Gerard van den Aardweg: Dzieci podlegające opiece homozwiązków częściej popadają w patologie - zdjęcie
12.05.21, 11:45Fot. via Pixabay

Gerard van den Aardweg: Dzieci podlegające opiece homozwiązków częściej popadają w patologie

41

Media i popkultura są dla lewicy instrumentami demoralizacji i ogłupiania odbiorów. Podobnie lewica wykorzystuje publiczną ''edukację''. W konsekwencji, wbrew nauce, wiele osób nie dostrzega szkodliwości homoseksualizmu i co bardziej szokujące nie widzi nic złego w homoadopcjach.

Według autora, wydanej pod marką „Aromat słowa” pracy „Nauka mówi nie! Oszustwo homo-małżeństwa”, dzieci podlegające opiece związków homo statystycznie częściej popadają w patologie. Autor pracy „Nauka mówi nie! Oszustwo homo-małżeństwa” doktor Gerard van den Aardweg to holenderski psycholog i psychoterapeuta, wykładowca w szkołach wyższych w Europie, USA i Brazylii, katolik, autor licznych publikacji o szkodliwości homoseksualizmu i aborcji.

Według doktora Gerarda van den Aardwega piecza ze strony homozwiązku jest dla dziecka bardzo szkodliwa, bo homo pary „są o wiele bardziej narażone na brak stabilności emocjonalnej, występowanie zdrad, rozwiązłości, kłótni, przemocy i zazdrości, niezrównoważonych reakcji na tle nerwicowym, w tym depresji, nadużywanie alkoholu i narkotyków, występowanie chorób wenerycznych i innych, a także przedwczesną śmierć” . Takie toksyczne środowisko sprawia, że dzieci z takich związków są „znacznie bardziej narażone na traumatyczne i szkodliwe wpływy wyżej wymienionych czynników rodzicielskich niż dzieci normalnych par”.

Zdaniem doktora Gerarda van den Aardwega homoopiekunowie nie mogą właściwie pełnić socjalizacyjnej funkcji matki i ojca. Dwie homo osoby mieszkające razem — nie mieszkają ze sobą tak jak kobieta i mężczyzna, dziecko takich opiekunów nie ma wzoru matki czy ojca do naśladowania. Dzieje się też tak w związkach lesbijskich – doktor Gerard van den Aardweg w swojej książce stwierdza, że lesbijki nie zapewniają dzieciom właściwych wzorów matki i ojca, bo są kobietami, które są pozbawione „cech kobiecych, macierzyńskich, które są głównie zainteresowane sobą nawzajem i swoimi własnymi złudzeniami”.

W opinii doktora Gerarda van den Aardwega dzieci naśladują rodziców. Dzieci z homozwiązków naśladują swoich homoopiekunów i ich patologiczne postępowanie. Dzieci z hetero związków naśladują prawidłowe zachowania ojca i matki.

Holenderski naukowiec uważa, że dzieci z homozwiązków nie mają jak rozwijać cech normalnych dla swoich płci (bo nie mają rodziców normalnie się zachowujących), co prowadzi do ich wyobcowania z grupy rówieśniczej, zaburzeń emocjonalnych na tym tle, które prowadzą do skłonności homoseksualnych.

Zdaniem holenderskiego naukowca, umieszczenie dziecka w homo związku prowadzi do zaburzeń emocjonalnych u dziecka, społecznego upośledzenia dziecka, czyni je nieszczęśliwym. Holenderski naukowiec uważa, że dla Amerykańskiego Stowarzyszenia Psychologicznego i Amerykańskiego Stowarzyszenia Psychiatrycznego polityczna poprawność jest ważniejsza od dobra dzieci i wbrew faktom oraz nauce organizacje te chwalą oddawanie dzieci homozwiązkom.

Według holenderskiego naukowca z badań dzieci ze związków lesbijskich wynika, że „chłopcy są mniej męscy, dziewczynki mniej kobiece”, a nastolatki i młode kobiety wychowywane przez lesbijki są skłonne do bardziej ryzykownych zachowań seksualnych. Dzieci ze związków lesbijskich mają tendencje „do homoseksualizmu lub biseksualizmu, lub nie wyrażają pewności co do własnej tożsamości płciowej” oraz mają tendencję do zaburzeń emocjonalnych. Nastolatki wychowywane przez lesbijki deklarują (o wiele częściej niż dzieci z normalnych rodzin) homoskłonności — 27% skłonności lesbijskie, a 20% skłonności gejowskie — podczas gdy w populacji takie skłonności deklaruje od 2% do 2,5% osób. Dorośli wychowani przez lesbijki, zdaniem holenderskiego naukowca, mają w 30% homo skłonności (o ile miały rodzeństwo), a gdy były jedynakami to w 58% skłonności homo, gdy opiekunkami były lesbijki, lub 33% skłonności homo, gdy opiekunami byli geje.

Co ważne, nie jest to kwestia dziedziczenia genetycznego tylko naśladowania opiekunów, bo taka sama nadreprezentacja jest w wypadku dzieci adoptowanych. Warto też wiedzieć, że rzeczywista nadreprezentacja może być większa, bo wielu homoopiekunów nie zgodziło się na badania psychologiczne swoich dzieci pod kątem ich skłonności.

Doktor Gerard van den Aardweg w swojej pracy stwierdził, że „dorosłe dzieci wychowywane przez długi czas przez pary homoseksualne znajdują się w stanie ogólnym gorszym niż nawet dorosłe dzieci rozwiedzionych normalnych rodziców, rodziców samotnie wychowujących dzieci, rodziców zastępczych lub adopcyjnych. Ich społeczne funkcjonowanie i zdrowie psychiczne jest znacznie gorsze w porównaniu z dorosłymi dziećmi, których biologiczni rodzice pozostali razem”.

Według eksperta wychowywanie dzieci w normalnej hetero rodzinie zapewnia im o wiele większą możliwość odnoszenia sukcesów społecznych i zawodowych niż dzieciom w rodzinach homo.

Zdaniem doktora Gerarda van den Aardwega przebywanie pod opieką homozwiązku prowadzi statystycznie do drastycznego ograniczenia szansy na sukces społeczny i zawodowy, znacznego pogorszenia stanu zdrowia psychicznego, posiadania gorszego wykształcenia, popadnięcia w bezrobocie i korzystania z pomocy społecznej, problemów interpersonalnych, konkubinatu, ryzykownych zachowań seksualnych, psychoterapii z powodu lęków i depresji, narkomanii, kłopotów z prawem.

W opinii doktora Gerarda van den Aardwega dzieci ze związków lesbijskich częściej zgłaszają, że były molestowane seksualnie – co z powodu politycznej poprawności nie jest rejestrowane. State of Illinois Department of Children and Family Services z USA miał w swoim raporcie o przestępstwach seksualnych za lata 1997-2002 poinformować, że nadużycia seksualne wobec dzieci miały miejsce w 69% wśród dzieci ze związków lesbijskich, a 14% wśród dzieci ze związków gejowskich – co jest wysoką nadreprezentacją, bo homo skłonności ma 2% populacji. Podobnie w kwestii pedofilii widać nadreprezentację homoseksualistów. Jest to poważny problem, bo homopedofile w krajach gdzie jest legalna homoadopcja, chętnie korzystają z tej możliwości.

Jan Bodakowski

Komentarze (41):

kasikas2021.05.16 5:41
i dlatego nigdy nie zagłosuję na opozycję...nie chcę gloryfikacji w naszym kraju tęczowizny,,,niech sobie żyją, nie będę potępiać i osądzać, bo nie moja to rola,,,ale nie chcę aby moje dzieci były narażone na tę manipulację i wciskanie kłamstw,,,że rodzina to Jacek i Jacek plus dziecko...
🦄⚡️🏳️‍🌈Prostak Ateista Durny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.05.13 11:12
Mam pomysł! W dzień będę facet, a w nocy baba. A potem odwrotnie. A co, nie wolno?
XD2021.05.14 7:48
Wolno. Jeśli takie masz widzimisię.
🦄⚡️🏳️‍🌈Prostak Ateista Durny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.05.13 11:10
"Rodzina" LGBT jest super!!! Gwarantowane gwałty na dziecku od wczesnych lat, bez szukania ofiary wśród znajomych czy na ulicy. Jeszcze można trafić do więzienia. A tak wszystko w zaciszu domowym.
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.05.13 9:37
Wychowanie w rodzinie gejów jest super, sam gdybym miał wybór to bym tak wolał. Sam jestem z rodziny katolickiej, co sprawiało dużo problemów. Teraz jest dobrze, ale nie zawsze tak było, wolałbym, żeby rodzice nie byli katolikami. Katolicka ideologia jest opresyjna wobec społeczności LGBT i nic dobrego z tego nie wynika. Serdecznie zniechęcam wszystkich do tej religii, a jeśli ma być już rodzina hetero to najlepiej ateistów, a koniecznie niekatolicka.
pytajnik2021.05.13 6:53
Czy nie jest najlepszym sposobem na patologię nauczanie polskich biskupów: „Kościół nie zostawia ich samotnych w obliczu życiowych zmagań. Wśród osób, które skorzystały z terapii w katolickich ośrodkach „Odwagi” ponad 30% potrafiło zmienić swą orientację i podjąć życie w sakramentalnych związkach małżeńskich.” ( http://episkopat.pl/swiadkowie-ewangelii-zycia/ )? Gdzie informacja o tym w Frondzie?
Cool2021.05.12 20:20
Sama adopcja przez związek jednopłciowy, jest patologią!
Cool2021.05.13 7:40
Moly! ... czytałem nie jeden twój komentarz i nie udawaj takiej wrażliwej, kulturalna inaczej hipokrytko ... P.s. Polecam wnikliwiej i ze zrozumieniem czytanie relacji osób wychowywanych przez LGBT!
Moly2021.05.12 20:19
Aromat Slowa...Hmmm Ta sam agencja co wierzy w odrastajace nogi, a naukowym autorytetem sa babki w ciasnych kapeluszach na glowach... Nie moge nawet powiedziec ile znam dzieci wychowanych w tradycyjnych katolickich rodzinach ktore maja bardzo duzo emocjonalych problemow. A jesli sabie dobzre radzo : to czesto sie odciely Te aromy piernicza trzy po trzy
Cool2021.05.12 20:24
Poczytaj sobie blogi głównie anglojenzyczne (jest ich sporo w sieci) ...dorosłych osób wychowywanych przez związki jednopłciowe! ... I nie per*ol!
Anonim2021.05.12 20:25
języczne
Moly2021.05.13 1:04
Przeczytalam. I nie jestes "cool" tylko mlot bez manier..
jan kowalski2021.05.12 17:59
to zupełnie inaczej niz dzieci wychowane przez patologie społeczną
Anonim2021.05.12 16:59
Wiekszosc biskupow katolickich wychowywalo sie w przykladnych chrzescijanskich rodzinach, a mimo to niektorzy z nich po swieceniach popelniali przestepstwa pedofilii, kradziezy, czy oszustwa.
Darek2021.05.13 5:24
Może nie "mimo to", ale właśnie przez to. Katolicyzm to patologia - przeciwieństwo moralności.
Po 11 ...2021.05.12 14:18
No i jeszcze muszę to napisać (ale pewnie niewielu ogarnie) - udowodnienie istnienia korelacji NIE oznacza istnienia bezpośredniego związku między zmiennymi.
Anonim2021.05.12 15:31
Wytlumacz mi profesorze co jest normalnego gdy baba ktora meskich organow plciowych nie posiafa, wtyka drugiej babie palce czy butelke? Co jest normalnego gdy facet usluguje drugiemu facetowi jako substytut kobiety i jedynie czyni to poprzez wykorzystanie ukladu wydalniczego? i w koncu co jest normalnego skoro wiekszosc z tych osob nawet nie wykazuje znamion trwalej sztywnej zero jedynkowej orientacji? jestes ciemnym ludem ktory lynie najwieksza bzdure a z innych szydzisz/// nie przecze, wiele z tych osob bardzo lubie, nie widze problemu by budowac im pomniki, ale to nie powod by czarne nazywac bialym
Po 11 ...2021.05.12 16:50
Najpierw musimy ustalić czym jest "normalność". Ty użyłeś tego terminu, więc proszę, napisz, co to takiego jest ta normalność?
Anonim2021.05.12 17:04
jakbys zapytal czym jest choroba to fakt, mialbym problem-oddaje walkower bo to za trudne , normalnosc sprawa prostsza, normalnosc czyli jak norma a norma np jest 21.5 stopnia w pokoju, czy 36.6 temperatury ciala
Po 11 ...2021.05.12 14:15
Ja też tak potrafię. Teza: Niewykształcone dzieci częściej popadają w kapłaństwo. Dowód: Typowym wykształceniem kandydata do kapłaństwa jest szkoła średnia. Prawie 66 proc. kandydatów legitymuje się właśnie wykształceniem średnim. Pozostała część osób ankietowanych podjęła wcześniej – z różnym rezultatem – próbę studiów. Badania wskazują, że trzykrotnie wzrosła liczba osób, które po ukończeniu szkoły średniej podjęły próbę odbycia studiów I lub II stopnia. Obecnie odsetek tych osób w badanej grupie wynosi prawie 44 proc. wobec 15 proc. z 2000 r. Ukończeniem studiów magisterskich może się poszczycić obecnie niemal trzykrotnie większy odsetek kandydatów do kapłaństwa – prawie 7 proc. wobec 2,5 proc. w 2000 r. Również trzykrotnie w ciągu 20 lat wzrósł odsetek osób deklarujących aktywność zawodową przed seminarium. Źródło: https://wiadomosci.onet.pl/religia/aktualnosci/klerycy-w-polsce-badania-jacy-sa-kandydaci-na-ksiezy/j3wlbs1
żródło ONET2021.05.12 15:28
... i korelacja nie zachodzi głównie z prawdą. A ile ty zmiennych musiałeś już mieć w swoim związku, zresztą tak trzymaj to zrobią z ciebie onetowego magistra.
Prawda w oczy2021.05.12 13:49
PEDERASTIA to obrzydliwe ZBOCZENIE. Podobnie jak inne "orientacje seksualne LGBT+" - pedofilia, zoofilia, koprofilia
Ziomal2021.05.12 16:54
To rzeczywiście może lepiej będzie zrobić jakiś ośrodek dla księży katolickich. Łatwiej będzie kontrolować ich obrzydliwe skłonności.
SZOK!2021.05.12 13:31
Dzieci kontaktujące się z księżmi katolickimi narażone są w większym stopniu na gwałt pedofilski niż te, które tych kontaktów nie utrzymują - informuje TV TRWAM
ladychapel2021.05.12 13:29
Można także śmiało na podstawie Frendzlowego toku myślenia wysunąć wniosek, że KONTAKTY Z KSIĘŻMI KATOLICKIMI GROŻA GWAŁTEM
AAAtomek2021.05.12 14:28
Dlatego moje dzieci mają bezwględny zakaz kontaktów z tym szemranym katolickim towarzystwem w sutannach i obrożą koloru białego. Zwyczajnie boję się o moje dzieci.
Sigmund F.2021.05.12 15:19
Z obrożą? ...tylko potwierdzasz tezy zawarte w treści.
AAAtomek2021.05.12 16:21
Słowotwórstwo a la Anżej! :D
Anonim2021.05.12 13:07
falszywy rozdzial pedofilii od homoseksuaizmu polega na tym ze pedofilia jako jednoznaczna preferencja jest unikatem a popelniajacy przestepstwa rowniez dosc rzadko sa orientacji pedofilskiej. Druga manipulacja to fakt ze czyny pedofilskie nie zawsze sa nimi w sensie stricte bo np wykorzystywanie 13-14 latkow pedofilia w ogole nie jest.
Pedofilia i homoseksualizm.2021.05.12 13:03
The Journal of the American Medical Association, najbardziej prestiżowa publikacja medyczna w USA wraz The American Psychiatric Association i z US Justice Dept. zrobili wieloletnie kompleksowe badania nad pedofilią, wyniki tych badań opublikowano 5 lat temu. Rezultaty są wręcz tragiczne dla homoseksualistów - 𝐩𝐫𝐚𝐰𝐢𝐞 𝟏𝟎𝟎% 𝐩𝐞𝐝𝐨𝐟𝐢𝐥𝐢𝐚 pośród "mężczyzn". Co jest jeszcze bardziej tragiczne, że każdy złapany i skazany pedofil-homosekualista nie wykazał 𝐧𝐚𝐣𝐦𝐧𝐢𝐞𝐣𝐬𝐳𝐞𝐣 𝐬𝐤𝐫𝐮𝐜𝐡𝐲. Inaczej mówiąc, są 𝐩𝐨𝐳𝐛𝐚𝐰𝐢𝐞𝐧𝐢 𝐰𝐬𝐳𝐞𝐥𝐤𝐢𝐞𝐣 𝐥𝐮𝐝𝐳𝐤𝐢𝐞𝐣 𝐞𝐦𝐩𝐚𝐭𝐢𝐢 𝐰𝐨𝐛𝐞𝐜 𝐬𝐰𝐲𝐜𝐡 𝐨𝐟𝐢𝐚𝐫. Trudno takich klasyfikować jako człowieka - to są subhumans, untermenschen.
Ziomal2021.05.12 17:01
Jakie zatem sugestie co do traktowania księży katolickich?
Moly2021.05.13 4:11
Nie ma takich badan
AAAtomek2021.05.12 12:45
Z życiorysu Gerarda van den Aardweg: "badacz parapsychologii katolickiej związanej z wizytami i objawieniami osób zmarłych"; "Gerard van den Aardweg związany jest z organizacją katolicką Opus Dei".......................... Dziękuję, więcej pytań nie mam.
Smutne realia nieprzemyślanych decyzji.2021.05.12 12:36
W stanie Massachusetts USA do 2004 r. był zakaz adopcji dzieci przez "pary homoseksualne". W 2002 r. gubernatorem został wybrany M. Romney, który jest Mormonem i to on anulował ten akt. - - - - Najwięcej adopcji było przeprowadzanych za pośrednictwem Catholic Charities, ale kiedy Massachusetts House of Representatives wprowadził ustawę dającą prawo adopcji pedofilom, Catholic Charities wycofało się z pomocą w adopcjach. - - - - Dzisiaj nie ma dnia, aby nie było sprawy w sądach o molestowanie, o porzucanie adoptowanych przez "pary homoseksualne" dzieci, głównie chłopców. Nawet morderstwa. Smutne realia nieprzemyślanych decyzji.
hehehe2021.05.12 12:42
Ciekawie to nazwałeś. Ja bym powiedział: urzędnicza zbrodnia, która powinna podlegać karze śmierci.
Anonim2021.05.12 12:27
Dzieci podlegające opiece homozwiązków częściej popadają w patologie a jak może być inaczej patologia robi patologię i sobie wychowuje młode patoloszki żeby mieć gdzie włazić
Marian2021.05.12 12:21
Oddanie dziecka pod opiekę zboczeńcowi należy karać jako zbrodnię.
Żadnych dzieci pod opiekę księży!2021.05.12 12:31
Patologia religijna jest najgorszym przejawem degeneracji.
hehehe2021.05.12 12:21
Homo skłonności ma 2% populacji ??? Chyba w Pedałlanden bo w normalnych krajach jest tego nie więcej niż 2 promile :-)
Böno2021.05.12 12:20
Przecież to oczywiste i nie potrzeba badań naukowych. "Niedaleko pada jabłko od jabłoni." No kogo zboki mogą wychować? Tylko nowego zboczeńca, bo normalny będzie dla nich wyrzutem sumienia, że go źle wychowali, będzie dla nich "drzazgą w oku".
Andrzej2021.05.12 12:18
Święta racja - to nie nowość. Pewne środowiska chciały to ukryć