Jałowiczor: Komorowski był Kukizem zanim stało się to modne - zdjęcie
11.05.15, 11:35Jarocin 1982. Czy potrafisz odnaleźć Bronisława Komorowskiego wśród uczestników koncertu? (fot. flickr.com)

Jałowiczor: Komorowski był Kukizem zanim stało się to modne

4

Jak wiemy z najnowszego spotu wyborczego Bronisława Komorowskiego, prezydent od dawna jest za jednomandatowymi okręgami wyborczymi. Dowodem na to jest jego stwierdzenie: „od dawna jestem za” pochodzące z 7 maja br. Na tym jednak wola rozwalenia systemu się nie kończy. W najbliższym czasie sztab prezydenta przypomni tę prawdę - Bronisław Komorowski to urodzony kontestator.

 

- TVP pokaże sfinansowany przez Polski Instytut Sztuki Filmowej dokument o początkach festiwalu w Jarocinie. Autorom udało się dotrzeć na nagrania, na którym młody Bronisław Komorowski szturmuje oddział ZOMO tulipanem z butelki po jabolu, podtrzymując jedną ręką swojego półmetrowego irokeza.

- Komorowski wystąpi w reklamie Pepsi, po czym wypomni Kazikowi i Muńkowi Staszczykowi, że sprzedali ideały.

- Prezydent przypomni, że zawsze wiedział, ze tutaj jest jak jest po prostu, a jak ktoś nie wierzy, to niech zobaczy, że naprawdę tak właśnie jest.

- „Fakty” w relacji z wiecu wyborczego pokażą, jak Komorowski budzi się (kiedy ktoś go szturchnie i powie, że czas podejść do mównicy).

- W spocie opowiadającym o prorodzinnej polityce prezydenta jako podkład zostanie wykorzystania piosenka „Rodzina słowem silna”.

- Radio RMF opublikuje stenogramy z wystąpienia prezydenta na Jasnej Górze odczytanego ponownie przez krakowskich biegłych. Jak się okazuje, Komorowski nie opowiadał, co widział z góry, tylko śpiewał „ksiądz proboszcz już się zbliża”.

- Jako że dla antysystemowca podstawą jest niezależność, gen. Dukaczewski publicznie zapewni, że na szczęście za Bronisławem Komorowskim nie stoi Kaczyński.

 

Jakub Jałowiczor

Komentarze (4):

anonim2015.05.11 12:03
@Michalinka sporo, tylko trudno szekle wymienić na złotówki KJ
anonim2015.05.11 13:36
@obywatel X Cos ci sie pomyliło. Fronda to prywatny portal i może wspierac kogo chce i jak chce. TVP to telewizja publiczna i nie mają prawa faworyzować nikogo. Jak można tak oczywistej różnicy nie dostrzegać?
anonim2015.05.11 16:24
Dziennikarz z prawdziwego zdarzenia potrafi najpierw ujrzeć obiektywną rzeczywistość, a następnie ją opisać, też w miarę obiektywnie. Komentarz jest osobistym ustosunkowaniem się dziennikarza do zastanych faktów. Niestety coraz częściej dziennikarz staje się niezależny od obiektywizmu na rzecz sponsora np. reklam w jego publikatorze. Nie podaje więc do wiadomości ogółu faktów, ale od razu ich interpretacje i to jeszcze wg zleconego klucza.Czysta propaganda.
anonim2015.05.11 17:05
Jałowiczor, ile zarabiasz jako zawodowiec? Zapamiętam twój atak na Brauna, choć ci wybaczam, bo też musisz jeść. Ale u mnie straciłeś autorytet, choć jesteś zdolny. Jak widać do wszystkiego.