Poza prezydenturą czeka kraina bezstresowych polowań - zdjęcie
15.05.15, 09:49

Poza prezydenturą czeka kraina bezstresowych polowań

10

Syn obecnego prezydenta Tadeusz Komorowski w rozmowie z tygodnikiem "WPROST" zdradza, że Bronisław coraz bardziej się męczy sprawowaniem władzy, jak również wyścigiem o fotel prezydencki, że wkrótce zacznie ... polować.

Wiemy, że przed prezydenturą Bronisław Komorowski uwielbiał być myśliwym. Po wygranych wyborach niestety odwiesił strzelbę na kołek. A wszystko przez to, że prasa i Polacy nie byli dobrze ustosunkowaniu do pasji Komorowskiego. Dlatego nowiutki sztucer marki Remington poszedł do sejfu.

Dziś - w momencie intensywnej kampanii wyborczej - Bronisław Komorowski cierpi męki i katusze i coraz częściej myśli o postrzelaniu sobie do zwierząt. Wszystko to wiemy od syna Prezydenta pana Tadeusza. "Ojca ciągnie do lasu - mówi w rozmowie z "WPROST" -  Widzę, jak ojciec się męczy. Myślę, że nie wytrzyma długo. Nawet na to liczę. Nie mogę się doczekać momentu, gdy będziemy razem polować". Męczarnia podobno jest straszna: Komorowski chciałby pojechać wraz z kolegami-myśliwymi strzelić sobie do jelenia. Ale wie, że jak media przyłapałyby Komorowskiego jak strzela w lesie, to przegrana wyborów murowana. Zostaje więc wiara w ... przegraną!

Od czasu wyborów prezydenckich Komorowski ani razu nie był na polowaniu. "Wprost" donosi, że prezydent w trudnych chwilach ratuje się czytaniem miesięcznika "Brać Łowiecka" i spotkaniami z kolegami myśliwymi. Na początku sierpnia prezydent zaprosi przyjaciół do pałacyku w Wiśle. Wszystko było zorganizowane w dużej dyskrecji. Na miejscu okazało się, że pretekstem było otwarcie nowego gabinetu myśliwskiego - donosi "Wprost".

No cóż, my chcemy jak najlepiej dla Prezydenta Komorowskiego, dlatego liczymy że przegra wybory i skupi się na polowaniu. Choć ciekawe w jakich lasach Bronisław będzie polować: polskich czy tych sprywatyzowanych?

philo

Komentarze (10):

anonim2015.05.15 13:21
Słabe te docinki. Stać was na lepsze i bardziej wyszukane. Może w komentarzach pojawi się coś interesującego.
anonim2015.05.15 13:24
Cokolwiek by nie sądzić o prezydencie Komorowskim, powyższy artykuł napawa smutkiem. Jakże wielką tragedią jest fakt że w Polsce, kraju o tak pięknych tradycjach myśliwskich, kraju gdzie to właśnie myśliwi przyczynili się do przetrwania wielu zwierząt (a i owszem - w prywatnych lasach!), prezydent nie może wybrać się na polowanie bo to będzie źle przyjęte przez prasę i opinię publiczną...
anonim2015.05.15 13:33
Zdecydujcie się, czy robicie z gościa niedojdę, czy "prawdziwego faceta", takiego co to i zapoluje, i nieślubne dziecko spłodzi, i oszwabi was na waszym własnym terenie, czyli w Skokach.
anonim2015.05.15 14:03
Być może jego mocodawcy z pewnych służb nie spodziewali się takiego niekorzystnego wyniku i dlatego nie wypromowali kogoś kto będzie kołem ratunkowym, gdy Brunnek poniesie klęskę wyborczą w pierwszej turze. Byłoby to korzystne dla nich, jak i dla samego prezydenta, który jak widać zmęczył się tym udawaniem prezydenta jakiego Polska jeszcze nie miała.
anonim2015.05.15 14:05
Jedynym obecnie sposobem na osłabienie wpływów przeciwników wydaje się być manipulowanie Kukizem.
anonim2015.05.15 18:29
Polska to bardzo bogaty kraj, że stać go na utrzymywanie takiego głupka.
anonim2015.05.15 19:54
Nieślubne dziecko Bronisława Komorowskiego z posłanką PO? Komorowski zbierał haki na otoczenie Donalda Tuska i Jarosława Kaczyńskiego? Już dostępne w Gazecie Warszawskiej.
anonim2015.05.16 6:33
Komorowski powinien przenieść sie do Krainy Wicznych Łowów tam czeka na Gajowego Wielki Manitu.
anonim2015.05.16 21:29
A czy u nas w ogóle można polować na kury?
anonim2015.05.18 10:31
zakład produkcyjny Fronda.pl poleca swoje usługi w zakresie: - kąsania po kostkach, - podszczuwania i judzenia, - dorabiania gęby i innych Dobrych Uczynków Ceny konkurencyjne!