Młodzież przeciw gender dla Fronda.pl: Usłyszałem, że się panoszymy i trzeba ukrócić naszą działalność  - zdjęcie
08.02.14, 16:00Młodzi przeciw gender (fot. RW/archiwum fronda.pl)

Młodzież przeciw gender dla Fronda.pl: Usłyszałem, że się panoszymy i trzeba ukrócić naszą działalność

10

Michał Raczkowski, przewodniczący Młodzieżowej Rady Miasta Sulejówek: Po publikacji artykułu w „Naszej Polsce” miałem pięć telefonów z miejskiego ratusza. Nie odbierałem. Dzwoniono w czasie lekcji. Oddzwoniłem przy pierwszej okazji. Okazało się, że dobijała się do mnie rozgorączkowana radna miejska, pani Halina Wysocka, pełna pretensji, że przy artykule o naszym stanowisku jest zdjęcie młodzieżowej rady i dorosłych samorządowców, na którym widać też jej osobę. Pani radna Wysocka powiedziała mi, że nasza młodzieżowa rada za bardzo się panoszy i radni powinni ukrócić naszą działalność. Rozmowa brzmiała w moim odczuciu jak groźba. To chyba pierwsza w Polsce taka ingerencja w formie cenzury w wykonaniu dorosłego radnego w stosunku do młodzieżowych radnych w wieku od 12 do 17 lat.

Julia Krawczyk, radna Młodzieżowej Rady Miasta Sulejówek: Dobrze, że wspierają nas nauczyciele, przyjaciele, internauci, bo po takich akcjach jak z radną Wysocką opadają ręce. Najpierw radna była przeciwna temu, by zlikwidować komunistycznych patronów ulic, bo taką inicjatywę też mieliśmy, a teraz słyszę, że wydzwania wściekła za to, że jest z nami na jednym zdjęciu w prasie, a w artykule znajduje się nasze stanowisko przeciwko gender .

Oprac. RWW/M

O sprawie czytaj: Młodzież z Sulejówka przeciwko gender!

Komentarze (10):

anonim2014.02.8 17:05
No cóż, niech to będzie nauka dla młodych, żeby nie fotografować się z byle kim jak np. Wysocka - i nie będzie takiego problemu. Oczywiście takie larwy jak Wysocka wymyślą inne problemy, ale nie będą mogły mieć pretensji o to, że są na zdjęciu z przyzwoitymi ludźmi...
anonim2014.02.8 19:54
@habukak: a widziałeś mordy uczniów z Wrocławia, co krzyże chcieli zdejmować? Planeta małp. A tak poważnie, to pewnie znajdziesz do gościa bez problemu maila. Napisz, to się dowiesz, czy przez przypadek nie wypadasz przy nim na zaniedbanego intelektualnie.
anonim2014.02.8 20:30
Wcale się Radnej nie dziwię, też bym nie chciał żeby ośmieszano moje miasto.
anonim2014.02.8 20:40
@habukak: To Ty zacząłeś ocenianie czyichś kompetencji po podstawie miny. @Wróg(...): Z całym szacunkiem, ale to "zwolennicy" polityki gender mainstreaming się ośmieszają, proponując feminizm kolejnej generacji, wmawiając nam, że to chodzi wyłącznie o równość. To jest ubliżanie wiedzy i pomyślunkowi.
anonim2014.02.8 21:01
Sulejówek czerwone miasteczko towarzyszy żołnierzy? To dlatego pani radna tak się wystraszyła.
anonim2014.02.8 22:24
pewnie radna jest lesbą
anonim2014.02.8 23:13
radna ma prawo widnieć tylko na tych zdjęciach na których wyrazi na to zgodę-publikowanie wizerunku bez zgody jest karalne.A jeśli chce czegoś innego to należy ustalić czego bo te sformułowania są po prostu niejasne.Wątpię czy wolno im "ukrócić" działalność niezależnej społecznej organizacji,ale na pewno wolno wyrażać opinię i żądać usunięcia swej osoby ze zdjęcia pokazywanego publicznie.
anonim2014.02.9 0:23
krajan masz racje gender to same bzdury...
anonim2014.02.9 12:37
Tak jak astrofizyka, biologia, genetyka i.t.p. Same bzdury. Wszak mój prapraprapradziadek wszystkiego się dowiedział po zjedzeniu pewnego owocu i skonsultował to ze znajomym diplodokiem ...
anonim2014.02.9 22:38
Dżender- seksualni psychopaci ZAWSZE znajda jakaś formę promowania swoich chorych fantazji i zboczonych zachowań pod płaszczykiem równości i tolerancji... dla ZBOCZEŃCÓW!!!!! Dżender to wirus, który zatruwa najpierw umysł, a potem całe ciało!!!!