J. Brudziński: Niemieckim politykom pękły hamulce - zdjęcie
07.10.20, 19:23Fot. screenshot - YouTube (RMF FM)

J. Brudziński: Niemieckim politykom pękły hamulce

32

Europoseł PiS Joachim Brudziński skomentował na antenie Radia Maryja słowa wiceprzewodniczącej PE Katariny Barley o „głodzeniu Polski i Węgier”. Polityk podkreśla, że zwłaszcza w kontekście popełnianych na narodzie polskim i narodach Europy Środkowo-Wschodniej zbrodni, tego typu wypowiedzi są absolutnie nieakceptowalne. Jego zdaniem jedyną słuszną rzeczą, jaką teraz Niemka może zrobić, jest podanie się do dymisji.

- „Hamulce wynikające z poprawności politycznej bardzo często pękają niemieckim politykom, szczególnie tym z lewej strony, kiedy mają wrażenie, że mówią do swoich” – podkreślił gość „Aktualności dnia”.

Odnosząc się do prób tłumaczeń, jakie teraz podejmuje niemiecka polityk, Joachim Brudziński stwierdził, że jedynym słusznym krokiem byłoby podanie się do dymisji:

- „Jedyne, co mogłaby zrobić, to przeprosić i podać się do dymisji. Słowa o głodzeniu w ustach polityka niemieckiego, w kontekście historycznym, gdzie dopuszczano się tylu bestialstw, zbrodni na narodzie polskim i narodach Europy Środkowo-Wschodniej, (…) są czymś absolutnie nieakceptowalnym” – mówił.

Europoseł skomentował też słowa Katariny Barley wypowiedziane w rozmowie z „Gazetą Wyborczą, gdzie stwierdziła, że szanuje Polskę, ale polski rząd podejmuje złe rozwiązania:

- „(…) mówi, że szanuje Polskę, ale polski rząd, wybrany w sposób demokratyczny, nie zawsze ma dobre rozwiązania, bo według lewaków, prawdziwa demokracja jest tylko wtedy, kiedy rządzą oni. Natomiast kiedy obywatele decydują się przekazać stery politykom partii konserwatywnych, prawicowych, wtedy jest to faszyzm, dyktatura i trzeba takie społeczeństwa zagłodzić” – zauważył.

Joachim Brudziński podkreślił, że nigdy nie będzie zgody na niemiecką butę czy arogancję. Dodał, że słowa wypowiedziane przez wiceszefową PE uderzają w godność każdego Polaka.

- „Nie wiem, czy w zdominowanym dzisiaj przez lewackie partie Parlamencie Europejskim uda się konsekwentnie odwołać Katarinę Barley, ale presja ma sens. Na pewno ze strony polityków Prawa i Sprawiedliwości taka presja będzie” – zaznaczył.

kak/radiomaryja.pl

Komentarze (32):

Ja, Szatan2020.10.13 7:48
INSTRUKCJA DLA MOICH WIERNYCH PACHOŁKÓW – pogrobowców faryzeuszy, masonów i wyznawców brukselskich neomarksistów: „katolicka kretynizacja polski”, „Po 11…”, „Natalja Siwiec”, „Polak Ateista Dumny Gej”, „Klejnot Nilu” i wielu innych z tej samej szajki ***** 1. Ja sam nigdy nie odważę się bluźnić Tej, której Imienia nie zdołam nawet wypowiedzieć, a która, zgodnie z wolą Boga, zmiażdży mi głowę. A tym bardziej nie odważę się bluźnić Jej Synowi. Więc róbcie to wy! ***** 2. Szukajcie niewygodnych dla Kościoła pojedynczych faktów, wyolbrzymiajcie je i hałaśliwie nagłaśniajcie; gdy takich nie ma – prowokujcie i stwarzajcie kłamliwe plotki, rozgłaszajcie je i obłudnie rozdzierajcie szaty z oburzenia: „Co to się teraz dzieje w tym Kościele!…”, „Wkrótce jego nieuchronny koniec!”. ***** 3. Nieliczne (a często naciągane) przypadki pedofilii wśród kleru rozciągajcie na CAŁY kler. Pozujcie na troskliwych obrońców dzieci. ***** 4. Udawajcie rozsądnych, racjonalnych i naukowych („Przecież mamy XXI wiek!”, „Kto dziś jeszcze wierzy w te bajki?!”), ironizujcie („Co bierzesz?”, „Zmień lekarza!”), w ostateczności, z braku rzeczowych argumentów, przeklinajcie (tego chyba nie muszę was uczyć…). ***** 5. Ostro punktujcie każdy, nawet najmniejszy przejaw majątku Kościoła („Widziałeś te marmury w kościołach?”, „Te ołtarze kapiące od złota?”, „A nowy samochód proboszcza?”). Wiadomo, że forsa niezawodnie działa na wielu. ***** 6. Biblię przedstawiajcie zawsze jako naiwne bajki starożytnych pasterzy, Eucharystię – jako „wafelek” bez znaczenia, Różaniec (jak ja nienawidzę Różańca!…) i inne praktyki religijne – jako prymitywne zabobony, Świętych – jako demagogów i niezdiagnozowanych pomyleńców, Dekalog – jako zniewolenie człowieka, ewidentne cuda, szczególne eucharystyczne – jako wymysły dla łatwowiernych. A wreszcie, i to jest najważniejsze, samo piekło – jako fikcję wymyśloną przez przebiegły kler dla straszenia i podporządkowania sobie naiwnych prostaków. ***** 7. Szczególnie mocno próbujcie podważać autorytet Jana Pawła II, który mi tyle dusz odebrał! Wykreujcie go na „obrońcę pedofilów w sutannach”. Nieważna prawda, ważny skutek. ***** Gdy już to wszystko zrealizujecie, wtedy niektórzy nabiorą się na to i wpadną na całą wieczność w moje sidła. A wtedy ja powiem im z satysfakcją: „Już za późno. Trzeba było słuchać księży!” ***** (–) Szatan, strącony z Nieba ex-cherubin, „Non serviam!”
taro2020.10.8 8:15
no chyba zakonczenia wojny z niemcami nie podpisywalismy,ani umow pokojowych, wiec kazdego dnia pracuja nad przestawianiem sil i nowym atakiem.
...2020.10.8 7:53
Niemcy zawsze były i będą przeciw Polsce, jedynie tolerują i to do czasu donosicieli na Polskę, bo każdy brzydzi się kapusiami.
Hipokryzja Hrondy2020.10.8 7:48
Fronda nie napisze o księdzu Michale z Gdańska co zgwałcił dwa razy małoletnią Agnieszkę ?
szwaby WON2020.10.8 7:00
Wielu ludzi nie zdaje sobie sprawy, że Niemcy/Naziści nie porzucili nawet realizacji Generalplan Ost zapoczątkowanego jeszcze za Hitlera. Depopulacja Polski, rozbiór jej na mniejsze państewka, ogłupianie i cofanie wrozwoju intelektualnym masy narodu polskiego, zniszczenie polskiego przemysłu i neokolonizacja,to wszystko się cały czas dzieje i przybiera na sile. Ostatnio nawet agentura nazistowska czyli PO/Koalicja "Europejska" wprost zarządała rozpalcelowania Polski na niezależne landy, w zgodzie z myślą Heinricha Himmlera: "Musimy podzielić Polskę na tak wiele różnych grup etnicznych, na wiele części i podzielonych grup jak to jest tylko możliwe". Ponadto polskojęzyczne masmedia wyhodowały już tylu różnych durniów i mediotów, którzy dadzą się w to wrobić i jeszcze będą wdzięczni, jak ich zachodnie media pochwalą za tą debilną postawę.
STOP germanizacji2020.10.8 6:57
Niemcy powinny być bombardowanie co 50lat profilaktycznie bez podania przyczyny- WINSTON CHURCHILL
PRAWDA2020.10.8 6:56
Pamiętajmy, Platforma Obywatelska jest gwarantem interesów Berlina, a tym samym i Moskwy nad Wisłą, o interesach lewactwa jako takiego nie wspominając. W światowej układance Polska we współpracy z USA staje się zagrożeniem dla niemieckich i rosyjskich wpływów. Rosja zrobi wszystko, aby pozbyć się wojsk amerykańskich z Europy. W dodatku rządzona przez PiS Polska ponownie staje na drodze antychrześcijańskim ideologiom. Bez złamania Polaków niemiecka i rosyjska ideologia oraz ideologia LGBT nie przejmą kontroli nad Europą.
Anonim2020.10.8 6:36
Chyba potężnie ktoś się nad nimi znęca, to taki świat moi państwo, więzi grzechu i nienawiści, bezprawia silniejszego. Pod pozorami wysokiej cywilizacji i kultury.
verizanus2020.10.8 6:36
Jak już to spadły maski. Hamulców nigdy nie mieli. Przecież to Niemcy ;).
fdf2020.10.8 6:10
To co się dzieje ze służbą zdrowia to tragedia a bonzo o pękniętych hamulcach, brawo, brawo towarzysze.
opty2020.10.8 3:43
Należy zacząć zaprowadzać demokrację. Wzór jest z 1939 roku.....
Jan Radziszewski2020.10.8 0:15
Kłamstwa żydowskie i Niemieckie wkrótce /tj. nie dłużej niż 6 lat / się skończą bezpowrotnie + Bo + + NIEMIEC Podobnie jak żydów NIET I NIE BUDIET Z oczyszczenia świata w potopie ognia i siarki /Łk 17.26-30) ocaleją tylko Prawdziwi żydzi - którzy nawrócą się i uwierzą w Ewangelię + Pan : 568 Zniknie wielowyznaniowość, a ludzie innej wiary staną się katolikami. Resztka Żydów, jaka - pozostanie przyjmie chrzest i staną się Kościołem. niedziela, 5 listopada 2017+++ 5 XI 2017 Trzeba Ci pisać o różnych sprawach i ludach i narodach Teraz porozmawiamy o przyszłości. O przyszłości narodów. Jak jest powiedziane – Niemcy czeka zagłada (jeśli nie odkupią swych win). Niemal całe Niemcy będą zalane przez morze, a na miejscu prasłowiańskiego Berlina będzie rosła puszcza.
Natalja Siwiec2020.10.8 6:23
Panie Janie. Nareguluj swoją kulę bo jakieś zakłócenia wpadają w rezonans i bzdury Pan sadzisz.
Po 11 ...2020.10.7 21:54
Niemieckim politykom pękły hamulce, a wam ze strachu puszczają zwieracze. Bez hamulców i na brązowej nawierzchni zaliczycie piękny poślizg, pisto w płot.
Jan Radziszewski2020.10.8 0:18
ty PO 11 jeszcze w tym roku Diabła na własne oczy zobaczysz
Po 11 ...2020.10.8 7:01
Wątpię. W tym roku nie ma żadnej kampanii wyborczej. A Jarosław ze strachu przed Covidem z Warszawy się nie ruszy.
test2020.10.7 21:07
jeb
KOS2020.10.7 21:06
Teresa Neumann bawarska mistyczka, Niemka taką otrzymała wizję od Pana Jezusa Chrystusa dotyczącą przyszłości Niemiec. "Biada przede wszystkim tobie Germanio. Nie pomyśleliście nigdy na szlaku waszej zbrodni, że nienawiść wasza i pycha mogły stworzyć dla was niezgłębioną czeluść w miejsce wiecznej zagłady, czeluść, której głębię wielkość waszej winy wypełnię żarem takich płomieni i taką siłą kaźni, jakiej dla innych nie będzie. Nie pomyśleliście nad tym, jaką grozą mogą na wieki zapłonąć, na hańbę waszą i karę, słowa waszej pychy. Nur fur Deutsche. Uznaliście siebie samych za nadludzi, a przez uczynki wasze staliście się gorsi niż wilki i hieny, gdy nie oszczędziliście ani żywych, ani umarłych i pohańbiliście zwłoki tych, którym wydarliście życie. Przydaliście nowe zbrodnie do starych, a krzyk pomordowanych Żydów przyłączył się do starych, wołaniem krwi, ludów zapomnianych. Biada przede wszystkim wam Prusacy, wodzowie i nieprzyjaciele. Przyszły już dwa uderzenia wichru i upadło Cesarstwo Rzymskie Narodu Niemieckiego oraz moc sroga synów Północy. A przyjdzie trzecie uderzenie, a wtedy biada i Berlinowi. Los Berlina będzie jak los Niniwy, bo gdy padnie w gruzy, nie odbuduje się już więcej. Wicher pustyni zasypał piaskiem Niniwę, choć była większa niż inne miasta starożytności. Puszcza będzie szumiała nad gruzami Berlina- miasta zbrodni i pychy. Będzie to szczęście dla ciebie, Germanio, jeżeli inny obejmie władzę nad tobą, jeżeli obmyta strumieniem krwi i łzami późnej pokuty, usłuchasz innego głosu, poznawszy w czym była twoja wina i zguba twoja. Nie ci, bowiem są wybrani, którzy się za takich uznają. Inni, którymi gardzicie w pysze, wyprzedzają was w słowie i mocy."
Maria Błaszczyk2020.10.7 20:35
O pękających hamulcach mówi człowiek, który nie ma hamulców, gdy twierdzi, ze Polska byłaby najpiękniejsza bez kilku milionów swoich obywateli - wciąż ciekawi mnie, w jaki sposób pan Brudziński chciałby się ich pozbyć? Madagaskar czy od razu rozstrzelać? O setkach tysięcy obywatelach protestujących na ulicy mówi "komuniści i złodzieje"? A o radnych Bydgoszczy, co nie chcieli nazwać mostu im. prezydenta Kaczyńskiego "Jeb..ł was pies"? Batożeniu pana Palikota? "Strącaniu w odbyt pokoików" - to o sytuacji polityków PO, gdy kończyła się ich kariera w rządzie. Co ciekawe, nie słyszałam analogicznej wypowiedzi o pani Szydło czy panu Macierewiczu. Więc może lepiej tak by zacząć od siebie?
Tom2020.10.7 22:08
Maniu Błaszczyk! O jakich milionach ty mówisz? O najwyżej 0,0001 części polskiego społeczeństwa, która biega po ulicach z tęczowymi flagami i coś wrzeszczy, chcąc narzucić tym ponad trzydziestu sześciu milionom swoje fobie, psychiczne rozterki, swoją inność, brak samookreślenia? Często z pianą na ustach!
Saki Faki2020.10.7 22:26
Zapomniałeś dodać, klepiąc się po genitaliach!
Maria Błaszczyk2020.10.7 23:32
??? Osoba LGBT+ to każda osoba homo- lub biseksualna, a także osoby interseksualne, transpłciowe i szeroko rozumiane queer. Oraz chyba sojusznicy. To jest na pewno 10 lbo więcej procent. I nie, nikt nie chce nic narzucać. Ci ludzie chcą równych praw. Życie osób cishetero się nie zmieni. Bo nikomu nic nie ubędzie, jak człowiek będzie mógł pochować swojego partnera, z którym spędził pół życia albo nie będzie musiał pozywać swoich rodziców, by uporządkować swoją sytuację prawną, gdy ci nic złego nie robili i określili jego płeć w dobrej wierze. Albo jeśli dzieci otrzymają edukację opartą na obecnym stanie wiedzy naukowej. Wręcz przeciwnie - wszyscy na tym zyskamy.
Cool2020.10.8 6:12
Ci ludzie mają równe prawa! ... domagają się przywilejów!!!
Maria Błaszczyk2020.10.8 11:55
Od kiedy to urządzenie pogrzebu życiowemu partnerowi jest przywilejem? Albo wyjścia z klubu i niezostania pobitym bejsbolem?
Cool2020.10.8 15:29
Kwestia pochówku, spadku, iformacji medycznej ... to są rzeczy do dogadania, na przykład w formie "związku partnerskiego" ... problem w tym, że wy chcecie pełny pakiet "małżeństwo" i co za tym idzie prawa adopcyjne ulgi podatkowe itd . ... Na to zgody nie bedzie!
Maria Błaszczyk2020.10.8 18:40
Nie. Nie są. Daruj sobie te łgarstwa. Polskie prawo przewiduje, że ciało może odebrać rodzina lub można je za życia zapisać na cele naukowe. Innej opcji nie ma. Spadek - płacisz podatek jak dla trzeciej grupy. No i dochodzi zachowek. Czyli całe życie wspólnie z kimś tworzysz gospodarstwo domowe, a na koniec - wypier...laj ze wspólnego mieszkania, jeśli przypadkiem nie masz kilkudziesięciu lub kilkuset tysięcy na spłacenie rodziny i podatku. Nie ma żadnej opcji uregulowania tego. A coś takiego jak "prawa adopcyjne" w ogóle nie istnieje, skąd to wytrzasnąłeś??? Po co te klamstwa - nienawidzisz tych ludzi, chcesz ich cierpienia, bezdomności, chcesz by ich traktować w sposób kompletnie bezduszny - nie wspominając już o dzieciach z pękających w szwach ośrodków adopcyjnych, niech tam gniją, a co - Twoje prawo. Ale chociaż nie wypisuj kłamstw o możliwości uregulowania kwestii pochówku czy spadku. Czy "prawach adopcyjnych"... Po co tak łgać?
Michał Jan2020.10.8 8:18
Śp. abp Paetz też? Tu jeden koleś mi go wykluczył spod kręgu elgiebeciarzy. I masz pewność, że wszyscy homoseksualiści chcą być do tego kręgu zaliczani? Bo, jak nie, to jest to tylko uzurpacja ich reprezentacji.
Maria Błaszczyk2020.10.8 12:00
No wiesz, wykluczanie abp. Paetza z LGBT+ ma tyle sensu, co wykluczanie go spośród ludzi. Nawet, gdyby sam się nie chciał do nich zaliczać, to chyba niewiele zmienia, nieprawdaż? Oczywiście, można metaforycznie go wykluczyć, bo był to mały żałosny zbok napastujący zależnych od siebie chłopaków - "człowiek by się tak nie zachował, bo człowiek traktuje innych z szacunkiem" - ale nie należy tego jednak chyba rozumieć dosłownie.
Jan Radziszewski2020.10.8 0:21
Maryśka po co wodę lać na próżno - jeszcze w tym roku diabeł cię oświeci
ryszard2020.10.7 20:33
Ta buta i arogancja to charakterystyczne objawy szerzenia faszyzmu. Nie nazywanie sprawy po imieniu i brak oficjalnego stanowiska rządu, może zbyt drogo kosztować.
JPIII2020.10.7 20:29
Ten dureń Brudziński w ogóle nie ma hamulców.
prosty2020.10.7 20:00
Żadne hamulce, niemieccy politycy mają instynkt. Czują, że jest przyzwolenie i zapotrzebowanie ze strony oficjalnych władz państwa, to atakują. Podobnie niemieckie media. Tak było za Hitlera, tak jest teraz, taki charakter narodowy. Inni co najwyżej się przyłączają. Moim zdaniem podstawowy powód to NS II, akcja na usunięcie przeszkody politycznej. Przy najbliższej sprzyjającej okazji temat wróci, niezależnie od wypowiedzi niektórych ich polityków, za duże pieniądze w grze i za dużo zainwestowano, żeby odpuścić.