Wojenki na lewicy ciąg dalszy! Lis bije w Biedronia - zdjęcie
06.06.19, 08:20Fot. Jarosław Roland Kruk / Wikipedia, licencja: CC-BY-SA-3.0 / screenshot Youtube

Wojenki na lewicy ciąg dalszy! Lis bije w Biedronia

6

Robert Biedroń i jego „Wiosna” z pewnością przejęli część elektoratu Platformy Obywatelskiej, który mógł zagłosować w wyborach do Parlamentu Europejskiego na Koalicję Europejską. Widać, jak na lewicy wojenka trwa – Tomasz Lis na swoim twitterze uderzył w lidera „Wiosny”.

Będę się starał o druga kadencję w Słupsku, chcę być radnym w Słupsku, jak zdobędę mandat do Parlamentu Europejskiego, to się go zrzeknę. <<Inna polityka jest możliwa>>”

- napisał na twitterze naczelny „Newsweeka”, wyliczając obietnice Biedronia.

Na koniec dodał:

Oczywiście, najlepiej robiąc stałe zwolenników w konia - wiosennie i progresywnie”.

dam/twitter,Fronda.pl

Komentarze (6):

polak2019.06.6 11:23
dobrze się dzieje jak folkzdojcz napiepsza się z pedałem -przypomniał sobie ten niemiecki kapuś jak niemcy traktowali pedałów w czasie II wojny
ARTUR2019.06.6 10:45
Czyżby Pan Lis dostał kosza od Pana Biedronia
Paula2019.06.6 10:29
Cześć! :) Poszukuję do badania osób zadeklarowanych jako katolicy, pomyślałam, że na tej grupie mogłabym sporo takich osób znaleźć. Wypełnienie ankiety nie powinno Wam zająć dłużej niż 10 min, a dla mnie będzie to ogromna pomoc. Brakuje mi ponad 150 osób, które deklarowałyby, że są katolikami. :( Badanie ma na celu sprawdzenie jak różne zmienne psychologiczne wpływają na postrzeganie ludzi. Zależy mi, aby zebrać możliwie dużą grupę osób badanych oraz aby grupy badane były równe pod względem stosunku do religii. Badanie jest w pełni anonimowe a wyniki analizowane zbiorczo. Wszystkim zainteresowanym prześlę wyniki mailem. Będę bardzo wdzięczna za pomoc! :) Link do ankiety: https://warsawpsy.eu.qualtrics.com/jfe/form/SV_cYcGGk7shuyU2fX
Marta2019.06.6 8:39
Szanowny panie dziennikarzyno, każdy wie kim jesteś i nie wysilaj się za bardzo bo i tak to nic nie da, nie ma powrotu po kase z TVP..wówczas TV publiczna była taka obiektywna szczególnie w programie pana na żywo..hahhah nie wrócą te lata..
2..2019.06.6 8:37
Oby te wojenki na lewicy trwały do końca października;)
Kanty2019.06.6 16:09
Do konca pazdziernika i jak to mowi owsik: "i jeden dzien dluzej"!