21.01.13, 14:24

Homoaktywistów wieszać czy patroszyć? "To niewinny żart! Tylko skończony lewacki głupek mógł pomyśleć, że to wezwanie do zabijania"

Marta Brzezińska: Homoaktywistów wieszać czy lepiej rozstrzelać? Pytam właściwie o wypowiedź prof. Jacka Bartyzela, ale z którą Pan poseł – jak rozumiem – zgadza się, zamieszczając ją na swoim profilu na Facebooku.

 

Stanisław Pięta, PiS: Jestem przekonany, że prof. Jacek Bartyzel nie nawoływał ani do wieszania, ani do wypatroszenia homoaktywistów. To była intelektualna gra, w którą może się zabawić człowiek znający literaturę, pisma Ojców Kościoła oraz teksty polityczne. Nie było tam żadnego nawoływania do przemocy, tylko krytyka idiotycznych posunięć motywowanych polityczną poprawnością i totalitarnym dążeniem lewaków do ograniczenia wolności słowa i wolności także fizycznej, przebywania w wybranym przez wolnego człowieka miejscu. Tylko skończony lewacki głupek mógł ją zinterpretować jako wezwanie do zabijania homoseksualistów.

 

Jasne, ale w czwartym punkcie wypowiedzi prof. Bartyzela pojawiły się rewolwery, broń myśliwska, noże kuchenne i apel, by pójść pod ratusz, obalić rząd, “powiesić nie tylko rajców, ale i co znaczniejszych pedalskich aktywistów, a najlepiej jeszcze ich dla przykładu wypatroszyć”.

 

(śmiech) To nie było wezwanie do ataku na pedalskich aktywistów! To był tylko niewinny żart.

 

Za który Facebook ocenzurował Pańskie konto, stając na straży dobrego samopoczucia homoaktywistów.

 

Oczywiście, że tak! Nie można swobodnie sobie żartować nawet z największych idiotyzmów, które są wprowadzane w państwach Europy Zachodniej. Trudno mi przytoczyć dokładne cytaty, bo dyskusja została zablokowana przez administrację Facebooka, ale wielu komentujących wypowiadało się w klimacie pochwalającym holenderskie projekty, pisząc, że to świetny pomysł, że takie getta dla homofobicznych faszystów powinny zostać wprowadzone. Aprobata dla totalitarnych metod jest obecna także w myśleniu współczesnych lewaków w Polsce.

 

Załóżmy, że holenderskie projekty są realne (widziałam już artykuły w mediach, w których pisano, że to nieprawda). Co jednak, jeśli getta dla homofobów to jakaś mniej lub bardziej odległa przyszłość? Jak temu zapobiec? Okazuje się bowiem, że homoseksualiści, którzy są ponoć tak strasznie prześladowani i dyskryminowani, chcą prześladować tych, którzy myślą inaczej niż oni.

 

Trzeba wyraźnie oddzielić homoseksualistów od gejowskich aktywistów. Jestem całkowicie przekonany, że olbrzymia większość osób homoseksualnych absolutnie nie popiera tej gejowskiej ideologii, nie popiera parad gejowskich, nie wygłasza żadnych żądań w zakresie związków partnerskich czy adopcji dzieci. Większość homoseksualistów uznaje kwestie swojej seksualności za sprawę intymną, jak większość normalnych ludzi! Żaden człowiek, który ma wszystkie klepki na swoim miejscu nie informuje otoczenia na ulicy, na chodniku o swoich seksualnych upodobaniach. Jest jednak pewna grupa, która na ideologii gejowskiej chce zarobić pieniądze, zdobyć popularność, zrobić karierę polityczną. To jest ta niewielka, a jednocześnie niezwykle groźna i wpływowa grupa, z którą każdy normalny człowiek musi być w stanie konfliktu. Powinniśmy spokojnie i systematycznie bronić prawa naturalnego, bronić religii katolickiej, wolności obywateli do formułowania opinii, wolności słowa. Pokazywać i demaskować taktykę homoaktywistów, czyli tzw. taktykę ruchomego horyzontu. Nie jest tak, że kiedy w Polsce zostanie uchwalona ustawa o związkach partnerskich, to na tym zakończy się aktywność działaczy gejowskich. Nie! Oni wprost mówią, że jeszcze nie teraz, ale już niedługo, wszystkie swoje postulaty będą chcieli zrealizować. Trzeba zwracać uwagę na kwestie zdrowia społecznego, wzrastającej przestępczości, która jest nierozłącznie związana z aktywnością tego homo-lobby. Wreszcie - na zagrożenia dla rodziny, demografii. To są sprawy, z którymi powinniśmy docierać do społeczeństwa I przestrzegać przed ustępstwami na rzecz środowisk homoaktywistów.

 

Rozmawiała Marta Brzezińska

Komentarze

anonim2013.01.21 14:39
Przestańcie wstawiać to obleśne zdjęcie bo zwymiotuję na klawiaturę!!!
anonim2013.01.21 14:47
Racja od tej fotki też mi się zbiera na pawia, a co do tematu to ja po dobroci do żadnego getta się zamknąć nie dam. Będę walczył o swoje prawa , precz z lewacką tyranią.
anonim2013.01.21 14:52
Zamieszczana przez Was fotografia jest naprawdę obrzydliwa. Już wnuczka stanęła mi za plecami i spytała, czy to... ludożercy.
anonim2013.01.21 14:53
Właśnie, katolików to należy po prostu wieszać na drzewach, czy wcześniej należy ich też zgwałcić?
anonim2013.01.21 15:04
Na szczęście , są kraje w których tzw. aktywista gejowski nie pod skoczy "powyżej przysłowiowej lamperii" i to całkiem niedaleko od Polski- kierunek wschód, gdy pedalstwo za bardzo zaczyna brykać, to priezident Władimir robi porządek 3, 4 lata ciężkich robót w tzw.obozie pracy i z aktywisty gejowskiego robi się normalny porządny obywatel. W Polsce przydały by się takie obozy nie jednemu by z du.......y by jego chora orientacja wylazła!
anonim2013.01.21 15:07
Przestancie wlepiac zdjęcia _mać z pedałami bo sie spawiuje ... ja pierdykam frondo , szokować to trzeba lewice a nie nas katoli !!!
anonim2013.01.21 15:08
@ Artur.db Wiesz to zależy komu ufasz, we mnie osobiście tamten portal nie wzbudza zaufania. A z doświadczenia wiem że każdy przepis jest przez lewakow naduużywany. @gregtom Wschód ma swoje plusy co nie :)
anonim2013.01.21 15:18
Tu jest sedno problemu: "Żaden człowiek, który ma wszystkie klepki na swoim miejscu nie informuje otoczenia na ulicy, na chodniku o swoich seksualnych upodobaniach."
anonim2013.01.21 15:42
Tekst o wieszaniu i patroszeniu pedałów - "niewinny żarcik" Facecookowa stronka "Jan Paweł drugi za* mi szlugi" - OBRZYDLIWY ATAK NA KOŚCIÓŁ!!!111oneone Ot Frondowa mentalność...
anonim2013.01.21 16:09
1.Obrzydliwe zdjęcie, zapewne specjalnie umieszczone po to, aby zniechęcić czytających do mniejszości seksualnych. 2. Niewinny żart, jasne. Stosy też były dla zabawy. Pewnie dla prof. Bartyzel to są stosiki.
anonim2013.01.21 16:59
Problem z tego typu sformułowaniami polega na tym, że nawet jeśli nie znajdzie się nikt traktujący je dosłownie i próbujący wprowadzić je w życie, to prawie na pewno znajdzie się ktoś usiłujący wykorzystać je przeciwko ich autorowi.
anonim2013.01.21 18:30
@Akzbar_Khan "Wiesz to zależy komu ufasz, we mnie osobiście tamten portal nie wzbudza zaufania." Bo podaje linki i rzetelne informacje? Rzeczywiście, zależy komu ufasz... "A z doświadczenia wiem że każdy przepis jest przez lewaków nadużywany." "Z doświadczenia wiem, że mogę sobie generalizować na podstawie jednego oszołoma na wszystkie osoby o poglądach lewicowych" - poprawiłem twoje zdanie dla Ciebie. @Gaius Marius "Problem z tego typu sformułowaniami polega na tym, że nawet jeśli nie znajdzie się nikt traktujący je dosłownie i próbujący wprowadzić je w życie, to prawie na pewno znajdzie się ktoś usiłujący wykorzystać je przeciwko ich autorowi." Ojej to dziwne. Może dlatego, że tego typu żarciki świadczą o ich autorze? O ile "czarny humor" o Żydach to po prostu element polskiej żółci, zgorzkniałości i reakcji na najgorsze zło poczynione na Ziemi, o tyle uwaga pana Jaceka Bartyzela została rzucona w powietrze i poczyniona z takim humorem lekkoducha, jak gdyby ktoś powiedział: "Wiesz, może byśmy rozstrzelali tych katoli? Nie no, żartowałem." "Wiesz, może poświęciłbyś mi swojego syna, aby wykazać swoje posłuszeństwo względem Boga? Sorka, tylko żartowałem." Czyli wcale serio, a przynajmniej obnażają pewne myślenie i poglądy, niechęć, a być może nawet nienawiść. Wytłumaczysz mi więc z łaski swojej, na cholerę takie żarty, skoro są ludzie gotowi potraktować je na serio?
anonim2013.01.21 18:41
Ja się z profesorem trochę zgadzam a trochę nie zgadzam, patroszenie, wieszanie i inne tortury mogą dawać wielorakie nioprzewidziane i niekoniecznie porządane skutki, chociaż czasem jest jedyną możliwością. Ale wyobrażam sobie getto dla homofobów. Odizolowanie polega na postawieniu fizycznej bariery. Zakładając pesymistyczną wersję, że w społeczeństwie jest około 0.5% ludzi przejawiających skłonności homozbockie getto dla pozostałych 99.5% może wyglądać zupełnie znośnie. Innymi słowy pomysł na getto w przypadku owych zboczków polega na zamknięciu samych siebie. I w to mi graj.
anonim2013.01.21 18:51
Skore trak sobie żartujemy:http://www.nacjonalista.pl/2012/11/18/uganda-prawo-przeciwko-dewiantom-jako-prezent-na-gwiazdke/
anonim2013.01.21 20:08
gdyby taki sam "niewinny żart" został skierowany pod adresem np. osób, które modlą się pod Pałacem prezydenckim przy krzyżu, albo do księży czy Jarosława Kaczyńskiego i gdyby twórcami tego "niewinnego żartu" byli właściciele jakiegoś portalu dla osób homoseksualnych, wtedy fronda pisałaby zupełnie inaczej. To już nie byłby intelektualny dowcip, a lewackie nawoływanie do mordowania Polskości, religii itp itd.... Prof. przed nazwiskiem do czegoś zobowiązuje.
anonim2013.01.21 20:35
Historia pokazała, że getta tworzyli tylko naziści, faszyści jak i komuniści, którzy w ten sposób usuwali ze społeczeństwa osoby myślące inaczej niż oni. Także więc kto tu jest tym faszystą lewak promujący pederastię czy zwykły normalny obywatel? Wszystko jest chyba jasne.
anonim2013.01.22 12:55
@Malcolm ""Historia pokazała, że getta tworzyli tylko naziści, faszyści jak i komuniści (...)" A chrześcijańskie getta dla Żydów? A getta dla czarnych? A "rezerwaty" Indian? "Także więc kto tu jest tym faszystą lewak promujący pederastię czy zwykły normalny obywatel?" Pederastia =/= homoseksualizm...
anonim2013.07.3 9:11
To ja sobie tez pozartuje he he. A moze by tak powywieszac i wypatroszyc wszystkich, ktorzy wierza a zostawic tylko Ateistow i Bezwyznaniowcow ? To by bylo jakies pi razy dzwi ok 90% ludnosci ziemi dobry zart co nie..?