jakaś choroba psychiczna. Kto i niby jak atakuje cywilizację chrześcijańską? Czy ktoś zabrania czegokolwiek katolikom?
katolicka deratyzacja Polski2021.04.4 10:37
Komuna zamordowala kilka milionow karolikow Polskich ,czyli Polakow. i dazy nadal do dokonczenia tego ludobojstwa na Polakach !
stefan2021.04.4 10:30
Stary dureń oderwany od rzeczywistości. PiS już nigdy nie wygra wyborów więc traktuje tą wypowiedź jako pożegnanie z obywatelami. Zamknięcie dostępu do usług lekarskich, wytrzymanie planowanych zabiegów. Jedno i drugie całkowicie bezprawne. Nie leczenie ludzi amantadyną tylko wyszczepianie świństwami. 100 tysięcy zgonów to zwykłe ludobójstwo i Kaczyński za to odpowie.
katolicka deratyzacja Polski2021.04.4 10:41
Konfederacja Tsrgowicka to agentura Putina.
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.04.4 10:09
była kaczka po smoleńsku, jest kaczor po katolsku
Słoneczko2021.04.4 10:22
nie podszywaj sie pod Polaka świnio szwabska a tą tęcze wymaluj na dupsku swej matki kiedy stoi na winklu
Katolik2021.04.4 10:07
Lepiej by ten katolicki Talib nie wypowiadał się na tematy wiary chrześcijańskiej i prawdziwych katolików bo nie ma o tym żadnego pojęcia
?2021.04.4 10:23
ty za to jesteś prawdziwy ale co tranzol ?
Rosyjska deratyzacja Polski2021.04.4 10:28
Konfederacja jako endecja zawsze chciala zniszczyc Kosciol Powszechny i przeksztalcic go w protestancka sekte partyjna.
Kaczyński ze Zmorą przebili SB i UB!!!2021.04.4 10:07
https://spis.gov.pl/lista-pytan-w-nsp-2021/
Obiektywny2021.04.4 10:01
Obiektywnie to wole chrzescijan niż żydomuzulmanow semitom mówimy papa za chodź by te mordy rytualne to jest zdziczenie i powinno być zabronione jak w cywilizowanych krajach Europy.
Anty lichwa stop zdziczeniu.2021.04.4 10:20
widać ze motłoch minusuje na tym portalu nawet taki wpis wtf ??? to niech swoje dzieci i matki rytualnie no... na ubój :)
Jarecki2021.04.4 9:56
W tłumaczeniu na polski: Możemy bronić prawa kloratkowych pedofili do gwałcenia dzieci, choć reszta świata traktuje to jako zbrodnię.
Taka prawda2021.04.4 9:58
tak to chcą żydki pedofile pod płaszczykiem chrześcijan
V2021.04.4 9:52
Prezes powiedział: Zaraza zabrała życie ponad 100 tys. Polaków. To dziwne,MZ podaje inne dane.Kto kłamie? Będą nam przeszkadzać, rzucać w nas kamieniami. Nasza droga zawsze będzie drogą pod górę, krętą i trudną, będą nas próbować z tej drogi spychać - dodał Kaczyński. Bardzo mu współczuję ale mam nadzieję,że nie skończy się na kamieniach tylko na ławie oskarżonych.
katolicka deratyzacja Polski2021.04.4 10:29
Naucz sie idioto czytac ze zrozumieniem takze teksty polskie !
Anonim2021.04.4 9:46
Cywilizacja jedynie prawdziwa, wszystko przed nami z takimi politykami jak Pan.
antoni.s2021.04.4 9:32
Ten psychopatyczny frustrat w istocie umacnia tylko kościół kat, kosztem polski niestety, w końcu przyjdzie otrzeźwienie, oby było jeszcze co ratować.
katolicka deratyzacja Polski2021.04.4 10:30
NIE MA Polski,poza nasza swieta religia !
antoni.s2021.04.4 12:51
Bieżmy przykład z czeskich braci, im się udało obronić kraj przed kościołem, zazdroszczę im tego uśmiechu i optymizmu, długa droga przed nami, oby nasze dzieci żyły już w wyzwolonym, świeckim kraju, bez ponurego, katolskiego zniewolenia.
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2021.04.4 9:31
Radujmy się że Chrystus Zmartwychwstały nie dopuścił do tego by to żoliborskie kacze gwno się rozmnażało i zostawiło jakiegoś potomka! Alleluja.
Kruk2021.04.4 9:59
milcz trollu szwabska świnio z koszer shitem w głowie
Europa2021.04.4 9:24
Nie ma szans by Europe obronić bo siły pejsatego kozła sa bogatsze więc rotschildowie sorosy i reszta kozoyepców pustynnych ma więcej nakładu na ruchy lgbt lewactwo unie itd ciężko będzie odeprzeć wsiekły w ostatnich latach atak niewolników...
Jarek !!! twoje słowa to jeden bełkot !!!2021.04.4 9:13
i takiemu Polacy oddali władzę ??? Boże chroń Polskę bo on chce tu polin zrobić !!!!
Polexit2021.04.4 9:26
polin to chce zrobić demokracja a raczej jewrokracja od 89 do tego roku byli 2 garniturem po 89 już nie kryją sie i ze zdwojoną siłą zaczęli realizacje polinu judeo nie poloni
katolicka deratyzacja Polski2021.04.4 10:32
PIS to Polska i panstwo polskie,do nogi,ruskie sabaki.
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2021.04.4 9:03
11 lat temu zaszczany parch głęboko wierzył też w to i namawiał telefonicznie swojego brata że można bezpiecznie wylądować we mgle na słabo oświetlonym lotnisku bez naprowadzania.
T2021.04.4 8:58
Chcecie bronić Chrześcijaństwa z pomocą Chabad Lubawicz?
Wybrany2021.04.4 9:27
milcz goju na kolana przed żydami twymi panami demokracja was wykończy
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2021.04.4 8:56
"Ta cywilizacja jest dzisiaj atakowana, ale można ją obronić..." dlatego kościół pedofilsko-złodziejski dostaje więcej pomocy podczas zarazy, niż służba zdrowia...
Alojzy2021.04.4 8:54
Czy w artykule jest mowa o cywilizacji chrześcijańskiej czy katolickiej? To dwie różne sprawy. Zapraszam na stronę "Jestem katolikiem, dlaczego powinienem rozważyć to, czy zostać chrześcijaninem?"
Anonim2021.04.4 8:50
Bo ja nie chcę wojny
Polak2021.04.4 8:47
mój ch**j spoczywa w pogardzie na mordach lewicowców.
chuj twojego proboszcza spoczywa w twojej dupie2021.04.4 8:50
Amen.
Polak?2021.04.4 8:50
ordynarny zboczeniec.
Ryszard2021.04.4 8:44
Jak jestem nachlany jak teraz, to gotów jestem To-To ucałować.No ale niestety jutro będę trzeźwy, co nie znaczy że mądrzejszy.
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2021.04.4 8:42
"za kilka miesięcy będzie już po zarazie..." żoliborski naszczalnik przeczuwa że umrze?
Precz Z Polski Pedryle z LGBT2021.04.4 10:28
A ty sobie trumne już kupiłeś czy może tak po prostu bez trumny do dołu jak psa.
DziadKaczyzbawWyizolowanyPieluchomajtami2021.04.4 8:41
Partyjniacki bełkot, politykierskie pustobzdety, skompromitowana retoryka wojenki, propaganda socjalistycznej ekonomii a całość w bogoojczyźnianym szambie.. To stałe wypierdy zdziecinniałego Dziada Kaczyzbawa z żoliborskiej nory, tak uwielbianego przez społeczeństwo, że muszą go bronić, izolować i osłaniać konwoje służbowych furgonów, szwadrony w bojowym rynsztunku i kordony ciężkozbrojnych mundurowców.
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2021.04.4 8:38
Co ten mały pomarszczony i smierdzący c h u j e k na kaczych łapach pyerdoli?A jak jest atakowana ta życzliwa cywilizacja chrześcijańska która ma na swoich łapskach miliony niewinnych ofiar to widać na przykładzie polski: religia w szkołach, bezkarność koloratkowych pedofilów i złodziejów typu rydzyk, dofinansowanie kościoła, konsultowanie obecnej polityki z episkopatem czy cyrograf podpisany z watykanem tzw. konkordat!
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.04.4 8:36
https://i.imgur.com/7fU8jIx.png
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.04.4 8:36
jedyna fajna kaczuszka :)
INFO2021.04.4 8:28
Uroczyście oznajmiam, że na Alicla.com jest Fronda, a prawica tam wygrywa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
hahahahaha2021.04.4 8:30
prawda. lewactwo tylko broni się trolowaniem, a lewackie portale i osobistości zamilkły. czuja pogardę. :))) fakt
szubienica przy okazji2021.04.4 8:26
Zmarł wielki komunista Donald Tusk!
Carl Friedrich Freiherr von Münchhausen2021.04.4 8:29
spózniles sie pare dni, prima aprilis był w czwartek.
NaziBarbi2021.04.4 8:25
Kiedy zdechnie PO, PSL, SLD, LEWICA, KOD, SK, Konfederacja, WOŚP i reszta zwyrodniałego antykatolickiego barachła?
Anon2021.04.4 8:35
kiedy społeczeństwo polskie stanie się bardziej świadome czyli nigdy
Rumcajs2021.04.4 10:29
Nazi Barbi masz racje w 100% trzeba czekać około 10 -15 lat jak to po PRL barachło wyzdycha.
NaziBarbi2021.04.4 12:13
Żartowałam
PILNE! TYLKO U NAS!!!2021.04.4 8:24
Abp Henryk Hoser ma koronawirusa. Trafił do szpitala
Dziennikarz TVN2021.04.4 8:23
My w naszej telewizyjce zagranicznej chcemy komuny!!!!
PILNE! TYLKO U NAS!!!2021.04.4 8:21
Pan prezes Jarosław - to mały rycerz IV RP!!!