Kuźmiuk: Von der Leyen w sprawie „stref wolnych od LGBT” powinna wziąć za twarz swoich komisarzy - zdjęcie
09.03.21, 17:10fot. yt/robert kołakowski

Kuźmiuk: Von der Leyen w sprawie „stref wolnych od LGBT” powinna wziąć za twarz swoich komisarzy

21

Przeciwko Bartowi Staszewskiemu, aktywiście LGBT toczą się w Polsce procesy za umieszczanie fałszywych tablic, podawanie nieprawdy oraz szkalowanie dobrego imienia gmin, które przyjmowały karty wspierania rodzin. Prawda jest już znana i oczywista, ale niektórzy politycy w Unii Europejskiej nadal brną w tą narrację w oczywisty sposób zakłamując rzeczywistość.

Wypowiedzi te skomentował w rozmowie z portalem dorzeczy.pl eurodeputowany PiS Zbigniew Kuźmiuk. W odniesieniu do ostatnich słów Very Jourowej, która jest jednym z takich polityków Kuźmiuk stwierdził:

To jakiś absurd, alternatywna rzeczywistość, fantasmagorie. Niestety, tej akurat komisarz zdarzają się takie wypowiedzi.

Zauważył też, że Jpurova nie umie trzymać nerwów na wodzy, a jej wypowiedzi na temat Polski bywają kuriozalne, a co więcej nie mają absolutnie żadnego potwierdzenia w faktach.

Dalej eurodeputowany PiS wyjaśnia, że podnoszenie tematu „stref wolnych od LGBT” nie ma nic wspólnego z faktami i jest oparte jedynie na zwyczajnym fake newsie.

Żadnych stref bez LGBT w polskich samorządach tworzonych nie było” – stwierdza Kuźmiuk.

Uzależnienie wypłaty środków z Unii Europejskiej z praworządnością ma ścisły związek z wydatkowaniem środków, a więc gdyby nawet takie strefy wolne od LGBT w Polsce istniały, to aby odebrać Polsce środki trzeba byłoby udowodnić, że istnienie owych stref ma ścisły związek z nieprawidłowym wydawaniem tych środków – wyjaśnia eurodeputowany PiS.

Kuźmiuk dyskusje na ten temat uważa za całkowicie bezproduktywne i pozbawione jakichkolwiek podstaw prawnych czy też traktatowych.

Bez wątpienia pani von der Leyen powinna mocniej przyjrzeć się działaniom swoich komisarzy. I wziąć ich mocno za twarz” stwierdza ostro Kuźmiuk.

Uważa też, że pod taką lupę szefowej Parlamentu Europejskiego powinna trafić Věra Jourova i należy się uważnie przyjrzeć jej postępowaniu, ponieważ Jourova „wygłasza swoje kuriozalne sądy, w dodatku nie mające potwierdzenia w faktach” - podkreśla Kuźmiuk.

 

mp/dorzeczy.pl

Komentarze (21):

Polak2021.03.10 9:11
zapraszam na antylewacki portal https://lurker.land/ mile widziani polscy patrioci
PRAWDA2021.03.10 8:45
Ale JAJA ---Niemcy sie martwią Tunelem w Świnoujściu i Wielkim Portem budowy w Polsce a Ruski przekopem Mierzeji ==Polacy maja być Niewolnikami a nie sie rozwijać ---
Prawda w oczy2021.03.9 21:49
PEDERASTIA to obrzydliwe ZBOCZENIE. Podobnie jak inne "orientacje seksualne LGBT+" pedofilia, zoofilia, koprofilia
Laki2021.03.10 5:53
Przykładem jest niejaki pedofil Kuchciński.
Józef K.2021.03.9 21:42
Swoich komisarzy to może wziąć za twarz Prezes Kaczyński czy inny Putin, W cywilizacji zachodniej tak to nie działa.
czekista2021.03.9 19:22
Nie rozumiem; dlaczego te same-nierządy nie oskarżają tego dupka o BEZPRAWNE wykorzystywanie struktury miast do jego prywatnej dywersji!...
ryszard2021.03.9 18:38
Tylko, że oni ani ona sama, jak każdy najemnik, twarzy nie mają.
man.of.Stagira2021.03.9 18:17
Fryderyk Nietzsche: „Dla mnie, com jest, jaki jestem, wszystkiemu, co niemieckie, tak obcy z najgłębszych instynktów, że już bliskość Niemca przewleka mi trawienie, było pierwsze zetknięcie z Wagnerem także pierwszem w mem życiu zaczerpnięciem powietrza: odczuwałem, czciłem go jako zagranicę, jako przeciwieństwa, jako ucieleśniony protest przeciw wszystkim „cnotom niemieckim".” //
Foster2021.03.9 18:10
Nie rozumiem tych z PIS, czego się wstydzą, przecież Pan Prezydent wyraźnie powiedział, że LGBT to nie ludzie.
Szyndzielorz2021.03.9 18:42
Nie rozumiem tych z Komisji UE, czego się burzą, przecież Pan Prezydent wyraźnie powiedział, że LGBT to nie ludzie. To i d e o l o g i a.
Foster2021.03.9 20:14
Przecież to jest to samo. Prawnicy by powiedzieli, że Prezydent odebrał LGBT podmiotowość
harry2021.03.9 17:50
Normalni ludzie czyli HETEROSEKSUALNI Polacy, na pewno nigdy, we własnym państwie, nie dadzą się sprowadzić do roli wystraszonej populacji nieustannie terroryzowanej przez wszelkie odmiany mniejszości seksualnych jakiegoś "lbgt". To nie ogłupiałe wściekłą nienawiścią do natury wszelki mniejszości, kierujące się jedynie prymitywną zasadą "każdy z każdym i do woli", lecz sama natura, od zarania wszelkiego życia na Ziemi, ustanowiła prawa, według których możliwe jest to życie, jego ciągłość i trwanie gatunków, w tym ludzkiego. I nikt mi nie zabroni tak uważać i uważać jednocześnie, że jedynie populacja HETEROSEKSUALNA, jako jedyna na planecie, zapewnia wszelkie życie. Wszystko inne jest jedynie zakłamywaniem natury, fałszywym pozorowaniem równości i równorzędności z nią i z jej prawami. Jest więc jedynie imitacją normalności. Normalnością - w procesie gatunkowego przetrwania każdej formy życia - jest więc tylko zróżnicowanie HETEROSEKSUALNE.
Darek2021.03.9 17:25
Dzięki waszej nagonce przedwczoraj pod moimi oknami obrońca waszych "tradycyjnych wartości" wbił nóż w plecy chłopakowi na ulicy bo ten trzymał za rękę swojego partnera - chłopak cudem przeżył a prawacki "bohater" wraz ze swoim kolegą bohatersko uciekł z miejsca swej zbrodni. Brawo wy, kampania nienawiści zbiera krwawe żniwo.
man.of.Stagira2021.03.9 18:39
'na skutek', 'w wyniku', 'z powodu' ALE nie 'dzięki' // Ostrzegałem na tym forum, że staniecie się mięsem armatnim polityków w ich rękach -ALE skoro t a k a Wasza wolność ... si'l vous plait
Darek2021.03.10 9:09
Ależ właśnie "dzięki" - przecież dla frondelków nożownik to bohater i obrońca tradycyjnych wartości.
Laki2021.03.9 17:23
Zakłamana pisowska szuja.
Darek2021.03.9 17:22
W ogóle w tych uchwałach nie ma słowa o LGBT przecież, na przykład taka uchwała "w sprawie powstrzymania wprowadzania ideologii Lesbijek, Gejów, Biseksualistów, Transwestytów (LGBT)" w ogóle nie jest przeciwko LGBT - nie wiem czego się czepia ta Unia zła. Przykładowa uchwała pełna miłości do bliźniego: https://drive.google.com/file/d/1eEZL5PNEA4ObkhAZ865Hnm-tgOLOdiso/view
Szyndzielorz2021.03.9 18:51
Też nie rozumiem tych z Komisji UE, czego się burzą, przecież Pan Prezydent wyraźnie powiedział, że LGBT to nie ludzie. To i d e o l o g i a. Jak PISZESZ!
AAAtomek2021.03.9 17:13
„Żadnych stref bez LGBT w polskich samorządach tworzonych nie było” – stwierdza Kuźmiuk. Really?????????? _______ https://atlasnienawisci.pl _______ ps. Bądźcie dumni prawacy ze swojej homofonii i nienawiści do drugiego człowieka!
AAAtomek2021.03.9 17:14
HOMOFOBII
Minona2021.03.9 18:15
Czyli c y t u j ą Was.