Czarzasty bezczelnie o arcybiskupie Jędraszewskim: ,,Ten pan postradał rozum już dawno'' - zdjęcie
21.06.21, 18:06fot. yt/diecezja.pl

Czarzasty bezczelnie o arcybiskupie Jędraszewskim: ,,Ten pan postradał rozum już dawno''

106

To wątek bardzo osobisty, ale jako wspólnota Kościoła żyjąca nauką Chrystusa mamy prawo, by dziękować za to życie śp. prezydenta Lecha Kaczyńskiego i prezesa Jarosława Kaczyńskiego w kategoriach ludu Bożego, który cieszy się, że w nim od tylu lat żyją takie osoby – powiedział abp Marek Jędraszewski z okazji przypadającej w miniony piątek 72. rocznicy urodzin Śp. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego oraz prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego.

– To nasz obowiązek dziękować Panu Bogu za nich – podkreślił abp Jędraszewski mówiąc o ich darze „życia dla Polski”.

W dowód uczczenia pamięci Śp. Prezydenta w katedrze na Wawelu została odprawiona msza święta w intencji śp. Marii i Lecha Kaczyńskich, której przewodniczył abp. Jędraszewski.

Słowa abpa Jędraszewskiego skomentował lider Lewicy Włodzimierz Czarzasty.

– Ten pan postradał rozum już dawno, znam jego wypowiedzi ws. LGBT, różnych grup społecznych. Myślę, że opanował go jakiś szatan i przez niego przemawia – powiedział wicemarszałek Sejmu w rozmowie z Wirtualnną Polską.

W jego opinii takie wypowiedzi mogą być przyczyną odwracania się młodych ludzi od Kościoła. Tak jakby on miał coś na ten temat wiedzieć.

– Doprowadzi to do laicyzacji kraju. I zrobią to tacy panowie jak pan Jędraszewski. Trzymam za niego kciuki - im więcej bzdur będzie mówił, tym ludzie zobaczą, w jak wielu aspektach dużo niemądrych ludzi jest wśród kleru – powiedział Czarzasty.

Pojawiło się też magiczne zaklęcie "państwa świeckiego", co którego Czarzasty się odwoływał.

- Bo jak państwo będzie świeckie, to Kaczyński nie będzie rządził, a pan Jędraszewski mu w tym pomaga – przekonywał Czarzasty.

 

mp/wp.pl

Komentarze (106):

Jan Radziszewski2021.07.17 12:36
Nie ma większych głupków niż socjaliści np. Lenin Stalin Hitler i sam Czarzasty
To nie do ciebie, czarzasty....2021.06.22 11:23
Arcybiskup wyraźnie powiedział: " Jako wspólnota Kościoła Katolickiego, żyjąca nauką Chrystusa mamy prawo dziękować... itd". Jeśli czarzasty mówi o biskupie: pan, potwierdza, że nie należy do wspólnoty Kościoła. Odczep się więc, lewacka łajzo od tego, co mówi Arcybiskup do katolików, to nie jest do ciebie, czarzasty, ty nigdy tego nie zrozumiesz, podobnie jak wulgarni hejterzy z tego portalu. Nie wtrącajcie się po chamsku do czyjejś rozmowy, bo to jest rozmowa miedzy Arcybiskupem a ludźmi żyjącymi nauką Chrystusa, którzy chcą podziękować Bogu, że dał Polsce mądrych ludzi. Prymitywne lewactwo chciałoby zakneblować wszystkich, którzy myślą i mówią inaczej niż oni, wszystkich chcieliby ściągnąć na swoje lewackie dno.
kefas2021.06.22 10:50
żle się skończy dla KRK w Polsce sojusz ołtarza tronem, podobnie jak w Niemczech po wojnie.
robaczek2021.06.22 10:21
NA KOLANA PRZED PLEBANEM !!!! ............................ tak nakazuje TRADYCJA PANSCZYŹNIANA!!! ;] ...................................... na kolana parobku ;] .................. PAN I PLEBAN IDA PRZEZ WIES!!!! ;] ........................................... biedne pisiuśki ;]
Sin2021.06.22 10:42
Idź do Tworek tam leczą z uzależnienia od TVN , Michnika i lewactwa!!!!
ada2021.06.22 10:09
Niestety,Czarzasty ma troche racji.Ktos kiedys powiedzial,ze jezeli chce sie wykonczyc Kosciol w Polsce to wystarczy klerowi dac wladze...Pan Prezes ma za soba ok.35%szabel spoleczanstwa a reszta to kto?Czesc z pozostalych to przeciez tez katolicy,ktorzy jadnak nie zgadzaja sie na takie zarzadzanie krajem jakie prezentuje PIS.I jezeli taki Jedraszewski bedzie plotl bzdury to z czasem odejda od Kosciola...I kto bedzie za to odpowiadal?
pytajnik2021.06.22 10:27
Czy nie ci, co za nic mają nauczanie biskupów?
Wstyd i hańba2021.07.20 18:48
U nas W Polsce biskupi uczą jak przenosić pedofila z parafii na inną parafię
POLIKRATES2021.06.22 9:54
czarzasty to profan pastuch kc prymityw AMEBA
UTRAL2021.06.22 9:40
Tak PZPR traktowało Biskupów.
Wstyd i hańba2021.07.18 13:30
a biskupi tuszują pedofilię
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.06.22 9:31
Powiedział o czubku Jędraszewskim to co myśli większość Polaków.
Dam2021.06.22 8:34
Ale pamiętajcie, Kościół NIE miesza się w politykę, a każdy kto mówi inaczej, się myli.
Krakus2021.06.22 8:32
Jeszcze więcej wypowiedzi w tym stylu tego pana (Jedraszewskiego) a kościoły opustoszeją zupełnie. Bo młodzi mają dość takich gadek.
pytajnik2021.06.22 8:24
Czy wicemarszałek Sejmu wygadywałby takie rzeczy gdyby znał prawdę: „Kościół nie zostawia ich samotnych w obliczu życiowych zmagań. Wśród osób, które skorzystały z terapii w katolickich ośrodkach „Odwagi” ponad 30% potrafiło zmienić swą orientację i podjąć życie w sakramentalnych związkach małżeńskich.” ( http://episkopat.pl/swiadkowie-ewangelii-zycia/ ) ?
optymizmu2021.06.22 10:25
A może zna prawdę: kościół zostawia ich samotnych na pastwę różnych ideologów, spowiedników, psychologów, psycholi i politykierów, którzy starają się ich wykluczyć z ogółu a potem używać do kampanii wyborczych.
Jacuś2021.06.22 7:49
Panie Czarzasty proponuję, niech niech pan pozostanie przy swoich "Bożkach"- Leninie, Stalinie itp, a Nasz Kościół zostaw pan w spokoju. Nie wierzę, nie komentuję!
XYZ2021.06.22 8:29
Jak państwo przestanie dotować kościół to wtedy niewierzący nie będą mieć prawa do komentarza.Do czasu gdy z ich podatków utrzymywane są kościoły,i tacy jak Jędraszewski to każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie na ten temat.Kościół niech utrzymują wierni,państwo niech dokłada do utrzymania kościelnych zabytków,nic więcej.
6969692021.06.22 11:01
Skończ z tymi prymitywnymi kłamstwami!! Państwo NIE dotuje Kościoła!
Tomasz2021.06.22 12:17
Oj głupi jesteś chłopcze !
Bystry2021.06.22 11:05
Do XYZ. Jak masz coś do powiedzenia w tym temacie to wciągnij trochę wiedzy historycznej, o majątku kościoła, ogólnej na temat datków itp., bo w tym momencie zachowujesz się jak ten co nie daje, a najwięcej krzyczy.
A.2021.06.22 11:33
Przestań bredzić, idioto. Kościół utrzymuje się z datków wiernych. Państwo pomaga np. odnawiać sakralne zabytki, ale nie utrzymuje ani proboszczów, ani kapłanów, nie opłaca oświetlenia i ogrzewania kościołów itd. Możesz więc być spokojny o swoje cenne podatki. Ciekawe tylko, jak się zachowasz, gdy kiedyś staniesz przed Bogiem.
XYZ2021.06.22 11:52
A kto płaci katechetą?
abc2021.06.21 23:40
Tak się złożyło że Polska znajduje się pomiędzy Niemcami i Rosją. Poprzez ten fakt Polska utraciła wiele milionów obywateli bestialsko zabitych, wypędzonych, zesłanych, zmuszonych do emigracji i byli to najczęściej patrioci, jednostki aktywne, przebojowe, wartościowi ludzie. W Polsce katolicyzm został przyjęty, ugruntowany w XVI wieku przez państwo szlacheckie w czasach szerzącej się reformacji. Szlachta broniła swoich interesów a był to wtedy zalążek demokratycznego państwa (10% obywateli mogło decydować o losach państwa jak prawie w żadnym innym kraju w tamtych czasach). Kościół katolicki od zawsze był niezależny od władzy świeckiej w przeciwieństwie do innych Kościołów chrześcijańskich. Kościół mówił o prawie ludności do posługiwania się własnym językiem - tak jak ks.Popiełuszko - o prawie do uczciwej pracy a nie wyzysku przez państwa ościenne, o potrzebie prawdy, o tym że cenzura jest zła itd. Od zawsze Kościół katolicki jest za to krytykowany, oczerniany o wprost absurdalne nadużycia (tak jak absurdem jest niesamowicie zakłamana przez protestantów i lewicowców rola inkwizycji). W Polsce Kościół katolicki jest zwłaszcza od tego XVI w. gdy nie zwyciężyła reformacja określany jako ciemnogród, zacofanie itp. Tak się składa że przez te wszystkie wieki - zwłaszcza zaborów - makabrycznych zbrodni niemieckich, ruskich, ukraińskich i innych - Kościół był ostoją polskości, myśli patriotycznej, bronił zwykłych biednych ludzi. I podobnie w ostatnich latach decyzja o pochowaniu sp Kaczyńskich na Wawelu - w czasie gdy jeszcze nie znano tak dobrze przyczyn tragedii smoleńskiej była słuszna. Ostatnie wyniki komisji smoleńskiej potwierdzają teorie zamachu a przynajmniej próby zakłamywania i relatywizowania tego zdarzenia. Także ostanie lata - to przysłowiowe 500 plus wypłacane do tej pory i słowa celebrytów z PO że nie ma to pieniędzy świadczą, że Kaczyńscy są dla historii Polski bardzo ważni. Brawo dla wszystkich odważnie myślących.
Ela2021.06.21 23:30
Bardzo dobrze, acz zbyt delikatnie to określił. Pan arcybiskup robi świetną robotę, trzeba go w tym wspierać. Niech dalej obrzydza Kościół. Polska niczego tak nie potrzebuje jak pozbycia się tego garba jakim jest przyczyna wszystkich nieszczęść nas Wisłą, czyli właśnie Kościoła.
Oficiall JPII pedophille hooligans2021.06.21 23:24
Stary dobrze grzeje, Czarzasty gówno wie o dzieciach 🤪
mp2021.06.21 23:00
Pan Jędraszewski nawiązuje do toczącej się od wieków wojnie, w której Kościół katolicki chce zniszczyć Polskę. Walka z Konstytucją, Konfederacja Targowicka, rozbiory, walka z powstaniami, kolaboracja z nazistami i komunistami, a teraz Kaczyńscy. Ale należy pamiętać, że nie cały Kościół katolicki jest taki. To teraz już tylko margines. Wyjątkowo szkodliwy i zatruty, ale margines.
antoni.s2021.06.21 22:43
Jędraszewski dziękuje w imieniu kościoła, i wie co mówi... podziały, konflikty i nieukrywana wrogość jaką w polakach wywołał kaczyński, z punktu widzenia kościoła czyni go mężem opatrznościowym tej mafijnej korporacji, bo jak od stuleci wiadomo największą siłą i paliwem kościoła kat jest wojna, głód, choroba, bieda i zaraza, przypadek to czy nie, ale wszystkie te plagi zmaterializowały się za rządów kaczyńskiego, jędraszewski i kościół kat jak najbardziej mają za co dziękować kaczyńskiemu i jego matce.
cal.502021.06.22 8:11
Jak na razie to Tusk i komuchy takie jak ty próbują jątrzyć w Polsce. Nie odwracaj kota ogonem, trollu sowiecki.
antoni.s2021.06.22 10:38
Ech...cal.50, pisałem ci już że za młody jestem by być komuchem, moi rodzice też nimi nie byli, mojemu ojcu komuna po wojnie odebrała piekarnie, nienawidził ich do końca życia, daruj sobie.
cal.502021.06.22 12:20
Sam sobie daruj i nie zatruwaj swoim jadem tego forum. Jak lubisz klimaty antyklerykalne to won do GW i KP. Tam lubią takie teksty, ten klimat jadu i nienawiści podszytej troską o Polskę. Słowem: tam lubią takich trolli jak ty i AAAtomek.
antoni.s2021.06.22 13:40
Dlaczego boisz się dyskusji, wymiany poglądów, innego spojrzenia na otaczającą nas rzeczywistość?, ja nikomu nie ubliżam, przedstawiam tylko swój punkt widzenia, zamiast nazywać mnie komuchem i trollem użyj argumentów, chcę wierzyć że jakieś masz.
cal.502021.06.23 9:37
Koleś, nie rżnij tu głupa, ok? Sam nie używasz żadnych argumentów tylko jadu. Widać to w twoim każdym wpisie. Poza tym z komuchami się nie dyskutuje. Chcesz dyskusji to idź do GW i KP. tam lubią się nasładzać dyskusjami z takimi jak ty, zatroskanymi o dobro kościoła itp. Tak więc nie trolluj, nie judź i nie szczuj.
antoni.s2021.06.23 9:54
Najbardziej zawiłe problemy tego świata rozwiązywano dzięki dyskusji właśnie, przykładem z naszego własnego podwórka mogą być chociażby obrady okrągłego stołu, które zmieniły bieg historii, nie tylko polski... być może jesteś zbyt tępy żeby to pojąć. Ok, przyjmij więc do wiadomości że moje posty nie są skierowane do ciebie, zignoruj je, jak i ja będę ignorował ciebie, skończyłem z tobą.
Stef2021.06.21 22:25
ks. Daniel Wachowiak : - Kiedyś na wsi niewyobrażalne było, żeby młody nie "szedł do bierzmowania". Teraz i w małych miejscowościach przyszedł trend odchodzenia od pragnienia przyjęcia sakramentu. Jest to jeszcze w o wiele mniejszej skali, niż w miastach, ale i na wieś laicyzacja dotarła - i przyspiesza.
Maria2021.06.21 22:15
Kim jest ten oszołom w dziwnym stroju ? Czyżby weteran drug Queen .
Po 11 ... pilne2021.06.21 22:58
Kim ty jesteś Maryśka i kim jest Czarzasty , tylko sowieckimi pachołkami .
Maria2021.06.22 12:19
Wolę być pachołkiem niż nieuleczalnym debilem.
Drugi Bóg2021.06.21 22:14
Zaprawdę powiadam wam - ten pan biskup postradał rozum!
w końcu, ktoś otwarcie powiedział prawdę2021.06.21 21:55
"tęczowa zaraza", "ideologia singli" - to, to chyba o księżach :-)), A to, wisienka na torcie: "Ale my wszyscy jako wspólnota, wspólnota Kościoła, żyjąca nauką Chrystusa, mamy prawo, by dziękować za to życie śp. pana prezydenta Lecha Kaczyńskiego i pana prezesa w kategoriach ludu Bożego, który cieszy się, że w nim od tylu lat są, żyją takie osoby. To nasz obowiązek dziękować Panu Bogu za nich. Mamy także obowiązek dziękowania za dar ich życia dla Polski" Obowiązek dziękowania Bogu za człowieka, który zwaśnił Polaków. Faktycznie - coś go opętało.
katolik2021.06.21 21:11
Abp Gądecki, Jędraszewski, Depo i cały Episkopacie leżcie krzyżem wraz z wiernymi i w Czestochowie błagajcie BOGA, chociaż wiem, ze was na to nie stać, bo nie śmialibyście wystapić przeciwko SSPIS nazistom, nawet jak mordują, KK zachowuje pokerowa twarz, bo---UWAGA------Naziści SSPIS kłamiąc o napadzie na panstwo przez hakera-- chcą wprowadzić stan wyjatkowy albo klęski żywiołowej, jako atak terrorystyczny na państwo, aby mordować Polaków pseudoszczepionkami
katolik2021.06.21 21:10
Nie jest to zwyczajna modlitwa Kościoła za rzadzących, ale celowo wypowiedziane słowa Kościoła jako autorytetu, aby głosować n nazistów. Ale Kościół przestał być autorytetem w sprawie wyboru rządzacych odkąd stał sie współodpowiedzialny za holocaust na Polakach po chemii genetycznej
Anonim2021.06.21 21:26
Dzwoniły dzwony, choćbyś zapytał, w którym kościele. Tak się rodzą plotki, jak się nie wie, o czym się pisze. Lewaku, cofnij się do źródła, zacznij myśleć, i zastanów się, czy warto bez sensu klepać w klawiaturę.
katolik2021.06.21 21:33
Plotką nie jest poparcie Kościoła dla SSPIS, dowodem niezbitym jest dobrowolny nakaz Episkopatu szczepien chemią genetyczną wiernych i Ksieży, czekajmy w czasie na choroby i śmierc.
Oko2021.06.21 21:10
Abp. Jędraszewski odtrąca młodych ludzi od Kościoła.
Anonim2021.06.21 21:21
Nawet nie wiesz, jak wielu przybyło. Dane, to chyba z Die Tageszeitung wziąłeś.
mp2021.06.21 23:01
Nie tylko młodych. On katolików stawia poza Kościołem katolickim, żeby zrobić miejsce satanistom.
JanP2021.06.21 20:56
Pan Czarzasty zaorał tego dziadersa na amen.
Anonim2021.06.21 21:22
Z rolnictwem to ty chyba nigdy po drodze nie miałeś.
...2021.06.21 22:23
masz rację... on się nadaje tylko do orania.... i to bez jarzma....i bez homonta....uzdy też nie ma... jazde ma chłop na kłolcach bez lonika przed pługiem... --- słowem masz rację ... zaorał się.... chłop pańszczyźniany i to tak, że wszędzie widzi panów....
katolik2021.06.21 20:56
Kościół modli się za morderców Polaków SSPIS masono- nazistów.
Anonim2021.06.21 21:29
Twór frazeologiczny na miarę zaawansowanego paranoika.
KleroPierdoDziadKokietujeCiemnotęZłotymSzlafrokiem2021.06.21 20:51
I słowo od mojego sponsora: Spółka Państwowa GM offeruje poprawioną formułę znanego i znakomitego produktu: "Albert extra VERGIN oil do smarowania odbytnic i do spożycia".
KleroPierdoDziadKokietujeCiemnotęZłotymSzlafrokiem2021.06.21 20:44
Stary dziad przebierający się w pozłacane peniuary musi być obłąkańcem. Tutaj się z Czarzastym zgadzam w pełni, że dziadyga Jędraszewski ma wypróchniały mózg.
Anonim2021.06.21 20:51
Co ty powiesz menelu? Kociokwik jeszcze nie minął? Zycie pedała - alkoholika musi być paskudne.
fcuk piss2021.06.21 20:40
Panie Czarzasty lepiej bym tego nie ujal
Anonim2021.06.21 20:53
a co ty chciałeś ujaleć?
Bóg zapłać Arcybiskupie Jędraszewski2021.06.21 20:36
Dzieki Arcybiskupie Jędraszewski, ze odwaznie stajesz i bronisz naszej wiary katolickiej. Najgorsze jest to, ze lewactwo, ateisci wtrącają sie w zycie katolikow ,chca nam zycie organizowac, niszczyc nasze swiętosci, profanowac pomniki, koscioły.Chca wiekszosci narzucac laicyzacje mniejszosci.
Grizlly2021.06.21 20:15
Ciekaw jestem na ile czasu wystarczy Jędraszewskiemu wazeliny , aby nadal lizać tyłek Kaczyńskiemu.
Anonim2021.06.21 20:21
Najważniejsze, że u ciebie wazelina zawsze w pogotowiu.
KrulBul2021.06.21 20:04
Przecież nikt przy zdrowych zmysłach nie może traktować jako poważnego i normalnego tego czerwonego śmiecia Czarzastego.
JPIII2021.06.21 19:53
Zapomniał powiedzieć, że pedophil jendraszewski wychwala starego pedophila boga, który gwałcił 13-letnie dziecko marychnę, Potem maryna urodziła bękarta i pedała chrystka jezuska.
6969692021.06.21 19:55
Diagnoza dla ciebie - zaleganie afektu. Nie potrafisz napisać czegokolwiek innego???
Jawny2021.06.21 20:16
JPIII to przypadek patologiczny, niereformowalny kretyn. Powtarza w kółko to samo. IQ poniżej goryla.
6969692021.06.21 19:35
Polecam lekturę Konkordatu, nie jest długi. To dla ignorantów, którzy postulują (a raczej - świadomie łżą) rozdzielenie Państwa od Kościoła. Taki rozdział został tam zapisany jednoznacznie
Olo2021.06.21 19:35
Czarzasty wytrzezwiej
Grizzly2021.06.21 19:01
Boże wybacz Czarzastemu że drwi z osoby tak Świętej jak nasz Arcybiskup Jędraszewski przed którym nawet tak wielki i wybrany przez Boga przywódca naszego narodu Jarosław Kaczyński ma przed nim respekt
Anonim2021.06.21 19:27
Ciebie zboku, to Pan Bóg na pewno nie wysłucha.
Samo gęste2021.06.21 18:49
Z wszystkich polskich komików najbardziej podoba mi się Jędraszewski, bo nie tylko śmiesznie mówi, ale też śmiesznie się ubiera.
Anonim2021.06.21 19:30
Jak ktoś żyje w zboczonym świecie równoległym, to mu się osoby, fakty i zdarzenia pieprzą.
trust2021.06.21 18:49
Oj Włodek, Włodek, od tego drylowania twojej doopy przez Robertę Biedroniową się ci we łbie poyebauo do cna.
Anonim2021.06.21 19:33
Trust opłucz się wreszcie z tego g*wna, bo ci się wszystko z jednym kojarzy.
Anonim2021.06.21 19:44
Trust wycofuję się, w rozbiegu niechcący potknąłem się o Ciebie.
Anonim2021.06.21 19:53
Przepraszam
antoni.s2021.06.21 18:47
Mimo całej mojej niechęci do jedraszewskiego i wszystkiego co sobą reprezentuje muszę przyznać, tak... jest naszym, polaków pragnących normalnej , nowoczesnej, europejskiej polski największym sprzymierzeńcem i paradoksalnie wspieranie go w jego, coraz bardziej zdumiewających tezach, znakomicie służy przyszłości tego kraju, dlatego chrońmy go, pozwólmy brnąć w te szaleństwo i brońmy go przed reakcją biskupów która niechybnie nastąpi
Anonim2021.06.21 19:34
współczuję twojej klawiaturze
matis892021.06.21 18:47
Czarzasty niech se ulży i poleci do Watykanu wycałować buty swego pana Głowy Watykanu Bergoglio, jak to robi całe lewactwo.
Anna2021.06.21 18:46
Trudno zrozumieć w jakim celu Fronda publikuje chamskie wypowiedzi starego komucha czarzastego, któremu woda sodowa już dawno uderzyła do łba..Jest zwykłym chamem i to potwierdzają nawet członkowie jego partii.
O tym nie dowiesz się od Mariuszka2021.06.21 18:37
Prawo i Sprawiedliwość wraz z Solidarną Polską i Porozumieniem uzyskało w sondażu Kantar Public poparcie w wysokości 30 proc. - podaje Radio Opole na podstawie doniesień Polskiej Agencji Prasowej. Partia Jarosława Kaczyńskiego straciła w porównaniu do poprzedniego badania 3 punkty procentowe
Anonim2021.06.21 19:51
Już kupuję flachę i jadę do Opola świętować z lewakami. O tym też się od Mariuszka nie dowiesz
Anonim2021.06.21 18:30
Sekta LGBT to nie są "różne grupy społeczne", tylko jedna konkretna Polityczna Sekta wroga normalnym ludziom, usiłująca (dzięki wsparciu massmediów i Ambasady USA) indoktrynować Ludzi - szczególnie dzieci - na masową skalę. Człowieki LGBT rżną głupa najbezczelniej, twierdząc że "nie głoszą Ideologii BO są Ludziami". Trzeba ich pouczyć, że Ideologie głoszą tylko i wyłącznie Ludzie. I wcale ich to nie usprawiedliwia.
Felek2021.06.21 18:35
Ta jasne. Homoseksualiści istnieli od zarania dziejów jeszcze przed Chrystusem ale tylko kościół udawał że to jakiś wymysł i grzech. Homoseksualizm jest w królestwie zwierząt, ale prawica udaje, że to wbrew naturze, równocześnie mając mnóstwo gejów w swoich szeregach.
Anonim2021.06.21 18:50
Sekta LGBT ma tyle wspólnego z homosiami, ile Bolszewicy z robotnikami. Poza tym - co to za kretyński "argument" że zboczenia zdarzają się zwierzętom? Nowotwory, wady rozwojowe czy choroby również się zdarzają. Są naturalne.
Antek2021.06.21 18:50
Oj Felek, Felek ogarnij się ..Możesz tu pisać wiele ale homoseksualizm był i zawsze będzie wbrew naturze...i zaklinanie rzeczywistości niczego nie zmieni...tak jak nie wykorzeni się zła w ludziach..
Anonim2021.06.21 18:54
Mają "mnóstwo gejów w swoich szeregach"? Być może. Jeśli tak to jest to dowód, że większość homo myśli normalnie i jest wroga Sekcie LGBT, analogicznie jak większość robotników zwalczała Partie Robotnicze. W razie potrzeby - zwalczała ciosami pięści, rurek fi 1 cal, trzonkami od młotów - jak nas poucza historia 2RP.
Anonim 22021.06.21 19:18
Feluś nie pieprz bzdur. Po pierwsze homoseksualizm jest wynaturzeniem i kropka. Po drugie homoseksualizm był, jest i pozostanie grzechem, ponieważ stanowi obrazę dla dzieła i oczekiwań Stwórcy ( tego mogłeś jako zatwardzały bezbożnik nie wiedzieć) Po trzecie, chcę ci pogratulować zwierzęcych autorytetów. Według mojej wiedzy tylko zboczeńcy mają swoje autorytety wśród zwierząt. Po czwarte nie uogólniaj niewielkiego procentu zboczonych osób konsekrowanych do patologii w całym Kościele.
Anonim2021.06.21 18:27
Czarzasty arcybiskupowi Jędraszewskiemu może buty bczyścić.
Hania2021.06.21 18:26
Możesz mu pan buty czyścić,panie Czarzasty!
Anonim2021.06.21 18:29
Haniu wybacz w jednej minucie byliśmy jednomyślni. Nie dokonałbym plagiatu, gdybym dostrzegł Twój post. Przepraszam
ZDEGUSTOWANY2021.06.21 18:23
KO much za młodu w pochodach pierwszomajowych a wczoraj na obrzydliwej paradzie.
mateuszjegliński2021.06.21 18:15
Czarzasty jest skutkiem tego, ze Wałęsa, Kaczyńscy i inni zamias6t komunę i komunistów zwalczać, wdali się z nimi w dyskusję. No to mamy teraz lewacki bigos. Już lewactwo wiele razy próbowało ruszyć z posad bryłę świata. Nigdy tego nie zrobili, ale co ludzi przy tym straciło życie. Boję się, ze na to się zanosi.
Czy tak ?2021.06.21 18:15
Czy to prawda ze mojżesz byl chorym psychicznie narkomanem pedofilem i oprócz molestowania dzieci żydowskich miał halucynacje po rozmaitych wywarach ???
6969692021.06.21 19:44
NIE!
Anonim2021.06.21 19:52
a ty po ilu wywarach już jesteś?
Foster2021.06.21 18:14
Ja Was nie rozumiem: jak Jędraszewski bezczelnie wyklucza LGBT nazywając ich różową zarazą - to dobrze, jak niektorzy delikatnie zwracają mu uwagę, że LGBT to też ;ludzie, że za bardzo wkracza na grunt polityczny - to źle, a nawet bezczelne. Poi co nam politycy, partie poliryczne. Zróbcie Kaczyńskiego Królem Polski, niech rozwiąze Sejm i stanowiska rządowe, administracyjne i inne publiczne - sprawują hierarchowie kościelni. Przynajmnbiej suweren będzie wiedział czego sie spodziewać, bo taniej i lepiej nie będzie.
mateuszjegliński2021.06.21 18:17
Mówienie o lgbt zaraza, jest mówieniem prawdy.
Foster2021.06.21 18:46
Ja ci tylko i w zaufaniu przypomnę, że obowiązkiem każdego katolika jest milować bliźniego jak siebie samego.
Anonim2021.06.21 21:06
Foster, wybacz, jak można miłować zarazę? Nie przesadzaj. Chyba nie jest ci obcy ubiór antycovidowy. Zarazy boi się każdy normalny człowiek. No i widzisz wy ludki ze skłonnościami do seksualnych aberracji roznosicie zarazę pod nazwą LGBT, i nie chcecie zrozumieć, że ludzie was nie miłują. Kumasz?
Anonim 22021.06.21 19:25
Foster, ty takie głupoty już piszesz, że tego się czytać nie da. Jak chcesz bzyknąć faceta, to wcale nie musisz się z tym obnosić na katolickich portalach. Jesteś prymitywnym pedziem, który nawet pisać nie potrafi, a zabierasz się do dyskusji. O obowiązkach katolika, to ty już kompletnie nic nie wiesz. Zejdź stąd bo wstyd rodzajowi ludzkiemu przynosisz.
Foster2021.06.21 20:18
Dziwne - skąd u ciebie takie erotyczne skojarzenia ?. Już jestem za stary na takie numery. Kocham żonę i nigdy jej nie zdradziłem i nie dlatego, że jestem katolikiem.
Anonim2021.06.21 21:13
Foster, nie tłumacz się. Wiem że się miętolisz z tym starym dziadem, ale róbcie to po cichu, żeby nikt was nie widział i nie słyszał. Nie dorabiaj ideologii do wyuzdania.
Topek2021.06.21 18:12
Powiedział bym dosadniej że Jędraszewski zamiast mózgu ma kacze gó...wno
Foster2021.06.21 18:49
Powiem więcej. On bardziej jest politykiem PIS jak biskupem.
Foster Troll Gnojek2021.06.21 19:19
Powiem więcej. czarzasty bardziej jest ruskim chamem jak politykiem.
Topek TROLL gnojek2021.06.21 19:17
Powiedział bym dosadniej że dureń Czarzasty zamiast mózgu ma ludzkie gó...wno
Anonim2021.06.21 19:46
Topek, Topek, w głowie snopek