Dzieci na sprzedaż. Zniżka na „Black Friday”! - zdjęcie
30.11.21, 14:27Fot. Sumita Sofat via Flickr CC 2.0

Dzieci na sprzedaż. Zniżka na „Black Friday”!

11

„In vitro to handel żywym towarem” – powiedziała kilka lat temu nawrócona modelka Anna Golędzinowska. Coraz bardziej widać, ile w tym stwierdzeniu jest prawdy. Oto klinika płodności z Ukrainy BioTexCom Center for Human Reproduction zaoferowała zniżki na tzw. „Czarny piątek” na zakup dzieci. Jak podaje Matt Lamb z „Life Site News”, BioTexCom „oferuje pakiety surogacji, umożliwiając ludziom wynajmowanie łona kobiety i umieszczenia w nim embriona”.

„Klinika oferuje także wybór płci – pisze Lamb – co oznacza, że kiedy płeć dziecka nie jest płcią upragnioną przez klientów, dziecko zostaje poddane aborcji”. Pakiet oferowany klientom obejmuje także testy, które mają na celu „wykrycie możliwych nieprawidłowości genetycznych, jak również płci dziecka, jeśli to potrzebne”.

Klinika chwali się swoim „serwisem dawczyń jajeczek”, z których „większość” to kobiety rasy białej, a „bank zawiera ponad 800 dawczyń i baza danych jest dynamiczna – pojawiają się nieustannie nowe dawczynie jajeczek”. Na stronie BioTexCom można też zobaczyć „rezultaty naszych lekarzy i embriologów”, czyli zdjęcia dzieci, które nadsyłają „szczęśliwi rodzice”.

Jak czytamy na stronie BioTexCom: „Codziennie badamy do 200 kandydatek, które chcą dostarczyć swoje jajeczka i tylko 20 proc. z nich spełnia nasze surowe wymogi co do zdrowia fizycznego, psychicznego i wieku przyszłych dawczyń jajeczek”. Restrykcyjne wymogi obejmują także „posiadanie przynajmniej jednego zdrowego dziecka” oraz „oczywiście – miłego wyglądu”. Oferuje się przy tym możliwość wyboru dawczyni.

Nowy wspaniały świat Aldousa Huxleya już tu jest. Tylko nie wszyscy go widzą. Także ci „prawicowi” politycy, którzy sądzą, że należy umożliwić dofinansowanie procedury in vitro.

jjf/LifeSiteNews.com, biotexcom.com, wpolityce.pl

Komentarze (11):

Strach pomyśleć jakie przekręty2021.11.30 16:51
odwala dzisiaj ta "nawrócona modelka". Z pewnością też wypłyną, jak w przypadku nawróconej Dody Elektrody.
Jenny2021.11.30 15:52
Zapomnieliscie już,gdy zakonnice z Lublina handlowały noworodkami?
Dam2021.11.30 15:33
A jeżeli ktoś pośredniczy w adopcji dzieci pobierając za to opłatę tt też jest handel żywym towarem? Bo KK się tym zajmował, zarówno w Irlandii, WB jak i Hiszpanii za czasów Franco.
Loopi Scad Ziemkievitz2021.11.30 15:56
https://www.fakt.pl/wydarzenia/swiat/w-domu-matki-teresy-sprzedawano-dzieci-dziennikarze-mieli-racje/7y4nwb9
leszczyna2021.11.30 18:38
Jeżeli adopcja jest dobrowolna, to za usługę pośredniczenia należy się opłata, ludzie nie muszą pracować przy adopcji za darmo. Ale jeżeli dzieci odbiera się podstępem, wbrew prawu i sprzedaje z zyskiem nazywając to adopcją, to tak, to jest handel żywym towarem niezależnie od tego, kto taki handel uprawia.
Dam2021.12.1 8:25
W Irlandii i WB dzieci odbierano siłą kobietom, które zostawały przez rodzinę oddane do zakonnych przytułków, bo matka "miała wpadkę". W Hiszpanii dzieci były siłą odbierane rodzinom, które zostały uznane za "wrogów ludu". Więc jak najbardziej.
Po 11 ... lukasz.patrykus ... DANIEL PASSENT2021.11.30 15:32
"Jednym z priorytetów była pomoc i ratowanie Żydów..... buahaaaaaaaa, haaaaaaaa, hhhhhhhhaaaaaaa ..... Tak jak obecnie jednym z priorytetów rządu, jest pomoc i ratowanie Arabów i innych uchodźców! . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .. . . . . Masz racje żydku należy się pośmiać z frajera Polaka co dla takich jak ryzykował nie tylko swoje życie! Ale nauka "poszła w las" ten przygraniczny.
Izydor2021.11.30 15:25
W bolandzie matka umarła, dziecko umarło ale najważniejsze że wszystko się zgodnie z zagadnieniami papaja kremufki odbyło.
NA GWIAZDKĘ OD RZĄDU2021.11.30 14:48
Nowych zakażeń: 19 074, zmarłych na COVID-19: 526 osób, inflacja w listopadzie: 7,7 proc. Śmierć i nędza. To prezenty od rządu PiS na zbliżające się święta
Anonim2021.11.30 14:43
Jednak dzięki tej klinice rodzą się dzieci, które w innym przypadku by się nie urodziły. Kto tu zatem jest bardziej pro-life?
Po 11 ...2021.11.30 14:56
Ale to są pomioty diabła. Mają znamię bestii, taką czarcią bruzdę. Rodzą się zresztą bez duszy. To takie żywe trupy. Chodząca zewnętrzna powłoka "człowieka", a w środku pustka, piekielna otchłań. .... Ermac muir motach Motach sliab sreatach Sreatach coill ciotach Ciotach ab eascach Easach loc lindmar