Cela Plus: Kolejny mocny cios w narkobiznes pseudokibiców - zdjęcie
17.09.20, 09:25Fot. slaska.policja.pl

Cela Plus: Kolejny mocny cios w narkobiznes pseudokibiców

7

Policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach zajmujący się zwalczaniem przestępczości pseudokibiców zatrzymali 28-latka ze znaczną ilością narkotyków. W mieszkaniu mieszkańca Czechowic-Dziedzic stróże prawa znaleźli prawie 7 kg marihuany, blisko 1 kg amfetaminy i ponad 9600 sztuk tabletek ecstasy. Czarnorynkowa wartość przejętych środków odurzających to około 210 tys. złotych. Mundurowi zabezpieczyli również gotówkę na poczet przyszłych kar. Wczoraj mężczyzna usłyszał prokuratorski zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków i usiłowania wprowadzenia ich do obrotu. Najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie. Grozi mu do 12 lat więzienia.

Policjanci z Wydziału ds. Zwalczania Przestępczości Pseudokibiców katowickiej komendy wojewódzkiej monitorują i rozpracowują środowisko pseudokibiców. Ich działania mają na celu udaremnianie przestępczej działalności śląskich kiboli. Tym razem śląscy policjanci zwalczający przestępczości pseudokibiców działali w Czechowicach-Dziedzicach, gdzie namierzyli i zatrzymali 28-latka podejrzanego o posiadanie środków odurzających. W jego mieszkaniu stróże prawa zaleźli i zabezpieczyli znaczne ilości narkotyków. Przejęto prawie 7 kg marihuany, blisko 1 kg amfetaminy oraz ponad 9600 sztuk tabletek ecstasy. Dzięki pracy policjantów na rynek nie trafią narkotyki o czarnorynkowej wartości ok. 210 tys. złotych. W trakcie przeszukania mieszkania policjanci zabezpieczyli także gotówkę, która została zabezpieczona na poczet przyszłych kar.

Zatrzymany przez mundurowych 28-latek jest powiązany ze środowiskiem jednego ze śląskich klubów piłkarskich. Wcześniej był już karany za kradzież. Wczoraj został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Pszczynie, gdzie usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków oraz usiłowania wprowadzenia do obrotu znacznej ilości środków odurzających. Decyzją sądu najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie. Grozi mu 12 lat więzienia.

Policja.pl

Komentarze (7):

Czy to przypadek, że akurat 17 września2020.09.17 11:43
tak gnębią Patriotów Polskich?
Anonim2020.09.17 11:41
dilujący wszystkim kibole miedzy soba czesto ustalają wyjątek - zakaż sprzedaży heroiny uzależniającej 450 razy szybciej od alkoholu, kto sie wyłamie może trafić na chirurgię, nie ma problemu z heroiną nie ma za to w gejowskich klubach..........cytaty z hyperrealu:."Bywają czasem w Krk próby gonienia kompotu, ale z reguły kończą się bardzo źle dla sprzedawcy. Znam osobiście gościa (z tego forum), który w ten sposób stracił śledzionę (broń palna i ostra amunicja).,Kraków to jedno z najbardziej p****ch miast w PL. Wszędzie pełno kiboli, którzy nie ruszają się z domu bez ostrego sprzętu. Po większości osiedli strach było chodzić nocą właśnie ze względu na owych. Nie ma w Krakowie osiedla tylko z kibicami Wisły / Cracovii - zawsze wymieszani i bardzo często dochodzi o do spięć. A jak nie dochodzi, to zawsze chętnie zaatakują kogoś, kogo nie znają. "Zakaz" handlu heroiną obowiązuje właśnie z rozporządzenia kiboli (wszystkich), a to oni handlują w KRK. Wszelkie próby złamania zakazu kończą się brutalnie."
Wojtek Polak2020.09.17 11:10
czy teraz pis nieudacznicy (nie ma reformy sądów nie ma zakazu mordowania dzieci nienarodzonych a za to jest 5 Kaczyńskiego bo zwierząt zabijać nie wolno a dzieci wolno) będą wszystkich bandziorów przedstawiać jako kibiców?czyli pisowcy którzy znają się lub mają powiązania typu pochodzą z tego samego miasta i kibicują tej samej drużynie co posłowie PO SLD LEWICA czy PSL to znaczy że należą do tego samego obozu politycznego co po sld lewica psl (obóz zdrady i zaprzaństwa) coś ten pis zabardzo podlizuje się lewactwu.
XD2020.09.17 10:43
Partia zamyka własnych wyborców? Prawdziwych polaków-patriotów? XD
antoni.s2020.09.17 10:24
Czy ich pogięło?,przecież oprócz członków klubów gp,. to najbardziej zdyscyplinowany elektorat pis,w dodatku żołnierze wot
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.09.17 9:56
pseudokibice to patriotyczno-katolicka tkanka narodu! chwalona przez PiS, PADofila i zapraszana na jasną górę gdzie specjalnie dla tych bandziorów organizowana jest pielgrzymka!
Wojtek Polak2020.09.17 10:57
słuchaj oszołomska kretynizacjo największymi bandziorami są brunatno-czerwono-tęczofe bojówki homo-terroryści z lgbtq+znp itp. więc nie wycieraj sobie zasranego ryja kibicami. tęczofa zboczona pokrako wara ci do kibiców.