Janusz Korwin-Mikke żąda od Jonny'ego Danielsa jednego szekla - zdjęcie
26.04.19, 06:20

Janusz Korwin-Mikke żąda od Jonny'ego Danielsa jednego szekla

11

Narasta spór między Januszem Korwin-Mikkem a Jonnym Danielsem. Kilka dni temu lider "Konfederacji" przekonywał, że Daniels został do Polski wysłany na "przeszpiegi", choć nie wiadomo przez kogo. W odpowiedzi Żyd zagroził Korwin-Mikkemu pozwem oraz nazwał go... negacjonistą Holocaustu. Wskazał, że polityk twierdzi, iż nie ma dowodów na to, że Adolf Hitler wiedział o masowej eksterminacji Żydów.

 

Na to zareagował Korwin-Mikke. Zażądał od Danielsa... jednego szekla rekompensaty, który, jak stwierdził, oprawi sobie w ramkę. Napisał, co następuje:

WP 
Jonny Daniels
przez FaceBooka

Szanowny Panie! 
Dziwię się Panu. W końcu znamy się osobiście i powinien Pan znać moje poglądy. Tymczasem napadł Pan na mnie na podstawie artykułu w prasie, napisanego w dodatku w nieznanym Panu języku. Na przykład „posłana na przeszpiegi” może być dziewczynka, która ma się dowiedzieć, czy ciocia lubi drugą ciocię; bynajmniej nie chodzi o szpiegostwo na rzecz obcego państwa! W mojej wypowiedzi porównywałem Pan m.in. do śp.Józefa Rettingera – z czego powinien Pan być dumny.
Nie mam zresztą zamiaru się tłumaczyć. To Pan się ośmiesza. I niech mnie Pan pozywa, jeśli chce. 
Natomiast ja biorę udział w wyborach – a Pan pisze o mnie nieprawdę, co może mi zaszkodzić. To, że nazywa mnie Pan „very well known bigot” („bardzo dobrze znanym bigotem”) tylko mnie rozśmiesza. Nb. słowo „bigot” ma po angielsku nieco inne znaczenie, więc zapewne stąd nieporozumienie. Ponieważ ludzie mają jednak zwyczaj tłumaczyć „liberal” jako „liberał”, a „bigot” jako „bigot” - na wszelki wypadek zapewniam, że albo nie zna Pan języka polskiego, albo nic Pan nie wie o mnie. 
Poważniejszą jest sprawą, że nazwał mnie Pan negacjonistą Holocaustu. Szkodzi mi to dokładnie tak samo, jakby stwierdził Pan, że ja uważam, że 2 × 2 = 7. Nigdy nie negowałem Holokaustu, bo nie jestem idiotą: istnieją protokoły zwołanej przez Henryka Himmlera konferencji w Wannsee, zeznania świadków, liczne dokumenty. Jednak człowiek twierdzący, że bramkę strzelił nie p.Robert Lewandowski, lecz p.Kamil Glik, nie neguje, że Polska wygrała mecz 1:0. A jeśli ma Pan dowód (nie koniecznie na piśmie!!), że Adolf Hitler wiedział o Holokauście, to za jego przedstawienie jest wyznaczona nagroda £150.000. I proszę ją najpierw zainkasować, a dopiero potem wydziwiać nad tym, co piszę. 
Reasumując: uprzejmie proszę, by 
1) opublikował Pan na swoim FaceBooku słowa: 
„Przepraszam p.Janusza Korwin-Mikkego za to, że mylnie nazwałem Go negacjonistą Holokaustu” 
2) zapłacił Pan symbolicznego jednego szekla (może być stary albo nowy...). Oprawię go sobie w ramki na pamiątkę miłej znajomości z Panem. 
Powyższe proszę jednak traktować jako wezwanie przed-sądowe... 
Z poważaniem,
Janusz KORWIN-MIKKE

bsw

Komentarze (11):

Edward2019.04.26 9:42
Daniels mieszka w Polsce, pisze po angielsku, prowadzi jakąś fundację. Kto wpłaca na tą fundację. Z czego żyje? Bo wygląda tłusto i zasobnie. Czepia się innych i próbuje uzyskać odszkodowania, bo ktoś coś powiedział. No ale z czego żyje, z tego?
Agnieszka2019.04.26 9:02
Ja po stronie Korwina..o matko... na co mi przez tego Danielsa przyszło... Jeżeli jednak jakimś cudem pan Daniels udowodniłby, że pod negowanie Holokaustu (a nie kłamstwo o nim) podpada zafałszowywanie lub przyznawanie się do braku wiedzy, kto ten Holokaust inspirował/przeprowadzał/nadzorował albo o nim nie wiedział, to znaczy że - o ile dobrze pamiętam - to największym negacjonistą Holokaustu jest Netanjahu, który podobno jakiś czas temu twierdził, że Hitler go nie chciał i został do tej zbrodni namówiony przez jakiegoś arabskiego władcę. O przerzucaniu winy za Holokaust z Niemców na Polaków, to już nawet nie wspominam.
Polak Ateista Dumny Gej2019.04.26 8:21
Zwryrodniały 👿katolicki👿 ksiądz-bydlak zaatakował geja w kościele, zdarzenie zostało nagrane https://www.facebook.com/watch/?v=421697275308089 https://www.tvn24.pl/plock-kontrowersyjny-grob-panski-interweniowala-policja,929944,s.html Ma szczęscie bydlak, że nie trafił na mnie. Na miejscu Mateusza zdzielibym tego psychola po mordzie. Katole z propagandą nienawiści nie mogą się powstrzymać nawet w święta....
Polak Ateista Dumny Gej2019.04.26 8:21
🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈 Trwa zbiórka dla Mikołaja wyrzuconego z domu przez matkę katoliczkę i ojczyma jednocześnie oprawcę Mikołaja. Chrześcijańscy zwyrodnialcy wyrzucili z domu 18-letniego syna z powodu orientacji seksualnej. Powiedz STOP katopropagandzie! Ludzie dobrej woli wpłacili dla Mikołaja już ❤️11110zł!❤️ - - -> https://zrzutka.pl/mikolajowi-na-start "Pewne małżeństwo, które przeczytało o Mikołaju na Facebooku, zaoferowało mu pokój w wynajmowanym przez siebie mieszkaniu na Powiślu za kwotę na tyle niską, że Mikołaja stać jest na to by uzyskać upragnioną niezależność. Renta po ojcu i alimenty o które będzie występował wystarczą w tej sytuacji na to, by dopóki się uczy mógł żyć godnie. Dla Mikołaja jest to bardzo ważne". Mikołaj jest również ofiarą ponad 10-letniej przemocy domowej ze strony ojczyma, na co była milcząca zgoda jego matki. Padł też ofiarą wielu innych nadużyć. Na co zostaną przeznaczone pieniądze? Pokój Mikołaja jest pusty, jest potrzeba zakupienia podstawowych rzeczy, potrzebne są także środki, by do czasu przyznania alimentów Mikołaj mógł jakoś funkcjonować." 🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈
dyskusja z zydem tylko wtedy gdy moze klamac 2019.04.26 7:53
czy polacy w izrelu mogli by tak rozrabiac jak zydzi w polsce maja swoje zaklamane gazety pisza co chca bez zadnego hamulcu maja lichwiarskie banki maja kamienice a polakom chca zostawic tylko ulice
ZYDZI PRZESTANCIE JUZ MIESZAC W POLSCE2019.04.26 7:47
TO JEST TAKA RODZINNA SPRZECZKA BRACI MALEJ WIARY .CO SIE NIE ROBI DLA ODWROCENIA UWAGI GOJOW.SAM UWAZAM ZE CI WSZYSCY TJ RABIN NIBY POLSKI ALE ON JEST RABINEM ZYDOWSKIM TE DWIE ABASADORKI Z KRWI I KOSCI ZYDOWKI TEN DANIELS WAISS I WIELU INNYCH PALETAJA SIE PO POLSCE I ROBIA TYLKO ZADYMY POLITYCZNE .DO DZIECI ARABSKICH MOZNA STRZELAC ALE ZYDA KUKLE JUZ NIE MOZNA BATOZYC BO TO DLA ZYDOW ZASLUZONY OSOBNIK.
kalinka2019.04.26 7:42
oczywiście żydek Daniels na poparcie swojej tezy, że Hitler wiedział nie przedstawi żadnych dowodów bo samo słowo żyda ma być prawdą objawioną nie podlegającą żadnym osądom , ten gościu z ramienia żydowskiej loży masońskiej "chabad lubawicz" sprawuje nadzór nad Kaczyńskim i całym PIS, z "ojcem" Rydzykiem też często przesiaduje
Tomek2019.04.26 7:26
Polecam audycje TV na YouTubie ze Stanisławem Krajskim po tym całym Danielsie. Ja to widzę tak - Korwin służy jednej głowie bestii a Daniels drugiej.
Bizon2019.04.26 6:58
Szewach Weiss i Johny Daniels nie są przyjaciółmi Polski. Jak słusznie zauważa profesor doktor habilitowany Jerzy Robert Nowak, oni tych przyjaciół udają, a tak naprawdę ich intencje nie są dla Polski usłane różami.
Janusz2019.04.26 6:28
W sumie to tutaj się nawet z JKM zgadzam...
Marian2019.04.26 6:26
Tak Janusz jak Jonny to wielcy przyjaciele Polski