TYLKO U NAS! Krzysztof Wyszkowski: PiS strzela gole, a opozycja nie jest w stanie przejąć piłki   - zdjęcie
23.01.21, 15:57Fot. screenshot - YouTube (Telewizja Republika)

TYLKO U NAS! Krzysztof Wyszkowski: PiS strzela gole, a opozycja nie jest w stanie przejąć piłki

74

Tomasz Poller: Chciałem porozmawiać z Panem na temat najnowszych wydarzeń w polskiej polityce. Jeśli jednak Pan pozwoli, poprosiłbym o komentarz do ostatniego, wydaje się, dość szokującego wydarzenia. Oto Facebook, zablokował poza granicami Polski film na temat hitlerowskiego obozu dla dzieci w Łodzi (kilka godzin później wycofano się z tej decyzji). Jako pretekst podano dość mętnie, że film stanowi kampanię społeczną o charakterze politycznym. 

Krzysztof Wyszkowski: Myślę, że trzeba poczekać z poważniejszymi komentarzami na uściślenie tej informacji, która oczywiście sama w sobie jest szokująca. Czy chodzi tu o analizę jakiegoś pracownika czy algorytm, jakich mechanizm... Jeżeli chodzi tu o ocenę jakiegoś odpowiedzialnego cenzora, to rzeczywiście jest to niepokojące. Byłoby przykrą informacją, gdyby chodziło o zarzut o niewłaściwe naświetlenie problemu. Odnotowujemy różnice, gdy chodzi o podejście pomiędzy punktem widzenia żydowskim a polskim, więc może jest to tego typu kontrowersja.

Cenzura w internecie ze strony wielkich koncernów to zresztą problem szerszy i wzbudzający coraz większe zaniepokojenie.

Wkraczamy w nową erę być może. Mówi się teraz o zagrożeniu ze strony nowej administracji amerykańskiej, która podobno ma mieć plany jakiegoś sojuszu z Doliną Krzemową i narzucania światu jakiejś cenzury w zupełnie niespotykanej formie. Bo poprzednio jednak ta cenzura dokonywana przez poszczególnych cenzorów była, w stosunku do tego co ewentualnie nam grozi dzisiaj, taką jeszcze mniej groźną. Mniej groźnym sposobem kreowania i dostarczania przekazu opinii publicznej. Wszystko to wygląda groźnie, prognozy wyglądają bardzo niepokojąco, ale musimy poznać jakieś fakty.

Myślę, że najbliższe dni przyniosą tu jakieś wyjaśnienia. Zapytałbym o wydarzenia najnowsze w polityce polskiej. Sporo komentarzy wywołują przejścia posłów z Platformy, z Koalicji Obywatelskiej do ruchu Hołowni. Pojawia się tu kilka pytań. Czy Platforma jako formacja się kończy? Czy tonie?

Myślę, że Platforma się nie kończy, nie utonie, ponieważ jest to formacja związana jednak z dużą częścią opinii publicznej, wyrażająca najogólniej biorąc sprzeciw wobec Zjednoczonej Prawicy, którego dużą częścią jest osobista niechęć do lidera PiS, Jarosława Kaczyńskiego, a wcześniej jeszcze do śp.

Lecha Kaczyńskiego. Akurat ta niechęć ze strony dużej części społeczeństwa, może być, jak się okazuje, paliwem politycznym. Bo trudno mówić tu o programie politycznym, ale o emocjach politycznych które zastępują program. I to dość skutecznie. Od lat ze strony obserwatorów ale i wewnątrz Platformy dochodzą głosy krytyczne o braku jakiegoś programu. No i co? I okazuje się, że mimo wszystko to działa, poparcie dla Platformy sięga czasem 30 procent. Czyli można się utrzymywać na powierzchni życia politycznego przy użyciu samych czystych emocji. Oczywiście to może się osłabić. Teraz wzrost popularności projektu Hołowni osłabia, ale ten ruch 2050 ma swoje własne bardzo silne ograniczenia. Czasami jest to takie właśnie zniecierpliwienie tą bezprogramowością Platformy, no i jacyś ludzie deklarują wtedy, że przechodzą na stronę Hołowni. Ale pewnie jak popatrzą na tę bezprogramowość ruchu Hołowni, to może będą wracali z powrotem do Platformy. Przecież w gruncie rzeczy nie widać specjalnej różnicy między tymi środowiskami. Jeżeli w Platformie, w Koalicji Obywatelskiej mamy całą menażerię, tą gromadę jakichś bardzo dziwnych postaci, zaskakujących, gorszących, te wszystkie myszki agresorki, panią Lubnauer, nie mówiąc o jeszcze bardziej skrajnych postaciach, to okazuje się, że to wzrastanie ruchu Hołowni odbywa się z naboru postaci bardziej skrajnych. To wszystko robi wrażenie od Sasa do lasa. Pani Mucha robi może inne wrażenie jako przystojna kobieta, no ale dała się się poznać jako osoba intelektualnie mało sprawna. To jest osoba, która może ozdabia, jest nabytkiem dla Hołowni, w sensie liczbowym, bo stanowi 20 procent składu osobowego jego ruchu w parlamencie. Myślę, że opozycja jest w bardzo złej kondycji, a mimo to utrzymuje się na powierzchni, wykorzystując emocje czy wpływ dużej części mediów, które przez samą krytykę układu rządzącego budują obraz Platformy czy Hołowni jako rzekomej  alternatywy utrzymują ją przy życiu. Być może, gdyby media kierowały się tylko ocenami merytorycznymi, opozycja by uświerkła, wsiąkłaby, utonęła. Siłą nieprawdy jest bardzo duża... Choćby historia z kosztami szczepionki. Szeroko była rozpowszechniana informacja, że Unia Europejska kupiła Polsce szczepionkę, w związku z tym powinniśmy być wdzięczni, a ci którzy krytykują działania Komisji Europejskiej, narażają zdrowie i życie Polaków, a więc powinniśmy się grzecznie podporządkować Komisji Europejskiej. To są jawne kłamstwa, no ale te jawne kłamstwa skutecznie polaryzują opinię publiczną. Tu oczywiście wchodzą w grę różnego rodzaju mechanizmy mentalnościowe, ale i komunikacyjne, bo potężne ośrodki medialne uprawiają te kłamstwa, te fakenewsy.

Mówi Pan o tych pokładach niechęci do rządzących. Jest sporo osób, które nienawidzą tego "strasznego Kaczora", więc to paliwo jest. Pytanie, czy układ III RP, czy też, PRL bis, jak niektórzy wolą to nazywać, nie będzie wolał zainwestować w inne siły niż Platforma, właśnie w Hołownię? Platforma traci w sondażach na rzecz Hołowni. Choć przecież tych prób rewolty było wiele, nie mówiąc już o KODzie, czy demonstracjach pani Lempart, zwanych Strajkami Kobiet.

Myślę, że akurat to jest nieskuteczne. Te działania pani Lempart są oceniane przez rozsądniejszych ludzi w Platformie jako dywersja właściwie. Elementy cywilizowane po tamtej stronie wręcz cierpią, obserwując te szaleństwa, tę niesłychaną  wulgarność, barbarzyństwo po prostu tych pomysłów ani Lempart i "Wściekłych macic". Te blokady ulic czy skrzyżowań w centrum Warszawy czy innych miast, wspierane przez część prezydentów tych miast, pokazują poważnej części opinii publicznej, że opozycja i media typu TVN, Wyborcza, wspierające, stymulujące i propagujące ten styl zachowania, prowadzą do absurdu... To wszystko pokazuje że są bezprogramowi. Może nie tyle antycywilizacyjni, ale jest to wojna z kulturą. Mamy tu do czynienia z jakąś chorobliwością, z jakimś wirusem moralnym. To jest przeciwskuteczne, cały ten ruch  wydaje się wzmacniać rządzących. A wracając do Hołowni, wydaje się, że jego popularność polega na takiej względnej nowości. Przecież w momencie, gdyby częściej zaczął się pokazywać, gdyby miał obowiązek odnoszenia się do wydarzeń, do ich oceny, to myślę, że ten urok by szybko prysł. To nie jest ty Reagana czy kogoś takiego i pod względem uroku osobistego on ustępuje Trzaskowskiemu. Jeśli Trzaskowski po pół roku okazał się człowiekiem nijakim, to przy nim Hołownia szybko stałby się nieznośny, męczący ze swoimi dziwacznymi manierami. Więc to jest taka oscylacja. Chcą na coś stawiać, już dzisiaj nie na Budkę, teraz na Hołownię, po Hołowni będą domagali się, żeby Schetyna wrócił, a najlepiej żeby Tusk wrócił. To jest takie przegarnianie piasku z kupki na kupkę, ale bez żadnego twórczego skutku. Wielu obserwatorów wskazuje, że Kaczyński pomimo tej całej kampanii przeciwko niemu, ma szczęście, że ma tak nijaką, nieudolną opozycję. Mówiąc językiem śp. trenera piłkarskiego pana Górskiego, gra się na tyle, na ile przeciwnik pozwala. Opozycja ma niewiele do ugrania. Działanie koalicji rządzacej od 2015  jest tak sprawne, że nie dopuszcza ona przeciwnika do gry, nie daje im pograć, sypie się gol za golem. Ta formacja jest tak sprawna, że uniemożliwia totalnym poważniejszy ruch. Mam sam wiele krytycznych uwag do rządu Morawieckiego, ale czy można było coś poważnego przeciw niemu wymyślić?

 

Komentarze (74):

Emeryt2021.01.25 13:56
No i bardzo sie cieszę, po następnych wyborach będziemy mieli prawdziwy raj. Ekonomicznie pełny komunizm tyle tylko , że nikt nie będzie prześladował za chodzenie do kościoła.
Grizzly2021.01.25 8:46
Kto to jest ten Wyszkowski? Znany jest tylko z niechęci do Wałęsy.
Grizzly2021.01.25 8:49
Won złodziejska mendo bolszewicka od mojego nicka!
gumowa kaczka2021.01.25 17:42
kierowca suwnicy ,postać znana mocno
KGB2021.01.24 20:25
To się zgadza tylko w PiS damski bokser strzela gole żonie, no przepraszam jeszcze ksiądz strzela gole ministrantowi, ale to już pokusa której nie każdy się oprze.
kapitan NKWD2021.01.26 0:38
A wy za ministranta robili? He? Rastrieliat.
pis strzela gole jak ten klecha- samobóje same2021.01.24 17:24
:P
Foster2021.01.24 17:15
Kto go wylansował ?
Polak2021.01.24 14:01
Tylko czy samobójcze gole które strzela sobie pisowska mafia to jest powód do radości dla komunistów z pisowskiej mafii?
Saki Faki do kretyna fejk polaka2021.01.24 15:58
Żuj jaja powska-bolszewicka dziwko. Jesteś idealnym reprezentantem tych swoich przyjebów. 🤣🤣 Przygłupie 😂😂😂 Ssssak wiesz co 😅
Siurek Antoni2021.01.24 12:20
Majaczenia pijaczyny
Saki Faki2021.01.24 16:02
Masz racje , on co zwie się "Polak" fejk bolszewicki majaczy od dawna.
BIEDNA FRANCJA2021.01.24 3:23
ma "TYLKO" 𝟐𝟒 TYŚ. ZAKAŻEŃ. A Hiszpania ma BIJE KOLEJNE REKORDY "TYLKO" 𝟒𝟑 TYŚ. a ile ma POLSKA? AŻ 7 (słownie: 𝐒𝐈𝐄𝐃𝐄𝐌 ) TYŚ. - - - Można się spodziewać, że w we Francji - Hiszpanii warto być GRABARZEM.
A może zamiast "lockdownu" model szwedzki?2021.01.24 3:21
ONI IDĄ PO REKORD! JUŻ NIEMAL 60 tyś.! Jak do tej pory mają ponad 50 tyś. zmarłych NIEPOTRZEBNIE! Ale oczyścili domy starości i różne wariatkowa. Budżet szwedzki będzie bez deficytu.
przedruk: Masowa zbrodnia w Szwecji2021.01.24 3:21
ONI IDĄ PO REKORD! JUŻ NIEMAL 60 tyś.! Jak podają nieoficjalne statystki z domów pogrzebowych w Szwecji, zgonów mogło nawet być ponad 50 tyś.! Rząd Stefana Löfven może stanąć przed sądem dlatego ukrywa prawdziwe dane. Prof. epidemiologii Joacim Rocklöv określił działania rządowe jako masowa zbrodnia.
przedruk:Prof. Joacim Rocklöv z Umeå Universitet2021.01.24 3:22
jest specjalistą od chorob zakaźnych, uznanym i nagrodzonym naukowcem. Otrzymał m.in. z Institute Pasteur oraz Prince Albert II z Monaco nagrodę na badania nad tzw. arbovirus, można powiedzieć, że wie co mówi. Potwierdził, że rząd szwedzki ukrywa prawdziwą ilość ofiar. Szczególnie w pierwszej fazie pandemii. ONI IDĄ PO REKORD! JUŻ NIEMAL 60 tyś.! - - - I jak się okazuje rząd nie tylko szwedzki nie przygotował się drugiej fali, podobnie jak reszta "rozwiniętej" Europy. W Włoszech w pierwszej fali zmarło po domach tysiące samotnych starych ludzi. W Hiszpanii rząd lekceważąc powagę sytuacji doprowadził do tragedii narodowej. Nie ma sensu wspominać Rosji i Brazylii - tam już NIKT NIE LICZY ofiar. Putin tylko półgębkiem wspomniał, że muszą "poprawić" budżet narodowy. Następny krok to kartki na chleb.
Władek2021.01.23 21:25
Dlaczego Fronda jakoś nie reklamuje wypowiedzi Andrzejka ? Wiem, wstyd. Niech sędziowie zmienią sobie zawód ? Bardzo proszę, Andrzejek powinien już wiele lat temu zmienić sobie zawód. Nikt nie zginą podczas interwencji policji ? Ah, jaka policja jest dobra. Mogła zabić, a nie zabiła. Co za .....
tymczasem w prawdziwym świecie2021.01.23 20:12
O tym, że Daniel Obajtek mógłby przejąć tekę premiera mówi się w kuluarach PiS od kilkunastu tygodni. Na razie ma na koncie same sukcesy. A przynajmniej inwestycje, które jako sukcesy można przedstawić wyborcom PiS. Tymczasem Mateusz Morawiecki po prostu opatrzył się już i zużył. W dodatku – co tu dużo mówić – przez ostatni rok skompromitował swoją nieudolną walką z pandemią. Prezes ma dość. Kierowany przez niego komitet ds. bezpieczeństwa pracuje nad nową strategią rządu, a sam prezes po prostu nie chce rozmawiać z premierem. Jak słyszymy z okolic kancelarii premiera, Morawiecki nie był już bardzo dawno na Nowogrodzkiej i dawno nie rozmawiał z prezesem w cztery oczy. Ale – jak mówią nam nasi informatorzy – decyzja, że trzeba zmienić premiera jest teraz znacznie bardziej odległa niż jeszcze miesiąc temu. Prezesowi PiS po prostu pandemia krzyżuje kolejne plany. Cała ofensywa programowa partii załamała się przez koronawirusa, a jak nie ma nowych pomysłów, to i nie ma po co robić zmiany na stanowisku premiera. W dodatku prezes nie chce „wrzucić” następcy Morawieckiego w problem z pandemią. Chciałby mieć pewność, że ktoś kto przyjdzie po obecnym premierze będzie mógł spokojnie „dojechać” do końca kadencji nieobciążony kosztami trudnych decyzji, które w pandemii trzeba podejmować niemal co dzień.
Kaczynski jest zlosliwym gnomem i chamem2021.01.23 19:34
otoczonym przez idiotów, od. 20 min. :https://www.youtube.com/watch?v=nFi9Vj3u6f0&t=899s
🖐🏻🌈 to ja. A kto? Zgadnij!2021.01.24 1:05
Żuj jaja powska-bolszewicka dziwko. Jesteś idealnym reprezentantem tych swoich przyjebów. 🤣🤣 Przygłupie 😂😂😂 Ssssak wiesz co 😅
Izydor2021.01.23 19:07
Najnowszy sukces katoprawaków serwis DlaIncla. Podobne całe San Escobar tego używa.
ubawiony2021.01.23 19:35
o Izydor vel kondon się pojawił
Izydor2021.01.23 20:26
Kolejna katoprawacka pisda błysnęła inteligencją. crème de la crème pisowski kadr. Suski?
Saki Faki2021.01.23 22:23
Izy chcesz w dupcie czy po bożemu?
Strzela...2021.01.23 18:23
czasami do własnej bramki
Biedna Francja2021.01.23 17:59
ma "TYLKO" 𝟐𝟒 TYŚ. ZAKAŻEŃ. A Hiszpania ma BIJE KOLEJNE REKORDY "TYLKO" 𝟒𝟑 TYŚ. a ile ma POLSKA? AŻ 7 (słownie: 𝐒𝐈𝐄𝐃𝐄𝐌 ) TYŚ. - - - Można się spodziewać, że w we Francji - Hiszpanii warto być GRABARZEM.
Izydor2021.01.23 19:10
Teraz zajrzyj do wskaźników zgonów i porównaj je z latami gdzie nie było corona wirusa. Lud polaczkowaty padał jak muchy. Taki listopad 2020 to dwa razy listopad 2018. Przebiliśmy nawet Włochów z ich najczarniejszych godzin. Brawo Polska. Mamy to. Pierwsi w europie. Cały cywilizowany świat patrzy na na z zazdrością.
leksykon pojęć2021.01.23 19:17
Ściemniają jak Cyganie, targują się jak Żydzi, umierają jak Polacy. Gdyby nie lockdown I mądry rząd, Polska by zniknęła jak Atlantyda.
naftalyn I koronny2021.01.23 19:26
... hahaha ... mafia szczepionkowa ...https://www.facebook.com/mateuszjarosiewiczII/videos/doktor-demaskuje-mafie-szczpionkowa-podaj-dalej-wa%C5%BCnekliknij-w-link-httpsneoscom/818503448729855/?__so__=permalink&__rv__=related_videos
Izydor2021.01.23 20:29
To są proste statystyki dostępne na stronach GUS. Wiem że tępego katoprawaka liczby powyżej 7, nie wspominając o procentach, przerażają. Odnawiają się traumy z dzieciństwa, jak kończył sześć klas podstawówki, mimo to wierzę że dasz radę.
Felek2021.01.23 17:54
Pis strzela gole ale ze spalonego
Polak2021.01.23 17:47
Większych kłamców i złodziei jak pisowce to świat nie widział.
już o nas głośno2021.01.23 17:43
Francuzi już piszą o holocauście jaki zrobił Polakom PiS. https://courrierdeuropecentrale.fr/la-pologne-a-enregistre-en-2020-le-plus-grand-nombre-de-deces-en-2020-depuis-la-seconde-guerre-mondiale/ Francja ma 2-2,5 raza mniej śmierci dodatkowych co Polska
Strona jest po francusku.2021.01.23 17:49
Przetłumacz Konfiedierato na polskoj jazyk.
Anonim2021.01.23 18:50
tłumaczenie : im mniej testów wykonasz tymmniej wykrytych przypadków będziesz miał. Polska nie publikuje danych z prywatnych klinik oraz ma dziennie ograniczenia wykonania testów, wszystko w imię bycia "lepszym" niż inni.
testy testy testy2021.01.23 19:10
Zbędna dyskusja. Sezon jesienno zimowy rządzi się swoimi prawami. Zakażone ale nie chore jest regularnie 1,5 % ludzi co pokazały testy nauczycieli. Dziś by kogoś zniszczyć nie trzeba wysyłać czołgów ani podstawiać prostytutek, bo wystarczy robić testy jak kazała WHO.
Konfiedieracja na rabotu2021.01.23 17:32
https://www.youtube.com/watch?v=aAxWQ9LJ3Dc
Nie martw się o Polszu Konfiedierato!2021.01.23 17:29
𝐉𝐄𝐒𝐓𝐄𝐌 𝐊𝐎𝐍𝐅𝐈𝐄𝐃𝐈𝐄𝐑𝐀𝐂𝐉𝐀 𝐢 𝐖 𝐊𝐎𝐋𝐊𝐎 𝐏𝐈𝐄𝐑𝐑𝐃𝐎𝐋𝐄 𝐓𝐄 𝐒𝐀𝐌𝐄 𝐆𝐋𝐎𝐃𝐍𝐄 𝐊𝐀𝐖𝐀𝐋𝐊𝐈 𝐨 𝐌𝐈𝐓𝐘𝐂𝐙𝐍𝐄𝐉 𝐒𝐙𝐖𝐄𝐂𝐉𝐈! - - - - 𝐍𝐈𝐆𝐃𝐘 𝐰 𝐒𝐙𝐖𝐄𝐂𝐉𝐈 𝐍𝐈𝐄 𝐁𝐘𝐋𝐄𝐌 𝐨 𝐈𝐂𝐇 𝐉𝐄𝐙𝐘𝐊𝐔 𝐍𝐈𝐄 𝐌𝐀𝐌 𝐏𝐎𝐉𝐄𝐂𝐈𝐀 𝐀𝐋𝐄 𝐓𝐎𝐖𝐀𝐑𝐙𝐘𝐒𝐙𝐄 𝐳 𝐊𝐎𝐍𝐅𝐈𝐄𝐃𝐈𝐄𝐑𝐂𝐉𝐈 𝐧𝐚 𝐊𝐑𝐄𝐌𝐋𝐔 𝐓𝐀𝐊 𝐑𝐎𝐙𝐊𝐀𝐙𝐔𝐉𝐀!
tak2021.01.23 17:38
Jestem pisowcem który za parę srebrników cieszy się z masowej zbrodni w Polsce jakiej dokonuje rząd. Zawsze byłem sprzedajną świnią, istotą bez honoru, człowiekiem zakłamanym, fałszywym, a w młodości jako ministrant dorabiałem z tacy by było na czekoladki i papieroski.
pisura2021.01.23 18:52
i świadomie wybieram i powielam wygodne dla mnie kłamstwo aniżeli niewygodną prawdę
Olo2021.01.23 17:26
Nie może przyjąć, bo to nie jest piłka, tylko skarpeta z gów.em.
Anonim2021.01.23 17:25
Sanepid Jelenia Góra OBYWATELSKIE aresztowanie Dyrektorki za prześladowanie restauratorów i hotelarz ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, https://www.youtube.com/watch?v=s9XHpF7d2WE&feature=youtu.be
Radziszewski-Walter- matis2021.01.23 17:24
Gloryfikowali zbrodniarza i terrorystę Eric Rudolph, potem Shelley Shannon. NIE WYSZŁO! Teraz chcą zdyskwalifikować szczepionki ratujące życie. - - - NIE WYSZŁO! - - - - Pierrdolili o JAKIŚ WYIMAGINOWANYCH statystykach! - - - - Teraz te K U R W Y ŁUKASZENKI z "Gorzowa", pierrdolą o Bidenie, PIS-ie, PO, tylko ANI słowa o ŻYDACH z Konfederacji na usługach PUTINA! JAKIE TO WSZYSTKO PRYMITYWNE! - - - Nie dość, że piszą kremlowską "polszczyzną", powtarzają brednie PIESKOWA - PUTINA szczekaczka!
c.d.2021.01.23 17:25
Pewnie o tym nie wiesz, że w USA jest tzw. Polski Narodowy Kościół Katolicki. . . . NIE ma nic wspólnego katolicyzmem! Jest to sekta staruchów i staruch podobna do jehowych, tylko jeszcze gorsza, bo BEZ pieniędzy. . . . .Ten "Polski Narodowy Kościół Katolicki" jest już w stanie szczątkowym, ale ma swoich kilku fanatyków. Jak każda FANATYCZNA SEKTA oni "wiedzą wszystko najlepiej". . . . Mają swoich "księży" a nawet pewnie jeszcze "biskupów" którzy otrzymali swoje "świecenia" od jakiegoś "narodowego papieża" pijaka. . . . Jest żałosna grupka kretynów i kretynek - JAK KAŻDA SEKTA! . . . . W Polsce mają swoją filę, a jakże, i chyba 1000 "parafian", na całą Polskę.
Szumowski i PIS już spakowani2021.01.23 17:19
https://d-pt.ppstatic.pl/k/r/1/e2/2e/5f3c42ff7908b_p.jpg?1597784832
Walter - Władziu - Włodziu2021.01.23 17:26
𝐃𝐀𝐑𝐎𝐆𝐈𝐉 𝐍𝐀𝐒𝐙 𝐓𝐎𝐖𝐀𝐑𝐈𝐒𝐙𝐂𝐙 𝐏𝐔𝐓𝐈𝐍 - 𝐌𝐘 𝐏𝐎𝐋𝐒𝐊𝐀𝐉𝐀 𝐊𝐎𝐍𝐅𝐄𝐃𝐄𝐑𝐀𝐂𝐉𝐀 𝐁𝐎𝐋𝐒𝐙𝐎𝐉𝐄 𝐒𝐏𝐀𝐒𝐈𝐁𝐀 𝐙𝐀 𝐏𝐄𝐓𝐑𝐎-𝐊𝐎𝐏𝐈𝐄𝐉𝐊𝐈 𝐍𝐀 𝐖𝐀𝐋𝐊𝐄 𝐙 𝐌𝐀𝐒𝐎𝐍𝐀𝐌𝐈 𝐖 𝐖𝐀𝐓𝐘𝐊𝐀𝐍𝐈𝐄, 𝐖𝐀𝐒𝐙𝐘𝐍𝐆𝐓𝐎𝐍𝐈𝐄, 𝐖-𝐖𝐈𝐄 𝐈 𝐖 𝐂𝐘𝐂𝐎𝐖𝐈𝐄. . . . 𝐙𝐀 𝐑𝐎𝐃𝐈𝐍𝐔! . . . 𝐙𝐀 𝐏𝐔𝐓𝐈𝐍𝐔! . . .𝐔𝐑𝐀𝐀𝐀!
To są Poller i Wyszkowski2021.01.23 17:11
Para specjalnej troski
Walter2021.01.23 17:11
Podsumowanie dokonan polityków związanych z PiS-em. Andrzej Duda złamał następujące artykuły Konstytucji: art. 7, 10, 32, 42, 126, 144, 173, 178, 179, 180, 183, 187, 190, 194. Gdyby nie interwencja Unii Europejskiej cała Puszcza Białowieska zostałaby wykarczowana. Doprowadzono do ruiny stadninę w Janowie. Spółki skarbu panstwa pod zarządem "misiewiczów" z nadania PiS-u mają 30 mld zł strat. Miliony wydawane są na przekopanie Mierzei Wiślanej, po której będą mogły pływać tylko statki o małym zanurzeniu, a takie po Bałtyku nie pływają. Ogromne pieniądze wydawane są na przegotowania do budowy centralnego Portu Komunikacyjnego, który nigdy nie będzie zbudowany. Dyrektorzy zatrudnieni przy tym zarabiają miesięcznie 50 tys zł za pilnowanie trawy. Łukasz Szumowski wydał miliony na respiratory, których nie ma i nie będzie. Jacek Sasin wydał 70 mln zł na wydrukowanie kart do głosowania bez podstawy prawnej, wyborów 10 maja 2020 roku nie było. Od 2015 roku tj od czasu przejęcia władzy przez PiS zadłużenie finansów publicznych wzrosło o 500 mld zł. W Świnoujściu zlikwidowano stocznie, która zbankrutowała. Likwidowane są kopalnie, wbrew przedwyborczym zapewnieniom. Zbigniew Ziobro chce zawetowania unijnego budżetu, co mogłoby spowodować miliardowe straty dla naszego kraju. Minister Sprawiedliwości i Prokurator Generalny nie chce powiązania praworządności z unijnymi dotacjami. Dla łamania praworządności gotowy jest poświęcić unijne dotacje. Według polityków z PiS-u "suwerenność" polega na łamaniu Konstytucji i prawa europejskiego. Długość trwania procesów sądowych od 2015 roku zwiększyła się trzykrotnie. Przekazano roczną dotację na TVP w wysokości 2 mld zł, która oczernia polityków opozycyjnych za pieniądze z naszych podatków. Przekazano z budżetu panstwa ogromne pieniądze na fundacje Tadeusza Rydzyka, w zamian za polityczne poparcie. Zadłużenie szpitali od 2015 roku zwiększyło się wielokrotnie. Jak można głosować za kontynuacją takiej polityki?
Sławek2021.01.23 17:31
Można głosować. Trzeba być tylko krety.em. A takich w Polsce jest jak widać większość.
Józef2021.01.23 17:11
Panie Wyszkowski TV PiS nie puściła filmu o Smoleńsku, czy to jest cenzura, czy nie. Jeżeli chodzi o te gole, to ostatnio jest dużo samobójów.
cam2021.01.23 17:27
Jeśli nawet TVPiS nie chciała puścić tego wytworu chorej wyobraźni pani Stankiewicz, to naprawdę musiał być bardzo dobry.
cam2021.01.23 16:49
Tylko panie San Escobar - są to zazwyczaj gole do własnej bramki....
precz z lewactwem2021.01.23 16:41
Gdyby rządziła PO a nie patriotyczny rząd PiS, byśmy byli na pierwszym a nie na drugim miejscu w liczbie śmierci dodatkowych w całej UE !! https://www.money.pl/gospodarka/indeks-excess-mortality-czyli-nadliczbowe-zgony-w-2020-polska-na-drugim-miejscu-w-ue-6599948393917408a.html
Anonim2021.01.23 16:49
Jakby PiS rządził wcześniej to nikt słaby nie dożył by covida tylko zmarłby przez walkę ze świńską grypą. https://www.tvp.info/47123385/spijcie-spokojnie-cieszcie-sie-wiosna-kiedy-szalala-swinska-grypa-rzad-po-uspokajal
Zenobiusz2021.01.23 17:34
"Patriotyczny" rząd PiS ? Co ty pierd.lisz ?
Darek2021.01.23 16:37
P(ZPR b)iS owszem strzela gole - niestety Polakom.
hahaha2021.01.23 16:27
elity mają autorytety typu senyszyn od zbitych desek. senyszyn nie odróżnia deski od listwy i TO jest profesor (za kury i kaczki).
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2021.01.23 16:27
PiS strzela ale sobie w kolano!
Uwielbiam Kaczyńskiego2021.01.23 16:25
PiS działa patriotycznie co powoduje konwulsje u lewactwa i rzygają kłamstwem i chamstwem. Nieskromnie mówiąc PiS = fanatyczny patriotyzm VS opozycja = chamstwo, kłamstwo i nazywanie elektoratu durniami - ośmieszanie się u mądrych.
Anonim2021.01.23 18:59
nazywanie siebie "mądrym" wcale nie czyni z Ciebie mądrego - zwykle to otocxzenie musi to stwierdzić, a stwierdza coś z goła innego. Fanatyzm nigdy nie jest czymś dobrym, pomijając fakt, że pisuar z patriotyzmem ma niewiele wspólnego...co najwyżesz z narodowym socjalizmem NSDAP i Hitlera
CUCHNIE WSZĘDZIE ŻYDAMI !2021.01.23 16:20
Zapewniam was parchy, ŻE NIE UDA WAM się zmonopolizować forum Frondy!
Anonim2021.01.23 22:09
nikt o tym nie marzy nie nawet, jak skończą się idioci na Frondzie to nie będzie po co tu wchodzić trolować prawiczków
Dziennikarz TVP2021.01.23 16:18
Na bal, na bal, na bal, a sny zamieńmy na życie.
Dziennikarz TVN2021.01.23 16:28
nie umiesz wymyśleć nic własdnego, "trza" ściągać?
Dziennikarz TVP2021.01.23 16:38
Ja podszyty, ty podszyty. Razem są my dwa łachmyty.
Po 11 ...2021.01.23 16:16
PiS strzela gole, ale w swej głupocie nie widzi, że do własnej bramki...
najlepsi snajperzy2021.01.23 16:38
PiS nie strzela do swojej tylko do naszej, polskiej bramki seryjne gole samobójcze.
my PiSowcy2021.01.23 16:11
że dobry Polak to martwy Polak. W tym roku pod pretekstem walki z wirusem zlikwidujemy kolejne sto tysięcy ludzi, milion firm a tych co przeżyją nasz terror zadłużymy na pół biliarda.
emeryt od 652021.01.23 16:29
Marna propaganda... he he he
katolicka deratyzacja Polski2021.01.23 16:32
Moralnosc zydowsko-protestancja rozni sie zasadniczo od katolickiej ,ze mysli wylacznie o pieniadzach i nadludziach milionerach. Zycie zwyczajnych ludzi,narodu nie ma zadnej wartosci,tym bardziej jesli chodzi o gojow. Talmud mowi,ze zycie jednego Zyda jest wiecej warte niz zycie wszystkich gojow do kupy. Liberalizm nieprzypadkowo jest popierany przez masonerie i przez Konfederacje.
Spierrdalaj żydowska K U R W O!2021.01.23 16:34
Odgrzej sobie koszerny szajs.
da da tawarzisz2021.01.23 16:58
Regularnie uświadamiasz ludzi, że katolicyzm to odmiana satanizmu, którego filarem jest kłamstwo, egoizm i nienawiść. Tak, to istotna różnica z protestantami.
Dziennikarz TVN2021.01.23 16:05
Jestem codziennym kłamcą jak każdy z TVN! A Miszczak się szcepi drugi raz i ma was gdzieś!
Anonim2021.01.23 17:13
Nas ma gdzies, a ciebie ma w doopie !