PO za aborcją czy przeciw? Czego uczono kiedyś maturzystów? - zdjęcie
22.02.21, 20:23fot. flickr.com

PO za aborcją czy przeciw? Czego uczono kiedyś maturzystów?

16

Sprzeciw wobec legalizacji aborcji, eutanazji, małżeństw homoseksualnych i wprowadzenia kary śmierci” – taki punkt znalazł się z programie partii, której obecnie zdecydowanie nie należy o to podejrzewać i brzmi on ortodoksyjny manifest skrajnego ruchu pro-life albo jedno z czołowych zagadnień programu politycznego skrajnie prawicowej partii politycznej?

Tymczasem, jak się okazuje, nie jest to prawdą, ponieważ jest to element programu ... Platformy Obywatelskiej, tyle że z roku 2011 roku, o czym uczyli się polscy maturzyści.

Piotr Lisiewicz ujawnił ten fakt na portalu społecznościowym Albocla.com.

Taka zamiana w podejściu do wartości ochrony i świętości życia ludzkiego od poczęcia do naturalnej śmierci jak żywo przypomina osobę modnego kiedyś TVN-owskiego kaznodziei, a dzisiaj polityka Szymona Hołowni.

No i to jest hit! Maturzyści z 2011 r. uczyli się w „Vademecum maturalnym” z Wiedzy o Społeczeństwie, że program PO to „sprzeciw wobec legalizacji aborcji, eutanazji, małżeństw homoseksualnych i wprowadzenia kary śmierci”. Kto napisałby, że Platforma będzie ułatwiać aborcję, jako skończony nieuk oblałby maturę – pisze w swoim wpisie Piotr Lisiewicz.

mp/albicla.com/niezlezna.pl

Komentarze (16):

T.2021.02.23 14:53
Nikt nie pytał z programów partii, bo te się zmieniają. PO jest tego dobrym przykładem - z partii konserwatywno liberalnej przeszła w stronę bardziej centrowej. Tak jak PiS z neoliberalizmu poszedł w upaństwowienie gospodarki. Chyba tylko Korwin plecie ciągle te same głupoty ;)
zorro2021.02.23 10:41
Zwyczajnie zmądrzeli.
Michał Jan2021.02.23 9:56
To sławetne ugrupowanie, pod przewodnictwem człowieka, któremu zabrakło na długie spodnie, dało się zmylić protestom na ulicach i postanowiło się do nich przyłączyć. Po czym, zorientowawszy się, że nikt nie zagłosuje na duplikat mając oryginał, zaczęło się rakiem wycofywać. Już nie aborcja na życzenie, ale powrót do status quo ante bellum. Wystarczy posłuchać przedstawicieli w debatach telewizyjnych.
Henry2021.02.23 9:21
Nie rozumiem Kidawy, Budki i innych lewackich aparatczyków. Mam wrażenie, że wszystkie POkemony dostały zaćmienia umysłu. Wygadują idiotyzmy, a najbardziej śmieszy mnie ich mania prześladowcza Kaczyńskiego. Od 30 lat gadają tylko o nim, odmieniają inwektywy na jego temat przez wszystkie przypadki. Tak jakby w mózgach dostali blokady własnych pomysłów na Polskę. Co ciekawe znajdują w plebsie uznanie. Na takiego niedojdę Trzaskowskiego (fobia na punkcie TVP Info i idiotyczne gęganie) - głosowało ileś milionów - mimo że nie przedstawił żadnych obietnic i programu. Koza peowska też zostałaby prezydentem Warszawy???? Mordownie nienarodzonych, LGBT i lewacka cenzura ważniejsza od rozwoju gospodarczego Polski i Stolicy???????
Monika2021.02.23 7:33
Cześć panowie, mam na imie Monika 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowanych panów zapraszam do kontaktu najlepiej na moim profilu gdzie zobaczysz moje gorące zdjęcia ;) http://panieonline.pl/monia89
matis892021.02.22 21:31
Podobno na albicla.com już jest pełno lewactwa tak jak na katolickich stronach :). I też muszą tam być choć nienawidzą, nie znoszą tam być, ale muszą :))).
AAAtomek2021.02.22 23:17
Na albicli portalu dla szpicli jest tylko prawactwo oraz totalne prawactwo. Mnie tam nie uświadczycie prawicowi towarzysze sowieccy z PIS i ZP! Nie gram w waszej drużynie proputinowskiej.
?2021.02.22 21:24
Przypomnijmy ze PIS byl poczatkowo partia swiecka, zalozona przez majacego ludzka twarz Lecha Kaczynskiego a pacholy Rydzyka to zalozona w podobnym czasie LPR. Liberalizm PiS osiagnal apogeum po transferze Zyty Gilowskiej. Dzis to niewyobrazalne. Pozniej nastapila rownia pochyla w wyniku strategii zjedzenie przystawek i przejecia elementow ich programu. Teraz w sumie nie wiadomo czy PiS jest przystawką kosciola czy kosciol przystawka PISu?
matis892021.02.22 21:40
Ależ wiadomo. Największe PISiory to Totalnie Udawana PISiorska Niby Opozycja. A szalone macice i LZPKNTB+ są największymi obrońcami PISowskiego szczepienia szajsem. Dla szalonych macic to boski, cudowny PIS nektar od Kaczyńskiego i Morawieckiego. To samo codziennie głosi PISTVN, PISPolsat, PISGW, PISOnet. A w kwestii relacji lewackiego PISu z Kościołem to szatanistyczny PIS oficjalnie wspiera masoński i apokaliptyczny projekt państw bezgotówkowego Antychrysta do Znamienia Bestii. I tu znowu największymi zwolennikami PISu w tym są Totalnie Udawana PISiorska Niby Opozycja, szalone macice i LZPKNTB+ oraz PISTVN, PISPolsat, PISGW, PISOnet. itd. itd.
Anonim2021.02.22 21:07
Niedługo PiSowcy będą płakać że Stalin był prolife a Che Guevara nieznosił pedałów zaś SLD nic robie z tego nie robi
Jawny2021.02.22 20:45
Jazgoczące kundelki szatana (Anonim, ladychapel, Po 11..., AAAtomek, kretynizacja i spółka) już się zbudziły. Zrobiły kupy, obsikały i zaznaczyły teren, zżarły po misce koszernych ochłapów i teraz poszczekują. Ale skutek tego żaden. Niech sobie wyją do księżyca. Ich prawo. To jest wolny kraj. Gdzieindziej dostałyby kagańce na mordy i do mamra. A my mamy dzięki nim nieustanny ubaw (oni pozują na erudytów i mówią: LOLcontent).
Po 11 ...2021.02.22 20:44
Fronda tęskni za wersją PO pod kierownictwem Tuska? Naprawdę???
Rzyczliwy2021.02.22 20:46
No widzisz, są rzeczy, których nawet twój żydowski łeb nie pojmie!
Jawny2021.02.22 20:49
A tak poważnie: widać gołym okiem, jaką chorągiewką był Tusk. Przed wyborami wziął ślub kościelny, po kilkunastu latach życia na kocią łapę, a potem maszerował gorliwie (przepraszam za wyrażenie) na procesji Bożego Ciała w Krakowie.
AAAtomek2021.02.22 21:02
I żyje Tusk szczęśliwie z jedną Żoną, w przeciwieństwie do prawicowych polityków, którzy mają drugich, trzecich małżonków, kochanki, kościelne rozwody, kościelne kolejne śluby, etc
Po 11 ...2021.02.22 21:05
A co się zmieniło u Tuska? Rozwiódł się jak Marta, albo inny Kurski? Dlaczego niby chorągiewka, bo nie rozumiem?