Antyszczepionkowcy z Grzegorzem Braunem zakłócili konferencję Adama Niedzielskiego - zdjęcie
26.07.21, 13:29Fot. via Pixabay / screenshot YouTube (Telewizja Republika)

Antyszczepionkowcy z Grzegorzem Braunem zakłócili konferencję Adama Niedzielskiego

202

Dzisiaj odbyło się spotkanie ministra zdrowia z mieszkańcami gminy Jeżowe poświęcona szczepieniom. Jeżowe to gmina o jednym z najniższych wskaźników wyszczepienia. Spotkanie z Niedzielskim zostało zakłócone przez grupę antyszczepionkowców pod wodzą posła Konfederacji Grzegorza Brauna.

Antyszczepionkowcy zarzucali Niedzielskiemu kłamstwa i odpowiedzialność za zgony w wyniku powikłań po przyjęciu szczepionek. Zagłuszali ponadto wypowiedzi ministra, nie dając mu dojść do słowa.

- Szanowni państwo wczoraj była bardzo ważna data. Zapamiętajcie datę 25 lipca, jako datę, kiedy po raz pierwszy te wirtualne hejty ze strony antyszczepionkowców przerodziły się w autentyczną fizyczną agresję - powiedział Niedzielski, nawiązując do wczorajszego ataku antyszczepionkowców na punkt w Grodzisku Mazowieckim.

- Niestety musimy się liczyć z tym że te zjawiska narastają, ale pamiętajcie, że to nas jest zdecydowanie więcej, nie dajmy się zakrzyczeć nielicznej grupie antyszczepionkowców i naprawdę szczepmy się - kontynuował Niedzielski.

W tym momencie jego słowa zaczęli zagłuszać antyszczepionkowcy wraz z Braunem.

- To jest bardzo trudny dzień, bowiem towarzyszy nam ruch antyszczepionkowy, który stara się zaburzyć nasze dzisiejsze spotkanie - mówił minister zdrowia.

Niedzielski przekonywał, że szczepienia to jedyna szansa na poradzenie sobie z IV falą koronawirusa. 

Grzegorz Braun jest znany z ostrych wypowiedzi pod adresem ministra zdrowia, którego nazwał już kiedyś "szkolonym psychopatą" - więcej czytaj tutaj.

Donkiszotyzm Brauna przejawia się także maseczkową krucjatą w trakcie posiedzeń Sejmu - poseł Konfederacji jest z nich regularnie wykluczany z powodu odmowy założenia maseczki na mównicy sejmowej.

jkg/pap

Komentarze (202):

obywatel2021.07.29 10:09
Pan Poseł Grzegorz Braun jest obrońcą wolności Polaków przed obcą przemocą. Szacunek dla Pana Posła.
jan kowalski2021.07.27 18:31
widzieliście brałna bez brody? paradne
Portofino2021.07.27 7:52
Za naruszenie porządku sąd powinien skazać Brauna na przymusowe szczepienie.
Bystry2021.07.27 10:49
Portofino - Nie wiem jaka relacje ogladales. Moze TVN? Braun niczego nie zaklucal.
***** KonFedeRosję2021.07.27 7:01
Konfederaści !!! głosowaliście na Trzaskowskiego , to teraz zapewne utworzycie koalicję z Tuskiem
Bystry2021.07.27 11:52
To jest oczywiscie klamstwo. Wieksza czesc konfederacji glosowala na Dude. No i mamy Dude i co? Gdzie jest ten Duda? Robi cos? Wiem, ze Trzacha by wiecej nawiwijal zlych rzeczy za to Duda nic nie robi. Jeden lepszy od drugiego.
Anonim2021.07.27 6:53
10-ciu posłów konfederacji rosyjskiej powinni zaszczepić przymusowo -pierwszego Brauna
astm.2021.07.27 6:47
Idiota, nie chce się szczepić to jego sprawa ( paru przeciwników szczepienia znajdują się w parku sztywnych),ale niech nie przeszkadza innym.
wojtek2021.07.27 6:43
Tępak braun niech zwoła swoją konferencję a nie przeszkadza innym,potrafi tylko niszczyć !
TAK TRZYMAĆ2021.07.27 6:26
BRAWO PANIE POŚLE BRAUN
XXL2021.07.27 6:11
you tube: Grzegorz Braun WZYWA do NIEPOSŁUSZEŃSTWA obywatelskiego! * Dość ARESZTU DOMOWEGO dla Polaków!
naPOhybel Targowicy Totalnej2021.07.27 5:56
cały naród miast i WSI czeka na wzajemne uściski Brauna i Tuska
czaskowski to kandydat konfy2021.07.27 5:52
Braun odkąd zstąpił w szeregi konfederosji sfiksował do reszty
tak myślę2021.07.27 5:43
Starcie między zwolennikami szczepień a ich przeciwnikami nie powinno się toczyć przy użyciu siły fizycznej bo to najgorsze co może być. Tu powinny padać rzeczowe argumenty. Wiele jest wątpliwości odnośnie tych szczepionek i nie zostały one dostatecznie wyjaśnione.
ANIELKA2021.07.27 4:23
JAK SPOTKAM TEGO BRAUNA TO MU NAPLUJE W JEGO OWŁOSIONA GEBE
a ja odwrotnie2021.07.27 5:08
A ja jak spotkam tego Brauna to mu podpowiem ,zeby na takie spotkania pojechał z co najmniej 5 tys. zgniłych jaj i temu psychopacie obił ryjca tymi jajami
gracz2021.07.27 3:59
Nuda panie Braun. Czekam kiedy pan temu psychopacie Niedzielakowi , obije ten jego zwyrodniały, załgany pysk.
„Traditionis custodes”.2021.07.27 3:12
Brunon Koniecko OSB o walce wyniszczającej Kościół. ///////////// W ostatnich dniach w Kościele powszechnym rozgorzała niemała dyskusja wokół listu apostolskiego w formie motu proprio Traditionis Custodes papieża Franciszka, odwołującego Summorum Pontificum Benedykta XVI z 2007 roku. Jakie owoce przyniesie to działanie to czas pokaże. Dzisiaj warto spojrzeć na kilka decyzji, które już zostały podjęte przez hierarchów Kościoła. Biskup Angel Luis Rios Matos z diecezji Mayaquez w Puerto Rico zakazał sprawowania publicznych i prywatnych Mszy świętych, celebrowanych w nadzwyczajnej formie rytu rzymskiego, tworzenia jakichkolwiek wspólnot i grup przywiązanych do tradycji, używania starych ornatów, biretów oraz manipularzy i wszystko co charakterystyczne dla tego obrzędu. Jego zdaniem księża nie powinni używać również kojarzonych z Mszą Wszechczasów welonów na kielichy[1]. Z kolei bp Thomas Paprocki ze Springfield w stanie Illinois w USA udzielił 19 lipca formalnego pozwolenia na odprawianie Mszy według Mszału z roku 1962. Powołał się na odpowiedni zapis w Kodeksie Prawa Kanonicznego (KPK): „Biskup diecezjalny może dyspensować wiernych – ilekroć uzna to za pożyteczne dla ich duchowego dobra – od ustaw dyscyplinarnych, tak powszechnych, jak i partykularnych, wydanych przez najwyższą władzę kościelną dla jego terytorium lub dla jego podwładnych, jednak nie od ustaw procesowych lub karnych ani od których dyspensa jest specjalnie zarezerwowana Stolicy Apostolskiej lub innej władzy”[2]. Korzystając z tego prawa stwierdził: „Ponieważ będzie to pożyteczne dla duchowego dobra wiernych, w stopniu, w jakim to może być konieczne, udzielona jest dyspensa od Art. 3, p. 2 Traditionis custodes, która upoważnia do używania Mszału rzymskiego z roku 1962 w kościołach parafialnych: św. Róży z Limy w Quincy w stanie Illinois i Najświętszego Serca w parafii św. Katarzyny Drexel w Springfield w stanie Illinois”. Jednocześnie uznał, że grupy działające na terenie jego diecezji, jakimi są: Kanonicy Regularni św. Jana Kantego, Bractwo Kapłańskie św. Piotra oraz Kanonicy Regularni św. Tomasza z Akwinu, spełniają wymóg papieża Franciszka, który stanowi iż nie wykluczają one „ważności i prawowitości reformy liturgicznej, nakazów Soboru Watykańskiego II i Magisterium Papieży”[3].
Anonim2021.07.27 3:15
Piękny opis schizofrenii paranoidalnej. Dzisiaj takich biedaków leczy się w szpitalach psychiatrycznych. Przy dobrze dobranych lekach są w stanie w miarę normalnie funkcjonować w społeczeństwie.
- - -2021.07.27 2:16
Grzegorz protestuje, i słusznie, bo podobno się zaszczepił i k*tas mu odpad.
Święci Anna i Joachim - rodzice Matki Bożej2021.07.27 1:08
Ewangelie nie przekazały o rodzicach Maryi żadnej wiadomości. Milczenie Biblii dopełnia bogata literatura apokryficzna. Ich imiona są znane jedynie z apokryfów Protoewangelii Jakuba, napisanej ok. roku 150, z Ewangelii Pseudo-Mateusza z wieku VI oraz z Księgi Narodzenia Maryi z wieku VIII. Najbardziej godnym uwagi może być pierwszy z wymienionych apokryfów, gdyż pochodzi z samych początków chrześcijaństwa, stąd może zawierać ziarna prawdy zachowanej przez tradycję. Anna pochodziła z rodziny kapłańskiej z Betlejem. Hebrajskie imię Anna w języku polskim znaczy tyle, co "łaska". Od IV wieku do dzisiaj pokazuje się przy Sadzawce Owczej w Jerozolimie miejsce, gdzie stał dom Anny i Joachima. Obecnie wznosi się na nim trzeci z kolei kościół. Wybudowali go krzyżowcy. Św. Anna jest patronką diecezji opolskiej, miast, m.in. Hanoveru, oraz kobiet rodzących, matek, wdów, położnic, ubogich robotnic, górników kopalni złota, młynarzy, powroźników i żeglarzy. Joachim miał pochodzić z zamożnej i znakomitej rodziny z Galilei. Już samo jego imię miało być prorocze, gdyż oznacza tyle, co "przygotowanie Panu". W dawnej Polsce czczony był jako "protektor Królestwa". Kiedy Maryja była jeszcze dzieckiem, miał pożegnać ziemię. Razem ze św. Anną patronują małżonkom. Od dawna biblistów interesował problem, dlaczego Ewangeliści podają dwie odrębne genealogie Pana Jezusa: inną przytacza św. Mateusz (Mt 1, 1-18), a inną - św. Łukasz (Łk 3, 23-38). Przyjmuje się dzisiaj dość powszechnie, że św. Mateusz podaje rodowód Chrystusa Pana wymieniając przodków św. Józefa, podczas gdy św. Łukasz przytacza rodowód Pana Jezusa wymieniając przodków Maryi. Według takiej interpretacji ojcem Maryi nie byłby wtedy św. Joachim, ale Heli. Być może imię Joachim jest apokryficzne. Możliwe także, że Heli miał drugie imię Joachim. Sprawa jest nadal otwarta.
cd2021.07.27 1:08
Apokryficzna Protoewangelia Jakuba z II wieku podaje, że Anna i Joachim byli bezdzietni. Małżonkowie daremnie modlili się i dawali hojne ofiary na świątynię, aby uprosić sobie dziecię. Joachim, będąc już w podeszłym wieku, udał się na pustkowie i tam przez dni 40 pościł i modlił się o Boże miłosierdzie. Wtedy zjawił mu się anioł i zwiastował, że jego prośby zostały wysłuchane, gdyż jego małżonka Anna da mu Dziecię, które będzie radością ziemi. Tak też się stało. Przy narodzinach ukochanej Córki, której według zwyczaju piętnastego dnia nadano imię Maria, była najbliższa rodzina. W rocznicę tych narodzin urządzono wielką radosną uroczystość. Po urodzeniu się Maryi, spełniając uprzednio złożony ślub, rodzice oddali swą Jedynaczkę na służbę w świątyni. Kiedy Maryja miała 3 lata, oddano Ją do świątyni, gdzie wychowywała się wśród swoich rówieśnic, zajęta modlitwą, śpiewem, czytaniem Pisma świętego i haftowaniem szat kapłańskich. Wcześniej miał pożegnać świat Joachim. Według jednej z legend Annie przypisuje się trinubium - po śmierci Joachima miała wyjść jeszcze dwukrotnie za mąż. Kult świętych Joachima i Anny był w całym Kościele - a więc także na Wschodzie - bardzo dawny i żywy. W miarę jak rozrastał się kult Matki Chrystusa, wzrastała także publiczna cześć Jej rodziców. Już w IV/V w. istniał w Jerozolimie kościółek przy dawnej sadzawce Betesda w pobliżu świątyni pod wezwaniem św. Joachima i św. Anny. Tu nawet miał być według podania ich grób. Inni miejsce grobu sytuowali przy wejściu na Górę Oliwną. Cesarz Justynian wystawił w Konstantynopolu około roku 550 bazylikę ku czci św. Anny. Kazania o św. Joachimie i św. Annie wygłaszali na Wschodzie święci tej miary, co św. Epifaniusz (+ 403), św. Sofroniusz (+ po 638), św. Jan Damasceński (+ ok. 749), św. German, patriarcha Konstantynopola (+ 732), św. Andrzej z Krety (+ 750), św. Tarazjusz, patriarcha Konstantynopola (+ 806), a na Zachodzie: św. Fulbert z Chartres (+ 1029), św. Bernardyn ze Sieny (+ 1444) czy bł. Władysław z Gielniowa (+ 1505).
Anonim2021.07.27 3:15
Piękny opis schizofrenii paranoidalnej. Dzisiaj takich biedaków leczy się w szpitalach psychiatrycznych. Przy dobrze dobranych lekach są w stanie w miarę normalnie funkcjonować w społeczeństwie.
Jan Radziszewski2021.07.26 23:38
Powszechny jest wzrost tych grup satanistycznych, które uwidaczniają się na świecie poprzez sieć organizacji i przedsiębiorstw. Są wszędzie; knują, organizują publiczne manifestacje, spiskują i tworzą nikczemne plany zniszczenia milionów niewinnych ludzi. Wprowadzą oni formę ludobójstwa poprzez obowiązkowe szczepienia przeciwko waszym dzieciom z waszą zgodą lub bez niej. To szczepienie będzie trucizną i zostanie przedstawione w ramach powszechnego planu opieki zdrowotnej. Czytając prasę zauważamy iż wchodzimy w kolejny etap programu szczepień, w etap przymusowych szczepień. Prezydent USA Beiden już w swojej wypowiedzi zalecił że trzeba chodzić „od drzwi do drzwi” i szczepić ludzi. Prezydent Francji Emmanuel Macron przedstawił nowe zasady dot. szczepień. Będą one obowiązkowe na razie dla medyków. Prezydent powiedział że medycy muszą zostać zaszczepieni do 15 września – wtedy rozpoczną się kontrole i sankcje. Jednocześnie ogłosił że od 1 sierpnia niezaszczepieni nie będą mogli wejść do kina, autobusu, pociągów, samolotów, barów, restauracji, parków rozrywki. Kroki podobne jak Francja podejmuje Grecja. W internecie pojawiają się filmy jak siłą w otoczeniu 2 policjantów medyk wbija szpilę w państwach takich jak Argentyna, Indie. W Polsce prof. Simon postuluje by taka osoba która się nie chce zaszczepić a kogoś zarazi, powinna być oskarżona o usiłowanie zabójstwa albo ponieść karę. Mówi że u nas niestety nie ma konsekwencji, a w wielu krajach są takie regulacje. Dziennikarze lewicowi też apelują o przymusowe szczepienia w Polsce.
Jan Radziszewski2021.07.26 23:19
MP 16.o5.2021 =+ Sąd Boży, który się odbędzie nad nimi będzie dość szczególny. Odpowie każdy za siebie, zgodnie z faktycznym stanem świadomości, w dniu swojej fizycznej śmierci. Trójca Święta jest Bogiem ze wszech miar Sprawiedliwym, który osądza bezstronnie i bardzo sprawiedliwie. Szatan zamierza was masowo uśmiercić, abyście nie zrealizowali Bożego planu co do waszych osób. Trójca Święta nie chce waszej wiecznej śmierci, lecz szanuje waszą każdą podjętą przez was decyzję i dostosowuje się do podjętego, dokonanego przez was wyboru, do podjętej przez was każdej waszej decyzji. Przyjmując dobrowolnie eutanazyjną szczepionkę na COVID-19, niszczycie swój układ immunologiczny, odpornościowy, a w konsekwencji dość szybko, dość gwałtownie na skutek działania tego zabójczego preparatu przerywane jest życie tego, kto się nim zaszczepił. Trójca Święta tego nie chce, a Ja Sama jestem bezsilna, bo to wy i wasza wolna wola decydujecie o wszystkim. Każdy człowiek sam odpowie przed Bożym Sędzią, zda sprawę z całego swojego życia, z każdej podjętej przez siebie decyzji. Każdy zaszczepiony szczepionką na COVID-19, będzie sądzony tak, jak sądzi się kogoś, kto targnął się na swoje życie. Konsekwencja wyboru, którego dokonał, bardzo wiele będzie zależeć od stopnia świadomości zła, które czynił osądzany człowiek. W zależności od świadomości popełnianego zła, czyściec jego będzie dłuższy, bo osądzany który umarł w wyniku szczepienia, będzie musiał przebywać w czyśćcu tyle, ile miał żyć na ziemi. Nie każdy złoczyńca jest w pełni świadomy zła które czynił, i to będzie u niego działało jako środek łagodzący Boży Wyrok. W pełni świadomi, działający z premedytacją, mający także inne poważne, ciężkie obciążenia, niestety pójdą na miejsce wiecznej pokuty, do jeziora ognia i siarki, do piekła.
nie trzeba byc jasnowidzem2021.07.26 21:53
Konfederacja uwaza ze z covidem mozna umrzec bez jego wyraznego udzialu, ale po szczepionce juz nie. Smierci w trakcie w szczepien, nie bezposrednio czy na drugi dzien, jest pewnie 500-1000. Tak naprawde wszystko ma zrodlo w tym to jest zastrzyk a nie tabletka lub spray. PIS uczynil wiela zla i bez zaszczepienia przynajmniej grup ryzyka nie zawaha sie przed niczym. Oni nie pozwola by narazac swoj elektorat, a postawic mu sie poprzez przymus tez nie potrafia. Beda zatem przesladowac glownie mlodziez i przedsiebiorcow.
Anonim2021.07.26 22:04
Ludzie boja się zastrzyków. To nie jest nie cała prawda, ale 90% spokojnie. Nie dość, że jest ból, krew to na dodatek przeświadczenie o jakimś implancie. Na dodatek nowe, nieznane wcześniej i powstaje pętla. Prezydent Duda przynajmniej nie ukrywał dlaczego Nie bo nie.
Olej2021.07.26 21:46
Polskie społeczeństwo wykazuje się bardzo dużą mądrością i rozsądkiem. Tak było za komuny i za każdego zamordyzmu, w którym władza wiedziała lepiej. I wówczas społeczeństwo tej władzy pokazywało wała. Tak jest i obecnie gdy nadęty bubek wszystkowiedzący wmawia ludiom, że preparat genetyczny jest szczepionką, uważa ludzi za durniów, którym nie trzeba niczego wyjaśniać, niczego tłumaczyć. Jeżeli dominuje strach przed powikłaniami i śmiercią lub kalectwem to durniu nie lekceważ tych obaw, gdyż one są uzasadnione. Dlaczego nikt ma nie ponosić odpowiedzialności za skutki ,,szczepień'' skoro są takie bezpieczne, dlaczego firmy ubezpieczeniowe nie chcą ludzi ubezpieczać od następstw poszczepiennych. Tych dla czego jest bardzo dużo. Wreszcie odpowiedz panie minister gdzie są lekarstwa na tę przywleczoną i wyprodukowaną sztucznie zarazę, gdzie są polskie lekarstwa opracowane przez polskich biochemików, farmaceutów i lekarzy mikrobiologów ???
Skrzypek na dachu2021.07.26 21:17
PiS szykuje ostateczny Lockdown na Piatek 13ego Sierpnia 2021 . Wielka Demonstracja Wolnosciowa w Warszawie i innych miastach Piatek 30ego Lipca , Sobote 31ego Lipca , Niedziela 1ego Sierpnia 2021 .
Anonim2021.07.26 21:15
/stp/ Dlatego ja jestem całkowicie wolny nie tylko od ideologii lewicy i LGBT, ale nadto... prawicy, gdzie chamstwo względem walczących z Kkwidem o ludzkie życie i zdrowie sięga szczytów!!
Lucyfer2021.07.26 20:57
Potrzebujesz pieniędzy lub/i medialnego rozgłosu? Jesteś sfrustrowany/a wiekiem, problemami małżeńskimi itp.? Nie bardzo już Ci się chce pracować? Więc mam dla Ciebie atrakcyjną propozycję. Otóż upatrz sobie jakiego znanego duchownego, najlepiej biskupa lub kardynała. Koniecznie powinien być starszy. Idealny będzie taki, który już nie bardzo kontaktuje z otoczeniem, z uwagi na wiek i choroby. Taki nie będzie mógł się bronić. Teraz najlepsze. „Przypomnij” sobie, że jakieś 20 30 lat temu duchowny ten molestował Cię. Puść wodze fantazji: były prezenty, obmacywanie, wielokrotne sprawy łóżkowe. To, że nigdy go nie spotkałeś/aś nie ma żadnego znaczenia. Do czorta z prawdą; ważny jest tylko piorunujący efekt. Kolejny krok. Idziesz z tym do kurii, nie na policję. (Policja umorzy sprawę z braku dowodów.) Zaraz potem idziesz z tymi rewelacjami do redakcji Gazety Wyborczej. Tam przyjmą Cię z otwartymi rękami. Marcin Wójcik lub inny grafoman walnie wzruszający tekst w Dużym Formacie. Ubarwi co trzeba, doda pikantnych szczegółów. Powieje grozą. On już umie konfabulować i stopniować napięcie. A na drugi dzień – trzęsienie ziemi. TVN i Onet oszaleją, Sekielscy w euforii, lewaccy politycy pijani ze szczęścia. Anonim i Spółka wyleją obłudnie krokodyle łzy nad Twoim losem. Kilku młodych wściekłych zrobi kocią muzykę pod kurią i dokona apostazji. Wściekłe maciory i pedały LGBT wylezą z nor. Jakiś wariat zbezcześci kaplicę, poturbuje proboszcza. Metropolita, na wszelki wypadek, usunie tego duchownego, bo nie będzie chciał pogarszać sprawy. Watykan rozpocznie dochodzenie, które potrwa rok z hakiem. Potem pewnie przyjdzie uniewinnienie, ale nikt już w to nie uwierzy. Fajnie to obmyśliłem, co? Aha, Goebbels mi tu mówi, żeby pozdrowić Anonima i Spółkę; czeka na nich niecierpliwie. Ja też zapraszam do siebie!
Niedzielskiego ubeka ciąć na steka!2021.07.26 20:52
Może jeszcze to ci sami etatowi "antyszczepionkowcy", którzy za czasów PO podpalili budkę pod ruską ambasadą....
Skrzypek na dachu2021.07.26 20:51
Ludzie nie dajcie sie nabrac , bo to nie jest szczepionka tylko biotrucizna mRNA retrowirusowa , ktora zawiera sladowe illosci enzymy lucyferazy . Kazdy kto bierze to , i mysli ze bedzie zdrowy az do smierci , wlasnie zostal oszukany , bo mondry jest ten , i zdrowy , kto to unikal . Sam falszywy uzurpator Joe zombi Biden jest na pograniczu demencji i ma jedna noge juz w piekle .
Alo....2021.07.26 20:43
Wszyscy zapominają, że to nie szczepionka tylko eksperyment na nas. I my may się godzić na to. Podpis pod przyjęciem szczepionki to wyrok na każdego. Nie będzie winnych gdy okaże się że skutki tego eksperymentu bedą opłakane.
Skrzypek na dachu2021.07.26 20:39
To nie jest szczepionka , tylko eksperymentalna genetycznie modyfikowana biotoksyna mRNA retrowirusowa .
katolik2021.07.26 20:31
PIRÓG celebryta jest w szpitalu i konowały nie wiedzą, co mu jest, ale chyba kiedyś słyszałem, chyba żebym zle słyszałał, że sie szzczepił, więc to chyba nie powinno być zagadką co mu jest, chemia genetyczna działa
Anonim2021.07.26 20:45
przypadkiem wczoraj czytalem ze Pirog ma jakas chorobe wspilistniejaca, dlugo sie wahal nad szczepieniem ale to dawno bylo
katolik2021.07.27 10:14
dawno nie ma znaczenia, chemia robi swoje, więc ok.
Skrzypek na dachu2021.07.26 20:23
Maseczki to glupota , kazdy ma juz dosc tego klamstwa Niedzielskiego .
Krakus2021.07.26 21:21
Poka mi jednego, który od maseczki ma grzybicę płuc. Może byc w Europie albo na swiecie. :P
Niedzielskiego ubeka ciąć na steka!2021.07.26 20:22
To co odstawia Niedzielski i ci prowokatorzy to są ubeckie metody.
viva p Braun2021.07.26 20:19
KONFEDERACJA ----- TAK TRZYMAĆ, może być gorąco !!!!
BRAWO2021.07.26 20:14
BRAWO PANIE POŚLE BRAUN, DZIĘKUJEMY ......
ANIEKA2021.07.27 4:25
JESTES DURNIEM BRAUN
Anonim2021.07.26 20:08
W Niemczech umiera bardzo dużo zaszczepionych , nawet młodych . Wiadomość : ktoś z rodziny mieszka w Bawarii . Kobieta pracuje jako opiekunka chorych jeżdżąc samochodem od jednego do drugiego .Nie zaszczepi się . Mąż i dorosłe dziecko też nie . Na razie nie ma tam obowiązku szczepień . Cotygodniowo robi test . Ostatnio po szczepionce zmarł na zawał jej 23 letni sąsiad . Krewny powiedział , że woli umrzeć w sposób naturalny ( jest w podeszłym wieku ) i jest na śmierć gotowy a zaszczepić się nie pozwoli ze względów etycznych .
katolik2021.07.26 20:14
umiera bardzo dużo ludzi po szczepieniach, w róznych krajach i jest wiele powikłań, ale żaden szmatławiec o tym nie pisze. Umarł nauczyciel po chemii genetycznej, na sesji rady ale żaden miejscowy szmatławiec tego nie napisał, ze dopiero co wziął chemię genetyczną. Ani nie mówią o tym radni, bo to zwykłe ćwoki na kasiastych stołkach śmierci
Anonim2021.07.26 20:28
https://www.destatis.de/DE/Themen/Gesellschaft-Umwelt/Bevoelkerung/Sterbefaelle-Lebenserwartung/Tabellen/sonderauswertung-sterbefaelle.xlsx?__blob=publicationFile // sprawdzilem po raz pierwszy zgony mlodych w Niemczech i jedyne co widze to najwyzej to ze umarlo mniej niz powinno
jle_ffm2021.07.26 20:05
Pisowscy sami wyhodowali sobie tych antyszczpionkowców, zapraszali ich na debaty do sejmu, Duda wypowiadał się przeciw szczepieniom...no,to teraz niech się z tym oszołomstwem i ciemnogrodem bujają.
Skrzypek na dachu2021.07.26 20:43
Jle-fimku strzep sie trzy razy na tydzien , nic mi to nie obchodzi .
Ant2021.07.26 19:54
Wyjątkowo nierzetelny tekst. Z tego co mówił Braun to nie jest przeciwny szczepieniom, tylko eksperymentom medycznym, których zakazuje obowiązujące prawo, a Niedzielski łamiąc to prawo mówi nieprawdę i poprzez terroryzm psychiczny zmusza ludzi do brania udziału w tym eksperymencie. W całym ministerstwie zdrowia jest jeden kekarz i nie jest nim Niedzielski. Zatem o szczepionkach wie znacznie mniej niż krowa na miedzy.
Skrzypek na dachu2021.07.26 19:51
Brawo Konfederacja . Brawo Pan Grzegorz Braun . W Anglii juz nie ma zadnej grypy i jest 50% zaszczepionych , ale teraz sytuacja sie zmienila zasadniczo , bo umiera znaczaco wiecej zaszczepionych niz niezaszczepionych , bo szczepionka jest gorsza niz zaraza , przez to ze to nie jest zadna szczepionka , tylko eksperymentalna genetycznie modyfikowana biotrucizna mRNA retrowirusowa nanotrucizna ktora niszczy odpornosc dla zdrowego czlowieka .
Krakus2021.07.26 19:56
W Anglii nie ma żadnej... KŁAMCO!!!! I zobacz na wykres! https://github.com/CSSEGISandData/COVID-19
Skrzypek na dachu2021.07.26 20:21
Krakus mylisz sie . W Anglii nie ma zadnej grypy , bo latem jest tylko uczulenie na pylki roslinne . Nie ma grypy sezonowej ani katarow ani zaziebienia zwyklego . Testy PCR i lateral Flow Test i NHS app to falszywe w 100% , bo wmawiaja zdrowym ludziom jakies koronawirusy , ktorych jest gatunkowo 4 tysiace , ale zadne nie jest ani grozne ani zakazne dlatego USA CDC i FDA wycofuje testy PCR jako nieskuteczne bo nie odroznia " chinskie grype covid 19 " od influenza A ani influenza B . Wyniki pozytywne testow podawane przez media to cyrk i nie ma nic wspolnego z zachorowaniem zakazeniem infekcja jakimkolwiek wirusem . Dobranoc i dziekuje za uwage .
Skrzypek na dachu2021.07.26 20:35
Do " Krakusa " . Dzisiaj w Anglii dziesiec ludzi umarlo na jakies zapalenie pluc , grype , katar czy zwykle zaziebienie , zwane teraz kowid-19 , ale 30 ludzi utopilo sie w stawach i rzekach , w basenach i nad morzem . Ponad tysiac ludzi zaszczepionych umarlo , ale nie wolno podawac na co , bo to naturalna smierc , chyba udar , skrzep , wylew czy atak serca , albo tak sobie spokojnie zasneli .
Dość tego!!!!!!!!2021.07.26 19:51
Na miejscu tej świni Niedzielskiego wynajmowałbym takich "antyszczepionkowców" codziennie. Komuniści też tak robili w PRL
katolicka detatyzacja Polski2021.07.26 19:42
Konfederacja powinna otworzyc wlasny rosyjski cyrk objazdowy
Precz z komuchami pobożnymi i bezbożnymi2021.07.26 19:31
https://www.salon24.pl/u/qqc1968/1153542,niech-jedza-ciastka-o-traceniu-glowy
katolicka deratyzacja Polski.2021.07.26 19:23
Ci agenci Putina sa wymozdzeni i reprezentuja tylko blaznow cyrkowych z przyjezdnego cyrku rosyjskiego .
Arek2021.07.26 19:20
moim zdaniem było tam więcej osób które nie chcą się szczepić nieprzetestowanym preparatem niż anty szczepionkowców
..................2021.07.26 19:16
SZKODA ŻE MNIE TAM NIE BYLO --- TOW NIEDZIELSKI NAPEWNO NIEPOKAZAŁBY SIĘ
CZY WIESZ ?????2021.07.26 19:15
dlaczego tow niedzielski nie podlega polskim sądom, KTOŚ MOŻE COŚ O TYM NAPISAĆ --- O CO TUTAJ CHODZI ???????
Inga2021.07.26 19:21
jestem w szoku, napiszcie coś więcej
Frac2021.07.26 19:27
Grupa tzw. C19 zgłosiła do prokuratury , a ta odpowiedziała, że Niedzielski nie podlega Polski Sądom.
Bystry2021.07.26 19:14
Po prostu zadali panu Niedzielskiemu pytania.
matis892021.07.26 18:48
Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI szczepieniami i je przepowiedział 17.06.2012 tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ.......''
Urszula2021.07.26 18:46
Pan poseł Grzegorz Braun nie jest "antyszczepionkowce", ale WOLNOŚCIOWCEM. Przestańcie go oczerniać. Dziś walka o wolnoćś, którą prowadzi pan Braun jest walką z pisowsko-wszelkolewackim SANITARYZMEM!!!
wesoły romek2021.07.26 18:57
pan wolnościowiec to akurat sam się ośmiesza
katolicka deratyzacjka Polski2021.07.26 19:25
Narodowcy przeciw Natodowi,Wolnosciowcy przeciw Wolnosci,prostytutki za Burdelem rosyjskim na kolkach z lesbijka Putinem w roli panny mlodej.
Anonim2021.08.1 14:44
Ta wolność o której tak bredzi Braun i Cejrowski, zniszczyła Stany Zjednoczone USA. Tam już nie da się normalnie żyć.
Anonim2021.07.26 18:41
Niech Szwecja będzie "przykładem". Nie mieli żadnych lockdownów, maseczek a dzisiaj to NAJBARDZIEJ ZAKAŻONY KRAJ w EUROPIE! - - - I "tylko" 65 tys. martwych Swensonów!
Anonim2021.07.26 18:52
wyborcy PIS powinni byc przymusowo szczepieni, chetnie pomoge policji przytrzymac by pozniej na jesien nie pirdolili o maskach i lockdownach
Krakus2021.07.26 19:58
Anonimie, kompletnie się z Tobą nie zgadzam! Elektorat PiS powinien mieć ZAKAZ szczepień! Dzieki SELEKCJI NATURALNEJ Polska szybciej wyjdzie z tej choroby nazywającej się PiS :)
Krakus2021.07.26 21:23
No i teraz wyborcy PiS sie sami zapętlili. Patrząc na liczbe minusów dla mnie i przedmówcy :D :D :D To szczepić sie czy sie nie szczepić? :D :D :D Macie kociokwik piekny :D :D :D
Anonim2021.07.26 18:40
A co będzie jak się zaszczepisz? . . . . Podpiszesz cyrograf z diabłem, jak Twardowski. Diabeł się nazywa Bill Gates, Soros oraz ten heretyk z Watykanu. Będziesz miał wszczepionego "czipa", który to powie Gatesowi, Sorosowi i temu heretykowi w Watykanie wszystko o tobie. "Czip" zmusi cię do NIE noszenia pieniędzy wystarczy, że spojrzysz na kaszankę a Gates, Soros i ten heretyk z Watykanu wyśle sygnał i będziesz wiedział, czy cię stać na kupno, czy nie. A wszystko to dzięki 5G. Kobiety stracą płodność, podobnie faceci, ale niezupełnie, bo Gates, Soros i ten heretyk z Watykanu mają specjalną wajchę, za pomocą której podniecą kobietę a facetowi "stanie". Ale tylko na jedno dziecko; z uszami jak radary radzieckie, by wyłapywać sygnały od diabła Gatesa, Sorosa i tego heretyka z Watykanu. I będziesz miał platfusem, abyś nie mógł uciec. Czyli ZASZCZEP SIĘ!
Krakus2021.07.26 20:01
Kłamiesz - skontaktował się ze mną tylko Gates. Prawdę gadasz, że 2 tygodnie po zaszcepieniu płacę ręką, nie karta i wciąż mi stoi :)
Do Krakus2021.07.26 21:08
Tym wpisem potwierdziłeś , że jesteś psychiczny , współczuję - nie pomogę , nie jestem psychiatrą. Musisz jak najszybciej prosić o silniejsze leki.
Anonim2021.07.26 18:40
BĄDŹ FRAJEREM i NIE SZCZEP się jak masz: cukrzyce, jesteś tłusty jak świnia, masz chroniczne podwyższone ciśnienie, coś z sercem, masz/miałeś raka, astmę, masz/miałeś gruźlice, jesteś od zawsze palaczem, masz chroniczny kaszel, kłopoty z płucami, masz ponad 65 lat - MASZ 70-90% SZANSY ZGONU. Masz nieco wyższe szanse przeżycia jak jesteś po 50-tce. Nawet jak przeżyjesz to NIE NA DŁUGO!
Urszula2021.07.26 18:37
1/ Nie wiem z czyjego nadania człowiek - pan Adam Niedzielski, który nie podlega polskiemu prawu jest ministrem zdrowia. 2/ Dlaczego ekonometra - Adam Niedzielski, który nie legitymuje się żadnym dokumentem, potwierdzającym jego jakiekolwiek profesjonalne uprawnienia medyczne, może młotem sanitaryzmu tłuc wolność Polaków??? tłuc wolność Polaków
jan kowalski2021.07.26 18:46
pewnie dlatego ,że nie jest foliarzem po podstawówce
Frec2021.07.26 19:26
Jasiu gumofilce ci widać
gumowa kaczka2021.07.26 18:24
pan Grzegorz jest upośledzony ,4 fala powinna nosić jego imię (zasługuje na to)
Anonim2021.07.26 18:03
Konfederacja slusznie nie chciala lockdownu, bo straty takze zdrowotne przewyzszaly zyski, ale w sprawie szczepien jest zupelnie odwrotnie. Dania bada dokladnie i sie okazuje ze Astre wywalili za niewinne. Mozliwe kilka zakrzepow i czeste objawy grypy. 2 zgony w trakcie szczepien, na tle 14 czesciej uzywanych moderny i 88 phizera. Praktycznie zawsze byl przy okazji podeszly wiek lub choroby wspolistniejace. Powaznych zaburzen sercowych nie za wiele i tez trudny do udowodnienia zwiazek przyczynowy............ Mam dystans do danych na temat ilosci zakazen za granica, ale samo porownanie zmian proporcji smierci mlodych i starych swiadczy o duzej skutecznosci. Powyzej oczekiwan zdecydowanie............ PIS to zlodzieje, nieudacznicy i klamcy co swietnie potrafili przekonywac do zamykania lasow i szmat na ryju, a nawet nie przekonali do szczepien swojego elektoratu z grup ryzyka. O wyborcow konfederacji nikt matrwic sie nie musi.
Anonim2021.07.26 18:06
https://laegemiddelstyrelsen.dk/da/nyheder/temaer/indberettede-bivirkninger-ved-covid-19-vacciner/
Anonim2021.07.26 18:26
Sam baranie piszeszn ze skutkiem smierci byl podeszly wiek i choroby wspolistniejace a przeciez wlasnie o to chodzi zeby starych i chorych wyeliminowac,przeciez to nie sa szczepionki przeciw covid a testowane lekarstwo-lekarstwo?- mrna -doksztalc sie chociaz odrobine w temacie!
Anonim2021.07.26 18:31
Dzieki PISowi Polacy umierali jak robacy, a Dania w tym roku niezaleznie od covida i domniemanych smierci od szczepien jest na 0. https://www.statistikbanken.dk/0_1/Save/?format=excel&root=/statbank5a/&pxid=2021726202755336199536DODC2&dbl=0&sfn=2
Anonim2021.07.26 18:42
𝐖 𝐊𝐎𝐋𝐊𝐎 𝐏𝐈𝐄𝐑𝐑𝐃𝐎𝐋𝐄 𝐓𝐄 𝐒𝐀𝐌𝐄 𝐆𝐋𝐎𝐃𝐍𝐄 𝐊𝐀𝐖𝐀𝐋𝐊𝐈 𝐨 𝐌𝐈𝐓𝐘𝐂𝐙𝐍𝐄𝐉 𝐒𝐙𝐖𝐄𝐂𝐉𝐈! - - - - 𝐍𝐈𝐆𝐃𝐘 𝐰 𝐒𝐙𝐖𝐄𝐂𝐉𝐈 𝐍𝐈𝐄 𝐁𝐘𝐋𝐄𝐌 𝐨 𝐈𝐂𝐇 𝐉𝐄𝐙𝐘𝐊𝐔 𝐍𝐈𝐄 𝐌𝐀𝐌 𝐏𝐎𝐉𝐄𝐂𝐈𝐀 𝐀𝐋𝐄 𝐓𝐎𝐖𝐀𝐑𝐙𝐘𝐒𝐙𝐄 𝐳 𝐊𝐎𝐍𝐅𝐈𝐄𝐃𝐈𝐄𝐑𝐂𝐉𝐈 𝐧𝐚 𝐊𝐑𝐄𝐌𝐋𝐔 𝐓𝐀𝐊 𝐑𝐎𝐙𝐊𝐀𝐙𝐔𝐉𝐀!
Krakus z Radomia chuj obrzezany pisze CYT.:2021.07.26 17:51
"Pokaż mu prawidzwego władcę Polski .... ministra od... BEZPIECZEŚNTWA (!), który w wieku 71 lat nigdy nie miał żony, dzieci, nigdy nie pracował, nie ma konta, komórkę z trudem obsługuje, za to ma kota, łupież, zepsute zęby." - - - - - - - - - - - - - ZA DŁUGO ŻYDKU PRZYGLĄDASZ SIĘ SOBIE w LUSTRZE! I jako rezultat ogarnęła cię powyższa refleksja; "komórkę z trudem obsługuje, za to ma kota, łupież, zepsute zęby". Jedyny łupież, jaki może masz, raczej masz, to wokół k utasa, niemytego tygodniami.
NEOS com pl2021.07.26 17:49
Oto mój filmik z wizyty na Krymie i ze spotkania z przedstawicielem Kremla . . . . https://www.youtube.com/watch?v=u_B3GN4Jnbw
NEOS com pl2021.07.26 17:58
.... trola niestac na wlasny nik ?????
Krakus2021.07.26 18:30
Nie przejmuj się. :) To taki miejscowy głupek. Nikt go nie lubi, wszyscy ognoruja. Ty też zacznij :P
NEOS com pl2021.07.26 17:39
Przywileje dla zaszczepionych? Piecha: "Warto rozważyć"; "Kto wypełnia swój obowiązek, powinien być nagrodzony"....................... A co dla mordercow , kiedy trybunal norymberski 2.0 .... https://www.youtube.com/watch?v=gpDHF6pHodE
Frec2021.07.26 17:32
Jako "lekarz" bez dyplomu i wiedzy Niedzielski irracjonalnej unika rzetelnej i uczciwej debaty
jan kowalski2021.07.26 18:49
a o czym ma rozmawiać z wami? o cenach foli na aluminiowe czapeczki,co za ciemnota
Frec2021.07.26 19:09
Przyszedł Jasiu i zadał pytanie. Ma rozmawiać z lekarzami, tymi którzy są ścigani przez Izby lekarskie za rozsądne wypowiedzi. Zdejmij aluminiową czapeczkę, choć wątpliwe czy to ci pomoże.
Krakus2021.07.26 19:22
Masz, pomoge Ci :P Taniej wyjdzie :P Zrobisz z tego czapeczke dla siebie, dzieci, wnuków i sąsiada, który sie z Toba zgadza :D :D :D https://allegro.pl/oferta/folia-aluminiowa-spozywcza-gruba-gastro-1kg-8356533487
Naprawdę!!2021.07.26 17:20
nalezy pognac to sowieckie bydło pod wodza Brauna klauna
Agnieszka2021.07.26 17:32
Wolę klauna niż bezwzględnego, cynicznego terrorystę Niedzielskiego z jego towarzystwem. Klaun najwyżej cię zdenerwuje a nie rozśmieszy a ten minister ma na rekach krew wielu i nie zamierza przestać, bo ani słowa o leczeniu covida. Znów będziemy mogli liczyć tylko na siebie przy byle infekcji nie mówiąc o grypie czy covidzie
Ty sie udaj2021.07.26 17:34
do lekarza po rozum idiotka z konfy!!
Agnieszka2021.07.26 17:51
Ufaj dalej Niedzielskiemu, co ludziom dostęp do leczenia zablokował a nawet blokował badania nad lekarstwami na covid, gdy umierali a teraz śmie nam wciskać, że mu o czyjeś zdrowie i życie chodzi, gdy chce przymusić wszelkimi dostępnymi dla niego metodami do eksperymentu medycznego, przed którego możliwymi późnymi, niebezpiecznymi skutkami nawet wynalazcy tych specyfików ostrzegają a firmy ubezpieczeniowe odszkodowań nie chcą płacić, bo to zbyt ryzykowny eksperyment. Idź się szczepić i rób, co chcesz ale wara ci z Niedzielskim od nas i wara mu z ministerstwa jak nam kolejny sezon grypowy szykuje bez możliwości leczenia covida czy grypy dopuszczonymi do leczenia, starymi, sprawdzonymi lekami! Wara zabójcy od nas i zarządzania naszymi sładkami, naszym leczeniem i zdrowiem !!! A na Konfederację nie głosuje - ja już nie mam na kogo głosować, gdy PiS zdrafził swój elektorat, Polskę a teraz zagraża naszemu życiu i robi państwo totalitarne według wskazań lewactwa i totalniaków
wesoły romek2021.07.26 18:50
do psychiatry masz drogę wolną
Krakus2021.07.26 17:37
Chcąc zrobić włosy idziesz do rzeźnika? Idąc do restauracji (wiem, że cie na to nie stać) chciałabyś, żeby danie ci zrobił spawacz? Jadąc autobusem, chciałabyś, żeby prowadził 12 latek, bez uprawnień, ale pełen zapału? Właśnie identyczne kompetencje pokazałaś. Podstawówke skończyłaś, bo to obowiązkowe, ale masz coś więcej na koncie, że się wypowiadasz? Zawodówka gastronomiczna czy handlowa? Ale wiedzę, że wiesz więcej, niż niezależni naukowcy z całego świata, z krajów, które często nie darzą się sympatią. Tymczasem autorytety podaja tylko jedensposób, który się wam podaje. (sorry, wyjatkiem Białoruś, gdzie Łukaszenka na covida zaleca pracę w polu i wódkę) :D :D :D
Agnieszka2021.07.26 18:00
Mówisz o kwalifikacji Niedzielskiego i Saczki do zarządzania ochroną zdrowia Polaków w krytycznym czasie ogłoszonym pandemią śmiertelnie niebezpiecznej choroby? No faktycznie kwalifikacje do decydowania o sposobie zwalczania zagrożeń i leczenia covida to oni mają genialne. Niedzielski (minister zdrowia) po ekonomii a Saczka zarządzający SANEPIDem w zastępstwie Głównego Inspektora Sanitarnego, którego nie mamy, skończył elektrykę czy tam elektronikę. Pogratulować roztropności tym, co ufają, że ich zdrowie i życie zostało oddane w ręce fachowców i wpatrzeni są w nich jak w autorytety medyczne, co mylić się nie mogą a robić śmierdzące interesy naszym kosztem, to a gdzieżby tam...
Krakus2021.07.26 17:50
No co Agnieszka, jak tam? Odpowiesz mi "naukoffcu"? :P
Krakus2021.07.26 17:53
Agnieszka, ze specjalną dedykacją, tylko głos puść (jeśli masz na czym) :P https://www.youtube.com/watch?v=taTaQj9TxLY
Agnieszka2021.07.26 18:12
Tak tak Krakus. Leć tam sobie wszczepić trzecią dawkę a najlepiej choć po jednej dawce z każdej firmy. Pan ekonomista - Niedzielski (rządzący MZ) i elektryk/elektronik Saczka (rządzący SANEPIDem) to są dopiero doktory nad doktory i specjalisty medyczne nad specjalisty medyczne. One - te ekonomisty z elektrykami - jako te jaśnieoświecone, najwyższe specjalisty medyczne i doktory najwyższego sortu to powiedzą, co se masz jeszcze wcisnąć, żeby cię zaraza nie wzięła. A jak i tak cię weźmie albo jej od tych specyfików jako jakiś NOP dostaniesz, to zamiast cię diagnozować, leczyć i lekarstwa szukać, to rączki zatrą, że ja twojej śmierci winna, bo choć chroniony byleś 100% skutecznym specyfikiem, to niezaszczepieni mają moc zabijania covidem nawet przez internet
Krakus2021.07.26 18:27
Agnieszka, zazdroszczę Ci nieśmiertelności i przekonania, że zawsze masz racje :P
ty krakusku2021.07.26 18:40
toś durny od urodzenia, czy przekupiony troll?
Krakus2021.07.26 19:27
W odróżnieniu od Ciebie wykształcony, niebiedny, żyjący w wielkim mieście, mający bogate życie rodzinne i towarzyskie (min 3 x w knajpie w tygodniu z przyjaciółmi) oczytany, doświadczony i mający doświadczenia ze zwiedzania wielu krajów, miast i miejsc. Otwarty na argumenty. Mimo wieku wciąż się uczący. Samodzielnie wyciągający wnioski po lekturze (codziennej) wielu źróeł (z lewej, prawej, środkowej, zagranicznej i naukowej). :D :D :D A Ty co o sobie napiszesz trollu? Byłeś za granicą gminy choć raz w zyciu? :D :D :D
Skrzypek na dachu2021.07.26 21:10
Krakus to nie jest szczepionka , to jest biotoksyna eksperymentalna mRNA retrowirusowa .
Krakus2021.07.26 21:25
I?
Agnieszka2021.07.27 0:48
Się "światowiec" Krakus tak w Pudelki lokalne, krajowe i zagraniczne zaczytał, że nie łapie o co chodzi. Trochę biologii i się gubi :)
brawo2021.07.26 19:08
brawo Panie Brun, tak trzymać - jesteśmy z Panem !!!!!
Krzysztof2021.07.26 17:07
Najdziwniejsze jest to że większość antyszczepionkowców to wyborcy PiS ,czyli partii która zachęca do szczepień. Czyli wyborcy PiS są przeciwko PiS. Kuriozum
matis892021.07.26 17:11
Największymi przecinikami PISu są ich byli wyborcy, natomiast lewactwo, lewakoateiści, totalsi głoszą hasło ''oddaj swoje ciało PISowi''. dumnie przyjęli PIS w swoje ciało, dumni że PIS ich naznaczył PISowskimi kondonami twarzowymi. Lewacka opozycja, PISTVN, PISPolsat... to są nawiększe PISiory.
Krakus2021.07.26 17:16
matis - jesteś GENIUSZEM, może stwórz perpetum mobile? :D:D :D
katolicka deratyzacja Polski2021.07.26 19:33
Konfederacja to LEWACY,bo daza do POwrotu KOmuny.
gumowa kaczka2021.07.26 18:54
jeżeli sprawdzisz kto głosuje na Pis to nie jest to aż tak wielkie zaskoczenie
katolicka deratyzacja Polski2021.07.26 19:34
PIS to Polska i Polacy.
Krakus2021.07.26 19:39
Gorszy sort, cytując klasyka Kaczyńskiego :P
kaka2021.07.26 17:01
Kazdy kto nawoluje do szczepienia ----POWINIEN BYC DOKLADNIE ZAPISANY ABY GDY LUDZIE ZACZNA UMIERAC MASOWO NIE WYWINAL SIE OD POWIESZENIA GO-----MUSI ODPOWIADAC ZA SWOJE PODZEGANIE DO ZABOJSTWA.
Anonim2021.07.26 17:03
A nie możesz samodzielnie decydować o tym?
Krakus2021.07.26 17:20
kaka, a ty jak sie gorzej poczujesz, idziesz do lekarza czy pijesz denaturat przesączony przez hubę, albo smarujesz sie kocim gównem? A może każesz się zamknać na 3 "zdrowaśki" w piecu chlebowym? Albo zakopać po szyję w ziemi na wieczór?:P
kaka2021.07.26 17:33
tWOJ STAN JEST raczej trudny nie rozrozniasz dobra od zla----jak sie zle czujesz to sie leczysz -leczysz ----czyli zaz ywasz leki a nie--bierzesz gotowa trucizne na bazie abortowanych dzieci-----jesli uwierzyles ze koncerny farmaceutyczne to swiety franciszek i o niczym innym po nocach nie mysla jak tylko aby cie wyleczyc.Jesli cie wylecza TO GOWNO Z CIEBIE MAJA ---CHODZI O TO ABYS KONAL LUB MIAL RAKA I ODDAL WSZYSTKIE PIENIADZE NA LECZENIE TAKI JEST CEDL MAFI FARMACEUTYCZNEJ---NO cuz jak ktos nie wierzy w Boga uwierzy we wszystko--
Krakus2021.07.26 17:43
Mój stan jest taki, że dzięki dwóm dawkom czję sie pewniej i mniej sie boje 4 fali. Bo wiem, że mogę zachorować (ale z 90 proc. mniejszą szansą), a jeśli zachoruję, to nie wyląduję w szpitalu :). Niestety, nie jestem człowiekiem jak ty, który nie wychodzi z swojej nory, nie spotyka się z ludzmi, więc ryzyko zakażenia masz znikome. Ja mam duże, bo jestem aktywny, bo mieszkam w wielkim mieście. A co do zdrowia - przebiegniesz 15 km? Zrobisz na rowerze 75 km na raz? Jestes w stanie jeździć na nartach od 9 do 21? Wespniesz sie na skałę 6+? Przetańczysz od 20 do 4 nad ranem? Przepłyniesz pod wodą 25 m bez wynurzania? Wypijesz flaszkę i w sobote rano czujesz sie nadal dobrze? Wiem, że nie. Wiec umieraj ze strachu przed Covidem, a jeszcze bardziej ujadaj na szczepionki. Tylko tyle Ci zostało... Strach i nienawiść przed nowym, nieznanym...
Człek2021.07.26 19:21
Był niedawno artykuł z Lancet w którym obliczono skuteczność tzw. szczepionek na 1,8%, więc z tą ochroną to bym nie przesadzał. Wirusa roznoszą tak samo zaszczepieni jak i niezaszczepieni. Chorują tak samo zaszczepieni jak i niezaszczepieni. Powikłania poszczepienne mają tylko zaszczepieni.
Krakus2021.07.26 19:37
Poproszę o linka :P
Krakus2021.07.26 19:43
Ułatwiam Ci, teraz tylko artykuł znajdż, kłamco parszywy... https://www.thelancet.com/
Krakus2021.07.26 17:46
Na razie Twój stan jest taki, że nie wiesz (nie odróżniasz) przycisku CAPS LOOK i piszesz w takim porządku, w jakim utrzymujesz czystość w domu. A historiami, że przezyłeś Covid dzięki płatkom, opowiadaj babom w maglu, bo nikt normalny Ci nie uwierzy. Ile na ten Twój "covid" chorowałeś? 12 godzin? :D :D :D :D :D :D :D
kaka2021.07.26 17:39
jesli cie interesuje moja historia to ci odpowiem .Mnie covidem zarazili za granica -po tem bylem w izolacji bo polska koordynatorka sie przerazila nie zdazylem wziac z lodowki jedzenia i wtedy byl strach nik do mnie nie podchodzil---Tak bez lekarstw i jedzenia (jadlem tylko platki owsiane z woda bo to zdazylem zabrac) przezylem.MOIM CELEM JEST ZBAWIENIE A NIE RATOWANIE ZASRANEGO ZYCIA ZA WSZELKA CENE -----ZYCZE KRAKUSOWI ZDROWIA
Krakus2021.07.26 17:47
:D :D :D
Wojtek2021.07.26 18:08
Kolejny "patriota", który nie potrafi poprawnie napisać kilku zdań w języku polskim. Ruskim prowokatorom dziękujemy.
Krakus2021.07.26 18:29
To nie ruski prowokator, bo w Rosji płatków owsianych nie znają :P
matis892021.07.26 16:57
Patrzcie jak lewaccy trole, lewakoateiści od PISiorskiej Udawanej Opozycji w obronie Niedzielskiego, PISowskiego szajsu szczepionkowego, PISsowskich kondonów twarzowych. Hasło lewactwa, totalsów to : ''oddaj swoje ciało PISowi''.
thebodzio2021.07.26 16:53
Problem w tym, że „wulgarni antyszczepionkowcy” (o ile faktycznie taka frakcja istnieje) co najwyżej pokrzyczą i tyle, natomiast to „kulturalni szczepionkowcy” wezmą wszystkich realnie za mordę. To już wolę tych pierwszych…
obca agentura zagrozeniem2021.07.26 16:49
Niedzielski to wy jestescie zagrozeniem dla Polakow, jestescie ludobojcami, usmierciliscie 75tys.Polakow, najwiecej od II wojny Swiatowej.Wstrzymaliscie amanatdyne!!.Rozsiewacie celowow zaraze chinska, wiecie z gory ze w polowie sierpnia bedzie pandemia.
kaka2021.07.26 17:04
jEST to raczej prawdziwe ze przez osrodki rzadowe rozsiewane sa zarazki lub z samolotow ---obecnie jest zanik zakazen i niema takiego wroza aby mogl przwidywac KIEDY ROZPRZESTRZENI SIE NOWY WIRUS I WJAKIM STOPNIU -------ONI SAMI TO ROBIA ZA GRUBE PIENIADZE -------PLACI IM DEEP STET LUB INNY SZATANISTA.
Krakus2021.07.26 17:31
Kaka, masz racje z temi samoltyma. Lotajo, miszaja śmigłami w chmurach, ino mór od tego,krowy mlika nie dajo, kury jajec, a konie sie bisurmanio. No i te ELGBETY chodzo, 5G rozsiewają i marichuanen wstrzykujo w zyły! Skaranie! Niech nie fruwajo! :)
Anonim2021.07.26 17:08
Jeżeli wiesz o przestępstwie to powiadom prokuraturę i policje, a tak to jesteś tylko marnym prowokatorem.
kaka2021.07.26 17:23
Nie uwazales ----do prokuratoury juz zostalo zgloszone -zrobil to Piotrowski i prokurator rejonowy odpowiedzial ze nie mozna ukarac ministra zdrowia gdyz NIE PODLEGA ON PRAWU ANI SADOM POLSKI -----KUMASZ CZACZE?????
Jan Radziszewski2021.07.26 16:46
NMP 16.o5.2021 =+ Sąd Boży, który się odbędzie nad nimi będzie dość szczególny. Odpowie każdy za siebie, zgodnie z faktycznym stanem świadomości, w dniu swojej fizycznej śmierci. Trójca Święta jest Bogiem ze wszech miar Sprawiedliwym, który osądza bezstronnie i bardzo sprawiedliwie. Szatan zamierza was masowo uśmiercić, abyście nie zrealizowali Bożego planu co do waszych osób. Trójca Święta nie chce waszej wiecznej śmierci, lecz szanuje waszą każdą podjętą przez was decyzję i dostosowuje się do podjętego, dokonanego przez was wyboru, do podjętej przez was każdej waszej decyzji. Przyjmując dobrowolnie eutanazyjną szczepionkę na COVID-19, niszczycie swój układ immunologiczny, odpornościowy, a w konsekwencji dość szybko, dość gwałtownie na skutek działania tego zabójczego preparatu przerywane jest życie tego, kto się nim zaszczepił. Trójca Święta tego nie chce, a Ja Sama jestem bezsilna, bo to wy i wasza wolna wola decydujecie o wszystkim. Każdy człowiek sam odpowie przed Bożym Sędzią, zda sprawę z całego swojego życia, z każdej podjętej przez siebie decyzji. Każdy zaszczepiony szczepionką na COVID-19, będzie sądzony tak, jak sądzi się kogoś, kto targnął się na swoje życie. Konsekwencja wyboru, którego dokonał, bardzo wiele będzie zależeć od stopnia świadomości zła, które czynił osądzany człowiek. W zależności od świadomości popełnianego zła, czyściec jego będzie dłuższy, bo osądzany który umarł w wyniku szczepienia, będzie musiał przebywać w czyśćcu tyle, ile miał żyć na ziemi. Nie każdy złoczyńca jest w pełni świadomy zła które czynił, i to będzie u niego działało jako środek łagodzący Boży Wyrok. W pełni świadomi, działający z premedytacją, mający także inne poważne, ciężkie obciążenia, niestety pójdą na miejsce wiecznej pokuty, do jeziora ognia i siarki, do piekła.
kasikas2021.07.26 16:45
Pan Braun nie jest antyszczepionkowcem,,trochę Go słuchałam,,walczy o wolnośc i informuje publicznie o zagrożeniach,,,,wielu niestety umarło,,,wielu cierpi po powikłaniach i o tym się nie mówi,,Ci ludzie borykają się z tym sami i dlatego to złości ludzi takich jak Pan Braun
Anonim2021.07.26 16:44
Prawda i kompetencja nie boją się konfrontacji, gorzej gdy ich nie ma.
Jan Radziszewski2021.07.26 16:27
no cóż / prawda zawsze boli = Duch św./ 23.o5 2021 = Żądam, aby Polska wyszła z Unii Europejskiej będącej w obecnym kształcie, rządzona jest przez szatana rękoma ludzi masonerii i iluminatów oraz mędrców Syjonu i Chazarii. Niech Polska już nie kroczy tak jak narody Europy, ku własnej cywilizacyjnej samozagładzie. + = Pragnę waszego o wiele większego zaangażowania i nie blokowania Mojego Świętego w was i przez was działania. Polacy, nie przyjmujcie zastrzyku śmierci z niczyich rąk, wy całkowicie zawierzcie Trójcy Świętej przez Maryję, Ona poprowadzi was właściwą, ciasną, ale Bożą ścieżką. Kto może i zdoła niechaj się modli tak, jak mu pozwolę, słuchajcie więc Moich natchnień, poddawajcie się Mojemu Świętemu działaniu, poddajcie się ochotnie Mojemu rzeczywistemu, a nie wyimaginowanemu działaniu. Złe duchy, demony zamętu usilnie pracują nad wami na dość wysokich „obrotach”. Żydowscy Chazarzy chcą wymordować was w szybkim tempie, dlatego zmuszają was do przyjmowania morderczych szczepień. Oni pałają żądzą waszej rychłej śmierci, dlatego czynią wszystko to co zdołają, aby was ze wszystkiego ograbić. / NMP / . Zły duch przejął kontrolę nad ogłupiałą przez niego i przez grzech ludzkością, a także nad duchowieństwem wszystkich szczebli. Polscy przywódcy posłusznie pełnią wolę ludzi masonerii, a także wolę osób z żydowskiej Chazarii. Coraz intensywniej jest wcielany plan likwidacji, depopulacji Polaków co obecnie o wiele wyraźniej się ujawniło, a na ich miejsce powoli sprowadzają ludzi z nacji żydowskiej i chazarskiej, która jest wrogiem całej reszty ludzkości, bo większość z nich jest w ręku księcia ciemności. ... Polskę ogarnęły tysiące legionów demonów, one nie próżnują, one pracują, aby doprowadzić was, Polaków do zniszczenia, albo do wyginięcia, a jeżeli nie zdołają tego uczynić, chcą was rozproszyć po całym świecie, abyście zostali wchłonięci, przez inne narody i kultury, które są daleko od Boga. / Bóg / -- Żądam, aby Polska wyszła z Unii Europejskiej będącej w obecnym kształcie, rządzona jest przez szatana rękoma ludzi masonerii i iluminatów oraz mędrców Syjonu i Chazarii. Niech Polska już nie kroczy tak jak narody Europy, ku własnej cywilizacyjnej samozagładzie.
MOJE WYRAZY WSPÓŁCZUCIA,2021.07.26 16:02
KONFIEDISRRACJO!!! . . . . Wasza głupota sięga Kremla!.... Wiemy o tym?...
Jan Radziszewski2021.07.26 16:31
twoja indolencja poraża jak zdychać budiet zrozumiesz ale będzie wtedy za pózno
kaka2021.07.26 16:49
Zgadzam sie z tym co mowisz ale --moim zdaniem jest potrzebne powstanie narodowe---bo oni nas wykanczaja za posrednictwem bogatych korporacji ktorzy placa urzedniczym polskim cynglom------jesli to prawda co mowil prokurator rejonowy w odpowiedzi na pozew Piotrowskiego ze -MINISTER ZDROWIA JEST WYJETY Z POD PRAWA I SADOW W POLSCE CZYLI PLACIMY MU A ON PODEJMUJE DECYZJE O ZYCIU LUB SMIERCI A NIGDY ZA TO NIE ODPOWIE TO JEST ZDRADA NARODU I KONIECZNE JEST WYJSCIE NA ULICE!!!!!
Anonim2021.07.26 16:02
Antyszczepionkowcy jesteście błaznami z cyrku.
kaka2021.07.26 17:21
czy gdy sie okaze ze ludzie wskutek tego umieraja ----sam zglosisz sie aby wykonac na tobie kare smierci za podzeganie do zabojstwa?----jesli nie jestes na to gotowy to twoje wypociny sa gowno albo mniej warte!
Kowidowy test oraz2021.07.26 15:58
𝐎𝐅𝐈𝐂𝐉𝐀𝐋𝐍𝐀 𝐀𝐆𝐄𝐍𝐂𝐉𝐀 𝐓𝐀𝐒𝐒 𝐈 𝐒𝐏𝐔𝐓𝐍𝐈𝐊 𝐎𝐑𝐀𝐙 𝐎𝐅𝐈𝐂𝐉𝐀𝐋𝐍𝐀 𝐀𝐆𝐄𝐍𝐂𝐉𝐀 𝐊𝐎𝐌𝐔𝐍𝐈𝐒𝐓𝐘𝐂𝐙𝐍𝐄𝐉 𝐏𝐀𝐑𝐓𝐈𝐈 𝐂𝐇𝐈𝐍 𝐈𝐍𝐅𝐎𝐑𝐌𝐔𝐉𝐄: 𝐖𝐈𝐑𝐔𝐒 𝐊𝐎𝐑𝐎𝐍𝐘 𝐍𝐈𝐄 𝐙𝐀𝐁𝐈𝐉𝐀 𝐓𝐘𝐋𝐊𝐎 𝐖𝐙𝐌𝐀𝐂𝐍𝐈𝐀 𝐎𝐑𝐆𝐀𝐍𝐈𝐙𝐌 !
MOJE WYRAZY WSPÓŁCZUCIA,..LECHU!2021.07.26 15:58
Twoja głupota sięga Himalajów!.... Wiesz o tym?... Jak ci się głupcze pisze sam do siebie, zmieniając tylko nicki!... Przecież to są wszystkie twoje wpisy!.. Już prawie nikt z nas nie chce się brudzić i tobie odpisywać!---- KOMU CHCESZ TEN SWÓJ KIT WCISNĄĆ?--- Szkoda się nam zniżać do twojego poziomu!
Kowidowy test2021.07.26 15:57
𝐃𝐀𝐑𝐎𝐆𝐈𝐉 𝐍𝐀𝐒𝐙 𝐓𝐎𝐖𝐀𝐑𝐈𝐒𝐙𝐂𝐙 𝐏𝐔𝐓𝐈𝐍 - 𝐌𝐘 𝐏𝐎𝐋𝐒𝐊𝐀𝐉𝐀 𝐊𝐎𝐍𝐅𝐄𝐃𝐄𝐑𝐀𝐂𝐉𝐀 𝐁𝐎𝐋𝐒𝐙𝐎𝐉𝐄 𝐒𝐏𝐀𝐒𝐈𝐁𝐀 𝐙𝐀 𝐏𝐄𝐓𝐑𝐎-𝐊𝐎𝐏𝐈𝐄𝐉𝐊𝐈 𝐍𝐀 𝐖𝐀𝐋𝐊𝐄 𝐙 𝐌𝐀𝐒𝐎𝐍𝐀𝐌𝐈 𝐢 𝐒𝐙𝐂𝐙𝐄𝐏𝐈𝐎𝐍𝐊𝐀𝐌𝐈 𝐖 𝐖𝐀𝐓𝐘𝐊𝐀𝐍𝐈𝐄, 𝐖𝐀𝐒𝐙𝐘𝐍𝐆𝐓𝐎𝐍𝐈𝐄, 𝐖-𝐖𝐈𝐄 . . . . 𝐙𝐀 𝐑𝐎𝐃𝐈𝐍𝐔! . . . 𝐙𝐀 𝐏𝐔𝐓𝐈𝐍𝐔! . . .𝐔𝐑𝐀𝐀𝐀!
trygław2021.07.26 15:56
Chcesz skończyć jak II-gi Sekretarz Partii Konfederacja ob. Braunberg? Przyjmij jak on szczepionkę od Putina SputnikV. I masz automatyczne członkostwo w Konfederacji. I łóżko w Tworkach.
Kowidowy test2021.07.26 15:55
Samozwańczy „liderzy ludzkości” (żydowska światowa mafia) wymyślili metodę selekcji prostą, tanią i „samoobsługową”. Zdecydowali oni, że w pierwszej kolejności trzeba wymordować osoby najgłupsze, gdyż w „nowej normalności” nie będzie z nich żadnego pożytku. Należy za pomocą mediów światowych rozpowszechnić jakieś prymitywne kłamstwo bardzo łatwe do zdemaskowania i zobaczyć, którzy ludzie dali się na ten szwindel nabrać. Na przykład nazwać kowidem grypę sezonową i nałgać w telewizorach, że jest to śmiertelna zaraza! Ludzie głupi, leniwi intelektualnie, nie potrafiący wyciągać logicznych wniosków z prostych faktów, uwierzą w każdą brednię o ile zostanie ona odpowiednio nagłośniona przez media. Ci nieszczęśnicy tłoczą się teraz w kolejkach do rzeźni (zwanych obecnie punktami szczepień), oszukani powtórnie, tym razem w ten sposób, że proponowane im trucizny nazwano szczepionkami, które zapewnią im prawie, że nieśmiertelność. Jest to prymitywne kłamstwo bardzo łatwe do zdemaskowania przez każdego osobnika, który ma więcej zwojów mózgowych niż kura. Selekcja populacji świata w celu wyłonienia durni przeznaczonych do depopulacji przebiega bardzo sprawnie i nie ma takiej siły, która by ją powstrzymała. Ludzie rozsądni i mądrzy, którzy w mig rozszyfrowali oszustwo kowidowe mogą się tylko bezradnie i z przerażeniem przyglądać zbiorowemu samobójstwu dużej części swoich rodaków, nie mogąc w żaden sposób obudzić ich z jakiegoś niezrozumiałego oszołomienia. https://politywatory.wordpress.com/2021/07/26/kowidowy-test-na-inteligencje/
Krakus2021.07.26 17:33
No i jaki Ci wynik IQ na inteligencje wyszedł? 75? :D :D :D Orangutan ma 80 :D :D :D
Anonim2021.07.27 3:25
Im więcej wiadomości o szkodliwości białka S w szczepionce na organizm ludzki, tym coraz bardziej zaszczepionych ogarnia frustracja i strach i wyładowują to na tych którzy nie chcą się szczepić, na zasadzie: jak ja mam mieć gorzej, to wy też!
trygław2021.07.26 15:52
Bandyterka chazarska coraz bardziej zdenerwowana, terroryzowanie społeczeństwa za pomocą sprzedajnych mediów na nic się zdało, ludzie zaczęli samodzielnie myśleć. Teraz mamy czas organizowania prowokacji przez Chazarski nieRząd. Na złodzieju skóra gorę a co na zbrodniarzu? Wiedzą jak to się dla nich skończy. Zbrodnie sprycowania ludzi tlenkiem grafenu i innymi świństwami powoli wychodzą na światło dzienne.
katolicka deratyzacja Polski2021.07.26 15:47
Przyznaje sie , ze jestem osoba o niskiej inteligencji , chora psychicznie , ze sklonnosciami pedofilskimi (nawet na wibratorze mam zdjecie dziecka sasiadki) , bez podstawowej wiedzy o swiecie , jestem skrajnie oglupiona nienawiscia , zwykla kürwa , prostaczka , prymitywną zydowa .
katolicka deratyzacja Polski2021.07.26 15:40
A może zamiast szczepień model szwedzki? ONI IDĄ PO REKORD! JUŻ NIEMAL 70 tyś.! - - - Jak podają nieoficjalne statystki z domów pogrzebowych w Szwecji, zgonów mogło nawet być ponad 60 tyś.! Rząd Stefana Löfven może stanąć przed sądem dlatego ukrywa prawdziwe dane. Prof. epidemiologii Joacim Rocklöv określił działania rządowe jako masowa zbrodnia.
katolicka deratyzacja Polski2021.07.26 19:40
Latwo rozpoznsac komunistycne falszywki Konfederacji Targowickiej. Zachwycaja sie Szwecja,bo to jest kraj o moralnosci zydowsko-protestanckiej,,gdzie wystepowalo klamstwo totalne i falszowanie statystyk,oraz masowe mordowanie starych ludzi. To wszystko zachwyca talmudyczna Konfederacje ,ktora jest sekta chasydzka,i nienawidzi moralnosci katolickiej. Putin i Putaszenko to para lesbijska,podobnie jak Kurwin i Braun.
UWAGA! TYLKO U NAS!! PILNE!!!2021.07.26 15:16
Towarzysz II-gi Sekretarz Partii Konfederacja jest na rozmowach z Pieskowem: . . . . https://www.youtube.com/watch?v=aAxWQ9LJ3Dc
matis892021.07.26 15:09
Przypominam, szatanistyczny lewacki PIS prócz aborcyjnych, demonicznych szczepionek Antychrysta oficjalnie wspiera i reklamuje cyfrowe państwo bezgotówkowe Antychrysta i Nowego Ładu NWO do Znamienia Bestii. Wspieranie lewackiego PISu to już wybieranie Antychrysta przeciwko Chrystusowi.
A byłeś na mszy w niedzielę!2021.07.26 15:17
Nie sądź, bo będziesz sądzony! . . . . Ale takie zakłamane, płatne kanalie NIE MAJĄ za grosz wstydu!
pytanie2021.07.26 17:17
A minister Niedzielski sądzony nie będzie bo nie podlega polskiemu wymiarowi sprawiedliwości. Nie ma KANALIA wstydu. Czy ktoś potrafi wyrwać chwasta?
@ ! @ ! @ ! @2021.07.26 14:56
antyszczepionkowcy mają szczęście, że to nie ja jestem u władzy, bo pożałowaliby robienia takich awantur. Kazałbym odrestaurować Inkwizycyjne stoły tortur i w dybach takich niby ludzi, te szmaty antyspołeczne rozrywałbym na środku miasta, tak żeby każde bydle antyszczepionkowe to widziało. A na końcu tego widowiska porozrywane ścierowa rozrzuciłbym psom na pożarcie.
Anonim2021.07.26 15:11
Inkwizytor się znalazł,jeszcze palił by na stosach,za wywoływanie nienawiści i grozenie,żądam,ażeby portal podał jego dane do prokuratury ,bo to jest sprawa karną.
@ ! @ ! @ ! @2021.07.26 15:25
H*j ci w d*pe Anonim, bo ja jestem prokuratorem. I za antyspołeczne zachowania mógłbyś mieć jaja wyrwane na stole tortur zgodnie z prawem które ja sam bym napisał.
Ix Ypsilon2021.07.26 15:14
Oojjj, aleś wypocił!
Jan Radziszewski2021.07.26 16:34
twoja indolencja poraża jak zdychać budiet zrozumiesz ale będzie wtedy za pózno
abc2021.07.26 14:55
Ruskie trole rozsiewają propagandę antyszczepionkową, żeby było tak jak u nich, albo jeszcze gorzej.
Agnieszka2021.07.26 18:36
A czyim agentem jest Niedzielski, blokujący szukanie lekarstw, badanie istniejących pod kątem leczenia covid, blokowanie dostępu do nich dla lekarzy i pacjentów, gdy okazywały się skuteczne? Dlaczego on chciał ludzi doprowadzać do stanu krytycznego, z którego wielu już wyjść nie mogło a nie leczyć ich właściwie, rzetelnie na wczesnym etapie zakażenia? Jak można po czymś takim ufać takiej osobie, że wciskając nas w niesprawdzony eksperyment medyczny robi to z troski o nasze zdrowie i życie? Prokuratura warszawska uznała, że on polskim sądom nie podlega, więc czyim, bo jako minister nie ma immunitetu ani zawodu, który by taki immunitet mu dawało. Proszę mi podać choć jeden powód, dla którego można by temu ekonomiście zaufać i poddać się eksperymentowi genetycznemu, przed którego masowym testowaniem na ludziach nawet jego wynalazcy ostrzegają? Proszę o jeden logiczny powód, dla którego po tym wszystkim można by zaufać niedzielkiemu jako "człowiekowi dobrej woli" i "fachowcowi w dziecinie medycyny"?
UWAGA! TYLKO U NAS!! PILNE!!!2021.07.26 14:48
Sklep Internetowy portalu Fronda.pl posiada w swojej ofercie czapki z folii aluminiowej chroniące przed szkodliwym promieniowaniem wysyłanym w celu unicestwienia części społeczeństwa. Zakup czapkę dla siebie i swojej rodziny! NIE DAMY SIĘ!!!
Zoltan2021.07.26 14:46
Panie Braun - niech się Pan nie szczepi jeszcze bardziej! I proszę pilnować transfunkcjonera kontinuum. To tajemnicze i potężne urządzenie, jedynie jego moc przewyższa jego tajemniczość.
Przeciw kretynom2021.07.26 14:41
Prawdę mówią marketingowcy i ludzie od reklamy! Aby coś sprzedać wystarczy drobnostka, mały szczegół, który na nas działa, najlepiej na emocje. W moim wypadku czymś takim co działa na mnie jak płachta na byka jest szmata na ryju. W zasadzie nawet nie pofatygowałem się aby głębiej sprawdzić program Konfederacji ale już wewnętrznie całym sobą lgnę do nich za te proste znaki. A zaznaczam, że jestem z tych co się dali zrobić w chu** piśdzielcom i ostro na nich głosowałem. Prysło wszystko jak bańka jak ukazał się marzec 2020 i do dziś.
Anonim2021.07.26 14:53
Takie czasy - emocje biorą górę nad rozumem.
Anonim2021.07.26 15:14
szmaty na ryju i lockdown popierali niestety wszysc,y ale zamykanie lasow TYLKO PIS. W nastepnych wyborach przejada sie za caloksztalt - lockdown, maski i zakaz wyjscia z domu, zwlaszcza ze to oni byli decyzyjni i robili z ludzi idiotow. Brak jakiejkolwiek spojnej strategii. Spojne bylo tylko to ze poniżali ludzi
Przeciw kretynom2021.07.26 15:40
Niestety do wyborów długi czas. To daje im przewagę a te gnoje są zdolne do takich manipulacji i takiego zakłamania, o jakim niewielu sobie zdaje sprawę. To dlatego mają taką zagwozdkę co zrobić w sprawie tej toksyny szczepionkowej. Przymus nie przymus? Na razie zdradzają obawy przed buntem ludzi, bo jest jeszcze za mało czubów zaszczepionych ale jak będą znajdować się dalsze chętne osoby to mogą się odważyć. O takich szczegółach jak to, że nagle przed wyborami stwierdzą, że trzeba zwaloryzować 500+ i je radykalnie podnieść już chyba nikt nie wątpi.
Agnieszka2021.07.26 18:54
Ludzi się nie boją, ale przegranych wyroków w Trybunale Praw Człowieka za łamanie rezolucji Rady Europy zakazującej obowiązkowych szczepień i dyskryminacji niezaszczepionych. Czekają aż w innych państwach staranują tą rezolucje i prawa człowieka nienaruszalne po procesach nazistów w Norymberdze, sprawdzą czy już można deptać wszystkie prawa człowieka bez konsekwencji prawnych i jak zobaczą, że już wolno, nie są pierwsi i sami, to będą szaleć jak lewaki wkręcające ich w terroryzm sanitarny i eksperymentalny z tymi preparatami. Na tym blokowaniu leczenia a wciskaniu "szczepienia" można zaoszczędzić kupę kasiory niszcząc najsłabsze jednostki i kupę kasiory można zarobić. To jest zbyt potężne lobby, zbyt wielkie interesy środowisk, co sumienia nie mają, bo latami kosztel ludzkiego zdrowia zarabiali. Nie oprą się a jak jeszcze hamują to wcale nie ze względu na nas czy sumienie, którego brak wielokrotnie udowodnili, ale dlatego, że prawo europejskie im tego zabrania i prawo polskie też, bo jak firmy ubezpieczeniowe traktują wyszczepianie jako eksperyment, to i oni się nie wyłgają, że nie wiedzieli, że badania trwały dopiero. A lada miesiąc może wszystko gruchnąć, bo jak zaszczepieni będą mieli takie same cięzkie choroby, to wszystkiego na niezaszczepionych nie zwalą i marny będzie ich koniec. Wtedy dopiero zrozumieją, co oznacza słowo atak i agresja ludzi
Przeciw kretynom2021.07.26 19:35
Rezolucja niby jest ale jakoś Francja nie za bardzo się nią przejmuje skoro uchwala sobie przymus. Czy to sprawdzanie? Na razie odzywa się tylko ulica, nic mi nie wiadomo aby czerwone, lewackie, unijne urzędasy, machały karnie paluchami w stronę Francji powołując się na przytaczaną rezolucję.
Anonim2021.07.26 14:37
Brauna szuka policja. Wczoraj uciekl spod respiratora. Nie pierwszy raz w tym roku. Ziobro przygotowuje nowa ustawe by karac recydywistow dozywotnio..... A tak przy okazji - jak tam wynik sledztwa Ziobry w sprawie smierci na covid 1 pensonariusza DPS wiosną 2020? Zlapano sprawcow zakazicieli? Czy nadal bezkarnie mordują?
katolik2021.07.26 14:36
Braun stan do wojny z nazistami SSPIS mordującymi Naród chemia genetyczną, to twój obowiazek jako posła!!
A byłeś na mszy w niedzielę!2021.07.26 14:37
Nie sądź, bo będziesz sądzony! . . . . Ale takie zakłamane, płatne kanalie NIE MAJĄ za grosz wstydu!
katolik2021.07.26 14:38
nie byłem
To wycieraj pupcie Polskim Panom!2021.07.26 14:45
Bo na zbity, białoruski pysk wylecisz na polski bruk!
Jan Radziszewki2021.07.26 16:37
toś głupi \ Piekło czeka i gore
Automatycznie jesteś Konfederacja.2021.07.26 14:35
Tak to się dzieje jak ciebie Putin zaszczepi swoim SputnikemV.
Anonim2021.07.26 14:28
Tak trzymać KONFEDERACJA - dla Was mój głos.
katolik2021.07.26 14:28
Braun stań do wojny!!
A byłeś na mszy w niedzielę!2021.07.26 14:33
Nie sądź, bo będziesz sądzony! . . . . Ale takie zakłamane, płatne kanalie NIE MAJĄ za grosz wstydu!
katolik2021.07.26 14:35
nie byłem
To jesteś CHUJ nie katolik!2021.07.26 14:36
Zwykła k urwa białoruska!
Prawda2021.07.26 14:20
Braum jakie zioła pije ,że tak wali jemu w Łeb ==
Anonim2021.07.26 14:18
BRAWO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Macie mój głos.
matis892021.07.26 14:09
Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI szczepieniami i je przepowiedział 17.06.2012 tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ.......''
A byłeś na mszy w niedzielę!2021.07.26 14:33
Nie sądź, bo będziesz sądzony! . . . . Ale takie zakłamane, płatne kanalie NIE MAJĄ za grosz wstydu!
POPOszczypaj mnie mamo2021.07.26 14:08
Kolejna odpowiedź z MZ na pytanie: Ile posłów i senatorów się zaszczepiło? Zjednoczona Prawica - 29 na 232 posłów 12,5% Koalicja Obywatelska - 37 na 127 posłów 29% Lewica - 32 na 47 posłów 68% Koalicja Polska - 4 na 24 posłów 16,6% Polska 2050 - 3 na 6 posłów 50% Konfederacja - 1 na 11 posłów 9% Kukiz'15 - 0 na 4 posłów 0% Z pozostałych 9 tylko 3 posłów 33%. Podsumowanie parlamentu: 109 posłów na 460, to 24% !!!
Anonim2021.07.26 14:17
Z czego na pewno wielu załatwiło lewe potwierdzenie szczepienia. Wprawdzie mamy wielu posłów złodziei ale aż tylu głupków z pewnością nie ma żeby się szczepić bez potrzeby.
Agnieszka2021.07.26 18:19
Jeżeli to prawda, to chyba ich inteligencji nie doceniałam - a to niezłe cwaniaki "szczepić to my a nie nas"
Jerzy2021.07.26 14:07
mogli dziada na taczkach gnoju wywieźć, może by coś do tej nazistowskiej szui dotarło, debil ekonomista który się nagle poczuł medycznych ekspertem...
waldek2021.07.26 14:01
Szkoda, że pomidorem nie dostał. Bandzior.
Anonim2021.07.26 13:57
Przypomnijmy że ten gówniarz Niedzielski jest poza jurysdykcją polskiego wymiary sprawiedliwości. Powstaje pytanie. Kim Un Yest?
Anonim2021.07.26 13:58
Nie wiadomo - może kosmitą? Na wszelki wypadek lepiej założyć folię.
Bystry.2021.07.26 18:14
Jest judaszem , tylko judasz tak postępuje z Polakami, wycofał z aptek Amantadynę i zamiast szczepionki wciska jakieś świnstwo bez gwarancji producenta....