Kopacz wpuści Arabów, tak jak Tusk szuka pracy u Merkel - zdjęcie
17.09.15, 10:00

Kopacz wpuści Arabów, tak jak Tusk szuka pracy u Merkel

5

Premier Ewa Kopacz, jak to ma w zwyczaju, zupełnie bez ładu i składu zaatakowała Jarosława Kaczyńskiego. Powód? Ośmielił się mówić o imigrantach prawdę! A przecież pani Kanclerz surowo zakazała... No więc Kopacz przystąpiła do ataku.

PiS uznała za partię ksenofobiczną (bo nie chce islamskich bandytów), antyeuropejską (bo nie godzi się na dyktat Berlina), a jej zwycięstwo grozi Polsce odejściem z UE (tak, jak odszedł z UE ten straszny Wiktor Orban).

Wystąpienie premier Kopacz skomentował dziś celnie Marcin Mastalerek z PiS. Powiedział jasno: premier przyjmie Arabów, bo Donald Tusk szuka pracy u Angeli Merkel.

"Premier Kopacz wspiera swojego byłego kolegę partyjnego, zamiast dbać o interes narodowy. Premier Kopacz, gdyby chciała być solidarna, to by podejmowała inne decyzje" - uznał Mastalerek według portalu 300polityka.pl. 

"To były podłe słowa ze strony premier Kopacz. Z jednej strony merytorycznej wystąpienie prezesa Kaczyńskiego, z drugiej – epitety. Już słyszeliśmy od Donalda Tuska, że dzieci nie pójdą do szkoły 1 września. Teraz, że Polska zostanie wyprowadzona z UE? To jakaś kpina" - dodał. 

"Premier Ewa Kopacz mówiła roztrzęsionym głosem, pełne epitetów przemówienie Kopacz na tle merytorycznego przemówienia prezesa Kaczyńskiego" - stwierdził wreszcie, na koniec mówiąc krótko o Węgrzech. "Premier Orban dba o interes Węgier, a nie o interes Niemiec. To powinno być oczywistą rzeczą w Polsce" - powiedział.

Ma rację - powinno być. Niestety, nie jest. Jak na razie pierwszy jest interes PO, drugi interes Berlina, a gdzieś tam w tle, interes Polaków... ale też nie wszystkich, ma się rozumieć - tylko tych, co popierają Platformę!

kad

 

Komentarze (5):

anonim2015.09.17 10:37
tak było przez całe rządy bandy PO
anonim2015.09.17 10:40
Max49, nie zapominaj ,że apetyt rośnie w miarę jedzenia.... A tak na marginesie, jeszcze nie dawno z oporami Kopaczowa miała problem,aby ściągnąć ok. dwa tysiące syryjskich chrześcijan, podawała odległe terminy. A gdy Merkel pogrozi palcem to z kilkunastoma tysiącami muzułmanów nie widzi takiego problemu.
anonim2015.09.17 10:41
'merytoryczne wystąpienie prezesa Kaczyńskiego'-hahahahahahaha…..:):):):)
anonim2015.09.17 11:30
no to juz klepnęli...mamy islamistów czy nam się podoba czy nie , niemiecki rzont dla tubylców pokornie przyjął werdykt ke
anonim2015.09.18 4:18
@11 tysięcy + tak ciasny umysł masz, że obowiązkiem Rądzących jest min. dbać o bezpieczeństwo obywateli , ale jak służysz księciu ciemności podobnie jak obecna premier do czasu wyborów to nie dostrzegasz zagrożen płynących obecności w Polsce wojowniczego dżihadu którego wojownicy podobnie jak i pani premier Kopacz i także ty nieświadomi, że zamiast Hurysów zobaczą diabły w tym raju Mahometa, które zapewnią podobnie jak jej tobie, i tym głupio myślącym wojownikom dżihadu gdy potępisz się, moc wiecznie trwających rozrywek.