Hindusi chcą „oczyścić” Indie. Nie będzie żadnych chrześcijan - zdjęcie
20.07.15, 13:25

Hindusi chcą „oczyścić” Indie. Nie będzie żadnych chrześcijan

9

Hinduscy nacjonaliści zapowiadają, że ich zamiarem jest wygnanie z Indii wszystkich chrześcijan i muzułmanów. Projekt „oczyszczania” kraju zamierzają zrealizować do 2020 roku. Groźby nie są czcze: w ostatnich wyborach w Indiach wygrała partia nacjonalistyczna - i choć nie jest tak ekstremistyczna jak ta, która wzywa do „czystej”, to chrześcijan i tak może czekać bardzo zły los.

Przewodniczący ugrupowania Wiszwa Hindu Pariszad (VHP) Aszok Singhal przekonuje, że Indie muszą stać się czysto hinduistycznym krajem. Chrześcijanom i muzułmanom trzeba wypowiedzieć po prostu wojnę. Dzięki zwycięstwu nacjonalistycznej Partia Bharatija Janata w ubiegłym roku rozpoczęła się „rewolucja”, która posłuży „wyzwoleniu z trwającego 800 lat niewolnictwa”.

Co czeka chrześcijan? Pokazuje to po części praktyka z pierwszego roku rządów BJP. W tym czasie doszło do 600 ataków na tle religijnym na chrześcijan i na muzułmanów. Chodzi o przymusowe konwersje, pobicia, podpalenia, niszczenie mienia, niszczenie kościołów, gwałty (w tym gwałty na zakonnicach) i morderstwa. Zabito jak na razie 43 osoby.  

W ponad 1,2 miliardowych Indiach żyje prawie 30 milionów chrześcijan. Ich los powinien leżeć nam na sercu: tamtejsza wspólnota wyznawców Chrystusa jest przecież istotnie większa od wielu w krajach europejskich.

bjad

Komentarze (9):

anonim2015.07.20 14:40
Dawajcie ich do Polski, a co tam i tych z Afryki też , a jak Chińczycy będą chcieli to też niech przyjeżdżają ,pomiescimy się , przecież w końcu są biedniejsi od nas musimy im pomóc. Fajnie będzie ,zrobimy imprezę , a potem zrzute na mieszkanka Owsiak zorganizuje bo chłopak rewelacyjny w tym jest. Przyjeżdżajcie do Polski będzie Ameryka
anonim2015.07.20 14:49
Naiwni za niedługi czas nie będzie wyznawców Hinduizmu którzy czczą krowę a za nic mają Boga Stwórcę i Zbawiciela.w Indiach! Sąd nad fałszywymi wyznawcami bogów demonów wkrótce się zacznie a wtedy pan niewolników grzechu zabierze ich do siebie.
anonim2015.07.20 16:27
@Neocome - gęstość zaludnienia byłaby trochę większa jak w Singapurze. Skoro tamci mogą się zmieścić, to i my możemy! @Radzi - może i czczą krowę, ale za to do swoich symboli podchodzą poważnie. Zabicie krowy jest tam surowo karane, a w Polsce wystawia się oszołoma udającego kopulację z krzyżem Pana Jezusa, kiedy taka sama surowa kara powinna spotkać takiego bluźniercę.
anonim2015.07.20 18:07
@Jack_Holborn - nie straszna nam gęstość ,będziemy się piąć w górę będzie Japonia , a może inaczej nazwą ten skrawek ziemi w kształcie serca w środku Europy w końcu jak widać wielu to obojętne
anonim2015.07.20 19:27
@Jack Hol... . Nic nowego nie odkryłeś, szatan dba o swoich tu na ziemi, pilnuje swojego kultu tu bałwochwalczego-pogańskiego a czy ateiści nie karali jak coś powiedziałeś na tow J. Stalina, ect. Mao itp. lub muzułmanie czyż nie zabiegają o cześć dla potępionego Mahometa bardziej niż o cześć dla Allaha. , Buddyści nie dbają o podobnie o cześć potępionego ateisty Buddy. Gdyby diabeł nie dbał o ich cześć, to kto by mu cześć oddawał? tylko na ziemi jest możliwe oddawanie lucyferowi i jego demonom cześć z miłością w miłości , bo w piekle wszyscy Go nienawidzą począwszy od swoich najbliższych towarzyszy potępionych z jego przyczyny z duchów niebieskich. Dlatego nie dziw się, że tak jest w świecie. + Pamiętaj że Bóg na ukaranie wszelkiego rodzaju bezbożników, ma całą wieczność nie jedną chwilę tzn nigdy niekończącą się wieczność
anonim2015.07.20 20:02
@Krystyna religia pieniadza to zło największe bo to on rządzi mozgami wielu , na szczęście nowy testament tłumaczy Kto powinien być na pierwszym miejscu w sercu i umysle człowieka i jeśli według PŚ żyjesz to wszystko masz na właściwym miejscu
anonim2015.07.20 20:27
@Neocome - dzięki Wałęsie i Tuskowi mamy i drugą Japonię, i drugą Irlandię w kupie. @Radzi - Bóg ma całą wieczność na ukaranie, ale my nie mamy i chcemy żyć w spokoju, bez władzy bezbożnych. @Krystyna80 - lepiej zważaj na słowa, bo przez kobiety też rozpętywano wojny i mordowano.
anonim2015.07.21 6:09
@Jack Hol ... Dlaczego ludzie bezbożni mają władzę, a czyż my sami nie dajemy im do ręki oręża. Każdy grzech, w tym mordowanie dzieci nienarodzonych powodują, że demony wychodzą z piekła by kusić, by niszczyć dobro, sprawiedliwość, mordować ludzi. Im więcej ludzi odchodzi z Kościoła tym większą władze ma Dinozaur Smok piekielny /Ap. 12,3 nn) Jeżeli wiara upada ludzie się nie modlą i nie pokutują to Aniołowie wysłani przez Pana nie mogą skutecznie niszczyć demonów i ich czarowników i kapłanów bo gdy Aniołowie działają skutecznie wtedy złe czary są łamane, zło się cofa. I zastanów się np Niemcy czy wierzą w Boga czy w mamonę? czy tylko Niemcy a żydzi który mamonę uczynili celem życia por np. wyp. na ten temat. na forum Jeżeli Bóg jest lekceważony nawet w Kościele to czy możesz żyć spokojnie. w pokoju ? NIE !!! Bóg błogosławi tylko tym którzy go szanują i cześć mu oddają
anonim2015.07.21 6:28
@Krystyna80 Co uważasz że jesteś wolna bo nie wyznajesz Religii, naiwna diabeł cię ma w swojej mocy każdy tzw bez ideowy człowiek jest w jego mocy. I nie w Religi jest problem a w Intelekcie i sercu człowieka który zaufał diabłu. Bowiem każdy niewolnik grzechu /J. 8,44) podlega władzy władcy grzechu i to on stoi za religiami ktśre czynią na ziemi nieprawość. Czy nie powiedział w czasie Egzorcyzmów "władza jest moim bogiem" tj władza nad grzesznikami "To moi niszczą i mordują, kradną ..." Dlatego ten kto nie wierzy Bogu staje narzędziem zła i działa w imię wypaczonych i złych Idei które wiodą ludzi drogą szeroką łatwą i przyjemną na zatracenie.