Zychowicz - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - zychowicz. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: zychowicz, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. zychowicz w naszej wyszukiwarce.

Brytyjski astronom: „Przy narodzeniu Chrystusa pojawiła się nowa gwiazda”

Brytyjski astronom: „Przy narodzeniu Chrystusa pojawiła się nowa gwiazda” - To, co napisano w Biblii o pojawieniu się Gwiazdy Betlejemskiej przed narodzeniem żydowskiego dziecka zwanego Jezusem Nazarejczykiem, było prawdą – mówi brytyjski astronom prof. Mark Kidger tygodnikowi „Uważam Rze”. Polacy nie siadają do wigilijnego stołu dopóty, dopóki na niebie nie pojawi się pierwsza gwiazdka. Tradycja ta nawiązuje do Gwiazdy Betlejemskiej, która miała zwiastować narodzenie Chrystusa. Czy zjawisko takie rzeczywiście ...

Zychowicz - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - zychowicz. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: zychowicz, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. zychowicz w naszej wyszukiwarce.

facebook