Nałęcz broni religijności Komorowskiego: „Prezydent dziś też będzie na mszy!” - zdjęcie
15.03.15, 17:10Tomasz Nałęcz (fot.Facebook)

Nałęcz broni religijności Komorowskiego: „Prezydent dziś też będzie na mszy!”

19

"Bronisław Komorowski jest człowiekiem głębokiej wiary i daje temu wyraz! Dziś też będzie na mszy!" - drwił prof. prezydencki doradca prof. Tomasz Nałęcz, odnosząc się do fali krytyki wobec prezydenta za to, że podpisał ustawę ws. konwencji tzw. antyprzemocowej. Nałęcz jest oburzony zarzutami, które sugerują prezydentowi nie dość wyraźne związki z Kościołem:

- Ale to w Piśmie napisane jest, by oddać Bogu co boskie, ale cesarzowi co cesarskie! (…) Źle jest, jeśli kwestia wiary myli się z kwestią rządzenia. Życzyłbym Jarosławowi Kaczyńskiemu i Andrzejowi Dudzie tylu spotkań z papieżem, ile miał Bronisław Komorowski! - kompromotował sie prezydencki doradca na antenie radia zet.

Podkreślał, że takie spotkania z Ojcem Świętym to bardzo istotna kwestia dla wielu katolików w Polsce i trzeba o tym mówić w kampanii.

- Prezydent Bronisław Komorowski ma takie poglądy, jak wskazują sondaże - zauwazył w poseł PiS Jacek Sasin.

Sab/Radiozet.pl, wPolityce.pl

Komentarze (19):

anonim2015.03.15 17:16
Komorowski na własne życzenie z Katolickiego Kościoła została wykluczony, na mszy świętej może przebywać ale jego wiara w Boga jest udawana na potrzeby zyskania głosów w zbliżających się wyborach.
anonim2015.03.15 17:17
WSIowy mason też idzie na wojnę z Polską i z Kościołem!!!! Komorowski, zwany przez większość Polaków po prostu „prezydentem BULL”- mający opinię niezguły, nieuka, pierdoły, a nade wszystko marionetki WSI i Wielkiego Wschodu Francji - na koniec swojego panowania w Belwederze poparł podstępny i przestępczy projekt autorstwa jewropejskich maniaków sexualnych. Nowe brukselskie „prawo” służy celom zniszczenia cywilizacji łacińskiej i destrukcji rodziny oraz unicestwieniu tradycyjnego wychowania dzieci i młodzieży, a przede wszystkim przerobieniu młodych ludzi na zboczeńców sexualnych!!! Lewacki prymitywizm jest niewątpliwie demoniczną chorobą umysłową, która wyrasta z szatańskich źródeł kultycznych i z naturalistycznej cywilizacji gromadnościowej, w której zgodnie z azjatyckimi postulatami znacjonalizowano dzieci i kobiety a tradycyjną rodzinę uważa się za przeżytek i nawet za „organizację przestępczą”. Wiadomo, że w żydokomunie, to „wszystko jest wspólne” i nigdzie nie jest tak dobrze jak w komunizmie i w neokomunizmie!!! Satanistyczny paplament oraz diabeł Bronco-BULL, zrzucając katolickie pozory otwarcie przeszli do obozu Antychrysta. Swoimi decyzjami politycznymi potwierdzili swoją przynależność do piekielnej zgrai rewolucjonistów, buntowników, deformatorów dusz, masonów, także niszczycieli kultury chrześcijańskiej i cywilizacji katolickiej. POpaprańcy wypowiedzieli już otwarcie wojnę Polsce, którą zamierzają dobić ekonomiczne, politycznie, kulturowo i cywilizacyjnie!!! NIE TYLKO CHCĄ UKRAŚĆ POLAKOM LASY, ZIEMIE, FABRYKI, SPÓŁDZIELCZE „SKOK”, ALE TAKŻE DZIECI, RODZINY ORAZ KULTURĘ I OBYCZAJE!!!! Zatem wróg nie pozostawia nam wyjścia i musimy walczyć!!!
anonim2015.03.15 17:25
Prezydent Komorowski jest rzeczywiście człowiekiem "głębokiej wiary"! On rzeczywiście "głęboko wierzy" w to, że ilość spotkań z papieżem może wpłynąć pozytywnie na jego polityczny wizerunek. Problem polega na jednak na tym że "głębia wiary" pana Komorowskiego jest mierzona głównie głębią politycznej kalkulacji.
anonim2015.03.15 17:59
Nałęcz nie-gojowski przybłędo won do zesraela. Po pierwsze: posiadaj broń i po pierwsze: bądź gotowy na obronę.
anonim2015.03.15 18:59
przy Panu Jezusie był cały czas Judasz, jadał razem, rozmawiał, słuchał słów, widział cuda i co mu to dało ? nic na końcu zdradził, paralelnie jest z gajowym... ale Pan Jezus do końca chciał by Judasz odwrócił się z obranej drogi, Judasz sam się potępił... memento mori...
anonim2015.03.15 19:02
AnitaF Pan Prezydent Komorowski jest obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej, który jest także katolikiem. Jako obywatel Rzeczypospolitej Pan Prezydent Komorowski ma prawo pełnić swój urząd publicznie wyznając swoją wiarę katolicką. Ktoś kto tego nie rozumie, może wyjechać to Korei Północnej. Tam jest na pewno inaczej.
anonim2015.03.15 19:14
......." Dziś też będzie na mszy!" - drwił prof. Tomasz Nałęcz. "Życzyłbym Dudzie tylu spotkań z papieżem"" .....Czy papież zniósł V przykazanie dla Komorowskiego? Może uczynił to towarzysz prof. Nałęcz?....... Dziękujemu Temu Panu.........
anonim2015.03.15 19:19
oszczędnicki Świeckość państwa wyraża się głównie w tym, że w państwie świeckim nikt nie może sprawować władzy politycznej tylko i wyłącznie z racji pełnienia jakiejś funkcji religijnej. Stąd świeckość państwa nie jest ideologią a jedynie rozstrzygnięciem ustrojowym jakie obowiązuje w państwie świeckim. Ideologią jest ideologia laicka, która głosi że osoba świecka pełniąca jakąś funkcję w państwie nie może publicznie odwoływać się do swoich przekonań religijnych. Tego rodzaju ideologia posiada charakter z gruntu antydemokratyczny zaprzeczający zasadzie wolności religijnej oraz zasadzie pluralizmu światopoglądowego. Takie zasady są w pełni dopuszczalne w demokratycznym państwie prawa, także w odniesieniu do osób pełniących funkcje publiczne.
anonim2015.03.15 19:19
Diabeł się ubrał w ornat i na mszę ogonem dzwoni.
anonim2015.03.15 19:26
...." że takie spotkania z Ojcem Świętym to bardzo istotna kwestia dla wielu katolików w Polsce i trzeba o tym mówić w kampanii." Nie oczekuję od prezydenta, by zaPOznał się z nauką KK, lecz wymagam od katolika odrobiny POKORY!.......
anonim2015.03.15 19:49
"Dziś też będzie na mszy!" Chyba czarnej.
anonim2015.03.15 20:10
Ciekawe, mierzi nas hipokryzja księdza, który niespecjalnie praktykuje np. cnotę ubóstwa, ale w przypadku polityków nie widzimy nic zdrożnego w deklarowaniu wiary i publicznym wypełnianiu praktyk religijnych a jednocześnie wprowadzających prawo sprzeczne z deklarowana wiarą.
anonim2015.03.15 20:23
W czasie zaprzysiężenia użył sformułowania "tak mi dopomóż Bóg", a to do czegoś zobowiązuje, chyba że - jak wspomniał Gandalf - jego katolicyzm istnieje tylko w sferze deklaracji jako element taktyki politycznej. Taki dobry wujek Bronek: do Kościoła puszcza oko, ale i Jaruzelskiego obrał jako doradcę, a teraz tego wieloletniego aparatczyka PZPR. Dla każdego coś miłego, stąd też tak duże poparcie bo i spektrum elektoratu szerokie. Komorowski to bezwolna marionetka, która podpisze dosłownie wszystko co każą mu jego oficerowie prowadzący, a czego domaga się komuna z Brukseli. Jestem pewien, że "aborcję" na życzenie, czy całkowite zrównanie "małżeństw" zboczeńców z małżeństwami ludzi normalnych też by przypieczętował, a doradcy znaleźliby odpowiednie wytłumaczenie dla lemingów starych i młodych, żeńskich i męskich. Jak grób pobielany: z zewnątrz wygląda pięknie, lecz wewnątrz pełen kości trupich i wszelkiego plugastwa.
anonim2015.03.16 4:03
Komorowski I jego otoczenie -doradcy zrobia wszystko klamiac publicznosc wlacznie aby poprawic slupki poparcia
anonim2015.03.16 7:24
@Obywatel - ateiści słów "Boże" i "Jezu" używają jako zamiennik słów "k..." i "ja pier....".
anonim2015.03.16 7:47
Towarzysz Profesor to gender-hermafrodyta...Jeden narząd nosi w rozporku, drugi na czole.
anonim2015.03.16 8:40
Modli się pod figurą, a diabła ma za skórą.
anonim2015.03.16 11:11
http://naszeblogi.pl/53396-towarzysz-yyyyyy-nalecz
anonim2015.03.16 16:35
"kompromotował sie prezydencki doradca" Czy aby na pewno on?