Donald Trump: Ku Klux Klan i Antifa to terroryści  - zdjęcie
26.09.20, 09:58Fot. screenshot - YouTube (CNBC Television)

Donald Trump: Ku Klux Klan i Antifa to terroryści

10

Ubiegający się o reelekcję prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump przedstawił wczoraj swój program wyborczy dla Afroamerykanów. Znalazł się w nim m.in. postulat uznania rasistowskiego Ku Klux Klanu i anarchistycznej Antify za organizacje terrorystyczne.

Szczegóły swojego „platynowego planu” zawierającego postulaty dot. polityki wobec Afroamerykanów, które Donald Trump chce zrealizować w czasie swojej ewentualnej drugiej kadencji prezydenckiej przedstawił na wiecu w Atlancie.

Główną częścią tego planu są kwestie gospodarcze, jak obniżenie podatków dla mniejszości rasowych czy stworzenie nowych miejsc pracy dla czarnoskórych. W czasie swojego wystąpienia Trump krytykował również politykę Demokratów dot. kwestii rasowych:

- „Liberalni hipokryci powielają stereotypy o was, nie szanują was i was sprzedają” – mówił do Afroamerykanów.

Kandydat Republikanów zapewnił o szacunku dla wolności religijnej, swoim sprzeciwie wobec aborcji oraz krytykował Black Lives Matter. Zapowiedział również, że jego administracja uzna Ku Klux Klan oraz Antifę za organizacje terrorystyczne.

kak/PAP

Komentarze (10):

Jan Radziszewski2020.09.27 1:12
obie te organizacje założyli żydzi z masonami - Bo czy nie działają Tajne Sekty które nie tylko Prawdziwego Boga lekceważą, ale i Szatana, wynoszą na niebieski piedestał głosząc, że Lucyfer jest bogiem i do tego tzw. dobrym Bogiem. Przecież jego najwyższy arcykapłan Strateg ILLUMINATI gen USA twórca Ku-Klux-Klanu Albert Pike głosi słowa; „Gdyby Lucyfer nie był bogiem, czy Adonai (Bóg prawowiernych żydów i chrześcijan) którego czyny dowodzą okrucieństw, perfidii i nienawiści do człowieka, barbarzyństwa i odrazy do wiedzy”, i uzasadnia swą nieprawdziwą tezę i uzasadnia swą nieprawdziwą tezę głoszącą że Bóg Ja Jestem jest złym Bogiem, w słowach; „czy Adonai i Jego kapłani szerzyliby o nim oszczerstwa? - Tak! Lucyfer jest bogiem. Na nieszczęście, również Adonai jest Bogiem! Na mocy odwiecznego prawa, zgodnie z którym nie ma światła bez cienia, piękna bez brzydoty, bieli bez czerni! - Absolut może istnieć tylko pod postacią dwóch bóstw!” Dlatego już wkrótce objawi się i zasiądzie w świątyni Boga, prorok fałszywy (Ap. 16,13) „Syn Zatracenia” dowodząc, że on jest tym oczekiwanym Chrystusem, który obecnie przyszedł w ciele. ++ Zgodnie z zapowiedzią Apostoła narodów św. Pawła; „Niech was w żaden sposób nikt nie zwodzi, bo [dzień ten nie nadejdzie], dopóki nie przyjdzie najpierw odstępstwo i nie objawi się człowiek grzechu, syn zatracenia, który się sprzeciwia i wynosi ponad wszystko, co nazywa się Bogiem lub tym, co odbiera cześć, tak że zasiądzie w świątyni Boga dowodząc, że sam jest Bogiem.” (2 Tes. 2,3-4) Czy słowa Maga Alberta Pike - nie ujawniają już dokonanego odstępstwa od Religii św. - i są wyznaniem wiary przeklętej „ATEIZMU” gdzie wynosi się na piedestał nieba pierwszego i najwyższego Ateistę i Anty-Teistę świata, Buntownika i Rewolucjonistę „„Pana Jutrzenki”. (Sura 113,1; Iz. 14,12-15) tj Lucyfera zw również czerwonym Smokiem /Ap 12,3 nn)
Benny Benassi2020.09.26 17:57
Niby fajnie ale uznanie Antify za terrorystów obiecywał bodajże 2 miesiące temu jeśli nie wcześniej
katolicka deratyzacja Polski2020.09.26 16:25
Konfederxcjx by przemienilx szybko Stxny Zjednoczone w III Rzesze.
diagnosta :2020.09.26 12:08
W USA jest normalny prezydent normalnych Amerykanów , w Europie zachodniej jest na odwrót !
wicek2020.09.26 10:46
To jest prezydent zwykłych Amerykanów, ciężko pracujących na utrzymanie swoich rodzin.
Maciej Płatov2020.09.26 10:42
A co z RODOWITYMI mieszkańcami Ameryki?????? Może pora REZERWATY przemienić w Autonomiczne,Niezależne REPUBLIKI???????????????????????????
towariszcz durak2020.09.26 14:00
"Rodowitych" mieszkancow zwanych Indianami albo Native Americans jest na terenie tylko USA ponad 500 roznych "narodow". Jak Apache Nation czy Siuox Nation, itp. Chcesz imbecylu aby USA miala ponad 500 "niezaleznych republik"?
rebeliant2020.09.26 21:39
Ja bym ich przydzielił do domów żydowskich w żydowskich dzielnicach - w ramach postępowego multi-kulti.
Jan Radziszewski2020.09.27 1:16
cała USA do nich powinna należeć bo amerykańce to przybłędy wysłane przez żydów do USA i dlatego żydy rządzą w USA
les2020.09.27 8:22
o co ci chodzi,przeciez nadzorcy rezerwatow dostaja kazdego roku miliony na ich utrzymanie.