reklama
reklama

Prawda o aborcji zgorszeniem dla stróżów prawa

Prawda o aborcji zgorszeniem dla stróżów prawa
fot. Flickr
reklama Organizująca antyaborcyjną wystawę „Wybierz życie” Kinga Małecka-Prybyło znów została obwiniona o wywołanie publicznego zgorszenia. Jej wystawa w Opocznie, stała się powodem kłopotów z organami ścigania.

– Na policji postawiono mi zarzut odnośnie art. 140 Kodeksu Wykroczeń o zgorszeniu publicznym. (…) W czerwcu sąd uniewinnił mnie w z podobnych zarzutów. Wtedy dotyczyło to antyaborcyjnej wystawy Wybierz życie na Ursynowie, dziś chodzi o czerwcową wystawę pokazywaną w Opocznie – powiedziała Razem Tv Kinga Małecka-Prybyło, chwilę po opuszczeniu komisariatu Policji.

17 czerwca 2012 roku na warszawskim Ursynowie Małecka-Prybyło zaprezentowała wystawę "Wybierz Życie". Wówczas wytoczono jej proces z powodu zarzutu wywołania zgorszenia publicznego jednak 20 czerwca 2013 r. Sąd Rejonowy dla Warszawy Mokotowa oczyścił Małecką-Prybyło z tego zarzutu.

Obrończyni życia z Fundacji Pro-Prawo do życia powiedziała, że „czuje się prześladowana przez Policję, broniąc życia małych ludzi”. – Policja bardzo łatwo umarza nasze zgłoszenia o zniszczeniu wystawy „Wybierz życie”, natomiast doniesienia skierowane przeciwko obrońcom życia są bardzo skrupulatnie analizowane i szybko wdrażane jest postępowanie. Trudno więc spojrzeć na to inaczej jak na wyjątkową złą wolę policji – uważa Kinga Małecka-Prybyło.

ED/PCH24.pl

9.11.2013, 7:45

Komentarze (12):

Merak Lis 9, 2013, 8:22 rano

Zła wola? tylko w języku dyplomacji ... znaczy bandytyzm pseudoprawny ...

Merak Lis 9, 2013, 9:22 rano

@ narodowieckatolik " Lekarze nie zrobili badania, bo mogło spowodować poronienie. W efekcie zmarła i dziewczyna, i dziecko - pisze "Gazeta Wyborcza". " przecież my nie o tym. Jesteś w stanie to pojąć? Przecież to opisuje patologie konowalstwa a nie aborcję.Jeśli to prawda to tzw. lekarze wykazali się TOTALNYM brakiem wiedzy. TOTALNYM brakiem zasad moralności chrześcijańskiej ( to akurat zupełnie nie dziwi). A dzięki " narodowcomkatolikom" mogą swoją głupotę graniczącą z bandytyzmem przekuwać w sukces w walce o więcej kasy z mordowania nienarodzonych .... można inaczej, dzięki "narodowcomkatolikom" jeśli nie zamorduje sie dziecka w fazie prenatalnej to zawsze można się wytłumaczyć.
Pojechałem po lekarzach naiwnie zakładając PRAWDOMÓWNOŚĆ Gie Wu .. przyszła korekta i stwierdziła, że jeśli relacja pogrążonej w bólu rodziny po stracie żony, córki, wnuczki została zkublikowana to po prostu nie mam racji ... bo to może być tylko fantazy na podburzenie motłochu ....

Merak Lis 9, 2013, 9:23 rano

...polityczne fantazy na motywach ludzkiej tragedii ....

Merak Lis 9, 2013, 9:25 rano

Albo jeszcze inaczej ... jkie tzw. medycyna ma prawo wyrokować o życiu i śmierci jeśli z takimi przypadkami poradzić sobie nie potrafi .... jakoś nic o ODPOWIEDZIALNOŚCI lekarzy ... a więc ... fantasy ....

wiesiekadam Lis 9, 2013, 10:50 rano

w policji też są ci, którzy zabijali swoje nienarodzone dzieci, i ich sumienie nie wytrzymuje....

pokaż więcej komentarzy

Najnowsze artykuły:

 
 
facebook