,,The American Spectator’’: Bruksela dąży do katastrofy!  - zdjęcie
05.08.21, 19:32Fot. screenshot - YouTube

,,The American Spectator’’: Bruksela dąży do katastrofy!

98

Portal „The American Spectator” ostrzega Brukselę, że dalsze próby forsowania w Europie Środkowowschodniej ideologii gender mogą doprowadzić do opuszczenia wspólnoty przez Polskę i Węgry. Autor zwraca uwagę, że kraje te zachowały własną walutę, co daje im możliwość manewru.

Portal pisze o wysiłkach brukselskich elit podejmowanych w celu wykorzenienia konserwatyzmu w Polsce i na Węgrzech. Wskazuje na wstrzymanie funduszy w ramach Planu Odbudowy po pandemii.

- „Najpotężniejszym członkom UE: Francji i Niemcom oraz kosmopolitycznym elitom w Brukseli nie podobają się obydwa kraje z katolickim tradycjonalizmem i zdecydowanie sprzeciwiają się ich wysiłkom o zachowanie dziedzictwa chrześcijańskiego, etnicznego i kulturowego”

- czytamy na portalu.

Komentując kwestię unijnych funduszy, Evan Maguire wskazuje, że płynące z Brukseli do Polski i Węgier przesłanie jest jasne: „rób to, co ci powiemy, albo zmagaj się z brakiem finansów”.

Zauważa przy tym, że w przeciwieństwie do Komisji Europejskiej, rządy Polski i Węgier zostały wybrane w demokratycznych wyborach. Wskazuje też, że oskarżając Polskę i Węgry o łamanie praworządności, Bruksela nie ma problemów z łamaniem praworządności w Niemczech, Austrii czy Francji. Maguire wymienia tu brutalność wobec obywateli protestujących przeciwko migracji czy segregacji sanitarnej oraz problemy z wolnością słowa w krajach Europy Zachodniej.

- „UE nie ma żadnych skrupułów, by kraje wykorzystywały niedemokratyczne środki do wspierania swojego internacjonalistycznego i postępowego programu”

- podkreśla.

Przypomina też o ogromnych środkach przekazanych przez UE państwom islamskim, w których obowiązuje represyjne wobec mniejszości seksualnych prawo.

Publicysta „The American Spectator” przypomina, że Wielka Brytania opuściła wspólnotę m.in. przez polityczne naciski i przestrzega przed powtórzeniem tego scenariusza.

- „Ataki UE na Węgry i Polskę pokazują dokładnie ten rodzaj zachowania, który skłonił brytyjskich wyborców do opuszczenia struktur unijnych”

- wskazuje.

Apeluje też do europejskich konserwatystów, aby dali „jasno do zrozumienia swoim rządom, iż należy szanować autonomię narodową Polski i Węgier”.

kak/spectator.org, PCh24.pl

Komentarze (98):

logika2021.08.7 6:38
Teksty o wyjściu Polski z Unii to totalne brednie. Nawet gdyby pisiaki podjęły próbę wyjścia z Unii, (załóżmy teoretycznie) to chłopi ruszyliby na nich z kosami, widłami, orczykami i traktorami. Tak jak kiedyś byli przeciwni polskiemu wejściu do Unii, tak teraz będą Unii bronić jak Pawlak z filmu "Sami swoi" - miedzy. Kasa, amerykański "ekspercie", kasa.
matis892021.08.7 1:06
Niezłomny jest związek republik swobodnych, Ruś Wielka na setki złączyła je lat. Niech żyje potężny jednością narodów, z ich woli zrodzony nasz kraj, Związek Rad! Chwała ci, Ojczyzno, tyś ziemia swobody, ludów przyjaźni ostoja i straż! Sztandar radziecki, sztandar ludowy, drogą zwycięstwa niech kraj wiedzie nasz! Skroś burze świeciło nam słońce swobody, nas wiódł wielki Lenin, wskazywał nam cel, wychował nas Stalin w wierności ludowi, do wielkich zapalił nas trudów i dzieł. Chwała ci, Ojczyzno, tyś ziemia swobody, szczęścia narodów ostoja i straż! Sztandar radziecki, sztandar ludowy, drogą zwycięstwa niech kraj wiedzie nasz! Okrzepła nam armia w bitewnym mozole. najeźdźców zmieciemy, zetrzemy ich ślad! . . . . . Za Rodinu ...urraaa ! . . . . Za Putinu ....urraaa ! . . . . My w bitwach stanowim o losach pokoleń, my sławą okryjem ojczysty kraj Rad! Chwała ci, Ojczyzno, tyś ziemia swobody, sławy narodów ostoja i straż! Sztandar radziecki, sztandar ludowy, drogą zwycięstwa niech kraj wiedzie nasz! . . . . . Za Rodinu ...urraaa ! . . . . Za Putinu ....urraaa ! . .
Wujek bezcenna rada2021.08.7 6:41
Szybciorem skontaktuj się z psychiatrą.
matis892021.08.6 22:04
Spełnia się proroctwo o inwazji Chin i Rosji na UE. Stanie się to wtedy gdy UE się podniesie, aby podporządkować sobie swoje od dawna cierpiące, niewinne narody. Właśnie dyktaturę UE zapowiada już oficjalnie Niedzielski i lewacki PIS. Niemcy i Francja robią wszystko by Chiny i Rosja podbiły UE i tak się stanie bo Bóg to przepowiedział w 2012 roku.----------------------- Orędzia Ostrzeżenie 19 lutego 2012 : ,,Dwóch sojuszników, Rosja i Chiny, połączy siły. Stanie się tak, kiedy bestia z dziesięcioma rogami się podniesie, aby podporządkować sobie swoje od dawna cierpiące, niewinne narody. Moja córko, bestią z dziesięcioma rogami jest Unia Europejska — zwana w Apokalipsie św. Jana Babilonem. Babilon upadnie i zostanie zdominowany przez wielkiego czerwonego smoka, Chiny, i jego sojusznika niedźwiedzia, Rosję. Kiedy to nastąpi, zapanuje komunizm, i biada temu, kto zostanie przyuważony na tym, że praktykuje swoją religię w ich obecności. Wszystkie religie zostaną zakazane, ale chrześcijanie będą cierpieć największe prześladowania. Rzymscy katolicy nie będą w ogóle tolerowani i będą musieli odprawiać Msze w tajemnicy... Wasz Ukochany Zbawiciel Odkupiciel ludzkości Jezus Chrystus''
Wujek bezcenna rada2021.08.7 6:42
Szybciorem skontaktuj się z psychiatrą.
rewers2021.08.6 18:52
pisowskie komuchy nas nie wyprowadza z ue nie to obiecały w magdalence
Anonim2021.08.6 18:29
to wygląda na katastrofe zrobioną za pieniądze ruskich, pobrane wczesniej od pedałolesbijek z ue za gaz i rope. bez pieniędzy zboczence marxistowskie ltbg europejskie palcem by nie kiwnęły . rzym podobnie upadł na morde ,historia lubi sie powtarzać
zorba2021.08.6 18:55
ale jak to bedzie piekna katastrofa
katolicka deratyzacja Polski2021.08.6 12:00
PIS to Polska,i dlatego Komuna go tak nienawidzi,ta komuna,ktora zamordowala miliony Polakow.t
Na "konserwatywnym" rynku medialnym USA,2021.08.6 11:26
The National Review oraz The American Spectator są najbardziej opiniotwórczymi. Who's who w amerykańskiej polityce pisze do tych magazynów, np. Radosław Sikorski pisywał do National Review. The National Review został założony przez William F. Buckley Jr. i stał sztandarowym magazynem "konserwy" amerykańskiej. Z kolei w The American Spectator pisywał/-je kilkuset conservative policy makers jak; H. Kissinger, Dinesh D'Souza, George Weigel (tak, ten od biografii JPII), Anne Applebaum (tak tej), Newt Gingrich, Pat Buchanan, bez których "konserwatyści" amerykańscy nie mieliby głosu. . . . . Sumując; The American Spectator jak coś pisze TO WIE CO PISZE !
ren2021.08.6 9:30
Wskaźnik jaśnie oszczepionych w Polsce wyraźnie wskazuje,że jest już za późno- Homoland ante portas a raczej ante anus.
Anonim2021.08.6 7:44
Znów temat zastępczy by czymś Polaków zająć i by nie przyszło im do głowy patrzeć rządowi na ręce . Jak dla dzieci . Dać im nową zabawkę by czymś się zajęły i nie marudziły . Lub też wyciągnąć schowaną na jakiś czas do szafy .
katolicka deratyzacja Polski2021.08.6 11:56
Konfederacja ZAWSZE przeciw Polakom,bo WOLI Putina.
Filip2021.08.6 7:26
Politycy z PiS-u łamią praworządność i mają pretensję do UE, że każe im jej przestrzegać. Dla rządzących "suwerenność" polega na łamaniu Konstytucji i prawa europejskiego. Dla łamania praworządności gotowi są pozbawić Polski dotacji unijnych w kwocie 770 mld zł. W Polsce łamany jest trójpodział władzy i niezawisłość sędziów.
astm.2021.08.6 7:47
Utrwalaczami władzy ludowej byli sędziowie. Komuna dała im przywileje i możliwości sądzenia po kursach. Większości dzieci i wnukowie tych czerwonych diabłów są obecnie sędziami, którzy bronią przywilejów nadanych przez czerwona mafie .
Filip2021.08.6 9:40
Andrzej Kryże i Stanisław Piotrowicz jako prokuratorzy w PRL-u oskarżali opozycjonistów, a potem znaleźli swoje miejsce w PiS-ie. Na najwyższych stanowiskach z nadania PiS-u jest 28 byłych członków PZPR-u. Twój wpis ma się nijak do rzeczywistości. Politykom z PiS-u chodzi o przejęcie kontroli nad wymiarem sprawiedliwości, a nie o karanie sędziów za wydawanie wyroków w PRL-u!
katolicka deratyzacja Polski2021.08.6 11:59
Komuna nienawikdzi BYLYCH komunistow,bo oni z nia walcza !
Anonim i reszta kundli szatana2021.08.6 6:55
Wszystko już mi się popjerdoliło od samego rana. Nie wiem co mam napisać. Bluznąć na Polskę, na "kleruchów", na pedophilię w Kościele, na PIS, na kota Kaczora, na Czarnka, na Macierewicza, na wrak smoleński, na Rydzyka, na Pana Boga, na antysemitów... Ciężki wybór. Szef milczy, coraz gorzej mi płaci. Macie jakiś pomysł?
Babka klozetowa2021.08.6 6:55
Ja mam: zwiewaj gdzie pieprz rośnie.
aaa..2021.08.6 7:49
Sp... j do Korei Północnej, tam jest raj dla ciebie.
OKOPZN2021.08.6 6:53
Nas stac na samodzielnosc w kazdej postaci ..... https://www.youtube.com/watch?v=i3jAforJ_Jk
ważne2021.08.6 6:37
Petycja w sprawie zmian w prawie -segregacja sanitarna https://fb.pocztazdrowia.pl/petycja-covid-19
w uzupełnieniu2021.08.6 6:44
Podpisz i prześlij link do znajomych.
Johan2021.08.6 6:30
UE ma doktrynę i z niej nie zrezygnuje, aż do samego jej końca, znając Niemcy :( Jedynym naszym wyjściem to konsolidować V4, czy Trójmorze jako alternatywę, tak aby można było w niedalekiej przyszłości łatwo i bez bólu przeskoczyć do nowego układu państw. Nasze wyjście z UE przy takim podejściu do nas wydaje się nieuniknione.
Anonim2021.08.6 6:27
Europa zachodnia tonie moralnie dzięki LGBT i innym lewackim wynalazkom, i chce pociągnąć za sobą normalne kraje. Wiedzą, że nie mają szans w normalnej, uczciwej rywalizacji.
bre2021.08.6 6:22
„Cmentarz COVID-19 Utracone informacje” ... ... https://aapsonline-org.translate.goog/the-graveyard-of-covid-19-missed-information/?_x_tr_sl=auto&_x_tr_tl=pl&_x_tr_hl=pl&_x_tr_pto=ajax,elem ... ... Oryginał: ... ... https://aapsonl
bre2021.08.6 6:24
"Po odsunięciu wczesnego leczenia eksperymentalne szczepionki stały się panaceum. Ale dlaczego mamy ignorować rolę szczepionek RNA w zachęcaniu do powstawania wariantów i poważnych skutków ubocznych, takich jak zapalenie serca, paraliż i śmierć ? Czy pieniądze mogą być motywatorem? Pfizer donosi, że w 2021 r . będzie miał 33,5 miliarda dolarów ze sprzedaży szczepionek przeciw Covid-19 , a spodziewane są jeszcze większe przychody z zastrzyków przypominających. Czy w ciągu ostatnich 6 miesięcy producenci leków i produktów zdrowotnych przekazali lobbystom 171 milionów dolarów, aby zapewnić współpracę rządu? Czy firmy farmaceutyczne to Piąta Władza?"
bre2021.08.6 6:29
Oryginał: ... ... https://aapsonline.org/the-graveyard-of-covid-19-missed-information/
Ciekawy2021.08.6 6:09
Polskie społeczeństwo powinno na poważnie zacząć rozważać opcję wyjścia z unii. Szowinizm brukselskich elit nasila się z dnia na dzień. Są zdecydowane wszelkimi możliwymi środkami zmusić polski naród aby sie podporządkował lewicowo liberalnemu obłędowi. Skoro wsperaja islamski terroryzm, a nie ulega watpliwości , że ISIS , to dzieło europejskich służb, które aby obalic rządy w Egipcie, Libii itd, nawiązały współpracę z islamskimi terrorystami to nie zawachają się zrobić wszystkiego aby obalić demokratyczne rządy w Europie. W końcu, rząd Morawieckiego został w Polsce narzucony siłą. Przecież Polacy na Morawieckiego, Kurtykę i innych nie głosowali. Zostali nominowani przez Kaczyńskiego, najprawdpopodbniej na wskutek szantażu Brukseli, jak choćby miało to miejsce w przypadku Włoch.
pije po 13 tej2021.08.6 5:56
Stanie w rozkroku co czyni Polska ani estetyczne jest ani zdrowe bo gołą du..widać i klejnoty sobie można odmrozić .
toWarzysz Piwo ???? w radiu Erewan2021.08.6 6:50
.... obywatelu... janyscie se dali dwoma ceglami w tym momencie rozszczepienie jonder zrobic ....tobyscie mieli energi na 10 lat ... do biegania POPO gorach ... szalom
pije po 13 tej2021.08.6 7:58
Toż nam atomu stosować nie kazano .Chłop z własnych jajek zrezygnował i do Kauflanda czy Lidla za nimi pielgrzymuje wiatr jeno czyniąc to z wiatraka mus energie czerpać .
Skrzypek na dachu2021.08.6 5:47
UE stara sie aby unikac i odwlekac bankructwo eurostrefy przez tymczasowe dorazne wprowadzenie Funduszy Odbudowy Eurowaluty ale to tylko pogarsza finansowe problemy Unijne , ktore juz nie wytrzyma nastepne siedem lat bez powaznej reformy wydatkow przy obecnym spadku dochodow od podatkow .
Skrzypek na dachu2021.08.6 5:32
Szczepionka nie jest szczepionka tylko eksperymentalny zastrzyk mRNA retrowirusowy , biotoksyna ktora niszczy odpornosc czlowieka na nastepne zachorowania grypy , tym uzalezniajac od kolejnej dawki nanotrucizny , ktora w niczym nie chroni od grypy sezonowej , dlatego PiS zabronil dla publucznej sluzby zdrowia uzycia jakiekolwiek skuteczne bezpieczne i tanie lekarstwa na grype .
bre2021.08.6 6:01
https://www.o2.pl/informacje/wojna-z-antyszczepionkowcami-lekarze-beda-zglaszac-dzieci-do-sanepidu-6669077006367232a
droma2021.08.6 5:30
to jest robota rosji-kaput sługusa szatana ,trzymając angele ze stasi za buzie i przekupując zboków i lewaków z unii rozwalają ją ...
Skrzypek na dachu2021.08.6 5:25
PiS to zbrodniarze , zgodzili sie Niedzielski i Cessak na medyczne eksperymenta na Polskich dzieciach .
Skrzypek na dachu2021.08.6 5:23
Plandemia to medialna sciema , bo latem zadnej grypy nie ma . Maseczki to glupota .
Skrzypek na dachu2021.08.6 5:22
PiS tylko udaje poboznych patriotow ale wykonuje rozkazy bezboznego globalisty Pana Klaus Schwab .
Skrzypek na dachu2021.08.6 5:20
PiS wprowadza nastepny Lockdown w Piatek 13ego Sierpnia 2021 ktory ma trwac 15 lat .
Wronka2021.08.6 5:42
Skrzypi to Ci pod czaszką
Skrzypek na dachu2021.08.6 5:17
Mozna spac spokojnie bo Joe zombi Biden niszczy USA tak samo jak Putin niszczy FR i kombandyci kitaje tez niszczy Chiny .
droma2021.08.6 5:33
tylko że w usa nie rządzi tylko biden są też inne ośrodki władzy lub współwładzy ,natomiast w rosji-kaput tylko car-truciciel ,a w chinach tylko komuchy ...
Jawny2021.08.6 5:13
Brukselka chce dewiacji gender, zboczeńców LGBT, ateizmu, "wolnych" (=skorumpowanych) sądów, dominacji Niemców (których większość przodków była zwolennikami szaleńca i zbrodniczego systemu), a nadto ukrytej dominacji finansowej masonerii i światowego żydostwa? OK, ich sprawa. Ale Polska za taką opcję dziękuje. Jazgot kundli szatana, Anonima i spółki, całe to ich wycie do księżyca nie przeszkodzą Polsce w wyborze własnej drogi.
Babka klozetowa2021.08.6 6:49
A wszystkie te szaleństwa UE chce realizować łapami malwersanta Sorosa wpuszczając do Europy zdrowych, leniwych muzułmańskich, niewyżytych byczków (tzw. "uchodźców") i szantażując obcięciem dotacji. A Gazetka Koszerna Michnika rozdziera szaty: "Ciemnogród, izolacja, fanatycy!". Panie Michnik: bracie bezkarnego zbrodniarza, kumplu tej koszernej świni - Urbana. "Nie z nami takie numery!" - jak (podobno) mawiał kpt Kloss. Polska jest dumna, patriotyczna i chrześcijańska. Przystaniesz na to - siedź tu. Będziesz bruździł - won. I gdzieś mamy twoje slogany o "antysemityzmie".
zboczenie nie może rządzić2021.08.6 5:07
Jeśli w ogóle komukolwiek wydaje się że można wykorzenić chrześcijaństwo to po prostu jest biednym głupcem
witia2021.08.6 4:45
Podoba mi się taka opinia. UE nie szanuje odrębności konserwatywnej Polski i Węgier. UE nie uda się stworzyć superpaństwa. Jak będą nadal naciski ze strony Brukseli UE rozpadnie się.
Czy Kaczyński zwariował?2021.08.6 4:21
Kaczyński nie zwariował, lecz odchodzi i chce wziąć ze sobą Polskę do grobu. Wariat nie wariuje, wariat z innych robi wariatów, a wokół czyni jeden wielki psychiatryk. Polska to największy w UE oddział bez klamek i z gumowymi ścianami. Scenariusz jest prosty, chociaż tragiczny dla Polski. UE „zakręca kurek z forsą”, USA pokazuje „fucka i zabierają swoje zabawki” , pisowcy zostają ze swoim „ładem”, jak Zabłocki z mydłem, a Polacy z pustą „michą po ryżu” .
Jawny2021.08.6 6:59
Sam to wymyśliłeś, czy wyczytałeś w Wybiórczej? Bo jeśli to pierwsze, to zasługujesz na wpis do Księgi Guinnessa w kategorii "pure nonsens". Trudno to będzie przebić.
Anonim2021.08.6 11:00
"Z PiS dochodzą głosy, że prezes zwariował" - Publicysta Jakub Bierzyński ocenił sytuację wewnątrz obozu Zjednoczonej Prawicy. Większość rządowa wisi na włosku. "Mamy słabego, zagubionego człowieka, który zaczyna popełniać oczywiste błędy, gubić się, jest niepewny, rozpada mu się jego obóz. To jest słabość, a autorytarni wyborcy słabości nie wybaczają" - ocenia Bierzyński.
Na "konserwatywnym" rynku medialnym USA,2021.08.6 2:04
The National Review oraz The American Spectator są najbardziej opiniotwórczymi. Who's who w amerykańskiej polityce pisze do tych magazynów, np. Radosław Sikorski pisywał do National Review. The National Review został założony przez William F. Buckley Jr. i stał sztandarowym magazynem "konserwy" amerykańskiej. Z kolei w The American Spectator pisywał/-je kilkuset conservative policy makers jak; H. Kissinger, Dinesh D'Souza, George Weigel (tak, ten od biografii JPII), Anne Applebaum (tak tej), Newt Gingrich, Pat Buchanan, bez których "konserwatyści" amerykańscy nie mieliby głosu. . . . . Sumując; The American Spectator jak coś pisze TO WIE CO PISZE !
Po 11 ...2021.08.6 4:31
TYlko, że są dwa "Spectatory", które zresztą walczą ze sobą w sądzie: https://www.axios.com/american-spectator-lawsuit-trademark-infringement-b19708fe-f939-4ec8-80a7-cc8da70d305e.html ---- To co publikują jest bardzo różne, a mają takie same nazwy. The Spectator jest mniej ideologiczny, bardziej globalny i obejmuje więcej sztuki i kultury. American Spectator od dawna koncentruje się na analizie politycznej w Ameryce z konserwatywnego punktu widzenia.
Po 112021.08.6 5:11
Jeden " Spectator " i drugi lewicowy bezbozny podszywacz " Spectator " .
Nie pozuj!2021.08.6 11:22
Gówno wiesz o mediach w USA!
Art2021.08.6 7:00
Jak ktoś nie ma wiedzy, to i Spectator mu nie pomoże. Ta analiza stażysty jest tak durna i naiwna, ze właściwie nie ma co tu komentować. To jest straszliwie naiwna opinia jakiegoś uczniaka. Typowe myślenie życzeniowe. Nie podpieraj się Kissingerem. On, gdyby w ogóle to przeczytał, ryczałby ze śmiechu. Z bardzo prostego powodu. Ta opinia jest oparta nie na faktach, a na dziwacznych konstatacjach, które nie maja miejsca. Ergo cały wywód jest naiwny. To, ze on się bardzo podoba części prawicy nie ma w ogóle znaczenia, bo cały ten wywód oparty jest wyłącznie na myśleniu życzeniowym. Szkoda czasu.
Prawda w oczy2021.08.6 1:51
PEDERASTIA to obrzydliwe ZBOCZENIE. Podobnie jak inne "orientacje seksualne LGBT+" - pedofilia, zoofilia, koprofilia
Najbardziej "kryminalne" kraje świata:2021.08.6 1:13
1) Afganistan ...... 16) Izrael (Gratulacje żydzi! Wyprzedziliście m.in.: Wenezuele, Egipt) .... 35) USA ..... a Polska? DALEKO, DALEKO POZA I-szą 100-tką.
Moly2021.08.6 0:23
Szok! American spectator popierajacy konserwatywne, prawicowe, homofobiczne nurty.
moly, harry, jenny, JonB2021.08.6 1:25
one dumb as fuck jew and his big dreams about "hameryka"
...ale o tym już nie dowiesz się z Frondy2021.08.5 22:12
Nie żyje 37-letnia Polka mieszkająca w Wielkiej Brytanii. Kobieta została zamordowana w swoim domu na początku sierpnia. Zarzut zabójstwa pani Małgorzaty usłyszał 39-letni Polak Rafał W.
Po 11 ...2021.08.5 22:27
Polscy katolicy roznoszą swoją patologię po świecie. Smutne.
Po 112021.08.6 5:37
Zupa za bardzo slona ...
Po 11 ...2021.08.5 22:12
Korea Południowa przeznacza 450 miliardów dolarów na produkcję scalaków. A PiS finansuje ... 500 plus. Za głupotę PiS zapłacą nasze dzieci.
Po 11 ...2021.08.5 22:05
Dlaczego frendzel nie pisze o ewidentnych CUDACH???? --- https://www.onet.pl/informacje/onetkrakow/lanckorona-niezwykle-zjawisko-aniol-a-moze-ufo/z9f8jtt,79cfc278
🥱🥱🥱🥱🥱 🥱🥱🥱2021.08.5 21:41
i Konfederację ☠️
Po 11 ...2021.08.5 21:09
To wasz wieszcz: Evan Maguire is The American Spectator's Development Manager. A graduate of American University '18, Evan has been with The American Spectator since the summer of 2017, when he joined The Young Writers Program as an intern. In addition to his development works, he writes on religion and foreign policy.
Anonim2021.08.5 20:57
Widzę że tu prawie same folksdojcze. Pytam was folksdojcze wy tylko za kasę czy już wam coś wytatułowali pod pachami ?????
Po 11 ...2021.08.5 21:10
Ja tylko za kasę.
Tylko za kasę, pierdolony anonimie2021.08.5 21:35
🤣🤣🤣🤣🤣 🥲🥲🥲
Skrzypek na dachu2021.08.5 20:44
Falszywy uzurpator Joe zombi Biden to hologram na uslugach bezboznych globalistow bo Pan Prezydent Donald Trump wygral wybory w 2016 i 2020 . Gdzie jest demokracja w USA bo Trump wygral w Arizona Georgia Nevada Mitchigan Pennsylvania New Hampshire Wisconsin Ohio Virginia a mozliwe ze nawet tez California .
Artur2021.08.5 20:32
A może po prostu Niemcy dążą do rozpadu UE bo już im się ona nie opłaca. Czy Niemcy i Francja jako główni organizatorzy UE zgodzą się żeby Polacy i Węgrzy, Słoweńcy i Czesi odbierali im rynki zbytu i udziały w sektorach gospodarczych? Nigdy, żaden Niemiec do tego nie dopuści! UE będzie trwała tylko do tego momentu w którym Niemcy będą osiągać korzyści. A współpraca obustronnie korzystna nie interesuje ich bo to rasa panów.
Skrzypek na dachu2021.08.5 20:52
Arturcio , albo rynek albo nie . " Rynek zbytu " to nonsens z sowieckigo podrecznika Gosplanu , chyba tylko marksista Pikketty takie glupie zwroty bez znaczenia jeszcze uzywa , ale to tylko do potempiania " imperializmu " i zamydlania oczy naiwniakom nieukom ekonomicznym gospodarczym .
K.K.2021.08.5 20:21
Podaję link dla tych, którzy mają problem ze znalezieniem. https://spectator.org/euopean-union-hungary-poland/
Po 11 ...2021.08.5 20:30
A dziękuję. Mi się nie udało wyszukać. Wkleję jeden komentarz: So how long before they ally themselves with the Russians. The harder the EU 'cracksdown' the faster it will be.
Po 11 ...2021.08.5 20:32
I could see Poland reluctantly trying to ally themselves with Putin against the EU.
Po 11 ...2021.08.5 20:33
The Hungarians might ally with Russia, but the Poles? Doubtful.
Po 11 ...2021.08.5 20:34
OH the irony if Poland or even Russia, was to rescue us from the cults sweeping the continent
Skrzypek na dachu2021.08.5 20:56
cunts . The cunts sweeping the continent .
Just take a look at this lively exchange2021.08.6 1:22
in Yiddish - pidgin English.
ger2021.08.6 1:38
Ewidetnie masz cos z glowa , psychiatra pilnie potrzebny
Alojz2021.08.5 20:40
Jakoś przed wejściem do UE ruscy nas nie zjedli. Spokojnie, oprócz USA są też Chińczycy których ruscy się boją. Ani USA ani Chiny nie pozwolą im na skakanie za wysoko bo Rosja to tylko kraj podobny pod względem liczebności do Turcji. W chwili ataku na jakikolwiek kraj Chiny zgarną połowę Rosji i wszyscy o tym dobrze wiemy. Putin wcale nie myśli o ataku na Polskę. Jemu śni się po nocy 50 milionów Chińczyków wysłanych na wakacje na rowerach do Moskwy.
B522021.08.5 21:05
kacap myśli portfelem co jest taniej i łatwiej zająć do zajęcia części Ukrainy wystarczyli przebierańcy z kilkoma czołgami nie masz pały to zostaniesz spałowany
B522021.08.5 20:14
komuniści zawsze dążą do katastrofy
bogdanus2021.08.5 20:05
Dobrze że inni to widzą i rozumieją.
Po11... co za kanalia żydowska!2021.08.5 19:55
Żeby należeć do SS każdy musiał wyrzec się religii. Motto SS to: Meine Ehre heißt Treue. .. . . . Co za skürwysyn z tego kürwa żyda j ebanego, wykształconego w nienawiści. Że cię jeszcze chüj nie strzelił, żeś się nie zatruł własnym jadem!
Po 11 ...2021.08.5 19:46
Tak chciałbym wam, debilki uświadomić pewien mechanizm. W USA często pojawiają się w mediach moje wpisy z fronda.pl z dopiskiem: "komentarz polskiego katolika na polskim katolickim portalu". W sumie w 100% prawda, ale chyba czujecie pewien niesmaczek?
A żydek "prof. dr" Hertrich-Woleński, Po 11 ...2021.08.5 19:52
ten to ma klawe życie. Cały dzień na wózeczku przed komputerkiem, całą noc przed komputerkiem pisze i pisze żydek "prof. dr" Hertrich-Woleński paszkwil za paszkwilem a kupkę robi w pieluszkę albo do basenika, siusiu wężykiem mu same leci do woreczka z siusiaka. Żydek "prof. dr" Hertrich-Woleński dostaje insulinkę co i rusz, żydek "prof. dr" Hertrich-Woleński ma dializę co i rusz, ale pisać nie przestaje. Żydek "prof. dr" Hertrich-Woleński to ma klawe życie, ale jedzonko gówniane, bo jak mówi przysłowie; czym się odżywiasz tym się stajesz.
Żydku...Lechu!...Kłamiesz!2021.08.5 20:18
To wszystko we wpisie, to co piszesz, to o tobie Lechu Keller, ... a nie o jakimś tam ....Wolańskim! ... Ależ się wstydzisz napisać prawdy o sobie! ... Ależ kryjesz się za cudzym nazwiskiem!... Jaki masz cel!? ... Przecież my wiemy kim jesteś!... Wiemy, że jesteś staruszkiem, bardzo chorym i to co opisujesz, to o sobie!... Nie myślisz o życiu, że go przegrałeś, będąc "homo- niewiadomo"!? .... Mało ci zapewne pozostało życia, więc pomyśl i zmień je, nawróć się, póki żyjesz.! ... Lekarze- ciała są po to, aby chorych leczyć, ... a nie zdrowych ! Tak samo jest z duszą ... ulecz ją!. Jest jeden Wspaniały Lekarz naszych Dusz! ... Przecież nie stracisz, tylko zyskasz!
Krakus2021.08.5 20:27
Chyba ktoś komuś nastąpił na odcisk :D :D :D
Bob2021.08.5 19:45
Juz na drugiej polkuli zauwzyli czym pachnie euro kolchoz tylko czesc spoleczenstwa polskiego tzw.euro entuzjasci a dokladniej targowiczanie nie widza do czego ta przynaleznosc prowadzi.Czas sie obudzic rodacy.
Po 11 ...2021.08.5 19:55
Bobusiu to https://spectator.org/, a nie druga półkula. To tak jakby moje komentarze na fronda.pl utożsamiać ze zdaniem Europy Centralnej. No koooorwa bez przesady :)
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2021.08.5 19:42
"The American Spectator" to odpowiednik rydzykowego "Naszego Nocnika" lub portalu braci karnowskich, antydemokratyczna szczujnia pochwalająca putina! zwykły medialny ściek prawicowego nurtu...
B522021.08.5 20:21
ale kierunek marksistowski nie wszystkim odpowiada bo zawsze się kończ biedą i głodem
Po 11 ...2021.08.5 19:38
PO pierwsze: The American Spectator is a CONSERVATIVE American online magazine.
Po 11 ...2021.08.5 19:40
PO drugie frendzel ZNOWU "zapomniał" wkleić link do artykułu.
Po 11 ...2021.08.5 19:42
Po trzecie, jakoś na https://spectator.org/ nie mogę znaleźć rzeczonego artykułu ....
Anonim2021.08.5 19:46
bo jestes glupi ze nie mozesz znalesc!
Po 11 ...2021.08.5 19:53
Nie można się bardziej ośmieszyć, niż pisać coś takiego BEZ linka do artykułu.