Lewackie treści w szkołach i na uczelniach. Prof. Czarnek: Nie ma zgody na dyktaturę! - zdjęcie
21.10.20, 08:45Screenshot Youtube - Telewizja Republika

Lewackie treści w szkołach i na uczelniach. Prof. Czarnek: Nie ma zgody na dyktaturę!

105

Podręczniki to jeden z największych mankamentów dzisiejszej oświaty i trzeba tu świeżego spojrzenia. A pani dyrektor dziękuję za dotychczasową pracę” – powiedział minister edukacji i nauki komentując kwestię dymisji szefowej departamentu odpowiadającego między innymi za podręczniki oraz podstawę programową.

Prof. Przemysław Czarnek podkreślił, że decyzja ta była przemyślana i przeanalizowana z kierownictwem resortu. W rozmowie z „Naszym Dziennikiem” ocenił również, że wdrażanie reformy tzw. konstytucji dla nauki ujawniło niektóre jej mankamenty, co zdarza się przy dużych reformach.

Jednocześnie zapewnił, że resort będzie je wypełniać nową treścią legislacyjną i w tym celu powołuje on właśnie zespół profesorski z różnych dziedzin i środowisk, który będzie miał za zadanie przedstawić ministrowi rekomendacje w kwestii owych niedociągnięć i mankamentów, które należy zlikwidować. Dodał:

W tym względzie mam również swoje - już dawno wypracowane - przemyślenia dotyczące choćby zdecydowanego wsparcia polskich nauk humanistycznych, uwolnienia ich od poprawności politycznej, lewicowo-liberalnych nurtów”.

Jak podkreślił:

[…] Nie ma zgody na dominację czy wręcz dyktaturę poglądów lewicowo-liberalnych, zwłaszcza tych radykalnych w treści, wręcz totalitarnych, które opanowały w szczególności szkoły wyższe, ale przenikają również do szkolnictwa średniego i podstawowego”.

dam/PAP,"Nasz Dziennik" 

Komentarze (105):

Jarek2020.10.25 20:27
Czarnek - jak tam Twoje publikacje naukowe, jakoś ich ilość uległa cudownemu rozmnożeniu. Normalnie druga Kana Galilejska
Jan Radziszewski2020.10.22 23:06
za nie dalej jak 3 lata NIET Problema !!! O Zb. Nr 71. Nieboszczykowie ukażą się trzeciego dnia. Zapisz: Dzieci Moje, najpierw na niebie, nocą, ujrzycie złocisty, wielki Krzyż. / Mt 24,30 dzienniczek św. s Faustyna 83 ) Wszyscy i na całym świecie usłyszycie wielki grzmot, powstanie wicher jako trąba morska, wszystko zmiatać będzie, co stanie na jego drodze. Ziemia nagle zacznie drżeć, początkowo z przerwami, a potem bezustannie kolebać się będzie. Gwiazdy będą zmieniały swój kierunek szybko i zupełnie inaczej niż zawsze, widok nieba się zmieni, zginie Duży Wóz, Mały Wóz, wszystko będzie się od siebie oddalać, niebo stanie się inne, nieprzyjemne. Między wami pojawią się tej nocy ci, co już dawno pomarli. Będą też przebiegać ulicami wytoczone z piekieł wozy naładowane demonami i złymi duchami. One to będą czynić wielkie spustoszenie, zgiełk, hałas, jęk, płacz. Domy wasze będą się rozpadały jak domki z kart. W tej strasznej godzinie szatani będą śmiało sobie poczynać, porywać będą dusze tych, co Boga się wyrzekli i szerzyli na świecie niewiarę, tych, co to z serc ludu Bożego krzyż i wiarę wyrywali. A tej nocy ciemnej niech drżą też matki morderczynie, te, co mordowały dzieci poczęte. Groza wielka, a grozy coraz więcej będzie. Morza i oceany wystąpią ze swoich brzegów i będą iść na ląd w postaci wielkiej ściany stojącej. Potem wszystko obejmie pierścień, który błyskawicznie będzie się rozszerzał z minuty na minutę. Będzie stawał się ogniem huraganowym tak, że obejmie całą kulę ziemską. Wszystko zacznie płonąć, woda morska i oceanów wrzeć będzie i płonąć jak nafta. Jeśli te dni ciemności nie będą ludzkości odwrócone, wszystko, co żyje na ziemi w tych dniach ciemności zginie. Łaski Miłosierdzia Bożego dostąpią jedynie ci, co Boga mają w sercu, żyją według świętych Bożych przykazań, wierzą silną wiarą w Trójcę Przenajświętszą, w Niepokalaną Dziewicę Maryję. Tylko oni mogą przetrwać i przez modlitwę i ofiarę swego cierpienia, przetrwają. …
Glaudiusman2020.10.22 21:54
Należy zacząć od programów nauczania pozbawionych plugawej ideologii gender i innych skrzywień w różnych przedmiotach. Nie ma tu wreszcie Gowina i nie będzie już bruździł.
katolicka deratyzacja Polski2020.10.22 16:27
Widac ,ze chce dobrze. Czy wystarczy sil ?
Ziomal2020.10.22 9:50
"Nie ma miejsca na dyktaturę" - złodziej krzyczy: łapać złodzieja!
Jan Radziszewski2020.10.22 22:58
za niedługi czas staniesz na Sądzie Boży, a nie dalej jak 3 lata jak się nie nawrócisz diabły cezara żydów /J 19,15) w ogniu piekielnym zabiorą cię do piekła
Janek2020.10.21 18:57
Po dzisiejszej opini Franciszka na temat związków jednopłciowych to minister Czarnek Jako prawdziwy katolik powinien się dostosować i przestać gnębić lgbt. Ps gdyby nie lewica i socjalizm to by dziś biedni zdychali, ale prawicowców nie obchodzi los ubogich ich obchodzi tylko zysk.
Cool2020.10.21 19:46
Ta jasne! ... zapomniałeś tylko o skutkach ubocznych ... o dziesiątkach milionów ludzi wymordowanych w imię tego parszywego socjalizmu!
AAAtomek2020.10.21 21:46
Jak misjonarze wprowadzali chrześcijaństwo na świecie, to przekupywali czekoladkami :D
Jan Radziszewski2020.10.23 15:36
powiedz nam co tobie dali jak cię " obrzezali?
AAAtomek2020.10.26 16:49
Ty, Radziszewski, jesteście pierd...nięci. To już wiecie towarzyszu katoliku.
katolicka deratyzacja Polski2020.10.22 16:26
Jak widac,komunizm to glupota plus zbrodnia.
Cool2020.10.21 18:10
Ręce same składają się do oklasków! .... BRAWO! BRAWO!!!!
Nesse2020.10.21 16:14
"Świeże spojrzenie" w kwestii podręczników... Te słowa w ustach człowieka, który uważa dziki za wzór prokreacyjnej rodziny, a emancypację za błąd to jakieś oksymorony.
Cool2020.10.21 18:14
Przecież "rodzina" dzików jest bliższa realnosci niż "rodzina" składająca się z dwóch facetów.
Apoteista TW2020.10.21 15:17
Mój oficer prowadzący zawsze podkreślał z dumą: Hertrich jesteście moim pierwszym TW z TAKIM wykształceniem. Ba! I to filozof, etyk i kürwa apoteista!
Apateista2020.10.21 14:50
„Podręczniki to jeden z największych mankamentów dzisiejszej oświaty i trzeba tu świeżego spojrzenia...." Zgadzam się z ministrem w całej rozciągłości. Podręczniki szczególnie w szkole podstawowej są obecnie tak przepojone ideologia chrześcijańską, że trudno z nich czegokolwiek rozsądnego się dowiedzieć. Szkoła nie przekazuje wiedzy, tylko wpycha młodym ludziom jakieś banialuki o tradycjach, religii i inne niepotrzebne nikomu treści. Przede wszystkim powinny przekazywać ugruntowaną i udowodnioną naukowo wiedzę, która ma im pomagać w przyszłym życiu i wspierać ich innowacyjność.
Jan Radziszewski2020.10.22 23:02
ot blisko czas tylko 3 lata + O Zb. Nr 71. Nieboszczykowie ukażą się trzeciego dnia. Zapisz: Dzieci Moje, najpierw na niebie, nocą, ujrzycie złocisty, wielki Krzyż. / Mt 24,30 dzienniczek św. s Faustyna 83 ) Wszyscy i na całym świecie usłyszycie wielki grzmot, powstanie wicher jako trąba morska, wszystko zmiatać będzie, co stanie na jego drodze. Ziemia nagle zacznie drżeć, początkowo z przerwami, a potem bezustannie kolebać się będzie. Gwiazdy będą zmieniały swój kierunek szybko i zupełnie inaczej niż zawsze, widok nieba się zmieni, zginie Duży Wóz, Mały Wóz, wszystko będzie się od siebie oddalać, niebo stanie się inne, nieprzyjemne. Między wami pojawią się tej nocy ci, co już dawno pomarli. Będą też przebiegać ulicami wytoczone z piekieł wozy naładowane demonami i złymi duchami. One to będą czynić wielkie spustoszenie, zgiełk, hałas, jęk, płacz. Domy wasze będą się rozpadały jak domki z kart. W tej strasznej godzinie szatani będą śmiało sobie poczynać, porywać będą dusze tych, co Boga się wyrzekli i szerzyli na świecie niewiarę, tych, co to z serc ludu Bożego krzyż i wiarę wyrywali. A tej nocy ciemnej niech drżą też matki morderczynie, te, co mordowały dzieci poczęte. Groza wielka, a grozy coraz więcej będzie. Morza i oceany wystąpią ze swoich brzegów i będą iść na ląd w postaci wielkiej ściany stojącej. Potem wszystko obejmie pierścień, który błyskawicznie będzie się rozszerzał z minuty na minutę. Będzie stawał się ogniem huraganowym tak, że obejmie całą kulę ziemską. Wszystko zacznie płonąć, woda morska i oceanów wrzeć będzie i płonąć jak nafta. Jeśli te dni ciemności nie będą ludzkości odwrócone, wszystko, co żyje na ziemi w tych dniach ciemności zginie. Łaski Miłosierdzia Bożego dostąpią jedynie ci, co Boga mają w sercu, żyją według świętych Bożych przykazań, wierzą silną wiarą w Trójcę Przenajświętszą, w Niepokalaną Dziewicę Maryję. Tylko oni mogą przetrwać i przez modlitwę i ofiarę swego cierpienia, przetrwają. …
Jan Radziszewski2020.10.23 15:34
Kłamiesz - bo jest odwrotnie Np w nauce Biologii Przyrody króluje Herezja Darwinizmu tj bezbożna ateistyczna - której nauka prowadzi wyznawców do PIEKŁA cezara żydów /J 19,15) Iz 14,12-15 Ap 12,3 nn) tj jeziora ognia i siarki /Ap 21,8 tj. w ciemności zewnętrzne /Ap 22,15)
Maria Błaszczyk2020.10.21 13:24
I bardzo słusznie. Niech wiedzą dzieci i młodzież, że "W zwalczaniu pandemii jesteśmy najlepsi", a nie słuchają o kolejkach karetek. Niech dziewczynki wiedzą do czego "do czego zostały przez pana Boga powołane" - i w ogóle czas skończyć z tą lewacką ideologią posyłania dziewczynek do szkół, w końcu tysiące lat nie umiały czytać i rodziły co rok dziecko, aż w którymś połogu zdechły, i komu to przeszkadzało. Zadbamy też o to, by każde tęczowe dziecko wiedziało, że "nie jest równe ludziom normalnym".
Olej - ostatni dumny zomowiec2020.10.21 13:43
Nasz prezydent i rycerz Zakonu Rycerzy Putina w Doope Yebanych, to jest nasze białoruskie szczęście i codzienne słoneczko na niebie. Wystarczy, że każdego ranka ogarnie wzrokiem swój kołchoz Białoruś i wszelkie plagi znikają.
AAAtomek2020.10.21 12:54
Mój oficer prowadzący zawsze podkreślał z dumą: Hertrich jesteście moim pierwszym TW z TAKIM wykształceniem. Ba! I to filozof, etyk i kürwa moralista!
AAAtomek2020.10.21 17:49
Pisdeeczko prawicowa, nie podszywaj się pod mnie. AAAtomek
stop zarazie tęczowej2020.10.21 12:47
To doskonały minister na ten czas walki z ideologią dewiantów .
Faustyna2020.10.21 12:28
Nareszcie pierwszy normalny minister, daj Boże żeby zrobił porządek z lewactwem w szkołach i przede wszystkim na uczelniach.
AAAtomek2020.10.21 12:36
Pracując od lat na uczelni pochylam się z troską nad stanem twojego umysłu i twoich przemyśleń....... Sentencja dla ciebie: milczenie jest złotem.
Marian2020.10.21 13:09
Właśnie takich jak Ty trzeba wypie*rdolic z uczelni na księżyc.
Ej, trolu2020.10.21 13:46
ꜱᴘɪᴇʀᴅᴀʟᴀᴊ!
AAAtomek2020.10.21 17:51
Marian, szkoda mi czasu, żeby ci napisać, że jesteś typowym polskim idiotą.
Marian2020.10.21 19:12
Właśnie tacy jak Ty lewacy "produkują" na uczelniach takie same oszalałe z nienawiści do wszystkiego co polskie nowe kadry. Trzeba wreszcie z tym skończyć w Polsce, w której jesteście mniejszością a wy na pewno w tej lewackiej Europie miejsce dla siebie znajdziecie.
Anonim2020.10.21 12:37
Nieuk bez żadnych większych osiągnieć, to i ci imponuje
henryk2020.10.21 14:19
twoje osiągnięcie to rozkalibrowana d...
Hańba temu Czarnkowi2020.10.21 13:39
-
Lex2020.10.22 7:42
Faustyna dlaczego wy zagorzali komuniści tak nie lubicie lewaków?
Czarnek must go2020.10.21 12:08
Czarnek musi odejść.
Wygrajcie zatem wybory ,2020.10.21 12:45
dewianci !
fdf2020.10.21 12:05
Dostaniesz oszołomie kopa razem z całym tym rządem.
Krzysztof2020.10.21 12:04
Rodzice maja wydać miliardy złotych na nowe podręczniki? A może wystarczą stare i po prostu nie uczyć tych lewackich treści?
19842020.10.21 12:10
Trzeba wydać nowe, prawie dokładnie takie jak stare, tylko z wymazanymi niebezpiecznymi treściami. Ministerstwo Prawdy mogłoby się tym zająć.
Olej - ostatni dumny zomowiec2020.10.21 11:43
W imieniu MEN dziękuję towarzyszowi za dobre rady i się odwzajemniam. Młodzież żydowska jaką przysyłacie na zwiedzanie do obozów powinna tam już zostać. Tym sposobem nie będzie rosło kolejne pokolenie parchów z genem antypolskim. A wy przekażcie Łukaszence, rycerzowi z Zakonu Rycerzy Putina w Doope Yebanych żeby podobnie zrobił ze swoją młodzieżą, tj. do lochów KGB i strzał w potylice. A wy Olej za kogo się przebierzecie na tradycyjne hebrajskie święto Halloween? Za Golde Meir?
kasikas2020.10.21 11:20
jeszcze dodam,,że dzieci uczące się w podstawówce klasy od 6 do 8 spokojnie mogą zdalnie się uczyć,,,im rodzice do tego nie potrzebni....
kasikas2020.10.21 11:17
dzisiaj w w łodzi zarządzanej przez PO Sąd pozwolił wziąć ślub lesbijski,,,noto jak takich mamy Sędziów to o czym my tu mówimy,,,,zmieńcie przepisy bo żle się dzieje
Anonim2020.10.21 11:25
A przeczytałeś artykuł, czy tylko nagłówek? Ślub wzięła kobieta z mężczyzną, identyfikującym się jako kobieta. Jednak wciąż formalnie pozostaje on męczyzną.
Faustyna2020.10.21 12:31
To znaczy, że już ma zaburzenia osobowościowe, czy to nie jest wynik ideologii gender ?
Anonim2020.10.21 12:05
Czytaj ze zrozumieniem. W Polsce nie mogą zawrzeć małżeństwa osoby tej same płci.
henryk2020.10.21 14:21
A chorzy psychicznie mogą?
kasikas2020.10.21 11:16
BRAWO BRAWO,,,ratujcie nasze dzieci przed tym co się dzieje,,,,uczcie w szkołach ,,że tych ludzi jak innych należy szanować ale że to co robią normalne nie jest,,,,niech dzieci mają świadomość inności ale też stanowisko nauczycielskie i rodzicielskie że nie jest to normalne,,,powszechnie uznawane,,,itd,,,,tego trzeba dzieci uczyć
Anonim2020.10.21 11:14
Aborcja i In-Vitro, które toleruje PiS to jest również LEWACTWO. PiS jest partią krypto lewacką i lewacy powinni być z niej zadowoleni a niedługo będą mogli nawet na tę partię głosować.
Olej2020.10.21 10:56
Fundamentalną podstawą wychowania młodzieży izraelskiej jest wizyta w Auschwitz i prawda o zagładzie narodu żydowskiego. Fundamentalną podstawą wychowawczą młodych pokoleń Polaków powinny być wizyty w katowniach UB, prawda o zagładzie Polaków przez komunizm, wizyta w Auschwitz i prawda o zagładzie Polaków przez nazizm. Tak aby już nigdy więcej historia się nie powtórzyła, aby każdy młody Polak wiedział dlaczego powinien nosić mundur i broń, dlaczego Polska powinna mieć jedną z najsilniejszych i najlepiej uzbrojonych armii w Europie.
ryszard2020.10.21 10:55
"zdecydowanego wsparcia polskich nauk humanistycznych," To matematyka jest królową nauk a bez logicznego myślenia nie może istnieć autentyczna humanistyka. Poziom nauczania (i podstawy programowe) matematyki w Polsce zostały już dostatecznie zdegradowane, skutki humanistyczne, intelektualne, i spustoszenia psychiczne wśród młodzieży widzi każdy. Samodzielne myślenie drogą prawdy, a więc drogą ścisłą, jest najważniejszym co powinna polska młodzież wynosić ze szkoły (prawda cię wyzwoli). Profesorka jęz. polskiego (doskonała i z stażem przedwojennym) w moim liceum w roku 1950 ( epicentrum stalinizmu) mówiła do nas: "możecie pisać co chcecie, pod warunkiem udowodnienia, że to prawda". I pisaliśmy każdego miesiąca 4 godzinną klasówkę (rozprawę na temat) nie licząc dwóch wypracowań domowych w tygodniu. Ona wtedy uczyła nas po prostu pisać na najlepszych wzorcach literackich, a nie grafomańskich teorii o technikach pisania przez innych - jak to się robi dzisiaj. I jeszcze jedno, to absurdalne dzisiejsze podstawy programowe, oparte na regule "dużo i byle jak" (rezultatem zabójcza liczba godzin ogłupiania uczniów). Jest zbyt mało godzin poświęcanych przedmiotom kierunkowym w specjalizowanych klasach, przy marnowaniu czasu na "przedmioty nie kierunkowe" (np. biologia w klasach mat-fiz, czy klasach humanistycznych). Trzeba też zupełnie inaczej uczyć historii. Fakty historyczne w podręcznikach od kiedy pamiętam były i są fałszowane - po co więc uczyć fałszu Począwszy od liceum powinno się uczyć metod samodzielnego docierania do prawdy historycznej na podstawie dokładnie zweryfikowanych już zdarzeń z odpowiednio dawnych okresów. O całym już tym cyrku testowym nawet chyba nie trzeba przypominać.
Olej2020.10.21 10:28
Panie ministrze ,,stajnia Augiasza'' czeka.
czy Czarnek te uczestniczy w budowie2020.10.21 10:22
NWO? Tylko udaje,że jest inaczej. Mielismy juz takich .... https://www.salon24.pl/u/wawel24/1084511,operacja-pandemia-w-swietle-teorii-dezinformacji
30 POSŁÓW PiS NIE GŁOSOWAŁO2020.10.21 10:20
30 posłów PiS, w tym J.Kaczyński i Morawiecki nie wzięło udziału w głosowaniu nad przełożeniem obrad sejmu - dlaczego o tym nie piszecie??? PiS chce za wszelką cenę podzielić się odpowiedzialnością za nieudolne działania na froncie walki z Covid. PiS spodziewało się takiego wniosku opozycji i 30 posłów nie wzięło udziału w głosowaniu. Socjotechnika to grzech - nie uprawiajcie jej. Podobno to katolicki portal...Piszecie za to, że politykierstwo wygrało. OBŁUDNICY!!!
DOSYĆ TEGO!!2020.10.21 10:18
Małpa klepiąca się po tym i owym przy dzieciach, ten co po raz kolejny pali polską flagę, mamrot atakujący z nożem, ten co przebrał się za "kobietę", założył stanik na głowę i obwiesił pe#ni#sami i chciał wedrzeć się na dziecięcą pielgrzymkę, permanentne profanowanie drogich Polakom Symboli, zakłócanie Patriotycznych uroczystości, tabliczki przykręcane przez homo-prowokatora a następnie wykorzystywanie tego jako pretekst do unijnych nagonek itd itp
Hue2020.10.21 10:21
Ojej znalazles cale 3 przypadki. Przepraszamy. A teraz dajcie ludziom zyc. Wierzcie sobie w co chcecie wierzyc. Ale nie ustawiajcie zycia innym.
cha cha cha2020.10.21 10:22
Nie umiesz liczyć? https://niezalezna.pl/345523-lewicowa-profesor-twierdzi-ze-matematyka-jest-rasistowska-nauczyciele-musza-bycswiadomi
Anonim2020.10.21 10:23
Cytowanie niezależnej.pl...
cha cha cha2020.10.21 10:28
Masz z innego źródła nieudolny manipulatorze: https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/other/lewicowa-profesor-twierdzi-%C5%BCe-matematyka-jest-rasistowska-nauczyciele-musz%C4%85-by%C4%87-%C5%9Bwiadomi/ar-BB17NJFa
Anonim2020.10.21 10:30
Przecież dałeś link do tego samego artykułu debilu, tylko umieszczonego w MSN xD
cha cha cha2020.10.21 10:38
"debil" to wasza tęczowa mowa miłości? To masz jeszcze inne źródło: https://www.wykop.pl/link/5210583/czy-matematyka-jest-rasistowska/
Anonim2020.10.21 10:42
Skąd założenie, że jestem tęczowy, puchatku? Ale ok, jest źródło. Faktycznie, pani na filmiku pier*oli takie farmazony, że aż uszy więdną. 100% racji. Ale ta pani jest jedynie jakąś tam wykładowczynią (która zresztą słusznie została zmieszana z błotem), a nie ministrem edukacji w 40-milionowym kraju.
cha cha cha2020.10.21 10:44
Porównywanie Ministra do lewackiej "mądrali" to kolejna nieudolna manipulacja.
Anonim2020.10.21 10:51
To ty wyjechałeś z tą "lewacką" profesor, nie ja. Choć zupełnie nie wiem czemu. Skoro więc chcesz tu przywołać taki przypadek, to odpowiadam: ona wykłada sobie na jakiejś tam niszowej uczelni. Czarnek został ministrem edukacji narodowej.
cha cha cha2020.10.21 10:58
"Trzy przypadki" - "matematyka" w "stylu" lewackiej pani profesor (czy tam profesorki jak kto woli).
Zdegustowany2020.10.21 10:26
TRZY "przypadki"?! Zakłócacie niemal każdą Patriotyczną Uroczystość (nie tak dawno Katyński Marsz Cieni) , trudno zliczyć profanacje (np "cipkomrayjki" czy równie plugawa profanacja Najświętszego Sakramentu), donosy na Polskę, zorganizowane nagonki w necie etc etc
Anonim2020.10.21 10:28
A z drugiej strony są napaści na marsze równości, palenie tęczowych flag, czy drukowanie naklejek "strefa wolna od LGBT". Tak licytować się można do jutra. I co, kto jest gorszy?
Zdegustowany2020.10.21 10:42
Widzieliśmy te "napaści" na filmach niezależnych tv - to wy rzucaliście w kontr-demonstrantów a porównywanie naklejek do ataku nożownika to wręcz trudno skomentować.
Anonim2020.10.21 10:56
Obejrzyj sobie filmik z Białegostoku. Skandowanie haseł, których nawet nie da sie przytoczyć to katolicki język miłości? Skopanie gościa, który po prostu przechodził i połamanie mu barku to tylko taka zabawa, nie? No i skąd ci się wzięło, że porównuję naklejki do ataku nożownika, to nie wiem.
Zdegustowany2020.10.21 11:01
Obejrzałem i widać to czego inne media nie pokazały czyli jak uczestnicy marszu lgbt rzucają w przeciwników i dostaje się przy okazji dziennikarzom.
Anonim2020.10.21 11:13
Tak, tak, i krzyczą do kontrmanifestantów "Wypier*alać". No, tak było, nie zmyślam. Chyba że oglądałeś to w TV Republika, tam wszystko jest możliwe.
Zdegustowany2020.10.21 11:24
W Częstochowie tak się tęczowi zwracali do Roli z tv "wRealu".
Anonim2020.10.21 11:27
Załóżmy, że przyznam ci rację, że z jednej, i z drugiej strony zdarzają się idioci. Teraz pytanie czego to dowodzi?
Zdegustowany2020.10.21 11:37
Dowodzi to tego, że idioci ze strony antylgbt są wręcz zamykani a lgbt-owiec nawet jak za atak z użyciem noża zostanie zamknięty to zaraz go wypuszczą i zarobi na tym 300 tys.
Albert2020.10.21 10:03
Czarnek nie jest profesorem. Podobnie zresztą jak Kryśka Pawłowicz. Nie obrażajcie ludzi, którzy sobie na ten tytuł zapracowali.
pozyjemy, zobaczymy.2020.10.21 9:55
komusza unia albo lateksowa ambasadorka tupna odnóżami , zagroża ,że kasy albo czegoś tam nie dadzą i będzie jak było....Poza tym naczelny narcyz jest lewacki.
judeWON2020.10.21 9:51
LGBT,komunizm ,marksizm żydzi zainicjowali.Soros ,mąciciel też jest żydem.Więc to plemie żmijowe jest odpowiedzialne za zamęt na świecie.
WAŻNE2020.10.21 9:49
UWAGA!!!!! Większość gejów jest nosicielami wielu chorób.HIV,syfilis,kiła,rzeżączka,COVID-19.Ludzie,uważajcie na kontakt z nimi.
Anonim2020.10.21 9:51
Bardziej wolę uważać na kontakt z prawactwem. Nawet, jeśli nie ma żadnej z tych chorób.
WAŻNE2020.10.21 9:54
Wiem to z własnego doświadczenia. Po orgii z kryptohomosiami ze Zjednoczonej Prawicy ropa wali mi każdym otworem ciała. UWAŻAJCIE!!!!
Total Mayhem2020.10.21 9:45
"Totalitarne lewactwo, hehehe, chce wam, kochani, narzucić terror politpoprawności, hehehe, nie słuchajcie ich, ja wam powiem prawdę" - nauczyciel tak zwracający się do uczniów to gwarant skrajnej ideologizacji nauczania. A takich Czarnek, i i nie tylko on, premiuje.
bogdanus2020.10.21 9:36
Pozdrawiam
odżywczy powiew wiatru historii2020.10.21 9:34
STOP finansowaniu katedr GENDER i Holoucastu na wyższych uczelniach, gdzie tupcie wygrzewają bracia i córy starsze w wierze
Po 11 ...2020.10.21 9:25
Ale fajnie. W końcu zniknie z uczelni ta parszywa wersja lewicowej matematyki (precz z prawdopodobieństwem), pogoni się profesorków uczących liberalnej fizyki (precz z relatywizmem) i skończy się panoszenie nawiedzonych Darwinem biologów (precz z ewolucją). Stworzy się nowe wydział Architektury Sakralnej, Medycyny Naturalnej i Biologii Kreacyjnej. Niech w głowach studentów zagości Prawda Objawiona. Alleluja i do przodu! Do przodu? Naprawdę???
lewak jak zwykle sam sobie strzelił samobója:2020.10.21 10:21
https://niezalezna.pl/345523-lewicowa-profesor-twierdzi-ze-matematyka-jest-rasistowska-nauczyciele-musza-bycswiadomi
PO 12 ...2020.10.21 10:58
Leserstwo nigdy nie lubiło matematyki, ponieważ matematyka wymaga myślenia.
Hue2020.10.21 9:22
To standard u PIS. Jezeli o cos oskarzaja, to tylko po to aby samemu to robic. Stara spiewka, ile razy mozna sie nabrac.
...2020.10.21 9:20
Trzeba będzie samemu uczyć swoje dziecko, bo jak ten idiota zacznie się rozkręcać to w szkołach zostanie jedynie propaganda i religia.
Gość2020.10.21 9:17
Jeżeli nie liberalizm, to co? Zamordyzm?
Marek212020.10.21 9:38
Owszem.Prawdziwiepolski, katolickotoruński zamordyzm jako najwyższa forma lubelskiej humanistyki.
Anonim2020.10.21 9:10
Jeżeli ktoś ma życzenie uczyć się po katolicku, ma przecież do wyboru na przykład KUL, UKSW albo seminarium. Nikt siłą nikogo na Uniwersytet Warszawski nie ciągnie.
Klejnot Nilu2020.10.21 9:07
A gdzie wolność wyrażania poglądów? Teraz minister ma za zadanie narzucać studentom i uczniom jedyny słuszny sposób myślenia, zgodny z linią partii?
abiturient2020.10.21 9:06
Panie Ministrze, my tu na mazowieckiej wsi murem stoimy za Panem! Przyznaję równięż, że nasze oczekiwania w stosunku do Pana urzędu są ogromne! Szczęść Boże!
TwojaStara2020.10.21 9:05
Haha, zabawny jesteś Czapek, naprawdę zabawny. Treściami lewicowo-liberalnymi stoi cały internet. Dzieci to oglądają godzinami i zyskują wiedze o świecie. Tego nie powstrzyma żadna kato-faszystowska propaganda. No chyba, że odetniecie Polskę od neta. Wtedy się gotujcie na wojnę domową. Przegraliście towarzyszu ;)
JM2020.10.21 9:10
Towarzysze to już rządzili! Używanie takiego określenia w stosunku do Prof. Czarnka, młodego wykształconego człowieka jest zwykłym chamstwem. Lepiej towarzyszu lub towarzyszko zamilcz.
TwojaStara2020.10.21 9:12
Ma się wrażenie, że rządzą znowu. Niech nam żyje Kim Dzong Kacz 1000lat!
Anonim2020.10.21 9:15
"młodego", "wykształconego" AHAHAHAHAHAHAHAHA :D :D :D
...2020.10.21 9:26
Ten twój profesorek idealnie wpisuje się w słowa Jerzego Dobrowolskiego:"Nie ma nic gorszego niż człowiek wykształcony ponad własną inteligencję."
Albert2020.10.21 10:02
Czarnek to taki sam profesor, jak Krystyna Pawłowicz. Czyli żaden. Koło profesora to może najwyżej kiedyś na korytarzu przechodził, jak się mijał z Grodzkim.
Albert2020.10.21 9:59
Wykształconego? KUL to jakaś kabaretowa instytucja pokroju Wyższej Szkoły ͏Sr͏a͏n͏i͏a na Smerfy. O kimś po KUL-u można powiedzieć wiele rzeczy, ale na pewno nie to, że jest "wykształcony".
Foster2020.10.21 9:03
Skutek będzie mniej więcej taki jak z końmi w Janowie Podlaskim
Gość2020.10.21 9:02
Niebezpieczny człowiek.
Marek212020.10.21 8:59
Jak pedałowi nie powiesz w ramach walki z poprawnością polityczną że ciota to nie jesteś humanistą na miarę KUL.
Toni2020.10.21 8:57
Panie Ministrze kiedy zamknie Pan szkoły, czekamy na takie rozwiązania, bo to jest największe ognisko zakażeń. Czterech nauczycieli zarażonych w szkołach już zmarło, czy nie szkoda Panu tych młodych nauczycieli. Czemu z uczniów ze szkół średnich robicie mięso armatnie by się zarażali i zarażali swoich domowników. W szkołach nie da się zachować żadnych zasad sanitarnych. Bez maseczek, bez mycia rąk i 800 do 1000 osób miedzy sobą.
YES2020.10.21 8:57
Wreszcie. Wreszcie jest odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku, bo takie Rzeczypospolite jakie młodzieży chowanie. Nie odpuszczaj ministrze. Powodzenia.
Albert2020.10.21 8:56
Kolejny katoprawacki oszołom, któremu się wydaje, że 8 godzin modlitwy dziennie zastąpi wszystkie inne przedmioty w szkole. Tak się właśnie poszerza grono wyborców PIS-u.