Borysie, czy Ci nie żal? Liderzy opozycji na Twitterze zachowują się jak dzieci - zdjęcie
15.07.20, 08:20Fot. Adrian Grycuk via Wikipedia, CC 3.0 [edytowane]

Borysie, czy Ci nie żal? Liderzy opozycji na Twitterze zachowują się jak dzieci

6

Liderzy opozycji blokują się na Twitterze? Zaskakujące zachowanie Budki i Czarzastego. Czy to zachowanie godne poważnych polityków czy nie zachowują się oni jak dzieci, którym odebrano zabawki?

Włodku, podobno napisałeś coś do mnie, ale nie mogę przeczytać, bo chyba omyłkowo mnie zablokowałeś – skarżył się  lider Koalicji Obywatelskiej Borys Budka, pisząc do lidera Lewicy Włodzimierza Czarzastego.

"Też Cię lubię i jak zawsze zapraszam na dobrą kawę. Lepiej porozmawiać w cztery oczy a nie przez media. Serdeczności!" – apeluje dalej Budka, zwracając się do lidera Lewicy

Co ciekawe dołączył do tego senator Marek Borowski, który zaapelował do lidera lewicy, aby ten odblokował Borysa Budkę na Twitterze. "Włodku! Budka się skarży, że - prawdopodobnie przez pomyłkę - zablokowałeś go. Działam jako pośrednik" – pisał Marek Borowski.

Od czego zaczęła się ostra wymiana zdań między Budką a Czarzastym? Otóż, na antenie Polsat News, dziennikarka w rozmowie z Budką przytoczyła słowa Czarzastego, który stwierdził, że PO przegrała szóste z rzędu wybory i przez dwa tygodnie w drugiej turze nie potrafiła skonsolidować opozycji.  Borys Budka w programie PN postanowił skomentować słowa Czarzastego w sposób bardzo złośliwy, przypominając historię startu w wyborach Magdaleny Ogórek. Wypowiedź Budki momentalnie doczekała się odpowiedzi ze strony Czarzastego, który podkreślił , że Rafał  Trzaskowski przegrał przez takie wypowiedzi jak Twoje i takich ludzi zakochanych w sobie jak Ty" – napisał przewodniczący SLD.

rr, dorzeczy.pl, fronda.pl

Komentarze (6):

aktorzyna2020.07.15 18:24
po i psll ciagali za soba tlumaczy i bylo ok???????????? opamietaj sie jeden z drugim bo juz rzygac sie chce na wasze wypociny tylko rzrec co popadnie jak hieny obrzydlistwo!!!!!!!!!!!!!!!!
Ryszard2020.07.15 11:41
@Dam — każdemu, kto da.. Polacy nie gęsi, a swój język mają! Kacapstwo nas tumaniło russkim jazykom, a swoje rjebjonka izuczali na anglijskom.. wot, kakaja u nich łowkaja maskirowka.. tak o sobie myślą iwany
Ryszard2020.07.15 11:35
Wałodźka i baris, eta blade patomki kpp, zlikwidowanej przez ich ojca „chrzestnego”, soso dżugaszwilego, jeszcze przed II wś. Nowotwory z przerzutów nkgb
młodemu Gomułce Budce2020.07.15 9:12
żal tupę ściska - Jak wydalać
ladychapel2020.07.15 8:51
"Donald Tusk mnie nie lubi", "Koronawirus w Polsce jest pod kontrolą", "Nie dyskryminuję osób LGBT" - takie stwierdzenia padły w trakcie rozmowy telefonicznej, której nagranie opublikowali w sieci dwaj rosyjscy satyrycy. Przekonują, że ich rozmówcą był Andrzej Duda. Polityk miał być przekonany, że zadzwonił do niego sekretarz generalny ONZ António Guterres. - Kancelaria Prezydenta potwierdza autentyczność nagrania.
Dam2020.07.15 8:56
Wnioski z tego takie: - Duda przez 5 lat osiągnął poziom angielskiego trzeciej klasy gimnazjum - nasze służby są nic nie warte, no ale w końcu PIS je wymienił w ramach dobrej zmiany, więc to się zgadza. Krótko mówiąc znowu kompromitacja i pośmiewisko.