Doszło do powtórki z Sylwestra w Kolonii. Uchodźcy terroryzują miasto, a w mediach cisza! - zdjęcie
22.07.19, 13:39(fot. flickr)

Doszło do powtórki z Sylwestra w Kolonii. Uchodźcy terroryzują miasto, a w mediach cisza!

37

- Z pewnym takim opóźnieniem i tylko z mediów lokalnych dowiadujemy się, że podczas festynu w Kraju Saary oraz na otwartym kąpielisku miała miejsce powtórka z osławionego Sylwestra w Kolonii. Prawie dwa miesiące media zwlekały z podaniem tej informacji - napisał na Twitterze Cezary Gmyz, korespondent TVP w Niemczech.

Burmistrz Saarlouis, Peter Demmer wystosował list do ministra spraw wewnętrznych Klausa Booillona, w którym prosi z wielką troską o większą liczbę policji w Kraju Saary, "abyśmy byli zdolni do kontroli sytuacji w naszych miastach i społecznościach."

Jak donosi portal pfaelzischer-merkur.de, miasto sterroryzowane jest przez "młodzieżowy gang" stworzony przez imigrantów. Do agresywnych zachowań miało dojść po miejskim festiwalu "Emmes", problemy miały miejsce również na odkrytym basenie. Burmistrz Saarlouis bije na alarm, a policja jest bezradna.

Demmer napisał więc list do ministra spraw wewnętrznych po wydarzeniach, jakie miały miejsce na początku czerwca na odkrytym basenie. W liście zawarł informacje między innymi o tym, że miasto nie radzi sobie z "młodzieżowymi gangami", których członkami są imigranci.

- Zapewnienie bezpieczeństwa jest podstawowym zadaniem państwa i zapisane w ustawie zasadniczej - podkreśla Demmer.
Burmistrz narzeka na brak oddziałów policji, które zapewniłyby bezpieczeństwo mieszkańcom.

Co ciekawe, informacja ujrzała światło dziennie prawie dwa miesiące od ataków na kobiety dokonywanych przez imigrantów.

 

bz/pfaelzischer-merkur.de/TT

 

Komentarze (37):

Fido2019.07.23 5:19
No I dobrze niech Merkel zaprosi ich jeszcze wiecej.Jedynie zal tych biednych kobiet.
dr.Faszysta2019.07.23 16:30
Właśnie że nie, szczególnie kobiety są za "refugees welcome".
dr.Faszysta2019.07.22 20:33
Failed state
ubawiony2019.07.22 16:38
Jeżeli byłoby to w USA, tego rodzaju patologiczni osobnicy dokonujący ataków i terroryzujący miasta zapewne już dawno zostaliby odstrzelenie przez swe ofiary, które skorzystałyby z możliwości obrony własnej.
jacek 2019.07.22 16:32
niemce mają problem, ten problem to szeroko stosowane prawo koraniczne (bezprawie), więc może TSUE zajmie się praworządnością u hitlerowców, a nie w Lechistanie
Mateusz2019.07.22 15:32
Niemcy na własne życzenie zgotowali sobie taki los.
michu2019.07.22 15:25
O to chodzi, żeby Niemców rozbudzić. Po to ci migranci są sprowadzani. W końcu najbardziej pacyfistyczny Niemiec chwyci za kałacha jak tak dalej pójdzie (a ma iść). Ale wtedy naprawdę radzę się bać ;).
Mirek2019.07.22 14:49
To nie są żadni uchodźcy tylko NACHODŹCY czyli inaczej bandyci . Już niedługo na ulice Niemiec wyjdzie wojsko bo policja nie da sobie rady a wówczas może dojść do niekontrolowanego otwarcia ognia .
twitter:PromocjaPWS2019.07.22 14:42
Przypominam, że w UE od Traktatu z Mastricht jest organizowana według Manifestu z Ventotene - trockisty Spinellego. Poczytajcie główne założenie traktatu, a zrozumiecie polityczną i gosp. stronę UE. To samo jest z polit. gender mainstreaming (potocznie zw. równościową) - wpr. Traktatem Amsterdamskim z 97 r. Celem gender mainstreaming jest obalenie tożsamości płciowej, bo ta jest podstawą wszystkich innych, a jej obalenie prowadzi do zatracenia możliwości przez jednostkę do obiektywnej weryfikacji otaczającej rzeczywistości, a to jest niezb., by przepchnąć federal. UE bez oporu ludzi. UE musi się sfederalizować jak najszybciej (data podana przez Schulza to 2025 r.), bo elity europejskie są świadome nadch. kryzys - od dziesięcioleci Europa jest bankrutem, tzn. nie wytwarza dóbr, które konsumuje. Ten dobrobyt jest podtrzymywany przez pracujących Azjatów - głównie Chińczyków. Jeśli oni odmówią, to czeka nas tragedia, bunt i na tę okol. musi być stw. aparat terroru - zlikw. armie UE, stworzona armia UE i zlikwidowane państwa narodowe. Ważną rolę odgrywa tu też masowa imigracja z Afryki i Bliskiego Wschodu. Więcej o tym i procesie deindustrializacji jest tu: historiasztuki.com.pl/strony/024-00-02-DEINDUSTRIALIZACJA.html , Manifest z Ventotene: historiasztuki.com.pl/strony/021-12-00-ANTYKULTURA-SYSTEM.html#1 , EUROKOMUNIZM: historiasztuki.com.pl/strony/021-11-00-ANTYKULTURA-EUROKOMUNIZM.html , GENDER: historiasztuki.com.pl/022-00-00-ANTROPOLOGIA.php#mag42 , NOWA WĘDRÓWKA LUDÓW: historiasztuki.com.pl/025-00-06-WEDROWKA-LUDOW.php
Felicjan2019.07.22 14:35
To dla nas dobre informacje albowiem jest szansa , że w obliczu podobnych powtarzających się incydentów Niemcy dadzą Polsce spokój !?
jula2019.07.22 14:15
Sami sobie napytali biedy,w zasadzie jednoosobowa decyzja kanclerz Merkel zdestabilizowała duży kraj w Europie oraz sąsiednie i te trochę dalsze,które bezmyślnie poparły ten pomysł.Najbardziej na chaosie zyskała Rosja tak propagandowo jak i politycznie,kto był kolegą na studiach Merkel?Putin.Nie ma żadnych mechanizmów chroniących przed kardynalnymi błędami prominentnych polityków. Jak przystało na pomysłodawców,prędzej połknął własny język niż przyznają się do głupoty i wszystkie pocioty pomysłu tak samo.Nawet w Polsce byli tacy entuzjaści,chyba myśleli,że zrobią deal na tworzeniu ośrodków.Głupki i tyle,ale nie sposób uwierzyć,że naprawdę to tylko głupota
nikt2019.07.22 15:45
Bazowali na błędnym pojęciu wartości etycznych . Kościół też siał taką propagandę bazując na wartościach chrześcijańskich . Niemcom się nie dziwię , gdyż w ich podświadomości ciągle tkwi poczucie winy za Hitlera i jego ludobójstwo . Ale myślący Francuzi ? Wyniośli Włosi ? Hiszpanom też się nie dziwię , gdyż w ich żyłach płynie wiele krwi islamskich Maurów . Krew się zawsze odezwie . Tak jak miłość własna , tak i miłość bliźniego musi być niestety mądra .
Maciek Arczyński2019.07.22 17:00
Przecież na Zachodzie mają zupełnie wyprane mózgi poprawnością polityczną. A co do Kościoła to nie myl bergoglianizmu z Katolicyzmem, herezji z prawdą.
nikt2019.07.22 18:31
Wielu polskich biskupów też było za przyjęciem imigrantów . Głośno też było w mediach o tym jak jeden z proboszczów sprowadził do parafii jakąś islamską rodzinę a ci nocą , skrycie zwiali do Niemiec . Tacy to uchodźcy .
Sprytny ninja 2019.07.22 14:14
Nie wiem. Może to kara za zbrodnie II WŚ,... ? Niemcy z ukradzionych dóbr żyją w najlepsze do dzisiaj i ani myślą oddać. Dobrze ich Merkel potraktowała.
anonim2019.07.22 14:12
Przedstawiciele British Transport Police proszą o pomóc w odnalezieniu grupy Polaków, którzy w trakcie podróży pociągiem ScotRail z Edynburga do Armdale rzucali homofobiczne komentarze w kierunku pasażerów. Jak można przeczytać w oświadczeniu, Polacy prawdopodobnie byli pijani, ponieważ pili na miejscu alkohol. https://londynek.net/wiadomosci/Policja+w+Szkocji+poszukuje+grupy+Polakow.+Rzucali+homofobiczne+komentarze+wiadomosci+news,/wiadomosci/article?jdnews_id=60417 A na Frondzie cisza.
re2019.07.22 20:19
dla pedalców homofobiczna postawą jest gdy się na nich spojrzy, albo gdy się nie spojrzy, co by się w ich kierunku zrobiło, albo nie zrobiło, lub gdy zażartuje nawet nie w ich kierunkiu, wszystko dla nich jest homofobią. Miałem takie doświadczenie, gdy nad morzem do znajomych, w formie żartu pod parasolami w pubie powiedziałem 'wyciągać kciuki z tyłka i idziemy", jakiś z chłoptasi usłyszał i wyjechał do mnie z gębą nieomal w szale dlaczego używam mowy nienawiści? ludzie zaczęli się śmiać, to nas wszystkich nazwał homofobami i ciemnogrodem. A poszło tylko o mały może i mało wybredny żart, co będzie gdy mowe nienawiści by spenalizowali? więzienie za "kciuki w tyłku"? TOLERANCJA REPRESYWNA i Marcuse
dr.Faszysta2019.07.22 20:32
A co to k..., święte krowy te pedały?? Na księży można wołać "kleruchy" a pederasta jest nietykalny??!! Ja wam dam!!
Valentynka2019.07.23 1:50
I ja tez :-)
Azazel2019.07.23 9:33
Każdemu dasz? Seks oralny czy analny?
anonim2019.07.22 13:50
Kibole naziole terroryzują Białystok, a w mediach narodowo-socjalistycznych aplauz.
bea2019.07.22 14:09
islam jest zagrozeniem w Europie chuligani sa wszedzie nawet w Afryce i Ameryce bija.... Lgbt jest zagrozeniem dla Zbawienia i oni ida na potepienie wieczne ci co wiedza staraaja sie sprzeciwiac nie powinno byc przemocy bo Jezus tego nie chce bo nas Kocha az po Krzyz nie kazdy ma pokore i pokoj modlitwa powinna byc nasza bronia bo tak mozemy pokonac szatana
anonim2019.07.22 14:12
A jak ktoś nie chce być zbawiony?
Urszula2019.07.22 16:36
To co piszesz to zdanie katolika oparte na katolickiej wierze. I nie musi i nie jest prawdą. - Miłuj Pana boga swego - Miłuj bliźniego swego To są przykazania Jezusa. Jezus nie powiedział, ze masz prześladować i gardzić homoseksualistą. Druga sprawa to twoja troska o czyjeś zbawienie. "Nie sądź abyś nie był sądzony." - powiedział Jezus. Tylko Jezus ma prawo sądzenia i tylko Jezus wie, co mamy w swoim sercu. Nie na darmo Jezus powiedział, że" niejeden przyjdzie i powie: Panie, Panie czy nie prorokowaliśmy w twoim imieniu. Wtedy im odpowiem; idźcie precz, czyniciele zła". Więc raczej martw sie o swoje zbawienie i zastanów się czy postępujesz zgodnie z naukami Jezusa.
Maciek Arczyński2019.07.22 16:58
Aj waj Urszulko, widzę, że wierzysz w jakiegoś "boga". A poza tym jakby uznać, że to tylko tzw. literówka, to jakoś tak żeś w tym Twoim cytowaniu przykazań zrównała Boga z człowiekiem. I Ty coś bredzisz o biblijności... Co tam w Talmudzie słychać?
re2019.07.22 20:25
biblistka ateistka, hehe Po troszeczku z każdej księgi i wersu i wyjdzie, że pederaści wraz lewitami zajmowali się namiotem spotkania. Daj spokój, bolszewicki bezbożnik prowadził podobne dezinformacyjne praktyki
XXX2019.07.22 14:41
Może i kibole naziole terroryzują Białystok ale kto ich prowokował homopropagandą - ludziki z kosmosu? Nie ma parad gejowskich nie ma zadym i jest spokój.
anonim2019.07.22 14:45
Zgodnie z twoją logiką mam prawo zaatakować procesję na Boże Ciało, bo prowokują mnie swoimi poglądami z którymi się nie zgadzam?
Unrug2019.07.22 16:22
PRZECIEŻ JUŻ TO ROBICIE! https://www.fakt.pl/wydarzenia/swiat/nigeria-samochod-wjechal-w-dzieci-tlum-zlinczowal-kierowce/dcdyxbm http://www.podlasie24.pl/losice/region/wjechal-w-procesje--19e53.html https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2018-05-31/posel-po-o-procesji-rozsiedli-sie-na-srodku-ulicy-i-msze-odprawiaja/ https://wielichowo.pgo24.pl/chcial-wjechac-w-procesje/ https://www.dziennikwschodni.pl/lubartow/kierowca-prawie-wjechal-w-procesje-bozego-ciala-ludzie-musieli-uciekac-spod-kol,n,1000181143.html
anonim2019.07.22 17:02
"do zdarzenia doszło w miejscowości Gombe na terenie północno-wschodniej Nigerii" Hm, chyba nigdy tam nie byłem, ale muszę jeszcze sprawdzić.
wywiad 2019.07.23 8:45
nie porównuj gnoju do złota?? nie porównuj pedofili do rodziny, nie porównuj łamania prawa do przestrzegania prawa, głupoty do mądrości, łamania zasad współżycia społecznego do zdrowych zasad społecznych, prowokacji do Tradycji pokoleń, upadku moralnego do przestrzegania prawa, matolizmu do zdrowej wiedzy, szkodliwości społecznej do ładu społecznego, słowem nie relatywizuj, a jeśli te słowo jest dla ciebie za trudne, bo masz trudności z nauką i wiedzą, to przynajmniej zmuś się do przewietrzenia swojego umysłu
Milka2019.07.22 14:55
ęczowy cyrk objazdowy na gościnnych wystepach w Bialymstoku.
Unrug2019.07.22 15:53
Nie terroryzują miasta, tylko pacyfikują faszystowskie bojówki LGBT!
jacek 2019.07.22 16:28
naziole scisle współpracują z TVN, np. ws obchodów imienin hitlera. Jeszcze o PiS ptaki nie ćwierkała jak kibole tepili wszelkie zboczenia. Neonaziści w niemczech tylko w tamty roku mieli ponad 300 !!! marszów, wieców i imprez (np. urodzin Rudolfa HeSSa (za przyzwoleniem władz samorządowych) i takim trollom jak ty to nie przeszkadzało
Moni2019.07.22 13:45
Niemcom, w dotychczasowym kształcie, życzę upadku i rozpadu. Na kilka niemiecko-języcznych państw. Może z niektórymi uda się współpracować w ramach ratowania klasycznej cywilizacji europejskiej.
polak2019.07.22 17:56
w mediach niemieckich jest tak jak chciał ryży czopek by w Polsce było
ja2019.07.22 19:47
Bawaria tak naprawdę zawsze była nasza - przecież język łużycki to język Polski.