Na święta nowa dawka złotych myśli Komorowskiego! - zdjęcie
28.03.16, 07:21

Na święta nowa dawka złotych myśli Komorowskiego!

8

Bronisław Komorowski w rozmowie z Dorotą Gawryluk opowiadał o przeczytanym niedawno artykule w "Gazecie Wyborczej". Były prezydent wyraził swoje zaniepokojenie decyzją premier Beaty Szydło o wstrzymaniu się z przyjmowaniem uchodźców i tym, że większość Polaków jest przeciwna ich przyjęciu. Że jesteśmy nietolerancyjni- już wiemy. Teraz w dodatku jeszcze niewyedukowani, bo zakładamy, że wśród uchodźców mogą znajdować się terroryści.

"Nie łączmy problemu uchodźców z problemem terroryzmu - to nie fair! Nieprawdziwe!"-powiedział stanowczo. Nie podoba mu się też, że  "Polska nie okazuje solidarności z uchodźcami, mimo że sama oczekiwała solidarności w czasie stanu wojennego". 

Zapytany o zamachy terrorystyczne w Brukseli utrzymywał, że zamachowcy nie byli nowo przybyłymi uchodźcami, tylko żyli w Europie od lat.

"Otwarte drzwi" Angeli Merkel? Były prezydent łaskawie przyznał, że taka polityka wiąże się z ryzykiem, ale i daje szanse (nie powiedział tylko, jakie i na co). 

"Smagamy tę panią kanclerz Merkel… Ona popełniła błąd, bo chciała demonstracji zaproszenia. Ci ludzie i tak chcą się dostać, ale nie udawajmy, że Europa nie ma dylematu moralnego: czy pomóc czy nie pomóc ludziom w potrzebie".

Samą decyzję premier Beaty Szydło były prezydent skomentował bardzo emocjonalnie: "Nieszczęście" i "Dramat". W dodatku zasugerował, że zostaliśmy jako naród na wiele lat naznaczeni w opinii wrażliwego świata.

Kolejne złote myśli do galerii złotoustych polityków PO, którzy cały czas są za przyjęciem uchodźców? 

Źródło: TVP Info

Komentarze (8):

anonim2016.03.28 7:47
Bredzisława odbierałam jako zwykłego głupka, który nas kompromituje, teraz jednak podsumowałam jego dorobek polityczny i uważam go za zwykłego zdrajcę, powinien stanąć przed TS, a nie być przedmiotem żartów. Z Kwaśniewskiego też się śmialiśmy - pytanie po co go wybraliśmy aż na dwie kadencje - a ten człowiek nie ma dziś oporów w opluwaniu własnego państwa poza granicami, szerzyć kłamstwa stanowiące część wojny informacyjnej przeciw Polsce prowadzonej od 1989 przez Niemcy. (rodem z sowieckiej szkoły a teraz na usługach Niemiec - ciekawe co?) o TW Bolku szkoda słów - nie wyprowadzilibyśmy wojsk radzieckich gdyby nie silna opozycja i media jeszcze nie wykupione do końca, zrobił wszystko by to opóźnić i mu się udało, w stosunku do innych nawet słabszych państw
anonim2016.03.28 9:05
Pani Justine, Komorowski to wpływowy funkcjonariusz WSI, więc raczej trudno, by był po prostu zwykłym głupkiem. To bandzior, który otwarcie groził zwykłemu Polakowi śmiercią podczas swojej ulicznej kampanii. Gdy usłyszał jakieś niewygodne pytanie lub słowa prawdy, odpowiedział, żeby ten, który je zadał, uważał bo może go potrącić samochód na ulicy. To gorsze bydlę od Ala Capone.
anonim2016.03.28 9:28
...Że jesteśmy nietolerancyjni- już wiemy. Teraz w dodatku jeszcze niewyedukowani... obrzydliwy jest ten oprych. Swe deficyty narzuca na cale spoleczenstwo.
anonim2016.03.28 14:34
Wynurzenia Bredzisława (jak go ładnie nazwała Justine), traktuję jako okazję do zaanonsowania 32 odcinka moich "Bieżących". Spis rzeczy: - List pasterski Rozumu - Grecy znowu próbowali coś popsuć - Koniec świata nadjeżdża na niedźwiedziu - Las Conchitas Pierdollitas - Komu i co wysunęło się z bielizny Zapraszam.
anonim2016.03.28 14:35
Wypada dorzucić adres: http://infoprezesa.blogspot.fr/2016/03/biezace-32_28.html ;-)
anonim2016.03.28 20:45
Dlaczego ludzie którzy zniszczyli Polskę są nadal bezkarni?
anonim2016.03.29 0:11
Niech mu dadzą jakieś tabletki albo co. Tym mafiosom to sie w .... Przewraca
anonim2016.03.29 9:17
Ciekawe czy będąc w piekle /o ile się nie nawróci) będzie też tam wypowiadał swoje złote myśli?