Jan Bodakowski: Wsparcie LGBT na ,,Męskim Graniu''. Czas na bojkot konsumencki!!! - zdjęcie
11.08.20, 09:05

Jan Bodakowski: Wsparcie LGBT na ,,Męskim Graniu''. Czas na bojkot konsumencki!!!

62

Skojarzenia konsumentów, jakie mają z markami decydują o sukcesie komercyjnym firmy lub jego braku. Pozytywne skojarzenia z relacjami homoseksualnymi ma tylko kilka procent osób, reszta nie ma takich skojarzeń, a wręcz ma skojarzenia negatywne (choć zastraszona polityczną poprawnością się do tego nie przyzna). Sukces zapewnia zbudowanie w konsumencie skojarzenia produktu z przeświadczeniem, że dzięki niemu będzie atrakcyjny seksualnie w oczach płci przeciwnej. Drogą do kłopotów jest wmówienie konsumentowi, że przez produkt będzie postrzegany jako osoba nieatrakcyjna dla płci przeciwnej, a atrakcyjna seksualnie dla osób homoseksualnych.

Można się zastanowić czy po koncercie „Męskie granie” marka Żywiec konsumentom przestała się kojarzyć z powodzeniem seksualnym u płci przeciwnej, a zaczęła się kojarzyć z byciem atrakcyjnym dla homoseksualistów. Stało się tak po pro tęczowych demonstracjach na koncercie „Męskiego grania”. Zapewne takie skojarzenia konsumentów, nawet tych oficjalnie politycznie poprawnych, nie wpłyną pozytywnie na sprzedaż produktów firmy. Mało który z konsumentów będzie chciał, by koledzy potraktowali picie przez niego „Żywca” jako deklarację otwartości na bliższą znajomość z gejami.

Jak można przeczytać na stronie „Wirtualne media” w artykule „Wezwania do bojkotu piwa Żywiec po solidarności dla LGBT na Męskim Graniu” „podczas sobotniego koncertu Męskie Granie sponsorowanego przez Grupę Żywiec artyści wyrazili swoje poparcie dla społeczności LGBT m.in. poprzez tęczowe flagi na scenie. W internecie pojawiły się z tego powodu wezwania do bojkotu piw produkowanych przez browar”.

Według wirtualnych mediów „artyści podczas sobotniego koncertu pokazali swoje wsparcie dla społeczności LGBT, m.in. w kontekście aresztowania aktywistki LGBT Margot, piątkowego protestu w jej obronie, w którego trakcie zatrzymano 48 osób oraz w odniesieniu do sobotnich protestów w Warszawie i innych miastach, podczas których manifestowano poparcie dla tych społeczności. Podczas koncertu na scenie pojawiły się tęczowe flagi, a Dawid Podsiadło” skrytykował Kingę Dudę za rzekomą homofobię jej ojca. Ekscesy artystów spowodowały deklarację bojkotu produktów firmy.

Angażowanie się po którejś ze stron sporu politycznego, z jednej strony zapewnia firmom bezpłatną reklamę wśród sympatyków strony politycznej, którą wsparły, a z drugiej strony naraża firmę na bojkot konsumencki.

Bojkot konsumencki, czyli postawa niekupowania dóbr i usług, produkowanych i świadczonych, przez firmę, która wsparła wrogą stronę sporu politycznego, to jeden z przejawów społeczeństwa obywatelskiego i bycia odpowiedzialnym konsumentem.

W ubiegłym roku wiele firm wsparło Paradę Równości, której celem była dyskryminacja, marginalizacja i cenzurowanie ''homofobów'' (czyli osób głoszących poglądy sprzeczne z poglądami homo rewolucjonistów), wspieranie okaleczania osób z zaburzoną tożsamością płciową (zwane operacjami zmiany płci), wspieranie homo małżeństw, homo adopcji, homo indoktrynacji dzieci w szkołach, wpuszczanie imigrantów do Polski, zakaz hodowli zwierząt futerkowych, homo parytety we wszystkich instytucjach, oraz finansowanie z podatków antykoncepcji (która zwiększa ryzyko chorób i kobiet), oraz aborcji (czyli zabijania nienarodzonych dzieci).

Zapewne środowiska lewicowe docenią firmy, które wspawają tęczową rewolucję i swoimi decyzjami konsumenckimi będą je wspierać. Środowiska katolickie i konserwatywne powinny zaś bojkotować produkty i usługi tych firm, wybierając ofertę innych firm niewspierających tęczowej propagandy.

Gejowski zachowania seksualne są szkodliwe dla zdrowia gejów, powodują, że częściej chorują oni na choroby przenoszone drogą płciową, i przez to stanowią zagrożenie epidemiologiczne. Zachowania szkodliwe dla zdrowia takie jak homoseksualizm, narkomania czy dłubanie zardzewiałym gwoździem w oku nie powinny być promowane. Niestety są. Osoby publiczne i firmy nieodpowiedzialnie promujące szkodliwe dla zdrowia zachowania powinny być bojkotowane.

O tym, kto promuje tęczową rewolucję, informują z satysfakcją lewicowe i pseudo liberalne media. AntyPiSowski portal „Na temat” w artykule „Symboliczny gest na Męskim Graniu 2020. Artyści stanęli murem za osobami LGBT” (autorstwa Łukasza Grzegorczyka) poinformował, że transmitowany przez internet koncert stał się dla artystów okazją do wyrażenia solidarności z tęczową rewolucją.

Jak można się dowiedzieć z antyPiSowskiego portalu „już w ubiegłym roku na Męskim Graniu tęczową flagę na scenie prezentował Krzysztof Zalewski. Tym razem koncert zbiegł się z protestami aktywistów Warszawie oraz zatrzymaniem Margot – aktywistki LGBT. Artyści postanowili nawiązać do tego na koniec występów w Żywcu. – To, co stało się wczoraj, jest niedopuszczalne. Szanujmy się – apelowali do widzów, którzy w tym roku Męskie Granie mogli oglądać tylko w sieci”.

AntyPiSowski portal informuje, że „tegoroczna czołówka Męskiego Grania, czyli Daria Zawiałow, Król, Dawid Podsiadło oraz Igo zaprezentowali na scenie tęczowe flagi”. Gejów wspierać miał też Tomasz Organek.

Jak wynika z Wikipedii Męskie Granie to „ogólnopolska trasa koncertowa, której inicjatorem i pomysłodawcą jest marka Żywiec”.

O tym, że ekscesy na „Męskim graniu” świadczy jakie firmy są zaangażowane w spieranie tęczowej rewolucji.

Na stronie portalu „Businessinsider” zamieszczony był w ubiegłym roku artykuł „Oto jak firmy i marki wspierają społeczność LGBT+” autorstwa Patryka Pallusa, w którym znalazły się informacje o firmach wspierających LGBT.

Według informacji „Businessinsider” w ubiegłorocznej warszawskiej Paradzie Równości oficjalnie wzięli udział „pracownicy CitiBanku, IBM, Microsoftu, Discovery TVN Polska, Avivy, Goldman Sachs, Procter & Gamble, Nielsena czy BNP Paribas”. W promowanie tęczowych postulatów włączały się też takie firmy jak producent lodów „Ben&Jerry’s”, platforma Netflix, Agora wydawca „Gazety Wyborczej”, portal Gazeta.pl, należąca „do Agory sieci restauracji Papa Diego i Van Dog”, producent ubrań Levi’s, producent napojów Coca-Cola/Sprite, Google, MTV Polska, Empik.

W artykule „Coraz więcej marek na Paradzie Równości. „Do Polski wchodzi globalny trend” autorstwa Justyny Dąbrowskiej opublikowanym na portalu Wirtualne Media można się dowiedzieć, ze swój udział w Paradzie Rwóności „z sektora mediów i nowych technologii udział potwierdzili Google, Universal (sponsorzy osobnych pojazdów), Microsoft, MTV Pride, Nielsen, IBM”. Tęczowe postulaty wsparła „Gazeta Wyborcza”, która przygotowała specjalny newsletter i darmowy dostęp do korzystania ze swej prenumeraty.

Firmy te nie tylko wspierają Paradę Równości, ale też wspierają działalność tęczowych grup pracowniczych w zakładach pracy, swoje produkty i usługi ozdabiają tęczowymi motywami, wspierają finansowo tęczowe działania propagandowe homo organizacji. Z informacji Wirtualnych mediów można się dowiedzieć, że tęczowe działania propagandowe wspierają też takie firmy jak: River Island, Ikea.

Na portalu Money CNN w artykule „Małżeństwa tej samej płci i twoje pieniądze. Marki, które najbardziej kochają LGBT” opisane zostały przykłady wsparcia globalnych korporacji dla tęczowej rewolucji. Według informacji z artykułu gejów wspiera: Amazon, Apple, Ben & Jerry's, producent makaronu Barilla, Gap, Abercrombie & Fitch, American Eagle, Google, Nike, producent ciasteczek Oreo.

Portal Somosgay w ilustrowanym przykładami artykule „Multinational brands that support LGBT rights” wśród marek przyjaznych gejom wymienia: Adidas, Google, Apple, Tiffany, Burger King, Nike, Coca-Cola, Pepsi, Facebook, Toyota, Oreo.

Na portalu „Glassdoor” z artykułu „Niesamowite firmy, które są teraz liderami w zakresie równości pracowników LGBTQ” autorstwa Amy Elisa Jackson można się dowiedzieć, że najbardziej przyjaznymi dla gejów pracowników firmami są: Visa, CIA, Charles Schwab, Uber, Baker McKenzie, Google, IBM, IKEA, Microsoft, PayPal, Simmons & Simmons LLP, Coca-Cola, Gap Inc., Accenture, HP Inc., Salesforce, EY, Hyatt, AT&T, Johnson & Johnson, Slack, Apple.

Jan Bodakowski

Komentarze (62):

Cudny Zenon2020.08.12 7:25
Jestem za bojkotem w Polsce marki ŻYWIEC w odpowiedzi na homoprowokację. Bojkot, aby był skuteczny musi mieć swoich liderów którzy "pociągną temat". Nie mogą to być politycy bo sprawa ma wymiar społeczny. Trzeba znaleźć fundacje lub stowarzyszenia które się tym zajmą[email protected]
wawka2020.08.11 21:05
To prawdopodobnie ich znak rozpoznawczy. Duży Żywiec w ręku = Duży **** w ręku, takie zaproszenie. Od dzisiaj nikt mnie na to nie namówi. Fuj.
sss2020.08.11 19:02
śmierdzą gównem
Hary2020.08.11 18:47
Od dziś nie tknę tej marki. Kojarzy mi się z LGBTQ+ma*. Bierze mnie na cofkę.
KOSTEK2020.08.11 17:37
Co to znaczy Męskie Granie? Z daleka czuć seksizm i nietolerancję. A gdzie granie żeńskie, granie queerowe lub transpłciowe? Gdzie muzyka kilkudziesięciu jeszcze innych płci i tożsamości? Środowiska LGBT powinny zbojkotować produkty firmy, która stawia na szowinistyczną, wyłącznie męskoą muzykę.
Michał2020.08.11 15:52
Ja nie piję piwa. Ale wykazuje solidarność konsumencką z wieloma markami wymienionymi w tym "artykule".
Michał2020.08.11 15:51
Ach te wasze bojkoty konsumenckie... Na razie to bojkot konsumencki dotyka Kościoła, bo mniej ludzi na tace daje :)
Marek2020.08.11 15:00
Nigdy nie wezmę do ust piwa warzonego przez tęczowych piwowarów. Przecież ono może pachnieć .......... jakoś tak ... nieładnie ?
robaczek obrzezany sliniaczek2020.08.11 14:21
KOCHANI KOCHANI wybaczcie takie moje POYEBANE pisanie, ale chce byc ORYGINALNY!!!! -------------PISIURKI kocham was za wasze OBRZEZANE PISIURKI/// OBCIAGAM OBCIAGAM - POLYKAM POLYKAM - i PLN-y zarabiam!!!!! JAK CHCE wiecej OBCIAGAC PISIURKOW!!!!
;]2020.08.12 7:36
wszystko bedzie dobrze dziadziu ;]
robaczek2020.08.11 13:51
pisiurki zalatwia cala grupe Heineken!!! ;] POTĘGĄ JETESCIE!!!!! ;] ojojojoj...............źle z wami juz. baaardzo źle.
𝐔𝐖𝐀𝐆𝐀 𝐔𝐖𝐀𝐆𝐀 !!!2020.08.11 14:24
𝐎𝐅𝐈𝐂𝐉𝐀𝐋𝐍𝐀 𝐀𝐆𝐄𝐍𝐂𝐉𝐀 𝐊𝐎𝐌𝐔𝐍𝐈𝐒𝐓𝐘𝐂𝐙𝐍𝐄𝐉 𝐏𝐀𝐑𝐓𝐈𝐈 𝐂𝐇𝐈𝐍 𝐈 𝐒𝐏𝐔𝐓𝐍𝐈𝐊 𝐚𝐥𝐚𝐫𝐦𝐮𝐣𝐞: 𝐌𝐀𝐒𝐙 𝐖𝐈𝐍𝐃𝐎𝐖𝐒𝐀? 𝐈 𝐂𝐇*𝐉 𝐂𝐈 𝐍𝐀 𝐂𝐙𝐎𝐋𝐄 𝐖𝐘𝐑𝐎𝐒𝐍𝐈𝐄 !
Microsoft2020.08.11 13:13
Kto z was ma Windowsa w komputerze? Z przejściem na Linuksa możecie mieć proble, bo politpoprawność w świecie Open Source (nie mówiąc już o ekstremistach spod szyldu Free Software Foundation) również zdążyła się rozplenić. Z technicznego punktu widzenia migracja z Windows do Linuksa obecnie nie jest takim wyzwaniem jak jeszcze 10 lat temu, choć oczywiście zdarzają się upierdliwe peryferia, które albo bardzo ciężko zmusić do współpracy, bo na przykład działają tylko z jedną w miarę współczesną linią kernela (jak na przykład nowsze adaptery Wi-Fi TP-Link) albo działają z kernelem sprzed dekady (jak na przykład tabliczki graficzne Genius). Problem leży gdzie indziej - każda z liczących się dystrybucji ma już podpięte pod swój cycek pijawy pracujące w korporacjach w działach HR, które szantażem wymusiły na linuksowych społecznościach regulaminy "code of conduct" które są niczym innym niż uznaniem dominacji lewackiej ideologii politycznej poprawności (w tym ideologii gender). Kiedyś opinię "dystrybucji dla prawicowców" miała Fedora, ale firma Red Hat ją sponsorująca również już uległa szantażowi lewaków. W zasadzie "prawdziwym patriotom" pozostaje już tylko stworzenie jednoosobowego forka dystrybucji Linux From Scratch ;-)
Albert2020.08.11 14:23
Bierzesz FreeBSD i masz ͏w͏y͏j͏e͏b͏a͏n͏e na wszelkie prawacko-lewackie bełkotanie.
Shove "freeBSD" up to your ass!2020.08.11 14:28
Still, you have to use American technology!
Albert2020.08.11 15:05
To jedna z niewielu rzeczy, jaką udało się Amerykanom zrobić porządnie. Choć i tak oczywiście musieli potem wziąć sprawy w swoje ręce ludzie z (głównie) Europy i Azji, żeby zrobić z tego sensowny system. Drugą rzeczą, jaką w USA dali radę zrobić dobrze są gripy od Esi. Dla tych co nie w temacie - chwyty na kierownicę rowerową. Tak poza tym to słabo.
Nie tylko to.2020.08.11 15:30
Nie zapomnij o różnych rozmiarach kondomów: XS na Chiny i Azja, SM na RF, MD na EU, LG na Afryke, XL na Amerykę Płd. i 2X na USA. Bez 2XL "verga muy grande", USA by na Księżycu nie wylądowało 51 lat temu.
Albert2020.08.11 16:22
Amerykanie na Księżycu nie wylądowaliby bez hitlerowskich zbrodniarzy zwanych naukowcami. Sami mogliby najwyżej jakiś balon wypuścić.
Pewnie i tak był za duży.2020.08.11 18:08
Założe się, że jak zdarzył ci się cud i miałeś okazję sobie zaruchać to używałeś rozmiar XS.
Z tym, że "freeBSD" się inaczej pisze.2020.08.11 16:40
Słowiczku.
W sumie racja z tym *BSD2020.08.11 16:40
Dodatkowo ma się wówczas wyje*ane na ultra lewacką GPL.
𝐔𝐖𝐀𝐆𝐀 𝐔𝐖𝐀𝐆𝐀 !!!2020.08.11 14:25
𝐎𝐅𝐈𝐂𝐉𝐀𝐋𝐍𝐀 𝐀𝐆𝐄𝐍𝐂𝐉𝐀 𝐊𝐎𝐌𝐔𝐍𝐈𝐒𝐓𝐘𝐂𝐙𝐍𝐄𝐉 𝐏𝐀𝐑𝐓𝐈𝐈 𝐂𝐇𝐈𝐍 𝐈 𝐒𝐏𝐔𝐓𝐍𝐈𝐊 𝐚𝐥𝐚𝐫𝐦𝐮𝐣𝐞: 𝟓𝐆 - 𝐂𝐎𝟐 - 𝐂𝐇𝐄𝐌𝐓𝐑𝐀𝐈𝐋𝐒 𝐰 𝐏𝐎𝐋𝐒𝐂𝐄 !!!! 𝐌𝐀𝐒𝐎𝐍𝐄𝐑𝐈𝐀 𝐖 𝐏𝐎𝐋𝐒𝐂𝐄 𝐒𝐙𝐀𝐋𝐄𝐉𝐄 !!!!
A wy Bodakowski skąd macie pieniądze2020.08.11 12:54
na piwo? A może pijecie za cudze?
Seraf2020.08.11 12:46
Tzw. "męskie granie" popiera bandytyzm lewactwa a "żywiec" popiera zaślepienie zespołu! Bojkot!!!
Kosiarz2020.08.11 12:35
Gejskie granie. Kto tego słucha?
Albert2020.08.11 12:32
A ciebie Bodakowski co tam to Męskie Granie męczy? Przecież to nie dla ciebie impreza. Jak sama nazwa wskazuje, przeznaczona jest dla mężczyzn, a nie dla bezrobotnych katoprawackich ͏p͏i͏z͏d͏ w rurkach.
Antek z Czerniakowa2020.08.11 11:44
"Kontrolującym akcjonariuszem Grupy Żywiec jest holenderski Heineken posiadający 65,16% akcji spółki, drugim liczącym się akcjonariuszem jest spółka Harbin BV z siedzibą w Amsterdamie, będąca własnością Yunnan Ltd. z siedzibą w Londynie – 33,2%." - NO I WSZYSTKO JASNE ! ! !V
Nesse2020.08.11 11:42
Dobrze, może dzięki homofobii wśród prawicowych patusowców zaniknie również problem ich alkoholizmu :) Coż za prospołeczna akcja, winszować!
Klapaucjusz2020.08.11 11:16
Tak jest, panie Bodakowski! Zbojkotować Apple, Microsoft, Google i zamieszkać w jaskini gdzie będzie pan pisać swojej peroracje patykiem na glinianej tabliczce. Dobry pan Bóg może czasem podeśle jakiś korzonek do jedzenia a w niedzielę nawet kawałek szarańczy.
Andej2020.08.11 11:00
Jeśli rzeczywiście Żywiec popiera terror lgbtowskiej poprawności politycznej, to więcej nie będą go kupować. Choć lubię. Poczekam na wyjaśnienie. Jeśli nie wyjaśnią, do będę mieć dom wolny od Żywca.
czekista2020.08.11 10:22
Ile razy trzeba przypominać, że tęcza, znak przymierza Boga z Noem, obdarta z jednego koloru nie jest już tęczową flagą tylko kolorową szmatą, albo kolorową szturmówką (szturmują do bram piekła)a?....
gość2020.08.11 10:34
Tak długo, dokąd będziemy cisnąć bekę z prawicowych przygłupów, które na widok kilku kolorów drą mordy i machają łapami jak te małpy w zoo xD
babajaga2020.08.11 10:18
Bodakowski bredzi tak jakby nie trzeźwiał. Uważam, dla Żywca to jest dobry klient. Jeżeli nury pokroju Bodakowskiego zbojkotują produkty Ż to firma poniesie istotne straty.
Menek Zartyniuk2020.08.11 10:16
O co się tak sapiecie, tow. Bodakowski? Przecież pisowski lud nie jest targetem Męskiego Grania, bo tam występują artyści. Dla pisowkich troglodytów Kurski ma Zenka Martyniuka i Bayer Full. Dla was wiejskie festyny i kiełbacha z grilla, a nie koncerty dla kulturalnych ludzi.
Torchwood2020.08.11 10:09
Bojkotujcie Bodakowski, bojkotujcie. Jeżeli ten bojkot będzie miał jakikolwiek efekt na sprzedaż, to może nawet w inne cuda (takie np. zmartwychwstanie) uwierzę.
gość2020.08.11 10:05
Właśnie dlatego większość się z was prawacy śmieje xD Wystarczy że ktoś wywiesi kawałek materiału w paski, a wy już dostajecie piany na mordach, albo robicie w gacie i skamlecie jaką to wy nie jesteście biedną, atakowaną grupą społeczną xD
NaziBarbi2020.08.11 10:05
Od przedwczoraj nie kupuję Żywca ani w sklepie, ani w klubie. Ani z sokiem ani z mineralną i tak już zostanie do końca. Jestem pewna.
majka2020.08.11 10:04
zapewniam, że piwa żywiec już nie kupię szkoda !!! A inne firmy też oczywiście nie problem będzie z visa
Klejnot Nilu2020.08.11 9:58
Jasiu Bodakowski nie kupi piwa. Grupa Żywiec zanotuje spektakularne straty w wysokości 21,37 pln.
Anonim2020.08.11 9:54
Proszę regularnie publikować nazwy tych firm , a wiele ludzi nie kupi ich towarów. Zapewniam
WALIC MESKIE GARNIE!!!!!!!!!!!2020.08.11 9:53
TYLKO ZENON!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! łon poetą czasów PIS!!!!! ;] no wasz poziom ;]
Gringo2020.08.11 9:50
Bye bye Żywiec !A tak cię lubiłem ....
NO PO NICH JUZ!!!!!!!!!2020.08.11 9:52
jeszcze Warka, Heineken, itd itd ;] MISKI ;] wy to jednak zwyczajnie durni jestescie ;]
ladychapel2020.08.11 9:45
Czlowiek-drewno=Bodakowski. Black is Bad
gosc2020.08.11 9:40
BOJKOT,BOJKOT,BOJKOT rzywca piwa i wody TEŻ!!! niech im zsiadloniezsiadlo WYRÓWNA DOCHODY ,dosyc tego ogłupiania POLAKÓW,marzy im sie pierdgolenie dzieci,mlodych nieletnich TO ZABOJKOTOWAĆ im produkty,nie ma zmiluj te 2% zboczeńców niech kupuje ich towary ZOBACZYMY JAK DALEKO ZAJADĄ,oczywista ze zsiadłym nie kwasnym jego tez ZBOJKOTOWAĆ niech dyma do niemca moze kupia jego wypociny!!!
;D2020.08.11 9:50
hahhaha. NO PO NICH!!! ;] a wiesz ze mają duzow wiecej marek piwa prawda?? ;] ALE IM DOWALICIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE! ;] NO PO CALEJ GRUPIE HEINEKEN!!!;]
Grażynka Bodakowska2020.08.11 9:36
Artykuł ten jest napisany ładnie, zgrabnie i bez błędów ortograficznych. Autorowi należy się premia.
Leń2020.08.11 9:35
Do roboty sie weź, leniu bodakowski.
gosc2020.08.11 9:42
spiergdalaj zboku a onet tam uprawiaj swoj onanizm
nie gość...2020.08.11 14:14
...tylko admin frondy prezentuje kulturę katoprawicy.
siła nabywcza ludu PIŃC STUF!!!2020.08.11 9:28
no po Hainekenie!!!! PISIURY GO ZALATWIĄ!!! ;] kocham was ;];] tacy pocieszni jesteście ;]
Lewackiej Gangreny Brunatny Tylec2020.08.11 9:35
pocieszny to jesteś jak pińć styfffffffffffff
;] no wez sie nie unos ;]2020.08.11 9:51
NIE POTRAFICIE SIE Z SIEBIE SMIAC????? ;] co wy chcecie Heinekenowi zrobic??? ;] WARKE przestaniecie kupowac????? ;] OJ POCIESZNE POWIATUFKI ZA PIŃĆ STUF ;]
robaczek2020.08.11 9:27
jakie meskie granie???? TYLKO ZENEK!!!!!to jest poziom wyzszej kultury PIS!!!! ZENON !!!! ;] tyś MICKIEWICZEM pisiorów!!!!! UMCY UMCY UMCY!! kolorowej majteczki!!!! sialalalala!!!! ;] NO KOCHAM WAS PISIURY
Po 11....2020.08.11 9:27
Bojkotujcie do woli. Za chwilę zostaną wam ruskie i irańskie produktu.
PFFFFFFFFFFFFFFFF ;]2020.08.11 9:20
pisiory. z waszą siłą nabywczą........................................... se bojkotujcie!!!!! TATRY i Warki mniej beda produkować ;] PRZECZYTAJCIE SOBIE OSTATNI ARTYKUL TERLIKOWSKIEGO.. moze to wam otworzy oczy ;] ślicznie jest!!!!!!!!!!!!! coraz śliczniej!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;]
Lewackiej Gangreny Brunatny Tylec2020.08.11 9:34
damy radę zboku
heineken tez ;]2020.08.11 10:06
oj bidne powiatowe głupki
Twoje imię2020.08.11 9:13
Jakiego systemu operacyjnego używałeś podczas pisania tych wypocin przygłupie Bodakowski?
lewacka tęczowa lewatywa2020.08.11 9:37
twoje imię: "przygłup" bez względu na system operacyjny
Ten z mieczem2020.08.11 9:43
To jest wlasnie wspaniale,przyglupie bez imienia,ze was wykonczymy za pomoca waszych srodkow przekazu Musisz sie tylko uzbroic w cierpliwosc.Wybory po wyborach.Tik tak tik tak tik tak....
pytajnik2020.08.11 9:12
Gdzie można znaleźć we Frondzie informacje o realizacji listu pasterskiego Episkopatu Polski: "Kościół nie zostawia ich samotnych w obliczu życiowych zmagań. Wśród osób, które skorzystały z terapii w katolickich ośrodkach „Odwagi” ponad 30% potrafiło zmienić swą orientację i podjąć życie w sakramentalnych związkach małżeńskich.” ( http://episkopat.pl/swiadkowie-ewangelii-zycia/ )? Gdzie znaleźć te ośrodki w poszczególnych parafiach/diecezjach? Jak wzrosła ich skuteczność? Gdzie osoby z problemami w ukierunkowaniu seksualności i ich rodziny mogą znaleźć pomoc w prawidłowej integracji do życia w rodzinie szkole/pracy i innych wspólnotach? Kto wymierzy karę odpowiedzialnym za brak tej pomocy?