Teorie spiskowe Kidawy - Błońskiej. A o PiS-ie mówili oszołomy!  - zdjęcie
11.09.19, 09:14(fot. youtube)

Teorie spiskowe Kidawy - Błońskiej. A o PiS-ie mówili oszołomy!

2

- Nie wierzę w to, bo takich rzeczy się nie robi. To znaczy, że Prawo i Sprawiedliwość ma jakiś ukryty plan — mówiła w Radiu TOK Małgorzata Kidawa-Błońska, wicemarszałek Sejmu i kandydatka KO na premiera, odnosząc się do przerwania posiedzenia Sejmu.

- Prezydium Sejmu zdecydowało, że najbliższe posiedzenie Sejmu zostanie przerwane w środę i wznowione po wyborach – powiedział we wtorek wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki (PiS). 

Zdaniem Małgorzaty Kidawy- Błońskiej "PiS nie wierzy w pozytywny dla nich wynik wyborów". - I chce się zabezpieczyć albo przygotować jeszcze jakąś ustawę, która w normalny sposób nie mogłaby być przegłosowana - oceniła w TOK FM

- Nikomu do głowy nie przyszła taka sytuacja, bo nawet w prawie nie jest to zapisane. To jest oczywiste, że Sejm wypełnił swoją rolę, są wybrani przedstawiciele nowego Sejmu i to oni powinni podejmować decyzję - mówiła kandydatka KO na premiera. 

 - Takich rzeczy nie robi się z miłości do posłów - komentowała argument, że obrady będą przerwane, by posłowie mogli prowadzić kampanię.

- Prawo i Sprawiedliwość ma jakiś ukryty plan. Albo nie wierzy w pozytywny dla nich wynik wyborów i chce się zabezpieczyć, albo chce przygotować jeszcze jakąś ustawę, która w normalny sposób nie byłaby w stanie być przegłosowana. Na pewno nie wróży to nic dobrego - oceniła Małgorzata Kidaewa-Błońska

- Nie wierzę w to, bo takich rzeczy się nie robi. To znaczy, że Prawo i Sprawiedliwość ma jakiś ukryty plan. Albo nie wierzy w pozytywny dla nich wynik wyborów i chce się zabezpieczyć, albo chce przygotować jeszcze jakąś ustawę, która w normalny sposób nie byłaby w stanie być przegłosowana. Na pewno nie wróży to nic dobrego — mówiła

bz/TOK FM

Komentarze (2):

Max Fiend2019.09.11 10:38
Zmałpowali numer Cameron'a a na ostatnim posiedzeniu przeprowadzą odpowiedni wariant pakietu ustaw zależnie od wyników wyborów. To zwyczajne polityczne oszustwo i zbójectwo.
Max Fiend2019.09.11 11:05
Boris Johnson też wykorzystał ostatnio ten pomysł i chciał przeforsować swoją ustawę na ostatni moment :-D