Ostra krytyka Komorowskiego przez abp. Hosera - zdjęcie
23.07.15, 09:13fot. Wikimedia Commons

Ostra krytyka Komorowskiego przez abp. Hosera

8

Abp. Henryk Hoser w rozmowie z "Naszym Dziennikiem" mocno skrytykował Prezydenta Bronisława Komorowskiego za podpisanie ustawy in vitro. Arcybiskup Henryk Hoser w rozmowie z "Naszym Dziennikiem" ocenia, że ustawa "relatywizuje ludzkie życie, zezwalając na manipulowanie nim, niszczenie go". Przekonuje też, że "następstwem ustawy o in vitro będzie śmierć milionów istnień ludzkich. Podkreśla że staranie się o dziecko dokonuje się kosztem istnień ludzkich, przecież też poczętych dzieci, które giną w tej procedurze."

"Perwersyjny charakter ustawy polega na tym, że staranie się o dziecko, poczęcie tego dziecka i jego urodzenie dokonuje się kosztem istnień ludzkich, przecież też poczętych dzieci, które giną w tej procedurze i w okresie płodowym w wyniku selekcji embrionów w okresie przedimplantacyjnym i w wyniku aborcji eugenicznej, po implantacji" - uważa arcybiskup Hoser.

Oczywiście Prezydent Komorowski, określający się jako prezydent nie - ludzkich sumień nie posłucha i tego głosu hierarchy kościelnego, specjalisty w dziedzinie bioetycznej. Bo i po co!

mm/Nasz Dziennik

Komentarze (8):

anonim2015.07.23 9:29
Ze strony PO mamy narrację o : wolności wyboru ,prawach do posiadania dzieci,wsparciu realizacji marzeń obywateli przez państwo i tego typu emocjonalna gadka szmatka.Po stronie prawdy ; selekcja,eliminacja,aborcja,pozyskiwanie materiału.
anonim2015.07.23 11:04
@Mniemanologia czasami lepiej milczeć
anonim2015.07.23 11:22
@joenam Błaźnisz się każdym wpisem. Wstyd!
anonim2015.07.23 12:47
Credo, czy już mówiłem Ci, że dyskusja z lewymi jak: pLewicki, absolwentka psychologii Mniemanologia-feministka, zjowenam i całą resztą lewej menażerii nie ma sensu, bo to jest odmóżdżona banda ignorantów, głucha na jakiekolwiek argumenty...no, ale próbuj. serdecznie Cię pozdrawiam:)) zGreatB, to kolejny przykład lewego upośledzonego intelektualnie, dostał od prowadzącego fragment który wkleja pod każdym tekstem zaprogramowany na słowo "biskup", ale lewe ciemne zGreadzieB ani nie rozumie, ani nie ma pojęcia co wkleja, ani poco - w dodatku typowo po trolowemu nie na temat i bez związku z artykułem.
anonim2015.07.23 15:26
Infantylne, absolwentko psychologii Mniemanologia-feministka i zjowenam, lewe matolice, zwyzywałyście niewinną osobę (HK22, przepraszam za te ciężko upośledzone intelektualnie). Ja na szczęście nie dałem się wciągnąć w to lewe, fanatyczne, feministyczne szambo. Od początku wiedziałem, że nie warto z nimi walczyć za pomocą argumentów, dyskusji i łagodnej perswazji i się nie pomyliłem. Utwierdzają mnie w tym kolejne komentarze zamieszczane pod artykułami broniącymi godności ludzkiej (zawinili im tylko tym, że są ludźmi). Lewi już dawno pozbawiły mnie złudzeń, ale na szczęście obroniłem się przed pogardą, choć obrzydzenie się pojawiło. Jeszcze raz przepraszam za te upośledzone lewe i ciemne feministki, pozdrawiam, ale trzeba pamiętać, że cały czas będziemy narażać się na ataki ze strony otumanionych, fanatycznych, ciemnych u upośledzonych intelektualnie feministek i innych lewych ...
anonim2015.07.23 20:48
Uprasza się o szacunek dla wciąż obecnego Pana Prezydenta, a decyzja o in vitro wspaniala, dzięki niej moja kuzynka z mezem będzie mogla starac się o dziecko całkowicie legalnie :))
anonim2015.07.24 20:23
absolwentce psychologii Mniemanologii-feministce znów się pogorszyło - już o sobie mówi w liczbie mnogiej... ciekawe kto jej może lepiej pomóc dobry psychiatra, czy egzorcysta... żeby przestała o sobie mówić "my", "nam" itd...
anonim2015.07.25 8:54
@Lewacki vel Lewicki - Gdzie dopatrzyles sie klamstwa ze starony arcybiskupa? Poslugujesz sie narracja PO i lewactwa.