TYLKO U NAS! Grzegorz Strzemecki: Rafał Trzaskowski = molestująca seksualnie ,,edukacja'' w całej Polsce - zdjęcie
09.07.20, 14:00Fot. Platforma Obywatelska via Flickr, CC 0 / Pixabay - SharonMcCutcheon

TYLKO U NAS! Grzegorz Strzemecki: Rafał Trzaskowski = molestująca seksualnie ,,edukacja'' w całej Polsce

114

Janina Ochojska zapowiedziała (TUTAJ), że Rafał Trzaskowski wprowadzi kartę LGBT w całym kraju. Jest to oczywiste, choć ostatnio on sam nie chce się do tego przyznać. Jednak przekonuje o tym cała jego dotychczasowa działalność oraz jego zaplecze polityczne, intelektualne i finansowe. Oprócz wielu innych zagrożeń karta wiąże się z wprowadzeniem wyjątkowo niebezpiecznej, progresywnej "edukacji" seksualnej. Trzeba o tej "edukacji" wiedzieć więcej, by rozumieć dlaczego jest niebezpieczna.

Owa "edukacja" to narzędzie społecznej rewolucji realizowanej pod jawnie marksistowskim sztandarem albo pod "liberalnym" kamuflażem. Rzekoma "światopoglądowa neutralność" tej "edukacji" jest oczywistą "ściemą", bo już sama pochwała seksualnej rozwiązłości jest wystarczająco wyrazistym światopoglądem. Ściemą jeszcze większą jest włączenie tej rozwiązłości do "wartości europejskich". Największy z greckich filozofów, Sokrates, mówił w spisanej przez Ksenofonta rozmowie z Eutydymem, że wstrzemięźliwość jest chyba dla człowieka największym dobrem oraz konieczną zaletą człowieka. Natomiast kto jest opanowany przez żądzę, nie może czynić tego, co najlepsze, bo niewstrzemięźliwość odwodzi ludzi od największego dobra — mądrości i wpędza w jej przeciwieństwo.Ludzie niewstrzemięźliwi nie mogą czynić rzeczy najlepszych, natomiast muszą czynić najgorsze, ato znaczy, że pozostają w najgorszej niewoli. (można o tym przeczytać np. TUTAJ, str. 216). Sokrates nie był ani przeciwnikiem seksu jako takiego, ani "katolem". Żył cztery wieki przed Chrystusem i już wtedy był uosobieniem prawdziwych europejskich wartości oraz zaprzeczeniem ich marksistowskiej karykatury z połajanek czerwonych brukselskich komisarzy w rodzaju Fransa Timmermansa, Wiery Jourovej i im podobnych.

"Wyzwolenie" seksualne

Seksualni rewolucjoniści od początku dążą właśnie do opisywanego przez Sokratesa zniewolenia ludzi, poddania żądzy i ogłupienia. Służy temu molestująca seksualnie "edukacja". To ona ukrywa się za szyldem rzekomej "edukacji seksualnej". Ma ukształtować nowego, "wyzwolonego" (faktycznie zniewolonego) seksualnie" człowieka. Żeruje na plastyczności młodych umysłów i charakterów oraz powszechnym szkolnictwie, które w sprzyjających okolicznościach umożliwia masową indoktrynację i demoralizację.

Przesada? Najwyższy autorytet progresywnej seksuologii i edukacji seksualnej, Alfred Kinsey, wyraźnie określał cele owej molestującej seksualnie "edukacji":

Bez pomocy ze strony bardziej doświadczonych osób, wielu dzieciom przed okresem dojrzewania odkrycie seksualnie efektywnych technik masturbacyjnych zajmie całe lata - pisał na str. 170 tzw. Raportu Kinseya z 1949 r., (TUTAJ). Jednak przy odpowiedniej pomocy, pisze dalej na str. 178 - w społeczeństwie bez zahamowań prawdopodobnie połowa lub więcej chłopców mogłaby osiągnąć orgazm przed osiągnięciem trzeciego lub czwartego roku życia. Oto siła odpowiedniej edukacji (sarkazm).

Wspomniana "pomoc" to po prostu seksualne molestowanie albo zwyczajny gwałt na dzieciach. Zestaw tabel, zwłaszcza ta nr. 34. ze str. 180 pokazuje ile orgazmów udało się wywołać u chłopców w wieku od 5 miesięcy do 14 lat. Na 11-miesięcznym niemowlęciu udało się ich wymusić 14 w ciągu 38 minut. Tą zbrodniczą "pracą badawczą" zajmowali się opłacani przez Kinseya pedofile.

Seksualne pobudzanie dzieci by od najmłodszych lat wdrożyć je do masturbacji to klasyka progresywnej seksuologii i "edukacji" seksualnej. Ponieważ wiedza o tym staje się powszechna, "edukatorzy" przestają powoływać się na Kinseya, którego jeszcze kilka lat temu przywoływali jako najwyższy autorytet. Kinsey to jeden z najwybitniejszych pionierów seksuologii - mówił w 2005 r. (TUTAJ) Zbigniew Lew-Starowicz, nasz rodzimy "autorytet" w tej dziedzinie, - Ja się na Kinseyu wychowałem. Kiedy zacząłem zajmować się seksuologią, wczytywałem się w jego dzieła (...) jego nazwisko jest wryte w świadomość seksuologów. W publikacjach odnosimy się do jego badań.(...) Ciekawe czy dziesiątki lat nie zauważył tabeli 34. czy ukrywał jej istnienie. Wielką zasługą Kinseya było stworzenie metodyki badań - stwierdza Lew-Starowicz. Metodyka ta sprowadzała się do opisu seksualności Amerykanów na podstawie badań społecznego marginesu i własnych standardów Kinseya.

Kinsey, jako seksuolog i "edukator", ukształtował progresywną seksuologię i "edukację" seksualną stosownie do własnych potrzeb biseksualnego sadomasochisty, wojerysty i ekshibicjonisty, maskowanych "badaniami naukowymi". Stałym zwyczajem w instytucie Kinseya były utrwalane na "naukowych" pornosach biseksualne orgie szefostwa wraz z małżonkami. To mu jednak nie wystarczało. Dręczony postępującą od nadmiaru seksualnych wrażeń impotencją, Kinsey szukał coraz silniejszych bodźców, np. wsuwając szczoteczkę do zębów w głąb własnego penisa (tym "trudniejszym" końcem), dokonując samoobrzezania scyzorykiem, a u schyłku życia niemal wieszając się na genitaliach. Ciekawe, czy osiągał wtedy pełnię seksualnego wyzwolenia? Opisał to James H. Jones w bogato i rzetelnie udokumentowanej biografii Kinseya dostępnej np. TUTAJ).

"Neutralność światopoglądowa" molestującej seksualnie "edukacji"

Mówiąc sarkastycznie, rzekomą "neutralność światopoglądową" "edukacji" seksualnej najlepiej ilustruje postać i prace jej pioniera, austriackiego komunisty Wilhelma Reicha, który TUTAJ (str. 253-254, 160-162) przedstawił program molestującej seksualnie edukacji połączonej ze zniszczeniem instytucji rodziny:

Rewolucyjne kształtowanie dziecka wymaga uwolnienia jego biologicznej, seksualnej aktywności (...) Dziecko, którego (...) naturalna seksualność uwalnia się w seksualnych zabawach - wyjaśniał Reich - będzie zdecydowanie odporne na autorytarne, ascetyczne wpływy.(...) Źródło tych wpływów to patriarchalna rodzina [która] jest strukturalną i ideologiczną wylęgarnią wszystkich norm społecznych opartych na zasadzie autorytarnej. (...) Więzy rodzinne zadziałały podczas rewolucji [sowieckiej] jako hamulec na zaplanowaną transformację życia. Uogólniając to spostrzeżenie Reich stwierdził, że Silne uczucia rodzinne skutkują zahamowaniami u nosiciela rewolucji. Jego więzy z żoną, dziećmi, jego miłość do domu, (...) hamują go, kiedy ma wypełnić główną rolę rewolucji, czyli przebudowę człowieka. (...)Doprowadziło to do wniosku, żezastąpienie patriarchalnej formy rodziny przez kolektyw robotników jest istotą rewolucyjnego problemu kulturowego. (Ów kolektyw miał być męsko-damski, bo Reich jeszcze nie wpadł na pomysł promocji homoseksualizmu).

Reich wyraźnie podkreślił manipulatorsko-perswazyjną siłę zniewolenia seksem, która w walce o rząd dusz miała posłużyć do pokonania prawicy-reakcji (rzecz jasna przedstawionej w charakterystyczny, karykaturalny sposób):

Polityczna reakcja może oczywiście rywalizować z rewolucyjną edukacją, oddziałując na dzieci autorytarnie i powierzchownie. Nigdy jednak nie będzie tego w stanie uczynić w dziedzinie edukacji seksualnej. W dziedzinie życia seksualnego, tego, co może uzyskać dla dzieci rewolucja społeczna, nie da im żadna reakcyjna ideologia ani orientacja polityczna. Procesje, marsze, pieśni, sztandary i uniformy [o wartościach Reich oczywiście nie wspomina] - pod tym względem jednak reakcja bez wątpienia ma im do zaoferowania więcej. I dlatego właśnie (powtórzmy ten ważny wniosek)rewolucyjne kształtowanie dziecka wymaga uwolnienia jego biologicznej, seksualnej aktywności. To jest bezdyskusyjne.

Skuteczne oszustwo: marksizm przefarbowuje się na "liberalizm"

Widać z pełną jaskrawością, że seksualizacja (wciągnięcie w najgorszą niewolę opanowania przez żądzę, jakby powiedział Sokrates) jest narzędziem pozyskania młodego pokolenia dla sprawy rewolucji, czyli faktycznie podporządkowania ich rewolucyjnej, marksistowskiej władzy. Program ten sformułował Reich w książce Seksualność w walce kulturowej. O socjalistyczną przemianę człowieka, wydanej po niemiecku w 1936 r. Jednak znalazłszy się w USA, począwszy od 1945 r. nadał jej "neutralny światopoglądowo", "liberalny" tytuł Rewolucja seksualna i jako "liberał" złagodził niektóre tezy. Np. odrzucenie instytucji rodziny jako takiej zamienił na odrzucenie patriarchalnej struktury rodzinnej.

W tym samym czasie inni czołowi neomarksiści jak Max Horkheimer i Herbert Marcuse również przefarbowali się na "liberałów". Najbardziej totalitarny marksistowski program zawarty w Tolerancji represyjnej (1965 r.) napisał Marcuse przedstawiając się jako prawdziwy liberał bez jakiejkolwiek wzmianki o marksizmie. Neomarksiści już w latach 1930-tych dostrzegli porażkę sowieckiego marksizmu i realizowali program nowej, pełzającej przez dziesięciolecia rewolucji antykulturowej polegającej na niszczeniu systemu wartości i pozbawianiu praw większości przez forsowanie przywilejów mniejszości. Forsowanie przywilejów dla LGBTQ i ruch BLM to jaskrawo widoczne przejawy tej strategii. Oprócz bezpośrednich wpływów politycznych jej siła polega m.in. na niemal całkowitym opanowaniu humanistycznych wydziałów uniwersytetów (w Polsce wsparła ją "reforma" Jarosława Gowina) i finansowaniu przez światowych miliarderów, którzy wyraźnie liczą na swój udział/dominację w nowej totalitarnej władzy.

Demoralizacja seksem jest istotną częścią programu tej rewolucji. Stała presja na seksualizującą "edukację" i ataki współczesnych progresistów, feministek, genderystów, a przede wszystkim marksistów (w tym tych ukrytych pod szyldem "liberałów") na patriarchalną rodzinę to ścisłe wykonywanie postulatów Reicha. Rafał Trzaskowski jest wzorcowym przykładem takiego "liberała" realizującego marksistowski program ze wsparciem miliardera Sorosa.

Historia najnowsza i współczesna rzeczywistość pokazały zniewalającą skuteczność tego podstępnego programu.

Klasyczny marksizm doprowadził do perfekcji uwodzenie i tumanienie ludzkich umysłów, zwłaszcza osób o skłonnościach lewicowych. Neomarksizm poszedł znacznie dalej. Dzięki restylingowi na "liberalizm" udało mu się uwieść rzesze "twardych antykomunistów", które

okazały się zupełnie nieodporne na ten atak przefarbowanego marksizmu. Całkowicie uległy "liberalnej" narracji i zajadle atakują tych, którzy bronią kruszących się szańców europejskiej cywilizacji i prawdziwych europejskich wartości. Obecny konflikt Trzaskowski/PO - Duda/PiS jest tego wręcz wzorcowym przykładem.

Deklaracja „LGBT+” Trzaskowskiego realizacją programu Reicha i Kinseya

Dopiero w kontekście wiedzy o programie Reicha i Kinseya można zrozumieć, że wprowadzana przez Trzaskowskiego "edukacja" seksualną oznacza faktycznie edukację molestującą seksualnie. Jej program, zapisany w osławionych Standardach edukacji seksualnej w Europie przedstawia się w skrócie mniej więcej tak:

Nauka masturbacji zaczyna się przed 4 rokiem życia i ciągnie do 12 roku życia, kiedy to nabywa się wiedzę o negocjowaniu w celu odbycia bezpiecznego seksu. W międzyczasie,

od 6 roku dzieci uczą się, co to jest „akceptowalne współżycie/seks”, a 9-latki dowiadują się o pierwszych doświadczeniach seksualnych. 15-latki nabywają wiedzę o łączeniu seksu z wymianą dóbr ekonomicznych i umiejętność coming outu, czyli ujawnienia swojej homoseksualności. Cały czas wyrabiane są postawy otwarte i nieoceniające, szacunek dla różnych norm związanych z seksualnością, otwartość na różnego rodzaju związki i style życia. Oznacza to permanentną, wieloletnią promocję zachowań i obyczajowości LGBTQ (lesbijek, gejów, bi-, trans- oraz queer-seksualistów). Wszystko dostępne TUTAJ, na str. 37-51)

Niektóre "okrągłe" sformułowania starają się łagodzić wymowę tego ewidentnie seksualizującego programu, ale widać w nim wyraźnie realizację postulatów Reicha i Kinseya. Rafał Trzaskowski bronił się, że nauka masturbacji to nadinterpretacja i twierdził, że Nie ma kraju na świecie, w którym na etapie żłobków i przedszkoli do zajęć byłaby wprowadzana edukacja seksualna w jakiejkolwiek formie... Upubliczniane treści są jawną manipulacją i kłamstwem - napisał w swoim oświadczeniu (TUTAJ). Kłamstwem były twierdzenia Trzaskowskiego, czego dowodzi choćby reportaż TVN z 2013 r. (TUTAJ) o przedszkolu w Polsce, w którym pełna anatomia lalek posłużyła do edukacji seksualnej przedszkolaków. O seksualnej edukacji małych dzieci w domach dziecka pisał już Reich w Rewolucji Seksualnej (TUTAJ, str. 254) pisał o nakierowanym na przyjemność skrajnie permisywnym wychowaniu seksualnym małych dzieci, np. w wieku 3 lat w sowieckim domu dziecka/przedszkolu w latach 1921-24, gdzie aktywność masturbacyjna dzieci ... odbywała się bez tajemnic, pod okiem edukatorów. (str 257)

BZgA: Homo- i heteroseksualna pedofilia z kazirodztwem

Nie trzeba jednak sięgać aż do Reicha. Standardy edukacji seksualnej w Europie przypisuje się głównie WHO, ale w rzeczywistości ich głównym autorem jest niemieckie Federalne Biuro ds. Edukacji Zdrowotnej (BZgA). Inne wydawnictwa tej instytucji świadczą jednoznacznie o rzeczywistych intencjach autorów Standardów. Przykładem są wydane w 2007 r. w masowym nakładzie dwie książeczki Ciało, miłość, zabawa w doktora. (zauważmy, że wątek "zabawy w doktora" pojawia się również w Standardach) Książeczki przeznaczone były dla dzieci w wieku 1-3 i 4-6 lat i rozprowadzane w przedszkolach oraz wśród rodziców. Zachęcały nie tylko do masturbacji, ale i do wymiany erotycznych pieszczot rodziców z dziećmi:

pochwie, a przede wszystkim łechtaczce nie poświęca się w ogóle uwagi przez nazywanie ich i czułe dotykanie (ani ze strony ojca, ani matki), przez co utrudnia się dziewczynce rozwijanie dumy z własnej płciowości (s.27)... ojcowie nie poświęcają łechtaczce i waginie córki wystarczająco uwagi. Zbyt rzadko ich pieszczoty obejmują te rejony ciała. A tylko w ten sposób dziewczynki mogą rozwinąć poczucie dumy ze swej płci (s.27)

Żeby nadrobić te niedociągnięcia broszury zachęcały rodziców do wymiany erotycznych pieszczot ojców z córkami, takich jak łechtanie, głaskanie, pieszczoty i całowanie dziecka w przeróżne miejsca podczas czynności pielęgnacyjnych (s. 16). Równocześnie informowano, że poznawanie przez dzieci dotykiem genitaliów dorosłych może czasami wywoływać u dorosłych uczucie podniecenia (s. 27). Opisywano jak taka wymiana pieszczot powinna wyglądać: Dziecko dotyka wszystkich części ciała ojca czasami podniecając go. Ojciec powinien robić tak samo.

Masturbację traktowano jako rzecz oczywistą: to znak zdrowego rozwoju twojego dziecka, jeśli intensywnie korzysta z możliwości dostarczenia sobie rozkoszy i zaspokojenia (s. 25).

O książeczkach Ciało, miłość, zabawa w doktora mówiła Joanna Najfeld w programie Warto Rozmawiać (fragment był do obejrzenia TUTAJ, ale konto zostało usunięte). Pisała o niej również Gabriele Kuby w książce Globalna rewolucja seksualna. Likwidacja wolności w imię wolności. Dodajmy, że te książeczki rozprowadzało ministerstwo ds. rodziny i młodzieży, któremu wówczas szefowała Ursula von der Leyen (obecna przewodnicząca Komisji Europejskiej) z chrześcijańsko-demokratycznej CDU. Ta homo i heteroseksualna kombinacja pedofilii i kazirodztwa nie została wówczas dobrze przyjęta nawet w Niemczech i książeczki wycofano. W BZgA pracują jednak wciąż ci sami ludzie o tych samych poglądach i celach zgodnych z wytycznymi Reicha i Kinseya.

Queer-seksualizacja - jeden z celów deklaracji LGBT+

W ostatnich dziesięcioleciach rewolucja seksualna nabrała queer-seksualnego charakteru, a "zwyczajną" seksualizację uzupełniła homo- i queer-seksualizacja, nastawiona na rozchwianie tożsamości seksualnej przez promowanie wszelkich "niestereotypowych" zachowań seksualnych i wmawianie, że są równie prawidłowe jak naturalne heteroseksualne relacje. Ma to wymierne skutki: po 20 - 30 latach takiej edukacji, w Nowym Jorku już 25% młodych ludzi ze szkół średnich deklaruje się jako geje, lesbijki lub niepewni swojej seksualnej tożsamości, w całych USA jest to 14,6%. Nastawienie na homo- i queer-seksualizację widać wyraźnie także u polskich edukatorów seksualnych i rzekomo antydyskryminacyjnych. Wprowadzenie deklaracji LGBT w całej Polsce posłuży m.in. wsparciu ich działań.

Polityka dyskryminacyjna jako rzekome zwalczanie dyskryminacji

Jest to element polityki rzekomo antydyskryminacyjnej, która w rzeczywistości jest skierowaną przeciwko większości polityką dyskryminacyjną. Używanie tej adekwatnej nazwy jest niezbędne do walki z nią, bo nikt nie ośmieli się sprzeciwić "szlachetnej" sprawie "walki z dyskryminacją". Dlatego trzeba stale podkreślać, także nazwą, że polityka rzekomo anty-dyskryminacyjna w rzeczywistości dyskryminuje:

Rodziców, którym odbiera wpływ na wychowanie dzieci, żeby narzucać dzieciom perwersyjną i niszczącą pseudo-edukację. Dzieci, którym odbiera prawo do matki i ojca, żeby oddawać je gejom lub lesbijkom. Rodzinę, którą jako "stereotypową" skazuje się na "wykorzenienie" w odróżnieniu od promowanych związków LGBTQ (zalecenie konwencji stambulskiej). Większość, której prawa, wg tzw. zasad Yogyakarty nie liczą się, kiedy kolidują z rzekomymi prawami elgiebetyków.

W ten sposób większość ma być stopniowo pozbawiona wszelkich praw, a właściwie sama się ich wyrzec, w imię ochrony (rzekomo) prześladowanych mniejszości - to esencja planu neomarksistowskiej rewolucji Herberta Marcusego, przedstawionego w Tolerancji represyjnej. W rzekomo równościowych programach nie chodzi więc o równouprawnienie, ale o władzę, którą można będzie odebrać tak otumanionej większości. Temu służy dyskryminacja za przekonania moralne i religijne oraz za poglądy, w tym naukowe, dyskryminacja przedsiębiorców, którzy nie spełniają dyskryminujących kryteriów polityki rzekomo anty-dyskryminacyjnej oraz wiele innych przejawów dyskryminacji w imię rzekomego jej zwalczania. Marcuse nazwał to "tolerancją wyzwalającą", co oznacza anulowanie tolerancji wobec ruchów wstecznych i dyskryminującą tolerancję wobec tendencji postępowych, równoznaczną „oficjalnej” promocji działalności wywrotowej (wzorcowym tego przykładem jest wsparcie "liberalnych" władz dla agresywnego i niszczycielskiego ruchu BLM).

Edukacja niszcząca tożsamość seksualną.

To szerszy plan dla którego przygotowaniem jest niszcząca seksualną tożsamość, edukacja rzekomo "równościowa". Jej cele dobrze ilustruje Szkoła Milczenia (obecnie niedostępna pod czynnymi przedtem linkami), raport opracowany na zlecenie Stowarzyszenia Na Rzecz Lesbijek, Gejów, Osób Biseksualnych, Osób Transpłciowych Oraz Osób Queer "Pracownia Różnorodności”, sponsorowany przez Fundację Batorego. Jednym z jej autorów jest czołowy polski ideolog LGBTQ, Jacek Kochanowski, który poddał druzgocącej krytyce podręczniki szkolne, w których zakłada się, że relacje heteroseksualne są społeczną, psychiczną i medyczną normą. Skutkiem przyjęcia tego niedopuszczalnego (zdaniem rzeczonych ekspertów) założenia, w podręcznikach tych całkowicie pominięto problematykę rodzin jednopłciowych, rodzin złożonych, homo- czy biseksualnych, rodzin queer – napisał prof. Jacek Kochanowski – Wizja rodzin heteroseksualnych jest także mocno zawężająca (brak informacji o rodzinach opartych na otwartych relacjach seksualnych, czy rodzinach poliamorycznych).

Podręczniki zgodne z wytycznymi polityki rzekomo antydyskryminacyjnej mają ukazywać młodym ludziom zachowania i relacje LGBTQ jako w pełni pozytywne wzorce zachowań. Łączy się to z wszechobecnym w mediach pozytywnym wizerunkiem takich relacji. W rzeczywistości sam Kochanowski przyznaje (w Socjologii Seksualności. Marginesy), że jest to wizerunek wypreparowany, całkowicie nieprawdziwy, przyznając, że środowiska nastawione niechętne do osób homoseksualnych i tak nie dadzą się nabrać na ten wypreparowany wizerunek osób nieheteroseksualnych, ponieważ, (...)bardzo łatwo go obalić, upubliczniając przykłady stylów życia osób homoseksualnych. W tej samej książce obala go sam Kochanowski opisując rzeczywistość gejowskich klubów, panujące tam perwersyjne i orgiastyczne zwyczaje gejów. Świadectwa samych gejów pokazują, że ich "stałe" i "monogamiczne" związki są faktycznie związkami otwartymi, w których ów "stały" związek nie przeszkadza w relacjach z dziesiątkami i setkami innych partnerów. Pisałem o tym np. TUTAJ.

Promocję tej obyczajowości w szkołach jako przygotowanie do totalitarnej neomarksistowskiej rewolucji przyniesie ze sobą prezydentura Rafała Trzaskowskiego. Możemy być pewni, że jeśli zdobędzie władzę, wprowadzi kartę LGBT w całej Polsce. Akurat w tym w pełni zgadzam się z Janiną Ochojską.

Wybór należy do nas wszystkich

Grzegorz Strzemecki 

Komentarze (114):

AAAtomek2020.07.10 11:34
Czy po tym artykule Strzemecki wytrysnął? Strzemecki tylko o seksie. Co za dużo to niezdrowo Strzemecki!
rebeliant2020.07.10 22:27
No to my wiemy, że nie chodzi tutaj o seks, ale o prowadzenie wojny poprzez destrukcję postrzegania tego co jest źródłem sił witalnych. Jednym z nich jest zdrowa kopulacja.
Zimne oko2020.07.10 11:28
POd rozwagę i refleksję różnym dewiantom i zdrajcom wiszącym na brukselskich klamkach i żebrzących o kary dla mojej Ojczyzny: ,,Nadejdzie wkrótce taki dzień, Że zginą wszyscy śmiercią szczura. Nie topór, nie katowski pień Lecz jęk i zaśpiew sznura. Nie znajdziesz bowiem w świecie kul, Co pomszczą ich okrutne zbrodnie. Nieważne, który z nich co czuł Nie może umrzeć godnie. Dla woja jest kamienny mur, Szlachetnym miecza błysk i lśnienie. Dla łotrów zaś napięty sznur! Dla łotrów poniżenie!"
UWAGA - WYBORY PREZYDENCKIE!2020.07.10 10:12
DLA PRZYPOMNIENIA: W ENCYKLICE JANA PAWŁA II PT. " EVANGELIUM VITAE" (EWANGELIA ŻYCIA) CZYTAMY: W WYBORACH PARLAMENTARNYCH NIE WOLNO GŁOSOWAĆ NA CZŁOWIEKA, KTÓRY PUBLICZNIE WYSTĘPUJE PRZECIWKO ŻYCIU, CZYLI POPIERA ABORCJĘ. KOŚCIÓŁ GRZECH TAKI KARZE EKSKOMUNIKĄ - WYKLUCZENIEM Z KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO! ANDRZEJ DUDA WYPOWIEDZIAŁ SIĘ JASNO, ŻE ABORCJA TO MORDERSTWO! https://oko.press/prezydent-duda-podpisze-zakaz-aborcji-bo-aborcja-to-morderstwo/
Natalja Siwiec2020.07.10 12:24
Dobrze, że te słowa przypomniałeś. Yebać Dudę, ułaskawiacza pedofilów.
coprono2020.07.10 10:06
Pytanie ?Panie kandydacie na prezydenta Rafale Trzaskowski w czasie swej prezydentury warszawskiej deklarował pan swój bardzo pozytywny stosunek do środowisk gejowskich,dlaczego na pana wiecach nie widać symboli w postaci tęczowych flag.Co się stało.Odpowiedz.Jestem dwulicowym kłamliwym aparatczykiem,dla mnie to bułka z masłem deklarować że będąc prez,Warszawy zawarłem układ z mieszkańcami stolicy że nie będę kandydować na prez RP.Tak samo kazałem rozganiać manifestacje na rocznicę niepodległosci, dzisiaj aby was zrobić w konia ponownie, zdolny jestem i robię to, sławić Bosaka i jego partię/przyjdzie czas to ich zdelegalizuję/Głośno mówię o wykluczeniach społecznych ale nie myśł durny ludzie że myślę o mieszkańcach warszawy którzy zostali pozbawieni domów przez moich wielbicieli,myślę o bezszczelnych pozbawieniach wielkich emerytur UBOWCÓW o mafi mieszkaniowej sprzedajnych sędziach których dzisiaj pisiory wykluczają ze społeczeństwa ludzi uczciwych.Tak samo dotyczy to Gejów ja wiem że to środowisko jest krzykliwe i coraz bardziej znaczące w myśl wyższych racji, mam ich głęboko gdzieś, ale żeby wejść do ratusza musiałem ich popierać teraz znajomość z nimi mi ciąży dlatego nie ma jasnych deklaracji/najlepiej nie odzywać się ciemniactwo to kupi i naiwni geje/ to tak w skrócie .Dzisiaj deklaruję siebie jako gołąbka pokoju, ale już jutro będę was sprzedawał w Brukseli jak to czyniłem onegdaj,dzisiaj wam ofiarowuję nawet siedemset plus bo zapomniałem że kiedyś głosowałe przeciw i że jestem w ogóle posłem.Wybaczcie ale to tylko zaniki pamięci,a pamięć mi nie jest potrzebna do niczego, bo jak kampania wskazuje w czasie powodzi kiedy Warszawa mnie najbrdziej potrzebuje ja jestem poza nią bo mam zastępców więc nie jestem Warszawiakom potrzebny,nawet w czasie pandemi wolałem uciec na urlop niech inni wdychają morowe powietrze bo trzeba myśleć o sobie i tylko o sobie.Na razie tyle, głosujcie na mnie a obiecuję swoim zwolennikom że wspólnie z podejrzanym o łapownictwo Grodzkim zrobimy taki paraliż państwa że nawet wasze nic nie kumate nieletnie dzieci zawyją z rozpaczy.
Darek2020.07.10 13:23
Pamiętaj że Trzaskowski deklaruje się jako kandydat na prezydenta wszystkich Polaków a nie wybranych uprzywilejowanych grup. Nie używa więc innej symboliki niż wspólna dla wszystkich czyli flaga Polski, co chyba zrozumiałe.
bogdanus2020.07.10 8:46
Czy dalej uważacie że Janina Ochojska jest wspaniała bo pomaga ludziom. Ludzie którzy deprawują i doprowadzają do deprawacji dzieci, to są potwory. Pod szczególną ochroną u Boga są male dzieci. Każdy kto niszczy moralnie socjalnie, psychicznie dzieci, będzie szczególnie ukarany.
Anonim2020.07.10 12:02
Takie lewaki po to i tylko po to pomagają ludziom, aby z tej pomocy zrobić lewar do indoktrynowania otoczenia. To bardzo podobne do pedofili, będących często pozornie dobrymi nauczycielami. Żądza seksualna albo żądza manipulowania i władzy ich nakręca.
Pedofile ws ystkich wyznań łączcie sie2020.07.10 8:19
Pisim pedofilom edukacja seksualna jest kościom w oku ! Skąd pedofile maja zdjęcia nagich dzieci od ich najbliższych którzy je sprzedaja edukacja by temu zapobiegła ale to pedofilom nie w smak
Walter2020.07.10 7:49
Podsumowanie działalności Andrzeja Dudy. Andrzej Duda ośmiokrotnie złamał konstytucję na którą przysięgał, co wypomniał mu nawet jego były promotor prof. Jan Zimmermann. Złamał następujące artykuły: art. 2, 10, 32, 42, 126, 173, 183, 187, 190. Dał się poznać jako posłuszny wykonawca poleceń Jarosława Kaczyńskiego. W czasie rządów PO i PSL w Europarlamencie oskarżał polskie władze o sfałszowanie wyborów, nie mając żadnych dowodów. Unię Europejską publicznie nazwał "wyimaginowaną wspólnotą, z której nic nie wynika". Powiedział również "ojczyznę dojną racz nam zwrócić, Panie", co w związku z licznymi aferami PiS-u brzmi jak prośba o kontynuację. Jego prezydentura kosztowała budżet państwa ponad 880 mln zł. Skrytykował Unię Europejską za promowanie żarówek energooszczędnych, być może woli lampy naftowe. W 2012 roku podpisał projekt stawy przewidujący 2 lata za in vitro. Jest rekordzistą w ilości odbytych lotów na koszt podatników. Objął patronat nad uroczystością upamiętniającą 75-lecie powołania Brygady Świętokrzyskiej Narodowych Sił Zbrojnych, oskarżanej o kolaborację z Niemcami. W czasie wystąpień głośno krzyczy i opowiada niewybredne kawały ośmieszające rektora Akademii Górniczo-Hutniczej. Zgodnie z nakazem Jarosława Kaczyńskiego mianował Krystynę Pawłowicz i Stanisława Piotrowicza sędziami Trybunału Konstytucyjnego. Wstydząc się tych nominacji nie wpuścił dziennikarzy na ich zaprzysiężenie. Określił wybór prof. Małgorzaty Gersdorf na stanowisko Pierwszego Prezesa Sądu Najwyższego jako "wstyd". Wolał 2 mld zł przeznaczyć na dotowanie z budżetu państwa telewizji tzw. "publicznej", a tak naprawdę pisowskiej niż na leczenie onkologiczne. Chciał przeprowadzenia wyborów korespondencyjnych w dniu 10 maja 2020 r., które byłyby bardzo łatwe do sfałszowania. Powiedział, że jest przeciwnikiem wszelkich szczepień obowiązkowych. Bał się debaty z Rafałem Trzaskowskim w TVN, dlatego nie zgodził się na nią. Czy chcecie kontynuacji takiej prezydentury?
Vox2020.07.10 10:10
żarówki energooszczędne??? KURIOZUM! Psuje wzrok, drożyzna i działa krótko, a gwarancje ma kilka lat! Co jeszcze zawinił Pan Prezydent Duda?? :-}
Moly2020.07.10 5:57
Czy autor to ta sam osoba ktora nazywa sie bodakowski? Ten sam styl. Ten sam poziom. Ale zagadka
rodzimowierca2020.07.10 0:32
coś wam się pomyliło, to katolicki kler molestuje dzieci
apel do Trzaskowskiego2020.07.10 0:11
Rafał, chodzenie w zbyt wysokich wkładkach do butów jest bardzo niezdrowe. W razie czego przy Trumpie staniesz na taborecie.
aaa2020.07.10 4:12
Rafalali śmierdzi pod lewą pachą
Fan Kwakwa2020.07.10 7:38
A na drabinie? Kaczyński tak lubił.
gumowa kaczka2020.07.9 22:32
pan wirusolog wreszcie się wypłaszczył
..ostrzegam...zboczencow !!2020.07.9 22:28
..gdy teczowa zaraza dotknie moje dzieco ...dlugo nie pozyje !!!
gool2020.07.9 21:05
okłamujecie dzieci i młodzież...to powinno być karane...ubarwiacie życie chociaż takie nie jest....stanowicie zagrożenie dla dziewczyn, które niewyedukowane seksualnie padają łupem cwaniaków
wielkolud2020.07.9 20:43
Kandydat na Prezydenta - Rafał Trzaskowski ma aż 170 cm wzrostu. Toż to gigant.
Anonim2020.07.9 22:30
..i liliputa ma w kroku ...sasiada prosi aby paskudzie dogodzil
Foster2020.07.10 10:16
To tak jak ja - glosuję na Trzaskowskiego.
kibic2020.07.9 20:40
Błękitny Szambuś na prezesa Ścieków Platformy a nie na Prezydenta Polski !!!
Styki2020.07.9 19:23
Jak mowi Wincenty Łaszewski – polski teolog, doktor teologii dogmatycznej, pisarz i tłumacz. Autor wielu książek poświęconych Matce Bożej, a zwłaszcza objawieniom maryjnym. Członek Światowego Apostolatu Fatimskiego wszystkie te wizje byly warunkowe i dalej sa. Wszystko zalezy od nas, miedzy innymi tez od tego kogo wybierzemy na prezydenta w najblizszych wyborach.
Styki2020.07.9 19:12
Atmosfera tych czasów, przepełniona duchem nieczystości, jak ohydna powódź, która zaleje ulice, place i miejsca publiczne, do tego stopnia, że prawie już nie będzie na świecie dziewiczej duszy. O zgrozo , to sie juz dzieje! Skad Marianna mogla miec tak precyzyjne wizje?
Styki2020.07.9 19:05
Tak, to sa juz te czasy, o ktorych Matka Jezusa podczas objawien w Quito mowila do Marianny ...Sakrament kapłaństwa będzie ośmieszany, lżony i wzgardzony. Diabeł prześladować będzie szafarzy Pana w każdy możliwy sposób. Będzie działać z okrutną i subtelną przebiegłością, odwodząc ich od ducha powołania i aby uwodząc wielu. Owi zdeprawowani kapłani, którzy zgorszą chrześcijański lud, wzbudzą nienawiść złych chrześcijan oraz wrogów Rzymskiego, Katolickiego i Apostolskiego Kościoła, którzy zwrócą się przeciwko wszystkim kapłanom. Ten pozorny tryumf Szatana przyniesie ogromne cierpienia dobrym pasterzom Kościoła. Poza tym, w owych nieszczęśliwych czasach, nastąpi niepohamowany zalew nieczystości, która popychając resztę ludzi do grzechu, pociągnie niezliczone lekkomyślne dusze na wieczne potępienie. Nie będzie można znaleźć niewinności w dzieciach, ani skromności u niewiast
Styki2020.07.9 18:58
Tak, to sa juz te czasy, o ktorych Matka Jezusa podczas objawien w Quito mowila do Marianna de Jesús Torres..".Biada dzieciom w owych czasach".
Seks kamerki2020.07.9 18:52
Cześć- Zapraszam na nowy portal społecznościowy dla dorosłych! Znajdziesz tam osoby na szybkie sex spotkania lub na wyskok na imprezke! Wystarczy wejść aktywować konto i juz randkować! www.frircikvip.com.pl
Saki Faki2020.07.9 19:41
A Agnes będzie?
Styki2020.07.9 18:48
Tak, to sa juz te czasy, o ktorych mowil dawno, dawno temu sw. Antoni Pustelnik. " Przyjdą takie czasy, że ludzie będą szaleni i jeśli zobaczą kogoś przy zdrowych zmysłach, to powstaną przeciw niemu mówiąc: Jesteś szalony, bo nie jesteś do nas podobny"
sum2020.07.9 17:38
Tylko Pan Andrzej Duda zagwarantuje zablokowanie żydowskich roszczeń. Czosnkowski obiecał żydom kasę.
ladychapel2020.07.9 17:30
EDUKACJA SEKSUALNA JEST POTRZEBNA. I TO JUŻ OD PRZEDSZKOLA, w którym dzieciak uczy się tego by nie odpowiadać na zaproszenia nieznajomych, by np. nie wsiadać z nimi do samochodu, jak prosić o pomoc i nie wstydzić się o nią prosić. To uczenie dziecka tego, żewsadzanie go na kolana (np. księdza) i dotykanie po pupie czy wkładanie palców w majtki - nie jest rzeczą normalną. Edukacja w szkołach to nauka o antykoncepcji, o tym czym kończy się przedwczesne rozpoczęcie współżycia bez zabezpieczeń, to dowiadywanie się o grożących chorobach, itd. PiSdzielcom edukacja seksualna kojarzy się z uczeniem dzieci tego, co PiSdzielec zobaczył w filmie hard-pornograficznym - a to nie to wy perwersyjni, obłudni Fryndzle.
Robertes2020.07.9 17:08
Podczas wypełniania karty do głosowania trzeba mieć na uwadze, że mając wiedzę i świadomość programu R. Trzaskowskiego będziemy mieli moralny udział w tym, co zdecyduje, co podpisze. A czego chce zalegalizowania aborcji - udział w zabójstwie, legalizacja par jednopłciowych - udział w cudzołóstwie, kryje czyścicieli kamienic - udział w złodziejstwie, jest kłamcą lub ma słabą pamięć, bo jak można powiedzieć, że nie był posłem gdy głosowano nad ustawą o wieku emerytalnym. Może zapomniał, bo był słabym posłem, nie przykładającym się, jest przystojną figurką na szachownicy możnych tego świata. Głosował bez zastanowienia, jak mu kazano. Tylko Duda, choć wolałbym Pana Marka Jurka
arecki2020.07.9 17:03
To jest ewidentne szykowanie pedo zabawek dle elit finansowych pochodzenia... takie osoby łatwiej później manipulować politycznie i ekonomicznie
ROBOTNICZAkrew2020.07.9 16:35
To już jest od dawna i nazywa się RELIGIA!
Anonim2020.07.9 16:44
Towarzysz Lenin, wielki miłośnik penetracji odbytu, któremu kiła zrobiła na starość zielonkawą breję z mózgu, też tak twierdził. Widzę towarzyszu, że Wy nadal w służbie. Kto wie, jak towarzysz Trzaskowski - "młody, dobrze zapowiadający się komunista" - obejmie stanowisko, to będziecie mieli szansę na jakiś medal zaszczytny za gorliwość i poświęcenie dla Ludowej Ojczyzny. Ile to % normy obecnie wyrabiacie?
PEDOFIL Z CZASÓW SEMINARIUM2020.07.9 16:26
Głosuje za Dudą i moja rodzina też, tak wielu nas ułaskawił. Dziękujemy!!!!!!
Anonim2020.07.9 16:31
Lesiu, a Ty ciągle w kółko to samo. Jesteś straśnie monotematyczny. Hemoroidy Cię bolą czy przerzuciły Ci się do mózgu... hmm... aaa, nie musiały Ci się przerzucać biorąc pod uwagę czym Ty myślisz.
Ryszard2020.07.9 16:11
Szkoda klawiatury na takie elaboraty. Zboki to lubią — byleśmy się tłumaczyli i udowadniali im „oczywiste oczywistości”. To banda potępieńców — a kysz, a kysz! maszkaronie z durszlakiem na głowie!
Anonim2020.07.9 16:09
A tak w ogóle to w ramach nauczania będzie może lekcja pod tytułem: gdzie u tow. Rabieja jest punkt G? Bo ja bym się wtedy zastanowił nad to edukacjo...
ZERRO2020.07.9 16:08
Policja zatrzymała i w kajdankach doprowadziła do prokuratury „edukatora seksualnego” dzieci. "Edukował” dzieci przy pomocy pornografii na terenie trzech województw i okazał się być księdzem. https://ekai.pl/kielecka-prokuratura-zatrzymala-duchownego-z-zarzutami-o-molestowanie-nieletnich/
Anonim2020.07.9 16:12
I bardzo dobrze. Ale co się dziwić jak obecnie w Domu św. Marty rezyduje główny gej Watykanu. Ach te nominacje...
Anonim2020.07.9 16:19
W dawniejszym języku, który jest oczywiście jest teraz "be", bośmy postęp moralny zrobiły, znaczy się jakieś trzy tysiące lat do tyłu (Sodoma i Gomora), to by się napisało (fuj, przez klawiaturę mi nie chce przejść, ale czego się nie robi dla pamięci historycznej, oczywiście dla celów badawczych... ale tak poza tym: fuj): główny pedał Watykanu.
Ninel2020.07.9 16:13
Jak na razie, lewaccy pedoseksedukatorzy są instytucjonalnie chronieni. Mam pewność, że za 25 lat gdzieś ujawnią się dziecięce ofiary przekazywane, wzorem miasta Berlin, pedofilom w celu resocjalizacji.
Anonim2020.07.9 16:39
Kiedyś miałem okazję porozmawiać z mordercą, który wyszedł na wolność po odbyciu kary. W sumie starszy zniszczony człowiek. I on, który kończył studia zdaje się z socjologii czy resocjalizacji, powiedział mi, że kiedyś już po wyroku zapytał się swojego profesora czy wie co to jest resocjalizacja. A ten profesor na to, że nie. W zasadzie definicja jest prosta: re-socjalizacja czyli przywrócenie na łono społeczeństwa, ale jak to zrobić kiedy miłośnicy penetracji w odbycie twierdzą, że to jest normalne? Jeśli za normę uchodzą dzisiaj osiągnięcia Sodomy i Gomory... To właśnie jest dzisiaj w świecie norma. Wystarczy przyjrzeć się nazwie: miesiąc dumy/pychy gejowskiej.
"ZERRO" POłknął ustawkę jak pelikan!2020.07.9 16:41
Ustawka! Przebieraniec udawał księdza! tak jak i USTAWKĄ jest wpis "ZERRO"
Zimne oko2020.07.9 15:47
POd rozwagę i refleksję różnym dewiantom i zdrajcom wiszącym na brukselskich klamkach i żebrzących o kary dla mojej Ojczyzny: ,,Nadejdzie wkrótce taki dzień, Że zginą wszyscy śmiercią szczura. Nie topór, nie katowski pień Lecz jęk i zaśpiew sznura. Nie znajdziesz bowiem w świecie kul, Co pomszczą ich okrutne zbrodnie. Nieważne, który z nich co czuł Nie może umrzeć godnie. Dla woja jest kamienny mur, Szlachetnym miecza błysk i lśnienie. Dla łotrów zaś napięty sznur! Dla łotrów poniżenie!"
epitafium dla POkemonów:2020.07.9 20:07
Pochowano ZDRAJCĘ pod płotem, posypano wapnem, przykryto błotem, nie potrzebna mu była trumna, bo tak kończy V-ta kolumna.
Ziomal2020.07.9 15:41
Tytuł sugeruje jakby znowu pisali o religii w szkole publicznej.
robaczek 2.02020.07.9 15:47
A masz ochotę na sex ze mną. Robi z ratusza. Robię wszystko i nawet jeszcze więcej. No jak? Spotkamy się?
Foster2020.07.9 15:36
Jak sądzicie - kto to rapował ? "Przecież nie chodzi o zwykłe przeżycie! Wykurzycie? Tych pajaców na górze. Czas już nadszedł na społeczną burzę", czy "Pogońmy razem pisowskich frajerów TVPiS? Jak w Korei propaganda. Pogrywa sobie z nami Kaczyńskiego banda, stroszą pióra udając piękne pawie, a w Polsce od dawna mamy bezprawie".sądzicie kto to rapował ? Odp. syn PIS - owskiego wicepremiera.
robaczek 2.02020.07.9 15:42
To ten niewyskrobany zwadą KODu genetycznego niespuszczony do kibla?
gracz2020.07.9 15:30
Zastanawiam się, jaką k..wą ludzką trzeba być by wybrać takie coś.
robaczek 2.02020.07.9 15:13
powtarzam bo spadam na dól ;] DROGIE BABCIE I DRODZY DZIADKOWIE ;] MLODZI JESZCZE MOGA SIE BZYKAC I TO BEDA ROBIC ;] to ze wy juz nie teges to nie znaczy ze cala reszta spoleczenstwa tez ma zrezygnowac ;] i nie udajcie ze wam tak zalezy na tym co kto gdzie wsadza, bo przy proboszczu wam to nie przeszkadza jakos ;] jak to jest z tym co?
N2020.07.9 15:06
Powtarzacie jak mantrę tę masturbację od 4 roku życia, a w tych standardach po prostu NIC TAKIEGO NIE MA:D. Zajrzyjcie, te standardy są łatwo dostępne w internecie. Pomijając już to, że obecnie prowadzona i planowana do oficjalnego wprowadzenia edukacja seksualna zaczyna się od 12 roku życia! Ale pruderia ważniejsza, niż dobro człowieka: edukacja seksualna ma między innymi ukrócić pedofilię poprzez nauczanie, że na seks potrzeba jest zgoda (bo wiele z tych przypadków to wymuszenie z pozycji siły: księdza, nauczyciela wf, wujka-"przyjaciela" rodziny), nauka o antykoncepcji (ale kogo to obchodzi, jak młoda wpadnie, to się szybciutko zrobi ślub i nie było tematu - żałosna a powszechne kalanie sakramentu). Sprawa homoseksualizmu tak samo jest zamiatana pod dywan: nie ma tematu, jak masz takie ciągoty, to się nie przyznawaj, duś to w sobie.
Ninel2020.07.9 15:26
Nie rżnij głupa. Każdy może sprawdzić, że na stronie 38 znajdziemy to chcesz ukryć. https://www.bzga-whocc.de/fileadmin/user_upload/Dokumente/WHO_BzgA_Standards_polnisch.pdf
N2020.07.9 15:34
Czy tam jest nauka masturbacji? Czy o masturbacji jest napisane w kolumnie umiejętności? No nie rżnij głupa. Chyba, że sprawia ci trudność czytanie takiego dokumentu
Ninel2020.07.9 15:58
"Przekaż informacje na temat: Radość i przyjemność z dotykania własnego ciała, masturbacja w okresie wczesnego dzieciństwa" jest pedofilskim pouczaniem i nakłanianiem do masturbacji, tak samo jak "Pouczanie o radości z picia pyfka" jest nakłanianiem do picia piwka. JPDL, z wami nie należy rozmawiać, was trzeba powstrzymać.
Anonim2020.07.9 16:06
Oni wszyscy, ci nowocześni z Sodomy i Gomory, jak tych "Młodych wilkach", kiedy Jarosław Jakimowicz mówi: "Jak cię złapią za rękę, mów że to nie twoja ręka... Do niczego się nie przyznawaj".
Maria Błaszczyk2020.07.9 17:01
No nie. To jest to samo, co "pouczanie o radości z chodzenia i biegania". Czyli zupełnie co innego. Bo widzisz, dzieci się masturbują, jest to normalne i rozwojowe zachowanie, a przyjmowanie narkotyków bynajmniej takie nie jest.
Ninel2020.07.10 2:11
Dzieci absolutnie się nie masturbują. To są lewackie brednie na podstawie "badań" pedofila Kinseya.
Ninel2020.07.10 2:19
A co do normalnych, to znaczy naturalnych zachowań - szczanie i defekowanie gdzie popadnie, kopulowanie, gwałty, złodziejstwo, zabijanie odmieńców, to są wszystko NATURALNE zachowania. Kultura jest konstruktem nienaturalnym, a WSZYSTKIE wasze lewackie postulaty oznaczają demontaż kolejnych kawałków kultury i sprowadzanie ludzi do poziomu bydła, zwierząt, dzikich bestii. Więc, plz, nie powołuj się na "naturalność" ani na "człowiekowatość" (np Człowieków LGBT). Na końcu Praw Zboczeńców Seksualnych jest likwidacja europejskiej cywilizacji technologicznej, sprowadzenie całej Europy do poziomu państw trzeciego świata, a w końcu likwidacja populacji i zastąpienie jej inną, która resztki zdegenerowanych, bezkulturowych i zezwierzęconych białasów po prostu utylizuje. 400 milionów wymordowanych... sroga cena za dekadę radochy bandy zboczeńców, głównie pederastów i pedofilów.
Kik2020.07.10 8:44
Co za bełkot. Wy macie jakiś wypaczony odbiór wartości i rzeczywistości. Dzieci nie trzeba przyuczać o radości z chodzenia i biegania, bo robią to spontanicznie i naturalnie. Co innego masturbacja, nie jest ani normalna, ani naturalna, ani do niczego dziecku potrzebna, w przeciwieństwie do chodzenia i biegania. Moje dzieci się nie masturbują, dzieci mojej siostry też nie, mojego szwagra i szwagierki również nie. Rozmawiałam ze znajomymi, większość przeciera oczy ze zdumienia. Czyli wg. waszych standardów nasze dzieci są nienormalne? W takim razie w d... sobie wsadźcie waszą normalność. A od naszych zdrowych, radosnych, szczęśliwych, rozwijających się prawidłowo dzieci wara.
Foster2020.07.10 10:20
Nie rozumiesz bolszewików - dla nich prawda jest bardzo relatywna. Obejrzyj chociaż jeden program publicytyczny TVP Info, to zrozumiesz.
To ,, " nie jest cudzysłów2020.07.9 14:57
Bzdury piszecie na tej frondzie.
pytania wyborcze...2020.07.9 14:56
czy rafalek odbywa stosunki analne w czasie urzedowania ???czy fekalia rabieja cuchna jak te z czajki???czy donald tusk tez uprawia sex analny z rafalkiem i michnikiem???....
Uwaga,uwaga! zerwie się z łańcucha niejaka Aga2020.07.9 14:49
dla przyjaciół agnieżka dzban
robaczek WC🌈2020.07.9 14:50
ŁYKAM ŁYKAM - obciągam i ŁYKAM !! Mniam, mniam.. Bon appetite!🌈
robaczek 2.02020.07.9 14:56
a ten swoje....... oj dziadziu dziadziu........ eh.
❤️ 🌼 Aga2020.07.12 19:24
Byś się wstydził do kobiety tak!
robaczek 2.02020.07.9 14:48
WY JESTESCIE JEDNAK CHORZY PSYCHICZNIE CHYBA!!! co wy babcie macie do tego seksu!!!!??? to ze wy juz nie ....... to nie znaczy ze trzeba reszczie spoleczenstwa zabierac przyjemnosc ;] oj babcie dziadki SUPERPRUD!!!;]
Ninel2020.07.9 15:28
Przestańcie wychodzić z szafy i dobierać się do cudzych dzieci, to przestaniemy was zauważać, razem z tą waszą 6-kolorową szmatą. Proste?
Maria Błaszczyk2020.07.9 15:52
Napisał przestawiciel mniejszości, która praktycznie w każdej szkole ma swojego indoktrynatora i której symbol zdaje się działać jak router - musi wisieć dosłownie wszędzie, bo inaczej, najwyraźniej, przestaje działać... Wszelkie zmiany najlepiej zaczynać od siebie. Więc rozumiem, że znikają katecheci ze szkół oraz krzyże zewsząd?
Ninel2020.07.9 16:01
Ależ my POPIERAMY, aby postempacy robili ze swoimi dzieciami co im się zamarzy. Możesz je nawet namówić do zmiany płci albo wypróbowania czy rola lesbijki to jest sama słodycz, ja to POPIERAM.
Maria Błaszczyk2020.07.9 17:04
No cóż, s kalamałabym, gdybym powiedziała, że popieram nauki o okrutnym bogu Jahwe uczącym jak katować niewolników, jak okradać ludzi, jak mordować zostawiając sobie małe dziewczynki jako seksualne zabawki - ale uważam, że masz do tego prawo. Ale problem w tym, ze się z tymi naukami pchacie do szkół i w ogóle wszędzie. A tak z ciekawości - jaka rola w życiu to "sama słodycz"?
łał!! .. buzi?2020.07.9 14:41
Czy Rawałek na tej fotce reklamuje "fi" swojego ratuszowego zastępcy???
Tylko Konfederacja2020.07.9 14:40
Cytat Stefana Kisielewskiego: „To, że jesteśmy w d…. to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać". Właśnie coś takiego się dzieje. Gdzie nie spojrzeć - kamieni kupa. Po pięciu latach rządów ekipy z pis w wielu miejscach naszego pięknego kraju nie ma już czego zbierać. Była sobie Trójka, ostał się budynek Trójki. Niczym po wybuchu bomby neutronowej, która niszczy ludzi, a oszczędza mury. Był sobie Janów Podlaski - za okupanta był, za Gomułki i za Jaruzelskiego - ale za Jurgiela zbankrutował. Konie jedzą plewy, a nie owies. Był sobie Trybunał Konstytucyjny, a teraz nawet za granicą wiedzą, że to „atrapa, sąd, którego nie należy traktować poważnie”. Puszcza Białowieska przetrwała tylko dzięki „interwencji zewnętrznej”, ale wrocławski Teatr Polski tyle szczęścia nie miał - bo pod dyrektorem Morawskim wnet padł. Było sobie życie nad Wisłą, a jest spalona ziemia. PiS - po dojściu do władzy - zaczął przejmować wszystko, jak leci. Zgodnie z zasadą TKM, której zresztą Kaczyński jako pierwszy użył w debacie publicznej. Tymczasem teraz ta filozofia to trwały fundament jego rządów, ostatnio jej wyrazicielem stał się poseł pis Przemysław Czarnek odnośnie SN: „Wiele już zrobiliśmy, i to jest ostatni bastion, też już praktycznie zdobyty”. Kaczyński uznał widać, że „dzieło niszczenia w dobrej sprawie jest święte, jak dzieło tworzenia”. Tą dobrą sprawą jest powodzenie pisowskiej rewolucji i ugruntowanie jej władzy. Mniejsza o koszty tegoż, wszak przyszłość tego kraju zupełnie nie zajmuje myśli starszego pana. Dla niego liczy się tu i teraz, zresztą osiągnięć III RP nigdy nie cenił i nie poważał. Kadry są najważniejsze - mawiał Lenin. Przy czym rozwinięcie tej myśli jest dość zaskakujące - obsadzamy wszystko naszymi, ale ci nasi to miernoty. Miernota bowiem nie jest autonomiczna i wszystko zawdzięcza swemu protektorowi. A zatem będzie gotowa na wiele, przed niczym się nie cofnie, byle tylko raz zdobytą pozycję utrzymać. Ludzie PiS-u i ci do władzy koniunkturalnie przyklejeni obsadzają zatem wszystko, co tylko jest do obsadzenia. Ta nowa nomenklatura jest łapczywa, a skala jej niekompetencji, niewiedzy czy braku umiejętności przeraża. Ale im mniej potrafisz, tym bardziej będziesz wdzięczny za awans. Wszak Julia Przyłębska w normalnych warunkach nigdy nie zostałaby prezesem TK. Jednego nowym kadrom nie brakuje: skaz w życiorysach, wszelakich kompromitacji - obyczajowych, zawodowych czy prawnych. Oraz głuchej determinacji. Tacy ludzie podbijają Polskę. Biorą we władanie spółki Skarbu Państwa, teatry, muzea, ambasady, urzędy. Zwykle za co się nie wezmą, to już mogą zaśpiewać, że „znowu w życiu mi nie wyszło”.
KOnfidentom STOP!2020.07.9 14:45
buda! ty POdróbo! NIE podpisuj się "Konfederacja"! bo ty jesteś KOnfidencja!
Tylko Konfederacja2020.07.9 14:47
Cytat Stefana Kisielewskiego: „To, że jesteśmy w d…. to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać". Właśnie coś takiego się dzieje. Gdzie nie spojrzeć - kamieni kupa. Po pięciu latach rządów ekipy z pis w wielu miejscach naszego pięknego kraju nie ma już czego zbierać. Była sobie Trójka, ostał się budynek Trójki. Niczym po wybuchu bomby neutronowej, która niszczy ludzi, a oszczędza mury. Był sobie Janów Podlaski - za okupanta był, za Gomułki i za Jaruzelskiego - ale za Jurgiela zbankrutował. Konie jedzą plewy, a nie owies. Był sobie Trybunał Konstytucyjny, a teraz nawet za granicą wiedzą, że to „atrapa, sąd, którego nie należy traktować poważnie”. Puszcza Białowieska przetrwała tylko dzięki „interwencji zewnętrznej”, ale wrocławski Teatr Polski tyle szczęścia nie miał - bo pod dyrektorem Morawskim wnet padł. Było sobie życie nad Wisłą, a jest spalona ziemia. PiS - po dojściu do władzy - zaczął przejmować wszystko, jak leci. Zgodnie z zasadą TKM, której zresztą Kaczyński jako pierwszy użył w debacie publicznej. Tymczasem teraz ta filozofia to trwały fundament jego rządów, ostatnio jej wyrazicielem stał się poseł pis Przemysław Czarnek odnośnie SN: „Wiele już zrobiliśmy, i to jest ostatni bastion, też już praktycznie zdobyty”. Kaczyński uznał widać, że „dzieło niszczenia w dobrej sprawie jest święte, jak dzieło tworzenia”. Tą dobrą sprawą jest powodzenie pisowskiej rewolucji i ugruntowanie jej władzy. Mniejsza o koszty tegoż, wszak przyszłość tego kraju zupełnie nie zajmuje myśli starszego pana. Dla niego liczy się tu i teraz, zresztą osiągnięć III RP nigdy nie cenił i nie poważał. Kadry są najważniejsze - mawiał Lenin. Przy czym rozwinięcie tej myśli jest dość zaskakujące - obsadzamy wszystko naszymi, ale ci nasi to miernoty. Miernota bowiem nie jest autonomiczna i wszystko zawdzięcza swemu protektorowi. A zatem będzie gotowa na wiele, przed niczym się nie cofnie, byle tylko raz zdobytą pozycję utrzymać. Ludzie PiS-u i ci do władzy koniunkturalnie przyklejeni obsadzają zatem wszystko, co tylko jest do obsadzenia. Ta nowa nomenklatura jest łapczywa, a skala jej niekompetencji, niewiedzy czy braku umiejętności przeraża. Ale im mniej potrafisz, tym bardziej będziesz wdzięczny za awans. Wszak Julia Przyłębska w normalnych warunkach nigdy nie zostałaby prezesem TK. Jednego nowym kadrom nie brakuje: skaz w życiorysach, wszelakich kompromitacji - obyczajowych, zawodowych czy prawnych. Oraz głuchej determinacji. Tacy ludzie podbijają Polskę. Biorą we władanie spółki Skarbu Państwa, teatry, muzea, ambasady, urzędy. Zwykle za co się nie wezmą, to już mogą zaśpiewać, że „znowu w życiu mi nie wyszło”.
UWAGA: Materiał propagandowy RAFAELA ARENSA2020.07.9 15:38
I tutaj się chłoptasiu odkryłeś z tą KOMUSZĄ trójką. Z ciebie taki KONFEDERATA jak z URBANA KATOLIK. Spadaj z tą swoją agitką na szczaw i mirabelki STEFANA. Brakuje ci TW "BERY". A może ty po tych samych pieniądzach co BERA z tego samego resortu i się podszywasz pod KONFEDERACJĘ. Takie były wasze metody działania. Nie podszywaj się pod KONFEDERACJĘ PARSZYWCU.
Anonim2020.07.9 16:25
NIE DO WIARY!!!! Złogi komunistyczne odnalazły się w Konfederacji? Obrońca PRLu podszywa się pod Konfederację. Przeczytaj sam uważnie swój tekst, a zrozumiesz, dlaczego to napisałem, bo nie mam ochoty polemizować z tymi głupstwami dla przygłupów.
lelo2020.07.9 14:32
Kochana frondo zamieszczasz artykuły, które są strasznie długie. Mochery nie przeczytają usną po 3 linijce. dla kogo te pseudonaukowe publikacje
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱✡️2020.07.9 14:30
Nie poznajesz mnie? To ja parch Lesiu Keller-Krawczyk, wyjąłem obrzezanego robaczka.🏳️‍🌈
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.07.9 14:28
ta... najlepszym rozwiązaniem dla katoli byłoby to żeby seksualnie dzieci edukował ksiądz na plebani a nie osoba która przeszła w tym zakresie przeszkolenie i robi to otwarcie na lekcjach w szkole!
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱✡️2020.07.9 14:31
I pamiętaj katolu, ja parch Keller-Krawczyk, jestem jak goowna w dworcowych WC - niespłukiwalny.
Kik2020.07.9 14:51
Aha, czyli rozumując po twojemu, powszechne, legalne molestowanie i gwałcenie dzieci przez osoby "przeszkolone", będzie w porządku? Natomiast takie zachowania, stanowiące margines wśród duchowieństwa, to pedofilia, a Kościół to samo zło? Doprawdy, ani sensu, ani logiki dopatrzeć się nie mogę. P.S. A to "przeszkolenie", to miałoby bazować na dorobku takich "autorytetów", o jakich mowa w artykule? No to hardcorowo.
Anonim2020.07.9 16:02
A gdzie Ty się u niego spodziewasz logiki? Skoro na mózgu ma hemoroidy... Dawniej na takich się mówiło "pedał". Dziś to "gej". Ale w sumie to samo.
aaa2020.07.10 4:17
Zobaczmy jak skończą dzieci Rafała obrabiane przez tęczowych chłoptasi - poczekamy, zobaczymy
LGBT - WON !!!!!!!!2020.07.9 14:25
Niedoczekanie wasze ze będzie tu LGBT. Jak ktoś mi dziecko zdeprawuje w przedszkolu, to osobiście gołymi rękami go zatłukę na oczach wszystkich.
Kik2020.07.9 14:59
Każdy seksedukator i zboczeniec, który odważy się wyciągnąć rękę po nasze dzieci, niech będzie pewny, że mu tę rękę władza rodzicielska odrąbie :) A co tam, nieważna inspiracja, ważne że w dobrej sprawie ;)
Jerzy2020.07.9 14:23
Molestujaca edukacja seksualna to jest jak Duda ulaskawia pedofila, a ten wraca na lono swojej rodziny i uczy nieletnich zabawy w doktora.
Revo2020.07.9 14:27
Ty Jerzy widać, że jesteś starym komuchem szkodzącym Prezydentowi i Polakom. Pewnie w PRL-u byłeś jakimś UB-ekiem lub urzędnikiem komunistycznej władzy. Na pohybel tobie kmiocie.
Foster2020.07.9 14:22
Strzemecki zamilcz świntuchu - nie życzę sobie opisywania na katolickim portalu takich bezeceństw.
Maria Błaszczyk2020.07.9 14:21
Jest i Kinsey... Problem w tym, że Kinsey jest dla seksuologii tym, czy Linneusz dla systematyki. Owszem, pionierem. Ale z powodu zmiany paradygmatu, również po rostu historyczną ciekawostką. Starczy sobie uświadomić, że "badania" Kinseya to dokładnie ten sam okres, co leczenie depresji i schizofrenii lobotomią płatów czolowych mózgu.
Coś ty czytała "Kinsey-a",2020.07.9 14:28
a czego się od "Linnesza" nauczyłaś?
Maria Błaszczyk2020.07.9 14:34
Nie wiem, co to takiego "Kinsey-a" i "Linnesza"...
Cyt.:2020.07.9 14:42
"Jest i Kinsey... Problem w tym, że Kinsey jest dla seksuologii tym, czy Linneusz dla systematyki." - Zatem, coś czytała Alfred Ch. Kinsey, a co wiesz o Carl Linnaeus? Nie odmieniam przez przypadki aby do ciebie to trafiło!
Maria Błaszczyk2020.07.9 14:44
Kinsey wiem, Linneusz też. Ale pytałeś o jakieś "Kinsey-a" i Linnesza" - a o tych nie mam pojęcia.
proste pytanie2020.07.9 14:49
Zatem, coś czytała ...
Maria Błaszczyk2020.07.9 16:00
Ale kto coś czytał? Może spróbuj coś napisać z sensem, bo to nie "odmiana przez przypadki", tylko jakiś bełkot.
kuchto2020.07.9 17:06
Popisujesz sie nazwiskami o ktorych nie masz najmniejszego pojecia!
Maria Błaszczyk2020.07.9 17:14
No, przynajmniej wiem, jak się je pisze i jak "odmienia przez przypadki", drogi dżentelmenie. To już coś. A wiem jeszcze parę innych rzeczy na ich temat. Też możesz się dowiedzieć, jeśli zechcesz. A przy okazji, czytając o nich, poprawisz swoje umiejętności językowe, np. podszkolisz się w deklinacji albo dowiesz się tego i owego o znakach interpunkcyjnych. Popatrz tylko, jaka świetlana perspektywa.
Ninel2020.07.9 16:04
Paradygmat nie został zmieniony, wystarczy poczytać dzisiejszych seksuologów i seksedukatorów. Jeśli w dziedzinie medycyny jako takiej mamy postęp, to w dziedzinie IDEOLOGII postępu zasadniczo nie ma. Udoskonalane są tylko techniki wbijania ludziom kłamstw do głów.
Maria Błaszczyk2020.07.9 17:10
Akurat tu chodzi bardziej o metodę naukową i jej aspekty etyczne. Konkretnie np. sposoby doboru próby i to, stosowanie jakich metod badawczych dopuszczamy. Wiesz, jak z tą witaminą C, co niby miała zwalczać przeziębienia i badanie tego, jak ludzie się uczą rzeczy metodą rażenia ich prądem. W pierwszym wypadku - i u Kinseya i z wit. C zły dobór próby kompletnie sfałszował obraz. Kwestie etyczne - no cóż, takie-były-czasy. Jedyne, co możemy zrobić dziś, to nie dopuścić, by takie świry mogły prowadzić swe chore eksperymenty. No a że niektóre tezy Kinseya częściowo się potwierdziły, to już nie moja wina - ale potwierdziły się w badaniach przeprowadzonych w sposób prawidłowy.
Topek2020.07.9 14:17
Pisdzielcy jesteście chorzy nic nie rozumiecie z tego świata. Edukacja seksualna i edukacja toleracji dla osób homoseksualnych jest potrzebna w pierwszym przypadku by uchronić dzieci przed pedofilami i np. nie chcianą ciążą a w drugim przypadku by uchronić społeczeństwo przed takimi uznającymi tylko jedyną prawdę i nie uznającymi innych poglądów pisdzielcami
Och Topek, Topek...2020.07.9 14:24
"Pisdzielcy jesteście chorzy nic nie rozumiecie z tego świata" - I jak to psychiatrzy mówią: każdy sądzi innych wg siebie. Czyli, Topek to nie pisdzielec, ale ludź renesansu!
GRU2020.07.9 14:29
Czopek, nikt cię nie obraża, ale ja właśnie zacznę. Jesteś chamskim lewackim kretynem bez szkoły POsrańcu.
der2020.07.9 14:17
DROGI POLAKU, PATRIOTO ZOBACZ SPOT „RAFAŁ NIE KŁAM” https://www.youtube.com/watch?v=bC87YYvxCVk PRZEKAŹ DALEJ INNYM POLAKOM !!!!!! DZIAŁAJ, BY NIE ŻAŁOWAĆ.
Kołchoz "robaczek 2.0" otwiera swe podwoje.2020.07.9 14:13
Kryteria przyjęcia: - stwierdzony, patalogiczny kompleks niższości, - robolo-chłopskie pochodzenie, - zabużanskie, - parcho-żydowskie oczywiście , dumni 🏳️‍🌈🏳️‍🌈, oraz wszelkie ofiary, jak ci "Operacji Wisła". -- Ale pamiętaj, twój PRL już nie wróci.
Naczelny2020.07.9 14:13
molestująca seksualnie ,,edukacja'' w całej Polsce, czyli co, Kościół Katolicki?
AAAtomek2020.07.9 14:08
Czy po tym artykule Strzemecki wytrysnął? Co za dużo to niezdrowo Strzemecki!
Topek2020.07.9 14:07
Nie mogę się już doczekać jak Kaczyński będzie przepraszał na łamach Onetu Pana Radosława Sikorskiego za beszczelne słowa o zdradzie dyplomatycznej a wyrok jest prawomocny, zobaczymy teraz szacunek prezesa do prawa
Topek2020.07.9 14:13
Jem qpe