Gronkiewicz-Waltz: zaszkodziły nam zorganizowane grupy - zdjęcie
26.05.15, 08:11Hanna Gronkiewicz-Waltz (fot. media)

Gronkiewicz-Waltz: zaszkodziły nam zorganizowane grupy

6

W rozmowie z Konradem Piaseckim w radiu RFM Gronkiewicz-Waltz odniosła się do słów byłej wicepremier Elżbiety Bieńkowskiej, zdaniem której „tylko idiota albo złodziej” może pracować za 6 tys. zł miesięcznie.

- To jest dla Polaków rzeczywiście obrażające – skomentowała to prezydent stolicy. Jednak jej zdaniem Bieńkowska nie powinna podawać się do dymisji z funkcji unijnej komisarz ds. rynku wewnętrznego i usług.

- Ona tam robi dużo dobrej roboty, bo jest sprawna, zorganizowana i egzekwująca i nie kandyduje do Sejmu z list Platformy – powiedziała Gronkiewicz-Waltz. Zgodziła się też z prowadzącym audycję, że była wicepremier „zrobiła w Polsce złą robotę”.

Oprócz tego prezydent Warszawy oceniła, że osoby zakłócające wiece z udziałem Bronisława Komorowskiego (przeważnie byli to ludzie związani z Ruchem Narodowym lub zwolennicy Janusza Korwin-Mikkego) działały na zlecenie.

- Przeciwnicy bardzo ostro pracowali, kandydat był miły i grzeczny natomiast te zajścia, które były podczas spotkań z prezydentem. One były bardzo nieprzyjemne. Umówmy się, że nie robili tego ludzie, którzy nagle się skrzyknęli – uznała Hanna Gronkiewicz-Waltz. Zapytana, czy to „knowania sztabu Andrzeja Dudy i Prawa i Sprawiedliwości pchnęły ludzi na wiece Komorowskiego”, odparła:

- Nie wiem, tego nie wiem, ale na pewno były to grupy zorganizowane.

KJ/Rmf.fm

Komentarze (6):

anonim2015.05.26 8:13
Hanka! Sama należysz do zorganizowanej grupy przestępczej zajmującej się wyłudzeniami kamienic - miedzy innymi...
anonim2015.05.26 8:22
Nikt nie zaszkodził. Duch Świety pomógł, którego niestety Hania opuściła jak się do PO zapisała...
anonim2015.05.26 8:36
Zapewne Kacik jej o tym powiedziała.
anonim2015.05.26 8:37
Jeszcze jedno:jak nie wiesz to nie mów.
anonim2015.05.26 9:25
I to by było na tyle jeśli chodzi o politykę zgody.
anonim2015.06.1 9:58
@bielzz Andrzejek "obrońcę krzyża" udawał. ... ale debila udawac nie musi.