,,Nie powinienem być takim mądralą‘’. Biden przeprasza za swoje aroganckie zachowanie w Genewie - zdjęcie
17.06.21, 09:18Fot. screenshot - YouTube (NBC News)

,,Nie powinienem być takim mądralą‘’. Biden przeprasza za swoje aroganckie zachowanie w Genewie

15

Przed wylotem z Genewy prezydent USA Joe Biden przeprosił dziennikarkę CNN Kaitlan Collins, którą w arogancki sposób potraktował na koniec konferencji prasowej po rozmowach z Władimirem Putinem. Nie był to wczoraj jedyny przykry incydent z udziałem dziennikarzy. Na oczach prezydenta USA rosyjskie służby poturbowały reportera AP.

Pod koniec wczorajszej konferencji prasowej w Genewie prezydentowi Stanów Zjednoczonych Joe Bidenowi puściły nerwy. Kiedy miał już odejść z podium, dziennikarka CNN pytała go, co daje mu pewność, że Putin zmieni swoje działania wobec rosyjskiej opozycji. Zirytowany Biden odpowiedział:

- „Kto do diabła mówił, że jestem tego pewny?”.

Dalej wyjaśnił, że nie jest pewny, czy Putin zmieni swoje zachowanie, ale na to zachowania ma wpływ reakcja reszty świata i konsekwencje wobec pozycji Rosji w świecie.

- „Jeśli tego nie rozumiesz, jesteś w złym zawodzie”

- zwrócił się prezydent do dziennikarki.

Jeszcze przed wylotem z Genewy Joe Biden postanowił przeprosić za swoje aroganckie zachowanie.

- „Mojej ostatniej interlokutorce należą się przeprosiny. Nie powinienem być takim mądralą jeśli chodzi o ostatnią odpowiedź, której udzieliłem”

- powiedział w czasie spotkania z reporterami.

Sama Kaitlan Collins, komentując to wydarzenia na antenie CNN stwierdziła, że przeprosiny nie były konieczne, bo wykonywała swoją pracę.

- „Doceniam jednak ten gest i że zrobił to w obecności innych reporterów”

- powiedziała.

W czasie wczorajszego szczytu doszło do jeszcze jednego przykrego incydentu. Opowiedział o nim za pośrednictwem mediów społecznościowych reporter AP w Białym Domu, polityczny analityk amerykańskiej stacji MSNBC Jonathan Lemire

- „Scena z wcześniejszego zamieszania na szczycie Biden-Putin tutaj w Genewie, kiedy rosyjskie siły bezpieczeństwa wypychają mnie, podczas gdy prezydent Biden się przygląda”

- napisał dziennikarz na Twitterze, dołączając zdjęcie z tego wydarzenia.

kak/PAP

Komentarze (15):

Skrzypek na dachu2021.06.17 19:05
Prezydent Donald Trump wygral wybory ale demonkraci oszukali przy liczeniu glosow . Falszywy uzurpator Joe pedzio Biden to hologram i sklerotyk .
"mądrala"? o, ja cie!2021.06.17 15:39
staruszek Dżoł, to zwykły cham! a do tego degenerat!
al jaja! USA światowy bankrut z niedojdą na czele!2021.06.17 15:05
całkowita KOMPROMITACJA bidena!! Przyszedł na konferencję prasową i na wstępie odczytał z kartki nazwiska dziennikarzy, którzy wg kolejności mają mu zadawać pytania, bo jak nie trudno się domyślić, z tymi pytaniami on wczesniej się zapoznał, a które zredagowane zostały przez CIA, bo biden, jak każdy ( poza JFKenedym i Trumpem) jest prowadzony na sznurku peysCIA!!!
Skrzypek na dachu2021.06.17 19:08
Kto teraz naprawde rzadzi w USA bo to napewno nie glupia nacpana lodziara Kamala .
jaca2021.06.17 14:10
wychodzi na to,że usa ma stetryczała kukłe zamiast prezia,na dodatek pustego komucha od pustego musina łobama,i oczywiście każdy ma swojego blinka ze zredukowanym ptaszkiem ,no bo jak to? nie mieć doradcy ze żmijowego plemienia? no q-wa jak?
Filip2021.06.17 13:44
Andrzej Duda popierał kandydaturę Donalda Trumpa, który przegrał wybory. Jako jeden z ostatnich przywódców Andrzej Duda pogratulował zwycięstwa Joe Bidenowi. Teraz Joe Biden unika spotkań z Andrzejem Dudą jak ognia. Propaganda pisowska spotkanie w Brukseli, które trwało 2 minuty między Andrzejem Dudą, a Joe Bidenem uznała za wielkie osiągnięcie naszej dyplomacji. Propaganda pisowska przeznaczona jest wyłącznie dla wyjątkowo mało inteligentnych. Joe Biden popiera przestrzeganie praworządności przez rządzących, Andrzej Duda dokonał wielokrotnych deliktów konstytucyjnych, złamał art. 7, 10, 32, 42, 126, 144, 173, 178, 179, 180, 183, 187, 190, 193, co wypomniał mu nawet jego były promotor prof. Jan Zimmermann z Uniwersytetu Jagiellońskiego. Dlatego relacje między Andrzejem Dudą, a Joe Bidenem nigdy nie będą dobre. Bartosz Janiszewski takich polityków jak Andrzej Duda nazywał "dyplomatołkami". Obserwatorzy z OBWE uznali, że ostatnie wybory prezydenckie w Polsce nie były uczciwe. Andrzej Duda wygrał wybory prezydenckie na drugą kadencję, dzięki głosom wyborców z wykształceniem podstawowym. Andrzej Duda swoim postępowaniem związanym z popieraniem Donalda Trumpa, ułatwił podjęcie decyzji Joe Bidenowi, związaną z nie przeszkadzaniem w budowie gazociągu Nord Stream II.
Jan2021.06.17 12:24
Klasa Bidena której nie ma żaden z pisowców. Codziennie obrażają ludzi i uważają ze mają rację
Gogo2021.06.17 12:59
Jan ty zawsze chodziłeś po świecie z tym rozumem czy to przejściowe? (te kompleksy i obsesje).
Jan2021.06.17 13:20
No właśnie takie wypowiedzi jak twoja miałem na myśli ;-)
bogdanus2021.06.17 11:43
Tym się kieruje Putin; Fragment;-------------- Europa ma dziś wybór: eurazjatyzm lub atlantyzm. Albo pójdzie z Rosją, albo z Ameryką. Jeżeli europejska Nowa Prawica wybiera nas, to znaczy wybiera żywioł barbarzyński, a więc musi przyjąć nasze metody działania. Trzeba organizować zamachy, zajmować się sabotażem, podpalać, wysadzać w powietrze mosty. Prawdziwy antymondializm to destrukcja i terror. A co robi Nowa Prawica? Zamieniła się w intelektualną sektę. Od trzydziestu lat zbierają się na seminariach podtatusiali panowie z nadwagą i siwizną i biją pianę. Oczywiście trzeba czytać książki, ale to za mało. Trzeba stworzyć guerille. Jeśli jesteś przeciw Nowemu Światowemu Porządkowi, to weź nóż, załóż maskę, wyjdź wieczorem z domu i zabij choć jednego yankie. Dlatego tak bliska jest mi Nowa Lewica, Czerwone Brygady, Rote Armee Fraktion. Nasze zadanie nie ogranicza się tylko do kultury, nasze zadanie to dokonanie realnej rewolucji. Do tego potrzebna jest ideologia i przygotowanie intelektualne, ale bez konkretnego uczestnictwa w akcji, bez przeżycia frontowego, bez chrztu bojowego — pozostanie to dla nas nieosiągalne. ===== Geopolityczna przyszłość Rosji Aleksandra Dugina
KSERKSES2021.06.17 11:37
co na to Obama .....i to ma byc ta słynna wolność mediów
Monika2021.06.17 9:57
Poszukujesz kobiety? To dobrze trafiłeś bo ja szukam faceta! Dyskretnego, ale przede wszystkim zadbanego do dyskretnych seks spotkań po pracy. Oferuję, wszystko to co może sprawić nam przyjemność. Jeżeli chcesz wiedzieć czegoś więcej o mnie to dzwoń, pisz, przyjedź. Numer telefonu i więcej fotek wrzuciłam na swój profil tutaj: www.cutt.ly/monika89
Anonim2021.06.17 19:12
Won za Don .
katolik2021.06.17 9:45
pycha jego idzie przed upadkiem
Komentarz2021.06.17 9:39
Jeden bandzior zdegenerowany drugi stary idiota